אינטרנטאמנות ועיצובבעלי מקצועגם וגםזוגיות ומשפחהסדנאות, קורסים, חוגים

אורַן וערן

שמי אורַן ענבר, שמי ערן פישביין.
אנחנו זוג נשוי ועברנו מתל אביב לפרדס חנה, כדי להיטיב את איכות חיינו.
אנו נהנים מאוירת המושבה, ושמחים על החלטת המגורים במקום.
עד כאן ה"ביחד" שלנו.
בעבודה, פנה כל אחד מאיתנו ללימודים ולעיסוקים שונים.
ערן– נותן שירותי מיחשוב לעסקים ולפרטיים. אורַן– מעצבת ויוצרת תכשיטים, שנעשים באמצעות אריגת חרוזים, בשילוב חומרים שונים נוספים, כגון עור, פנינים, קריסטלים של SWAROVSKI ואבני חן.

אם את מחפשת תכשיט ייחודי ומקורי, אם את מתכוננת ליום הגדול מתחת לחופה או תרה אחרי תכשיט שייתן לבגד שלך מראה לא שגרתי – אני כאן להגשים זאת עבורך.

אני מרבה לטייל בהר ועל שפת הים, מלקטת חומרים שונים: עלים, ענפים, אדמה וצדפים, מהם אני שואבת רעיונות וצבעים לעבודותיי. ההתבוננות בטבע, שהיא חלק מיצירת התכשיט, בשילוב הלך רוחה של האישה למענה הוא נוצר, מהווים שילוב מיוחד במינו, המאדיר את היופי. כל אישה הופכת את התכשיט ליצירה ייחודית, עוצמתית ושונה. התכשיטים מעוצבים תוך מחשבה רבה ומיוצרים על ידי בעבודת יד מוקפדת על כל פרט ופרט. הם עשויים מאבני חן של SWAROVSKI ומחרוזים יפניים בעלי איכות משובחת.

אני מזמינה אותך להתרשם מהקולקציה שלי. אעצב ואצור במיוחד עבורך כל תכשיט שתבחרי, בהתאם לאירוע אליו מועדות פניך, לבגד שבחרת ללבוש ולטעם האישי שלך. לכלה ביומך הגדול – עבורך עיצבתי קולקציה מיוחדת במינה, המוסיפה לעונדת אותה הילה של אור.

בנוסף, אני מעבירה סדנאות וחוגים בביתי, או לחילופין במקום אחר שיקבע, לילדות ולנשים. כמו כן הפעלות בתכשיטנות, המיועדות במיוחד לילדות בימי הולדת. אני גם מעבירה סדנאות באירועים מיוחדים כגון מסיבת רווקות, מסיבות נשים ועוד.

בצילום: תכשיט שיצרתי זכה באחד המקומות הראשונים בתערוכה מקוונת בינלאומית.

אני מזמינה אתכן לשיעור ניסיון, ללא עלות, לקראת פתיחת החוגים לשנה החדשה
השיעור יתקיים ביום ה 6.9.2011 לילדות בין השעות 17:00-18:00 ולנשים בין השעות 18:00-19:30
ברחוב גינת אגוז 20 בפרדס חנה.
ניתן להתרשם מהתכשיטים באתר שלי www.oraninbar.com
לפרטים והרשמה צרו עמי קשר 054-5543432 או במייל.

שלכן,

אורן ענבר

ערן פישביין – POWERBIT

המחשב איטי? מרעיש? פתאום נכבה מעצמו? אין אינטרנט?
אלו הן רק במקצת מתקלות המחשבים, איתן אנו מתמודדים יום יום, והרשימה עודנה ארוכה.כיצד אנו מגיבים לבעיות מעין אלה?
בתחילה פולטים מיני דיבורים עצבניים כלפי המחשב, כועסים עליו ולבסוף מתחננים בציפייה שיגלה מידת התחשבות וימשיך לפעול כרגיל, אך המחשב ממשיך בשלו, ללא שום סנטימנטים….

אני בעל ידע וניסיון רב במתן שירותי מחשוב לעסקים ולפרטיים, נסיון וידע אותם צברתי במשך 12 שנים.
את פאוורביט פתרונות מחשוב הקמתי במרוצת השנים, מתוך מטרה לתת מענה מהיר ומקצועי לתקלות מחשבים, הקמת רשתות, תחזוקת מחשבים ורשתות ומכירת חומרה ותוכנה.

ברשותי מעבדה פרטית, הנמצאת ברחוב גינת אגוז 20 בפרדס חנה, וכמובן שאשמח גם להגיע אליכם הביתה או לעסק, לצורך תיקונים וייעוץ. אשמח להיות לכם לעזר באווירה נעימה, בשירות מקצועי ויעיל ללא דופי.
מידע נוסף בטלפון: 04-6388204 נייד:050-4966680 לאתר >

תגיות
הראה עוד

3 thoughts on “אורַן וערן”

כתיבת תגובה

Close