2012 זה עכשיוטורים אישיים

הגל הנוכחי לפי המאיה: גל היד היודעת

[מאת טליה טוקר]

שלום וברכה:

ידב- 5/5: נכנס גל חדש אל תוך מערכות הזמן/מרחב שלנו הקרוי גל היד: הסימבול של היד מורכב מארבעת האצבעות שמסמלות את ארבעת האלמנטים, הכיוונים ורוחות השמים יחד עם האגודל, "אצבע אלוהים מעל"- המייצג את המרכז שבנו ומסמל חיבור פנימי מדויק לרצונות שלנו. במהלך הגל אנרגיית היד בונה בתוכנו כוח פנימי לעשייה מרובה ויוצרת תחושה פנימית של עוגן ויציבות בחיינו. אחרי הקפיצה שעשינו בגל הקוסם שבו הרחבנו את יכולת ההכלה של דברים חדשים במציאותנו, אנו עוברים לגל היד שבו המטרה הכללית היא להביא לידי ביטוי את היד היודעת שבנו ולהגיע לתחושה של הגשמה עצמית. הנשר המאתגר מהגל הקודם הרחיב את הפרספקטיבה שלנו והבהיר בצורה ברורה את החלומות אותם אנו מבקשים ליצור בחיינו. גל היד מלמד כיצד ניתן להוציא לפועל את הרצונות הללו ממקום של ידיעה פנימית צלולה ומאפשר לנוע בהנאה מעניין אחד למשנהו. היד מלמדת אותנו לזרום בחיים כמו גל ולהיות קשובים לרצון שלנו בכל רגע. במקום תנועה מתוך לחץ, מתח ודאגה, אנו לומדים לנוע בהנאה מעניין לעניין, מבלי להעצר באף נקודה. למשך שלוש עשרה הימים הקרובים היד ממגנטת אלינו את היכולת "לתקתק עניינים" ומאפשרת להימנע ממצבים של עודף פעילות, מתח גבוה וחוסר יכולת להשלים את הדברים בהם התחלנו. מכאן שבגל הקרוב ידי האלוהים שלנו מבקשות לרפא את עצמנו ואת הסובבים אותנו, לפעול בשמחה במציאות חיינו ולהגיע לרווחה, לאיזון פנימי ולביטחון בעצמנו וביקום כולו.

לפי החכמה הסינית, האנרגיה בימים אלה קרויה: "סדר קוסמי", "הקלחת המקודשת" (הקסגרמה 50), לפיה ככל שקיימת הרמוניה בין התפתחות היחיד לצורכי הקוסמוס, ניתן להגיע לידי שגשוג (כוכב 2). העשייה חייבת לספק את דרישות השוק ולהכיר במגבלות הקיימות בו. ככל שנקבל עובדה זו נוכל ללמוד מה ניתן לעשות ולא נבזבז אנרגיה על הבלתי אפשרי (יד 1). כשהיד פועלת בהרמוניה עם האנרגיה והכיוון של הקוסמוס, ניתן לממש מטרות רבות אתגר בתחום הארצי.

כוכבה- 6/5: טון 2 של האתגר, באנרגיה של כוכב בהדרכת שמש: הכוכב החיוביסט מאתגר אותנו לשנות את הדימויים השליליים שיש לנו לגבי עצמנו ולגבי חיינו לדימויים חיוביים. כדי שנוכל לנוע עם היד והידע הקיים בנו, הכוכב מלמד כיצד להתמלא במחשבות חיוביות. ככל שאנו לומדים להתמקד בפלוסים הקיימים בנו, אנו הולכים ומתמלאים בעוצמה עד למצב של אנרגיה מלאה במערכות שלנו שמוקרנת לכל עבר. בעזרת האנרגיה הכוכבית של היום אנו לומדים להכניס אל תוך חיינו יופי, הרמוניה ואלגנטיות. אנו מתחילים לראות יותר ויותר את מה שיש, לומדים שהאהבה קיימת בכל ושהמציאות מושלמת בדיוק כפי שהיא. בעזרת הכוכב אנו נטענים באנרגיה של אלת האהבה ונוס ולומדים להפוך לספק אנרגטי של עצמנו עד להפיכתנו למגדל-אורים.השמש המדריכה את הכוכב מלמדת כיצד לנהוג בחמימות ובנדיבות כלפי עצמנו. היא מדריכה להתחבר לאלמנט האש שבתוכנו ובעזרתו ליצור במלוא המרץ את היצירות שלנו. כך שבמהלכו של גל היד אנו מאותגרים להתמלא במחשבות חיוביות על חיינו ובביטחון עצמי ואז לזרום בקלילות ממצב למצב, ליצור בלהט ובאומנותיות את רצונותינו ולהנות מהיופי האינסופי הקיים בנו ובחיים.

