2012 זה עכשיוגם וגםטיפוליםילדיםסדנאות, קורסים, חוגים

אוהל שרה

[מאת שרה גילאון]

שלום לכולם,

מאז ומתמיד הייתי זאת שמחברת חיבורים, וממליצה בחום על כל מה שמסב לי אושר, ריפוי והשראה. אני שמחה להגשים חזון פשוט של אירוח בביתי, אוהל שרה הנפתח לרווחה. באוהל שרה אני מארחת סדנאות שאני ממליצה עליהן בכל ליבי, מורי דרך, אירועי תרבות ורוח – אני מתכננת אפילו קונצרטים קאמריים, וכמובן, אני מטפלת בכמה שיטות.

אוהל שרה

כבר תקופה ארוכה שהשם "אוהל שרה" מבשיל בתוכי ומבטא עבורי את המטריה הרחבה שתחתיה אני יכולה להציע את השפע הרב שאני נושאת, שפע כישוריי וכליי לנתינה בעולם.
עוד בילדותי ראיתי את עצמי בעיני רוחי כשחקנית המחליפה דמויות וכמורה המלמדת באהבה. עם הזמן למדתי לשלב בין כישורי ונטיות ליבי השונות – לטפל באינטימיות רבה וגם להופיע על במות מול קהל רב = ולהבין שבכל האופנים שבהם אני באה לידי ביטוי אני מביאה מסר של אהבה וטרנספורמציה לאנשים, ואת האפשרות להיות באמת בשלום עם עצמם.

מדוע אוהל שרה?
במופע שלי "למה צחקה שרה?"  אני מקדישה קטע גדול לעיסוק בשמי. אני מספרת כמה קשה היה לי להיקרא שרה כילדה {לא מהמגזר הדתי}, ואת הדרך שעשיתי עמו. במדרשים שרה אמנו נקראת הנביאה הראשונה, ומספרים עליה שעסקה כל ימיה בתיקונים גבוהים. חז"ל אומרים, שכאשר שרה הייתה בחיים, התרחשו באוהלה ארבעה ניסים: ענן היה קשור בפתח האוהל, הדלתות היו פתוחות לרווחה, בעיסה הייתה ברכה ונר דלק בו מליל שבת עד ליל שבת.

אז האוהל הוא מטאפורה ואינו עשוי מבד אלא מכוונות טובות, לב חם ואוהב וידע וניסיון שצברתי בשלושים השנים שאני הולכת בדרך.

… משהו על הדרך
כתבתי שכבר שלושים שנה אני הולכת בדרך מבחירה מודעת. כבר בגיל 17.5 השתתפתי בסדנת המודעות הראשונה, מיד אחריה בלימודי מדיטציה קבלית וגלגולי נשמה, וכך בכל פעם אני מוסיפה עוד כלי לאמתחתי, ומאמינה שהעיקר זו ההתפתחות, האבולוציה, ושהביוגרפיה שלנו מעצבת את רוחנו, ורוחנו אותה.

גדלתי בבית יוצא דופן, עשיר ושופע מבחינה תרבותית ורוחנית. סבי ז"ל היה מנהל תיאטרון "המטאטא" {עוד לפני קום המדינה} ואמרגן של אמנים בינלאומיים {הכנר יהודי מנוחין ז"ל, הקומיקאי דני קיי, להקות בלט, זמרי אופרה ועוד..} וכילדה פגשתי שחקנים ואמנים רבים בבית סבא וסבתא, הייתי מנויה לקונצרטים של הפילהרמונית מגיל 8 ושמחתי ללבוש את שמלות הקטיפה שלי להיכל התרבות. סבי ז"ל מצד אמי היה רופא {אא"ג} ששמו הלך לפניו, שילדים שמחו לבוא אליו לטיפול ומאור פניו קידם את כולם בברכה. היום ברור לי שהוא היה הילר. כפי שהמורה שלי להילינג מלונדון בטי אמרה, שיש רופאים שהם הילרים ויש שלא. סבתי וירה, אשתו, היתה זמרת וחשבה תמיד שלעסוק באמנות זה דבר מופלא ונשגב וחשוב. לכן היא ביטאה את ההיפך מ"חינוך פולני" ואך טבעי היה בעבורי לבחור שאני הולכת ללמוד משחק ולהיות שחקנית, וכך עשיתי.

