השימושון

דברים שקורים ביום שישי 5/9/08

סדנת התעוררות לשנה החדשה עם ענבל לויטה
אתם מוזמנים להתנסות מחויכת, מלטפת, פותחת. לפני כניסתה של שנה חדשה, לפני הבישולים והאירוחים, לפני כל ההתחלות, שעה קלה של מפגש עם עצמנו מתוך רכות וחופש. בסדנה חד פעמית זו נבוא במגע עם רובד הנשמה בהדגמה חיה בתיקשור, נתנסה בתנועה רכה עם מוזיקה, ניפתח להקשבה אל הלב, בטקס מאורי של ילידי ניו זילנד.
סדנת התעוררות פותחת שעריה בפני כל מי שעבודתו נוגעת במימדי הרוח / הגוף / הנפש. ובפני כל מי שחפץ להתרַווח בתוך הווייתו. אין צורך בניסיון קודם. מנחה: ענבל לויטה (Kahurangi) מתקשרת. מורה. מלווה בתהליכי צמיחה ושינוי. הסדנה תתקיים בטבעון, ב: ה' תשרי, תשס"ח, 5.9.08 יום שישי, בשעות 09.00 עד 11.30. התשלום: 80 ₪ בלבד. פרטים נוספים כאן, הרשמה ופרטים אצל מירי גולן: 0545811872

השמש
5/9: יום חמישי באנרגיית השמש:
השמש ביום החמישי של הגל מחזקת את האש הפנימית, שמתחילה לזרום בלהט אל תוך התאים שלנו. תהליך גילוי הרצונות האמיתיים שלנו והמימוש שלהם, מחבר אותנו לאלמנט האש שבתוכנו. אש מחממת זו שורפת חלק מהדחיסות, שנתגלתה ביום זריעת הפתרון עם הסערה וממלאה אותנו באנרגיה יצירתית. המוטיבציה לפתור את אתגר האדמה נשענת על היכולת להיות בהירים בנוגע לדרך הפעולה היצירתית שלנו בחיי היום יום. השמש היום ממקדת אותנו במה שבאמת חשוב לנו עכשיו בחיינו וממלאה אותנו באור, במידע ובחום. אנו לומדים שכדי לחזק את כח הרצון לבטא ולקרקע את רעיונותינו, עלינו ללמוד להיות חמימים כלפי עצמנו, כמו שמש נעימה חורפית ומלטפת. חמימות זו נותנת לנו האנרגיה הפנימית לבטא את האמת שלנו וליישם את רצונותינו.
טליה תשמח מאד לכל שיתוף, תגובה או שאלה: 052-2203337 | אימייל | אתר

הראה עוד

כתיבת תגובה

שווה לראות גם

Close
Close