ירחה- 7/5: טון 3 של הפוקוס, באנרגיה של ירח בהדרכת הלך שמים: האינטואיציה של היום השלישי מכוונת אותנו לחבק את הילד הפנימי, הרגיש והפגיע שבתוכנו. חכמת הגל מלמדת שהדימויים השליליים לגבי עצמנו והחוסר שלנו באהבה עצמית, החלו במחוזות ילדותנו המוקדמים. מה שמונע מאיתנו לנוע בחיים כמו גל ולהאיר לכל עבר טמון בדפוסים רגשיים ובמחשבות שליליות מהילדות שלנו. כדי שנוכל לזרום עם אלמנט המים שבתוכנו ולנוע באלגנטיות על גבי גלי החיים, הירח מאפשר את ניקוי התוכנה הרגשית שלנו. הירח מסמל חיישני קליטה מאד פעילים ומאפשר לקבל הדרכה וסמלים מהחיים עצמם. ביום השלישי של הזרימה אנו מוזמנים לשים לב לסימנים שאנו מקבלים בדרכינו במהלך הגל- במפגשים, בסיטואציות מקריות ובכלל ולהבין לעומק את המסרים הסמויים הטמונים בהם. הלך שמים שמדריך אותנו היום ממלא את ליבנו באומץ ובחמלה להמשך הדרך וביכולת להתעמת ישירות עם כל מה שלא מתאים לנו יותר. אנו מבינים שכדי שנוכל לזרום בהרמוניה עם עצמנו בחיים, עלינו ללמוד להציב גבולות ברורים לכל מי ומה שנמצא מחוץ לטווח הרצונות שלנו. נחישות החלטית זו מאפשרת לזרימה בתהליכי החיים ולהתעצמות פנימית שלאט ובהדרגה הולכת וגדלה בתוכנו.

כלבה- 8/5: טון 4 שבו אנו מגדירים מהמח המנטלי צורות מפורשות לפתרון האתגר, באנרגיה של כלב בהדרכת מגשר העולמות: ביום הרביעי שבו המח ההגיוני שלנו נכנס לפעולה וחושב על הדרכים היעילות ביותר לפתור את אתגר כוכב, הכלב מלמד אותנו לשים את עצמנו בראש סדרי העדיפיות בחיינו ולעשות בדיוק את מה שנכון לנו בכל רגע נתון. הוא מכוון אותנו לערוך רשימה של כל הרצונות והצרכים האישיים שלנו ולשמור על נאמנות לעצמנו ולצרכים הללו. ביום הרביעי של הזריעה הכלב מלמד שכדי לחבר את אש היצירה הלוהטת שבנו עם עשייה אלגנטית ואומנותית, עלינו להפסיק לבזבז אנרגיה על ריצוי ותרגום האחר ובמקום זאת להפנות את האנרגיה פנימה להטענה עצמית ולפתיחת הלב. מגשר העולמות מדריך אותנו למות לכל ההרגלים והתבניות שלא משרתות אותנו יותר ולקפוץ על ההזדמנויות החדשות שנקרות בדרכינו. בעזרת המגשר אנו מתמלאים באומץ ובקלילות לעבור מסיטואציה אחת לאחרת בחיינו, בלי הפחד להיפרד ולסגור מעגלים. ההבנה עם המגשר ש"סוף הוא תמיד התחלה של משהו אחר" מפחיתה את בזבוז האנרגיה שלנו ומאפשרת ליד היודעת שבנו לפעול בספונטניות ובהנאה. כדי שנוכל לבטא את אור הכוכב שבליבנו עלינו לללמוד לאזן את הרגשות הסוערים שמציפים אותנו, להגיע לרוגע סביב כל הדרמות והמעורבות הרגשית בחיינו ואז נוכל לפתוח את הלב החכם שלנו.

