השימושון > Welcome Center > שלום עליכם

קטגוריה | תאריך פרסום 10 יוני, 2013 | ע"י רואי עמנואל

0

[רואי]

כשעברתי לפרדס חנה בשנת 2006, הגעתי לאזור על אופניים… “יציאת ת”א” קראתי לזה, כי אז אסור היה להעלות אופניים לרכבת. לא הכרתי כלל את האזור אבל הייתי בטוח שהשלטים יכוונו אותי. פניתי ימינה בצומת פל-ים והגעתי עד צומת איטונג (שאז נראתה לגמרי אחרת). לא היה כל שלט הכוונה, אז פניתי שמאלה… המשכתי לרכוב בשדרת האקליפטוסים, עד שהגעתי לתחנת הדלק  בצומת עדה… שם כבר החלטתי לשאול איפה זה פרדס חנה…

הדף הזה מיועד לחדשים וחדשות שהגיעו לאזור ורוצים לקבל קצת אזימוט…

אז מתחילים?…

ברוכים הבאים אל אזור פרדס חנה כרכור. אל אדמתם של מאיר אריאל ושלום חנוך, של שמרית אור ואברהם טל, של השיקשוק המיתולוגי, של החאפלות והגא’ם סשנים, של הבישולים הביתיים והפירות על העצים, של הקואופרטיבים והקומונות, של הנחלים והמעיינות, של הבתים והלבבות הפתוחים, של המרחבים והאנשים החביבים.

אז איפה אנחנו?

פרדס חנה כרכור נמצאת בצפון השרון, בין כביש 4 ממערב לכביש 6 ממזרח ובין כביש 65 מדרום ועד דרך הים מצפון (וקצת אחריה). בנימינה נמצאת צפונית לנו (ויש ממנה רכבת למרכז כל הלילה!) ואחריה זכרון יעקב, משמרות ועין עירון הם קיבוצים הצמודים לכרכור, גן שמואל נוגעת בפרדס חנה מדרום מערב, ותלמי אלעזר וגן השומרון נושקים למושבה מדרום, מהצד השני של כביש 65.

הנה מפה של האזור.

חשוב לדעת שצומת חנה נקראת גם “מחנה 80”, שלתחנת הרכבת בפרדס חנה יש 2 כניסות (ובעיות חניה) ושבשעות הבוקר בנתיב הראשי המחבר את פרדס חנה וכרכור (דרך למרחב במערב שמתחברת לדרך הבנים המזרח) יש פקקים…

אם אתם רוצים לקרוא על ההיסטוריה של המקום, מוזמנים להיכנס לכאן.

למי שרוצה להרחיב ולראות תמונות ולשמוע סיפורים על אז ועכשיו, מוזמן להיכנס לפרוייקט המרתק של אילנה פלדה, מקום שמור.

אם עוד לא מצאתם מקום לגור, מוזמנים לחפש (וגם להשאיר בקשה) ב”לוח בתים” של מושבה חופשית.

אוטו משומש אולי תמצאו ב”לוח מכוניות” וארון ב”לוח יד שניה“.

עבודה כדאי לחפש ב”לוח הצעות עבודה“. שימו לב שזה לוח שמיועד להצעות לאחרים. אם אתם עצמאיים ורוצים לספר לכל העולם על היכולות שלכם, מוזמנים להצטרף לאינדקסים שלנו או לקרוא על אפשרויות הפרסום האחרות.

אחרי שהתמקמתם עולות המון שאלות: מתי פתוח הדואר (ואיפה הוא בכלל), איזה אוטובוס מגיע לרכבת ולאן אפשר לקחת את הילדים בשבת? מוזמנים להציץ בשימושון שלנו, יש שם הרבה תשובות…

אם אתם לא ממש מכירים אף אחד יכולים להסתכל בלוח “מי רוצה לבוא איתי” … ואם יש לכם חברותא, אל תשכחו לראות מה קורה בלוח האירועים הרב שכבתי שלנו.

אם אתם רוצים להכיר אותנו ואת האתר הזה קצת יותר, קראו אודותינו, ובכל שאלה או הצעה, מוזמנים תמיד ליצור קשרקטגוריות

תאריך פרסום 10 יוני, 2013 | ע"י רואי עמנואל

0על המחבר

Profile photo of רואי עמנואל

אבא ללירי, ליעם וליאו ובן זוגה של גיל. מנסה לחיות פעם אחת ולא רק להאמין לזה. אוהב מקוריות, מקומות חדשים, מוס שוקולד ואת מנצ'סטר יונייטד (ובטוח יש גם דברים שלא מתחילים במ...)