השימושון

דברים שקורים בשבת 23/8/08

התעוררות למסע הנשמה
המפתח לשינוי אמיתי בחיים:

אחד המאפיינים הבולטים שלנו כנשמה הוא המוכנות ללמוד. מבחינת הנשמה, בכל אירוע ובכל התנסות מסתתרת למידה עמוקה אשר מאפשרת לנו להתפתח ולגדול. אין אף אירוע אשר אינו משרת אותנו. אתם מוזמנים לסדנת יום עם הלה אשחר, אשר במשך שנים רבות חוקרת את תחום מסע הנשמה על כל היבטיו, מטפלת הוליסטית בתרפיה דרך שחזור גלגולים ומנחה רגרסיה לחיים בין גלגולים. בעזרת ידע נרחב ותרגולים חווייתיים, מאפשרת לכם הלה לחשוף את המתנות הייחודיות שלכם ולגלות את החיים כמורה הנפלא ביותר שיש לכם.
מתי: שבת, 23 באוגוסט, 10:00- 18:00 עלות: 200 שח, כולל ארוחת צהריים טבעונית. לפרטים והרשמה: הלה 052.3763486
המרכז לתרבות חדשה נמצא ברחוב קדמה 18 בכרכור (מעל שופרסל שלי). למפת הגעה לחץ כאן

קונצרט מרענן לצלילי שופן
יתקיים במוצ"ש 23 באוגוסט 2008 באודיטוריום "בית ניר" בזכרון יעקב. הקונצרט יבוצע על ידי הפסנתרנית הצעירה יובל קלנר. בתכנית יצירות מאת שופן.
כרטיסים ניתן לרכוש במחלקת התרבות בזכרון יעקב 04-6291837.

היום בסינמה פריפריה: מלכת היער / מארק דיבל וויקטוריה סטון
סרט + מפגש עם שימי רף – מדריך בשומרי הגן.
אחד הסיפורים המופלאים של הטבע נחשף בסרט יוצא דופן זה, עולם השיתוף והתלות ההדדית של חרקים, ציפורים ויונקים, שחיים יחד בעץ תאנה אפריקאי. ארה"ב 2006, 52 דקות, דוקומנטארי, אנגלית תרגום לעברית. יום שני 18.08.08 שעה 21:00 –סרט בלבד – 35 ש"ח, יום שבת 23.08.08 שעה 21:00 – 50 ש"ח. לפירוט סרטי אוגוסט7 בסינמה פריפריה >>

יד
ה- 23/8, טון 5, שנותן את המוטיבציה לפתור את אתגר הזרע, באנרגיית היד: היד מסמלת את יכולת הפעולה, את המימוש מהכח אל הפועל. כח הרצון שלנו להשתנות ולשנות היבטים בחיינו, נשען על יכולת ההגשמה שלנו. אנו למדים ששינוי בחיים חייב להיות מלווה בתנועה, בעשייה כלשהיא, שנעשית מתוך ידיעה פנימית. ההתבוננות לעומק הלילה שבתוכנו מתחזקת, ככל שאנו קשובים ליד היודעת שבנו ופועלים ועושים, בלי לחשוב יותר מדי. היד מאפשרת ליצור כח פנימי מגובש, מאוזן בארבעת האלמנטים ויציב. ככל שמתחברים לידיעת הלב, כך הרצון הופך לפעולה, ללא הספקות, המחשבות והדאגות של השכל, שעוצרות את הזרימה בחיינו וגורמות לתחושת התקיעות. היד ביום החמישי מלמדת אותנו פשוט לעשות, "לתקתק עניינים", ליהנות מכל התהליכים והאירועים בחיינו וכך לזרום עם עצמנו, בלי מתח, לחץ ודאגה. היום ננשום את היד אל תוך התאים ונבקש להתחבר לידיעה הפנימית שלנו.
טליה תשמח מאד לכל שיתוף, תגובה או שאלה: 052-2203337 | אימייל | אתר

הראה עוד

כתיבת תגובה

שווה לראות גם

Close
Close