אולם כבר בהיותי שחקנית על הבימות, שמתי לב שאני כל הזמן נמשכת לטפל באנשים. הלכתי בעקבות ליבי והגעתי למוריס דובקינס הילר שהתמחה בטיפול בחולי סרטן, אצלו למדתי הילינג שנתיים ולאחר מכן בלונדון אצל בטי בלקומב המופלאה.

מיד בשיעור הראשון הרגשתי בבית, כי נזכרתי שכילדה אבי ז"ל בקש ממני לשים לו את ידיי על המצח, "לעשות לו הילינג". אבי למד משפטים בלונדון, שם היה מעורה בכל נושא ה"ספירטואליזם" {טרם עידן הניו-אייג'}. כשהוא דיבר על הילינג, על מסע הנשמה ועולמות הרוח, אף אחד עוד לא דיבר בשפה הזו, והוא נחשב ליוצא דופן בכל המובנים. קבלתי מאבי ירושה רוחנית אדירה, ובעצם רוב הידע שאני נושאת לא נרכש בסדנאות וקורסים, אלא גדלתי אתו.

שרה מטפלתהדרך שבה למדתי הילינג מהילרים קלאסיים היא, שההילר הוא גם רואה רוחי, או יותר נכון עושה קריאה על-חושית PSYCHIC READING כחלק מתהליך הריפוי.
כעת, לאחר יותר מ-20 שנות ניסיון, כשיש לי פרספקטיבה רחבה על אלה שיעצתי להם אם בתחום הביטוי העצמי, אם בנושא זוגיות, בריאות או פריון, ובכל התלבטות, צומת או בעיה שאינה נפתרת, אני מציעה לבוא לקריאה כזו, למפגש session psychic reading. היום אני יודעת בבטחה כי אני נותנת משהו בעל ערך רב, באחריות.

הילינג –
אני מטפלת בהילינג כבר 21 שנה. משלבת בטיפולי הילינג דמיון מודרך והולודינמיקה. אני משתדלת להעניק את המירב, ובזמן שהמטופל שוכב ומקבל הילינג אני מזמינה אותו להיכנס פנימה לתוך גופו, ולזמן חלק גבוה מנשמתו כדי לקבל הדרכה שבאה ממקום גבוה ונקי. לעתים אני מרגישה בנוכחות של נשמה קרובה למטופל, הבאה לעזור בריפוי, ואף למסור מסר. אני מטפלת גם מרחוק, אפשרי גם אונליין בטלפון – כך אני יכולה להדריך להדמיה את המטופל גם אם הוא במקום אחר בארץ או בחו"ל. התוצאות נפלאות!!!

לאחרונה למדתי את השיטה המדהימה B.E.S.T –
אירחתי את ד"ר דאג לאהרר בשני ביקוריו בארץ, למדתי את השיטה, צפיתי בו מטפל כאן בחדר הטיפולים שלי, והייתי עדה לתוצאותיה הנפלאות והמהירות! השיטה עובדת על פי תשובות מהתת מודע המובאות דרך הגוף {בדומה לקינסיולוגיה}, אבל בהחלט מאפשרת דיוק מירבי, סנכרון מערכות ואיזון. אני מאוד נלהבת ממנה, והיא מתאימה מאוד גם לילדים!!!

אז אני מזמינה אליי:
כל מי שסובל ממכאוב פיזי או נפשי, מחלות כרוניות {דלקת פרקים, תסמונת העייפות הכרונית, ועוד..}, סרטן, סוכרת, לחץ דם, איזון התמכרויות, פריון, פוביות מנהיגה, טיסה וכו' – מבוגרים וגם ילדים בכל גיל – ילדים מתחברים אליי באופן בלתי אמצעי ושמחים לקבל ממני טיפול, מה גם שזמן הטיפול בילדים הוא קצר יחסית ולכן מחיר הטיפול מאוד נוח {80 שקל לטיפול}.