לפי החכמה הסינית, האנרגיה שמלווה אותנו בימים אלה קרויה: "המרוסן" (הקסגרמה 9), לפיה קיים כרגע גורם מרסן שמונע מאיתנו כל עשייה משמעותית ולכן במקום לדחוף בתוקפנות וליצור עימותים במערכות היחסים שלנו (ירח 3), עלינו ללמוד לרסן את עצמנו (כלב 4), עד שהמצב יתאים לביצוע התוכניות של היד. העבודה היא על העצמי (מגשר העולמות) ומבוטאת בעידון הדחפים והתשוקות שלנו (אדם 6).

קוףה- 9/5: טון 5 של יצירת כח רצון פנימי, באנרגיה של קוף בהדרכת סערה: הקוף היצירתי, המקורי והמשועשע מופיע ביום החמישי וזורע בנו את המוטיבציה להמשך הזרימה של הגל. כדי ש באמת נוכל לאהוב את עצמנו וליצור באלגנטיות את האומנות שלנו בחיי היום יום, הקוף הופך אותנו היום לילדים תמימים, נטולי דאגות והיפראקטיביים שמשחקים בהנאה את משחק החיים. כח הרצון שלנו הולך וגדל ככל שאנו לומדים לא לקחת שום דבר ברצינות, מאמצים לעצמנו זווית ראייה רחבה של הומור וזורמים בספונטניות עם הפתעות החיים. הקוף מלמד אותנו לבטא את כל מה שאנחנו מרגישים וחושבים, עד שמתפנה בתוכנו מקום לחיבור ליצירתיות הגאונית הטבועה בכל אחד ואחת מאיתנו. הדרכת הסערה מאפשרת את ניקוי התאים והחסימות שמנעו מאיתנו עד היום לתת אמון מוחלט ביקום ולקפוץ למימיי החיים וליצור. כוח הרצון שלנו לפעול, להגשים ולהאיר נשען על הגדלת הביטחון שלנו בעצמנו ובתוכנית הרחבה כולה וביכולת לשחק באפיזידות השונות בחיינו בקלילות, במקוריות ובשמחה.

אדםה- 10/5: טון 6 של זרימה עם הפלוס, באנרגיה של אדם בהדרכת אדם: בגל היד אנו מבקשים להתמלא בחיוביות, באור וביצירתיות ולצורך כך עלינו לשחרר את המניפולציות השכליות ואת הספקות של התוכנה הרגשית שלנו. ביום השישי האדם מדריך אותנו לצעוד בדרכינו בתבונה ובערנות לאפשרויות המיוחדות המוצעות לנו ברגעים רבים בחיינו. הוא מאפשר לנו לזהות שאנחנו גביע פתוח לשפע של היקום וגורם לנו לפקוח את עינינו להזדמנויות הקיימות שכבר יצרנו לעצמנו בחיים. האדם ביום השישי של האיזון מאפשר לאיזון בין הצרכים השונים שלנו עד להגעה לתחושה של רגיעה. הוא גם מלמד אותנו להתבונן באופן אוביקטיבי נטול שיפוט על הסובבים אותנו ולקבלת האדם באשר הוא אדם. כל אחד והדרך הייחודית לו והאדם מכבד את אינסוף הדרכים של הבריאה. כתוצאה מכל אלה אנו נטענים באנרגיה, מגדילים את יכולת ההשפעה שלנו בעולם ומסוגלים לצעוד בשמחה בהמשך הדרך.

