פרסמו אצלנו

 

בגלל התפוצה
מאז 2006 התפרסמו במושבה חופשית מעל 3,900 פוסטים, ומעל 48,000 תגובות. הסטטיסטיקה מראה על ממוצע של מעל 15,000 כניסות בחודש (מתוכם מעל חצי יוניקים), זמן שהייה ממוצע באתר: כ-2 דקות (!) כמות דפים נצפית:  2.5 דפים לביקור. הפלטפורמה עליה בנויה מושבה חופשית היא וורדפרס, מה שעושה אותה חביבה על מנועי חיפוש (חפשו לדוגמא את המילה “החסידה” או “לוח אבידות ומציאות” בגוגל).

בגלל שהמידע יציב ולא נשטף בפיד
במושבה חופשית ניתן למצוא מידע שהתפרסם גם לפני חודש, שנה, ויותר. למעשה, מושבה חופשית היא ארכיון חי ומתעדכן, כרוניקה של מקום שתפס ותופס תאוצה. ארכיאולוגים דיגיטליים יכולים למצוא פה יהלומים בין השכבות.

בגלל הניוזלטר
יחד עם התבנית החדשה חוזר גם הניוזלטר של מושבה חופשית! בניוזלטר מופיעים תקצירי הפוסטים האחרונים שהתפרסמו באתר, והאינדקסים החדשים שהצטרפו.

כי מושבה חופשית היא עסק מקומי, כמונו כמוכם
כשאתם מפרסמים במושבה חופשית אתם תומכים בעסק מקומי (=משפחה שחיה ביניכם), שקיים כבר 10 שנים ופועל מתוך אהבה ומחויבות לקהילה. יעידו על כך אלפים שמצאו דרך מושבה חופשית בית, עבודה, חפצים יד שניה, שיתוף פעולה, לקוחות חדשים, חברים חדשים, ואלוהים יודע מה עוד.

בגלל שיש עם מי לדבר
כל פוסט שמתפרסם במושבה חופשית עובר מבט מקצועי ואכפתי. אנחנו מחויבים לוודא שהטקסט שכתבתם משקף את מה שרציתם לומר, ושהוא מייצג אתכם בכבוד. מטבע הדברים, מאגר התוכן באתר נסרק בעיניים אנושיות כל הזמן, וככה גם אם עוד שנתיים יגיע אל הפוסט שלכם דג זהב מגוגל וישאיר לכם בתגובות שלוש משאלות – אנחנו נפנה את תשומת לבכם.
ובכלל,  אנחנו פתוחים לשמוע כל הצעה או בקשה, תרגישו חופשי!
ואפשר גם בטלפון ובווצאפ: 052-4636456 (רואי).

אפשרויות הפרסום באתר:

פוסט

פוסט הוא יחידת תוכן באתר. כתבת תדמית/ סיפור. הוא נשאר בדף הראשי של מושבה חופשית בין שבוע לעשרה ימים (בגלרית התוכן הזזה). לאחר מכן הפוסט עובר למאגר התוכן של האתר, משם הוא מתפקד מבחינה שיווקית בחלחול איטי דרך קישורים בפוסטים אחרים, דרך הקטגוריות בהן הוא מתוייג ודרך מנועי חיפוש.

פוסט כולל עד 2 תמונות או וידאו, קישורים לכל הכיוונים, אזכור עם תמונה בניוזלטר הקרוב למועד פרסומו, והפצה בדף הפייסבוק של מושבה חופשית. את הפוסט אתם כותבים. במידת  הצורך ניתן להיעזר בנו בעריכה ובכתיבה (בתוספת תשלום).

מחיר פוסט: 360 ש”ח  (ניתן לשלם ב-12 תשלומים של 30 ש”ח לחודש)

אינדקס

האינדקסים החדשים של מושבה חופשית הם מקום מסודר ופרוע בבת אחת שמאפשר להנגיש את עצמך לקהילה. כאן תוכלו לכתוב על עצמכם ועל העסק שלכם, להזמין אל החנות הוירטואלית שלכם ולהזמין את הקהילה להכיר אתכם ואת מה שאתם עושים. נוכחות באינדקס מאפשרת להעלות אירועים לקלנדר. כל אינדקס חדש מתפרסם אוטומטית בניוזלטר הסמוך למועד פרסומו .

  מחיר אינדקס: 348 ש”ח (ניתן לשלם ב- 12 תשלומים של 29 ש”ח בחודש)

באנר

באנר הוא תמונה בגודל משתנה, הבולט לעין ומתקשר עם הפוסט שלכם באתר / האתר שלכם / דף הפייסבוק שלכם. באנרים יכולים להתפרסם לטווח של שבוע ועד שנה ולהופיע באזורים שונים באתר (לדוגמא באנר של בית קפה ליד אינדקס אוכל).

ויש גם חבילות! אינדקס + פוסט במחיר משתלם, דאבל קרדיט או הכול מהכול! כל הפרטים כאן >