מכריזה על מבצע פתיחת הקליניקה באוהל שרה:
מחיר טיפול הילינג /הולודינמיקה משולב: 240 שקל, סדרה של 10 טיפולים ב-1200 שקל {50% הנחה!}
טיפול הכרות בשיטת B.E.S.T –  במחיר 90 שקל
קריאה על חושית Psychic Reading -כעת ב-180 שקל במקום 360! {50% הנחה}
תוקף המבצע עד 31.1.2012
לתיאום: 077-3373707 | נייד 052-2424022 | אימייל.


אוהל שרה מארח:

אני בוחרת לארח את הסדנאות ומורי הדרך שבאמת השפיעו שפע על חיי, ואני מאמינה בכל ליבי כי הם שליחים של ריפוי, מזור והשראה אמיתית. קונסטלציה משפחתית עם קתרינה פרקש, סדנה שעובדת ברמה של תיקונים גבוהים. החודש ב-29.12 בין השעות: 16.00-23.00. בינואר בתאריך 26.1.12 באותן שעות. הסדנה תתקיים מדי חודש באוהל שרה.

בובי צ'אלאמטאם הוא מרפא מאסטר לאירוודה, משושלת של 25 דורות של מרפאים, אלכימאי. הוא ייתן סשנים אישיים בימי רביעי, החל מה-28.12 בתיאום אתי.

ובהמשך… קונצרטים קאמריים, מופעי יחיד ועוד… בהשראת רוח אוהל שרה.

ולסיום לכבוד חנוכה :

טוב שכל אחד ידע ויבין
שבתוך תוכו דולק נר
ואין נרו שלו כנר חברו
ואין איש שאין לו נר

וטוב שכל איש ידע ויבין
שעליו לעמול ולגלות
את אור הנר ברבים
ולהדליקו לאבוקה גדולה
ולהאיר את העולם כולו
[הרב קוק]

לפרטים נוספים ובכל שאלה – שרה גילאון: 077-3373707 | נייד 052-2424022 | אימייל | אתר >

הראה עוד

17 thoughts on “אוהל שרה”

 1. כמה מרגש לקרוא את התגובות, תודה רבה לכן
  {מעניין כי כולן נשים עד לרגע זה…} מעומק ליבי.
  הכתבה הזו היתה כמו לידה מחדש עבורי, לאחר תהליך טרנספורמציה שכלל תקופת בניה מחדש כמו "גולם" שהופך לבסוף לפרפר.
  אז אני מאחלת לעצמי שכנפיי יפרשו ויעופו, ושהאוהל ימשיך לארח סדנאות ואנשים מיוחדים.
  הקונסטלציה הבאה היא ב-26.1 יום חמישי 16.00-23.00
  ומי שרוצה סדרה אתי-יש עוד שבועיים למבצע!
  פגישות עם בובי בימי רביעי
  להתראות
  שרה

 2. היי שרה
  קראתי את הפוסט שלך ואת האינפורמצייה על אוהל שרה ואני ממש מלאת התפעלות על
  התכנים המדהימים שאת מציעה לאורחייך ולקוחותייך/מטופלייך.אשמח מאד לקחת חלק בחלק מהפעילויות,הרצאות,וכו' , אתאם אתך בקרוב
  אוהבת אותך
  סימונה