הלך שמיםה- 11/5: טון 7 של שיא הגל, באנרגיה של הלך שמים בהדרכת נחש: הכוונה הכללית שלנו בגל לביטוי ולהגשמה עצמית מהדהדת לכל עבר עם החיבור לחמלה ולאסרטיביות שבהלך שמים. בשיא הגל אנו לומדים שכדי להגדיל את תחושת המימוש העצמי שלנו, עלינו ליצור את החלל והמרחב הדרושים לנו לחקירה ולהתפתחות אישיים. השהות עם עצמנו ב"ספייס" שלנו מגדילה בתוכנו את הידיעה הפנימית ומרחיבה את התפתחות המודעות שלנו. הלך שמים בשיא התהליך מחבר אותנו למקום נחוש והחלטי שלא מוכן לסבול שום סוג של התעללות ובאופן ברור וישיר עוצר סחיטות רגשיות ומניפולציות מכל סוג שהוא. הדרכת הנחש מכוונת אותנו לביטוי הרצון האינדיבידואלי והאותנטי שלנו. אנו לומדים לסמוך על עצמנו ומשחררים מאיתנו את הדעות הנורמטיביות ואת מה שאנחנו "אמורים" לעשות ולהיות. ככל שנכיר בייחודיות שלנו נוכל להתמלא באנרגיית החיים הדרושה ליצירה ולמימוש. בשיא הגל אנו מתעוררים לדרכינו השונה והצבעונית וככל שאנו מתגברים על הפחד מעימות ישיר ומהצבת גבולות לעצמנו ולסביבה, אנו מתמלאים בעוצמה ובאנרגיית חיים שמאפשרים להגשמה שמחה של עצמנו.

לפי הסינים האנרגיה בימים אלה קרויה: "המשכיות", "התמדה" (הקסגרמה 32), לפיה קיימת אפשרות לממש מטרות חדשות על סמך התמידי והעקבי שבטבע שלנו (הלך שמים 7). אם ניתן אמון ביכולות המולדות של האינסטינקטים שלנו (הדרכת הנחש), נוכל לזהות מה נכון לנו במהלך העשייה היומיומית שלנו. דבקות במערכות חיים איתנות הפועלות ביציבות יביאו לתחושה של ביטחון (אדם 6). הסינים אומרים: "כשאנו בוחנים את המשכיותם של דברים, ניתן לראות את הנטיות הטבעיות של השמים והארץ. כאן טמון סוד הנצח (קוסם 8)", כלומר ככל שנפעל בהתמדה לקראת היעדים שלנו ונתאים אותם לצרכי הזמן נוכל לממש את המטרות שלנו (נשר 9).

קוסםה- 12/5: טון 8 של היושרה, באנרגיה של קוסם בהדרכת מראה: ביום שבו אנו בודקים את היושר הפנימי שלנו, אנו מוזמנים לשאול את עצמנו: "האם אני יוצר/ת, עושה וחי/ה את מה שאני מאמינ/ה בו"?, "האם אני מכיל/ה בכיף את כל האירועים או שעומד'ת להתפוצץ מהעומס"?, "האם אני מאפשר/ת לעוצמה הפנימית שבי לפרוץ החוצה"?, "האם אני נאמנ/ה לידיעה הפנימית שלי ולא תלוי/ה באישורים מבחוץ"? בעזרת הקוסם אנו יוצרים הרמוניה בין הרעיונות והאידאות שיש לנו לגבי החיים לבין אופן הביטוי שלהם במציאות הפיזית. ההרמוניה הולכת וגדלה ככל שאנחנו משחררים את הצורך בשליטה בכל פרט ובסובבים אותנו ופועלים מתוך כנות מלאה. הקוסם מלמד שבכל מקרה אין לנו שליטה על כלום ושזהו הזמן לזרום עם הידע שלנו. המראה מדריכה אותנו היום לראות דרך המראות המקיפות אותנו את הצדדים השונים המרכיבים את חיינו ולעגל את הפינות החדות. המראה מאפשרת להבין מה תומך בהגשמה שלנו ומה מרפה את ידינו. לאחר התבוננות עמוקה ולא שיפוטית בסובבים אותנו, אנו לומדים לעשות סדרי עדיפויות בחיינו ולעצב את מציאותנו בדיוק בהתאם לכך. אנו מרפים מהמקומות שמעוררים קושי בלתי פוסק בחיינו ומהאנשים שמתישים אותנו. ביום של היושרה אנו מתחברים לקול הפנימי שבנו שיודע, ללא הצורך בתוויות ובאישורים מבחוץ, בפרגון חיצוני ובתמיכת הקולקטיב. אז אנחנו יותר ויותר נוגעים בעוצמת הקוסם שבנו ומסוגלים לממש את רצונותינו.

