דף הסבר אינדקסים החדשים בעריכה

תודה שבאת. תוך שלושה שלבים יהיה לך אינדקס לתפארת. השלב הראשון הוא לעבור על הרשימה כאן בהמשך הדף ולמצוא את הקטגוריה המתאימה ביותר לעיסוק שלך. כן זה ארוך, אבל גם מדליק לראות במה אנשים עוסקים. אם לא מצאת את עצמך באף אחת מהקטגוריות נשמח לשמוע.

מבשלים בבית קובה מעלפת? מורים פרטיים למדע בדיוני? מובילים קטנים? מתקני תריסים? מציירים על קירות? מעצבי חגורות? האינדקסים החדשים של מושבה חופשית נבנו במיוחד כדי להיות מקום יציב, שבו אנשים יוכלו למצוא אתכם ולהכיר את מה שאתם מציעים. ויותר מזה! נוכחות באינדקס כוללת גם גישה לשוק חופשית ולקלנדר, מה שמאפשר מהלכים יצירתיים – ממבצע עונתי רחב ועד קמפיין נקודתי שובב. מוזמנים להצטרף!

האם צריך להיות בעל עסק כדי להופיע באינדקס?
לא בהכרח. אפשר להופיע גם עם מיומנות אישית (למשל, קיפול כביסה) או עם יוזמה בהתהוות (למשל, אם את אמא שמזמינה פעוט נוסף לשהות איתך ועם התינוק שלך בבקרים בבית). האינדקסים יכולים לאפשר לך גם גישוש: האם כישרון האפייה שלך, או יכולתך המופלאה לתקן דברים, יכולים להפוך למקור הכנסה?

למה לשנה?
כי עם יד על הלב, ויודע חקלאי פיקח – שנה זה המינימום זמן שאפשר לראות בו תוצאות. לעוסקים קיימים בטח ובטח, וגם למחפשי עבודות זמניות. האינדקס ניתן לעריכה, ככה שאם שיניתם כיוון מקצועי בינתיים, תוכלו לעדכן.

אבל אני נוסע להודו עוד חודשיים, למה אי אפשר להופיע באינדקס לחודשיים?

כמו שאי אפשר לקנות 3/4 פיצה, ככה החלטנו להגדיר את חבילת האינדקס: שנה. אם אתה נוסע להודו תוך חודשיים ורוצה בכל זאת להניע מהלך שיפרנס אותך בינתיים – מנוי 10 יתאים לך יותר כרגע, ויאפשר לך לפרסם עשרה מבצעים ו/או אירועים בקלנדר. כשתחזור – האינדקסים עדיין יהיו כאן. (אם העבודה שלך היא משהו אונליין ויכולה להתקיים גם כשאתה בהודו, אולי כדאי לך להופיע באינדקס כבר עכשיו?)

רעיונות לשימוש יצירתי באינדקסים
לרצף בקלנדר את כל שיעורי היוגה / הוובינרים שלכם, להחליט על מבצע גמיש לפי העונה, ולהפתיע מדי פעם במבצע יומי פראי.

אם יש לכם רעיון איך אפשר לשפר ולדייק את האינדקסים, אם יש קטגוריה ששכחנו, תרגישו חופשי לשתף אותנו. זאת גירסה בטא.

הצטרפות לאינדקסים +

כתיבת תגובה

Close