השימושון

דברים שקורים ביום שישי 12/1/07

נפתחת קבוצה חדשה לאימון צ'י קונג וטאי צ'י עם אוג'ס בכרכור בימי שישי בבוקר
במהלך האימון נתרגל עבודה דרך תרגילים עתיקים אשר פותחים ומשחררים את הגוף והאנרגיה שלו (צ'י), נגמיש ונחזק את הגוף, נשפר את היציבה והקואורדינציה, ניגע באלמנטים פרקטיים של הפילוסופיה שמאחורי התנועות, וכן נלמד תבנית תנועה מעולם הטאי צ'י ונדגיש עבודה איטית זורמת רכה ועמוקה. את השיעורים מעביר אוג'ס – מדריך בכיר בתחום מעל 15 שנה, שהה כ -7 שנים במזרח אסיה במסגרת השתלמותו בתחום, ומוסמך מכון וינגייט. אורך השיעור-90 דקות. עלות: 200 ש"ח לחודש. שיעור היכרות ללא תשלום! צרו קשר: 052-4589333 או באימייל.

"רוח חדשה"
בית ספר חדש לאימון לפיתוח אישי ועסקי בשיתוף מועצה אזורית חוף הכרמל פותח את שעריו לקהל הרחב ומזמין לערב/בוקר היכרות עם צוות בית הספר, הרעיון והדרכים שלו. נושא המפגש: "משהו קורא לי…. היכן נמצאות כל התשובות" והוא יתקיים במרכז מיר"ב (מועדון ותיקים) היום מ- 10:00 עד 11:30. יחכו לכם שם המאמנות יעל מנור הילה אורן נורית צורגיל דבורה זיבנברג יפעת הולנדר ברוריה מידן ומירי נוה. פרטים נוספים באימייל ובטלפון 7690108 054. הכניסה וההשתתפות ללא תשלום.

מסיבה על הים במכמורת

טוב,אז הגיע הזמן למסיבת חברים, לכאלה שלא מוכנים לוותר על הים גם בחורף. המקום סגור עם חלונות גדולים אל הים ובחוץ תהיה זולה עם מדורה לאוירה. המחיר הפעם: 30 ש"ח עד 23:30 ו 40 ש"ח אח"כ. לסטודנטים שביניכם 30 ש"ח עם הצגת התעודה. נתראה בשמחות, יפתח.

מ- 22:00 d.j Yano -freestyle
d.j Bushbeats-groove & progressive
פרטים אצל יפתח נתיב באתר. למפה לחצו כאן.

הראה עוד

כתיבת תגובה

Close