ה- 13/5: טון 9 של פענוח כוונת הגל, באנרגיה של נשר בהדרכת קוף: יום זה מוביל אותנו בשמחה ובריקוד אל עבר ההגשמה העצמית שלנו עד למצב שבו אנו משחקים בהנאה ויוצרים באומנותיות את מארג חיינו. מהות הנשר היום מחברת אותנו לראייה רחבה של מציאות חיינו, מבלי שנתרוקן מפרטים ספציפיים. ההתרוממות אל על עם הנשר "מפילה אצלנו אסימון" בנוגע לכך שאנו אלה שבוחרים את המצבים השונים בחיינו. הוא ממלא אותנו בראייה הגיונית ופרופורציונאלית לגבי האירועים השונים ומצייר בפנינו את הדרך המדוייקת להגשים את הרצונות החדשים שלנו. הדרכת הקוף היצירתי, המשועשע והמקורי עוזרת לנו להבין שהדרך היחידה להגיע לתחושת מימוש היא בלעשות. במקום לחשוב כל כך הרבה, לתכנן תיכנונים ולנוע כל הזמן אל עבר עתיד וירטואלי, פשוט לאפשר למשחק ולקסם הקיימים בנו לצאת החוצה לעולם. ככל שאנו מבטאים את האנושיות, הרגישות והפגיעות הקיימים בנו, מתפנה מקום במח העמוס שלנו. נזכר בהמלצת הסינים: "להתמיד, להמשיך ולא להתייאש", כלומר ביום של הפענוח אנו לומדים להגדיל את זוויות הראייה בנוגע לעובדות השונות בחיינו ולהתאזר בסבלנות הנדרשת כדי להוציא לפועל מעשים משמעותיים בעולמנו.

לוחםה- 14/5: טון 10 של ה"פינישים", באנרגיה של לוחם בהדרכת שמש: ביום העשירי אנו מתחברים לאמת הפנימית של לוחם האור שבנו שיודע ומבטאים ידיעה זו באומץ ובאלגנטיות במציאות חיינו. גל היד מלמד אותנו לפעול מתוך הקול הפנימי שלנו ולעשייה מרובה, יעילה ומהנה ללא לחצים ועומסים מיותרים. ביום של הדיוקים הקטנים הלוחם מזמין אותנו לשאול: "מהי בדיוק האמת שלי כרגע"?, "מה בעצם אני רוצה לעשות עם עצמי עכשיו"? ו"איך אני מעז/ה ללכת עם ידיעה זו בחיי היום יומיים"? האינטליגנציה הגבוהה של הלוחם מאפשרת ליישם היום באופן מדויק ומושלם את הרצונות שלנו. השמש המדריכה מבהירה לנו ניואנסים שונים בדרך ומלמדת כיצד ניתן להביא לכדי הרמוניה היבטים שונים בחיינו. היא מזרימה אש יצירתית בעצמותינו ובליבנו ומפיחה בתוכנו את הלהט הנדרש להגשמה של הידיעה הפנימית שלנו. השמש שמסמלת תחושת חמימות מאפשרת לנו היום להיות נדיבים כלפי עצמנו וכלפי הסובבים אותנו ולזרום בכיף, מבלי לחסוך מעצמנו דבר.