 3. לשרה אחייניתי היקרה שלום רב.כרגע סיימתי לקרוא את כתבתך ונספחיה . ראשית אני מאד מעריכה את הרצינות והיסודיות בהן את בוחנת ולומדת את הנושאים הקרובים ללבך ולאמונתך, הרצון לעזור לזולת בוער בעצמותייך והוא נס לרגלייך,
  אני קשורה מאד לזכרם של אהובי שאינם אתנו עוד. ראשונה שרה אמי ז'ל שעל שמה את נקראת, אולי כתקון למותה המיותר צעירה כ'כ ואני התיתמתי בגיל 6 !!! ( משאית בריטית פגעה בה)שניה בתור שרי שלנו בתנו הבלתי נשכחת גם היא נפטרה ממחלה מוזרה שלא אובחנה בעוד מועד, שוב אבדנו נפש' יקרה ואהובה, בדמי ימיה !!!!
  אחי היקר והאהוב היה אדם מאד מיוחד, הוא היה מלא כרימון, משכיל עו'ד משורר ,חולם ומאמין בהשארות הנפש ,בספיריטואליזם ובהילינג. הלואי והיה הילר מרפאו ומשאירו אתנו עוד,
  אישי היקר והאהוב נפטר לא מכבר, מות חטוף וכואב לנגד עיני בביתנו. למחרת היום בבית הקברות הייתי על סף התמוטטות, לא בכיתי לא צעקתי אך הצער היה כה אדיר שחשתי כאילו כולי מתאחדת מיד עם עוזי שלי האהוב, חיים בלעדיו נראו לי פשוט מיותרים כנראה, לרגע שכחתי את בני יחידי וכלתי המסורים לי עד מאד. את נכדי בבת עיני- עתידנו וגאוותנו,ישבתי בצד מכילה כאב כבד מנשוא, את ישבת לידי ובלי אומר פשוט הנחת את ידך ברכות על גבי, לאט לאט כאילו שאבת את הכאב העצום.כאב שאי אפשר להכילו! , יכולתי אז לפחות לקום ולהצטרף אל הקהל הגדול מאד שבא להפרד אז ממנו.
  רק אז באה איזו השלמה וקבלה של הבלתי נמנע,צער וכאב רב אבל נשלט איכשהו. על "הטפול " ההוא אודה לך כל חיי.
  את שרהלה שלנו נותרת שליחה את זו שנועדת לכפר ,לרפא ולהשכיח את כל הכאב שעטף אותנו. יישר כוחך ולכי בדרך שבחרת בה או אולי נכון יותר שנבחרת לה.רפאי השכיחי כאב ,עלי והצליחי.
  דודתך האוהבת בתיה עוזיאל

 4. שרה אהובה
  אני מכירה אותך עוד מילדותי.. וכבר אז תמיד היה לי ממש נעים להיות בקרבתך
  בתקופה האחרונה יצא לנו הרבה לבלות יחד באוהל שרה ובקליניקה החדשה והזמן איתך היה ממש מרפא וממלא כאחד
  אוהבת אותך מאוד

 5. שרה יקרה!
  רציתי להודות לך על השינוי הגדול שהתרחש בחיי כבר לפני 8 שנים , אשר ללא כל ספק יש לך בו חלק משמעותי ביותר . זה החל כאשר הגעתי אלייך לתיקשור, כאשר הייתי בצומת דרכים מבחינה מקצועית .
  בקריאה המדוייקת שעשית ראית בברור הצלחה ושגשוג שלי בתחום בו רציתי לבחור ונתת לי המון ביטחון לעשות את השינוי ולהעיז.
  בנוסף, ראית גם שאני חובקת בנוסף לבתי גם תינוק בן, מה שהיה רחוק ממני באותה עת.
  כעבור שמונה שנים התעורר בי רצון עז לתינוק נוסף, נראה היה כי מבחינת הרפואה המודרנית בהתייחס לגילי ומצבי הפיזי, איחרתי את הרכבת, וגם התערבות שתכלול טיפולים הורמונאליים אינטנסיביים תניב סיכוי קלוש עד בלתי אפשרי.
  שבתי אלייך לקריאה נוספת ואת התעקשת כי שאת רואה תינוק נוסף בן. זמן קצר לאחר טיפול שלך ששילב הולודינמיקה והילינג, נכנסתי להריון אשר התנהל באופן טבעי ללא כל סיבוכים והניב את בני שי שלאחרונה מלאו לו שנתיים.
  אני מודה לך מכל הלב על האור, הריפוי והברכה שהביאו כוחותייך ואיכויות הריפוי שלך אל חיי ומאחלת לך המון הצלחה ומאמינה שעוד רבים יזכו לכוחות האור והריפוי שלך באוהל החם והעוטף שהקמת..

 6. שרה יקרה, בבית הכל כך מיוחד שלך זכיתי לחוות כמה סדנאות עוצמתיות ונפלאות, עוד לפני שקראת לו אוהל שרה,
  גם הטיפולים שהענקת לנו היו משמעותיים ורבי עוצמה.
  תודה לך!
  אני רואה את האוהל מתמלא אורחים ומארחים ומשרה ריפוי ושמחה על רבים!

כתיבת תגובה

Close