חינוךילדים

גן שלנו – ההתגשמות המתוקה של החלום

שלום!

אחרי שחשבתי, רציתי, דמיינתי, יזמתי, פרסמתי והשקעתי, עכשיו החלום שלי כבר כאן, נוכח וממשי אבל עדיין מתגלגל ומתפתח כל יום. אז זהו, הגן הקטן שלי קם לתחייה, והוא בדיוק כפי שחלמתי ואף יותר… ומאחר שבפורמט פומבי זה חלקתי לראשונה את אותו חלום עם אנשים אחרים, החלטתי להמשיך ולכתוב עוד פוסט אחד, עוקב ומלווה, שיספר לכם על מה שקורה אצלנו בגן.

קודם כל, נתחיל בכך שהיקום דאג לי ושלח אלי כמה נשים נפלאות וטובות שהפכו להיות צוות הגן. כשתרתי אחריהן ידעתי בדיוק מה אני מחפשת – רציתי צוות רגיש וחכם, נדיב ואוהב אדם, שמכבד ומעריך ילדים ויודע לקבל ולהכיל כל פעוט כפי שהוא… הבנות כנראה שמעו אותי כי במהרה הן הגיעו אלי, חלקן דרך הלוחות של המושבה וחלקן פשוט התגלגלו אל הגן במקרה. יחד בנינו לנו שגרת עבודה מאורגנת היטב, עם המון עזרה ותמיכה הדדית זו בזו, וגם הילדים יודעים, שכל אחד מהמבוגרים שבגן פנוי לחבק, להקשיב, לעזור, לכוון ולתמוך בהם בכל רגע בו יזדקקו לכך.

נמשיך בזה, שהתגבשו להן שלוש קבוצות גיל,
כשלכל קבוצה יש את המרחב המתאים למאפיינים הספציפיים לה – לתינוקיה חדר רך ומואר, לפעוטים חצר צבעונית ומאתגרת, ול"גדולים" חלל נעים ומזמין, שמחולק לפינות המעודדות חקירה, משחק דרמטי, יצירה ובנייה.

לאחר שכולנו עברנו הסתגלות (מבוגרים לא פחות מילדים) התחלנו גם לצאת לטיולים, להכין עוגות, לאסוף עלים בגינה ולארח חוגים מעניינים. נעים וטוב לנו יחד, ויש לנו עוד מקום לחברים חדשים שרוצים להצטרף ועדיין לא מצאו לעצמם גן.

אנחנו מזמינים (או יותר נכון, מזמינות) אתכם לבוא לבקר אותנו, לראות את החיוכים ולהרגיש את השמחה של המקום – שמחה של חלום שהתגשם לו ומתקיים באהבה….

גבריאלה


גן שלנו – גן לגילאי 3 חד' עד 4 שנים (בשלוש קבוצות גיל) | קדמה 76, כרכור (ליד השופרסל) | ליצירת קשר: גבריאלה 050-5587697 או במייל

תגיות
הראה עוד

3 thoughts on “גן שלנו – ההתגשמות המתוקה של החלום”

 1. גבריאלה יקרה,
  במפגש הראשון בינינו פגשנו אותך ואת הגן שהיה עדיין בגדר חזון.

  עברת איתנו בין כל החדרים הריקים ובעיניים בורקות וניצוץ של התלהבות סיפרת לנו מה הולך להיות בכל חדר. שיתפת אותנו ב"אני מאמין" שלך והקסמת אותנו רק ברוח האנרגתית שנשבה ממך וסחפה אותנו להאמין לחלום ולהירשם. בפגישה השנייה כבר פגשנו את רחלי שהיא המטפלת של הפעוטות (אליה אנו שייכים) ובמפגש איתה הבנתי עוד יותר עד כמה אני רוצה שבני יהיה בגן הזה. קרנה מרחלי כל כך הרבה אהבה ורכות ואימהיות שפשוט הרחיבו את ליבי ומילאו אותו שמחה על ההחלטה להיות בגן.
  ואז.. ביום הראשון לשנה נכנסנו לגן ונעתקה נשמתי. המקום נראה מדהים. אף יותר ממה שתואר בחזון הראשוני. הכל חדש. מושקע. מדוייק. מלא כוונה אמיתית. כל פרט ופרט במקום. איזה יופי.איזה כיף!!!!!!
  ופגשנו את שאר הצוות המקסים, מור, שלומית, סיגלית, שירלי וגילי המוכשר כל-כך!! כל אחד מביא את האיכויות המיוחדות לו וכולם עם הרבה אהבה, חום ונכונות להעניק מעצמם.
  אני כל כך שמחה שפגשנו אתכם, ושפתחת גן כזה.
  ממליצה בחום!!!
  שנה טובה וגמר חתימה טובה.

 2. גבריאלה יקרה
  אכן כל מה שהובטח מתקיים ובגדול
  הגן מקסים מרווח ויפה, הבנות אכן נהדרות אחת אחת
  ואת גננת מעולה.
  לא אמרת פה בפוסט כלום על האוכל המדהים שגילי מכין כל יום…
  הבן שלי אוכל קינואה, לחם מלא ועוף… מי היה מאמין!
  תודה על כל ההשקעה, האמונה וההכוונה-
  מאחלים לך שנות הצלחה רבות-מגיע לך.

כתיבת תגובה

Close