אדמהה- 15/5: טון 11 של השחרור, באנרגיה של אדמה בהדרכת אדמה: ביום זה אנו משחררים את מה שעדיין מעכב את המימוש העצמי שלנו ומונע מאיתנו לראות את היופי הקיים בנו ובחיינו. ראשית אנו למדים היום שכל מה שאנחנו בוחרים לעשות הוא מימוש של עצמנו ואין זה משנה בכלל מה הוא הדבר. פעמים רבות אנו חווים תחושה של אי מימוש בגלל חוסר בהבנת המושג מימוש. "מימוש"- מהמילה ממש, כלומר כל מה שהוא ממשי בחיינו. ביום זה האדמה מאפשרת להתמקד במה שקיים וריאלי בחייינו ועימו לזרום. מעבר לכך האדמה של היום מעירה את המוחות שלנו ומרחיבה את הידע ואת טווח קליטת הרעיונות כדי שנוכל ליישם מידע זה במציאות. היא מלמדת לקרקע את עצמנו עמוק עמוק אל תוך מציאות חיינו ולהתחבר לגביש הקריסטלי שלנו שבמרכז האדמה. הרעיונות וההשראה שממלאים אותנו מיועדים לכך שנבטא, נשמיע ונחבר אותם לעשייה היומית שלנו. האדמה מזכירה לנו היום שאם אנחנו מעוניינים במשהו בחיינו, עלינו פשוט לעשות את הצעדים הנדרשים להגשמתו בלי יותר מדי דיבורים. אנו מבינים שמה שעדיין עוצר את המימוש העצמי והזרימה היצירתית הוא מחשבות מיותרות ואנו מחליפים אותן היום בעשייה פרודוקטיבית. ברגע שאנו מתחילים להניע את עצמנו אל עבר מימוש הרצונות שלנו, הדברים פשוט קורים מעצמם ואינסוף סימנים נשלחים אלינו.

לפי החכמה הסינית, האנרגיה שמלווה אותנו בימים אלה קרוייה- "המתנה מחושבת" (הקסגרמה 5), לפיה תחומים רבים בחיינו נמצאים בשינוי משמעותי (סערה 13). במקום להתמלא בדאגה ובבלבול הרגילים (יד 1), עלינו להעלות את הביטחון העצמי שלנו, לשמור על נימה חיובית ובכך לזכות באמונם של האחרים ולהתמלא ביכולת להזין אחד את השני מתוך חדווה ועידוד (מראה 12). הסינים מוסיפים שאת הגישה החיצונית המובילה להתפתחות פנימית ניתן להשוות לתרגילי יוגה. הסיגול של תנוחות פיסיות מסוימות הכרוכות באיזון משפיע על הנפש ויוצר תודעה רגישה יותר (אדמה 11).

מראהה- 16/5: טון 12 של הפתרון באנרגיה של מראה בהדרכת כלב: פתרון הגל מלמד על כך שיצרנו בתוכנו רמה גבוהה של אנרגיה ואנו מסוגלים היום לזרום בקלילות מנקודה אחת לאחרת. המראה בפתרון מעידה על כך שהפסקנו חלק ניכר מבזבוז האנרגיה על הסובבים אותנו. אנו מבינים היום ש"אנחנו יכולים לראות אך ורק את עצמנו" ושהשהייה בחברתם של השתקפויות שונות מיועדת ללמד אותנו על המחשבות והרגשות שלנו. הגל לימד אותנו כיצד להטעין את עצמנו בחיוביות, ללא תלות בפידבקים מבחוץ וכיצד לחתוך מחיינו השתקפויות שגוזלות מאיתנו אנרגיה. הכלב המדריך היום מעיד על כך שלמדנו להעמיד את עצמנו במקום הראשון בחיינו ולהיות נאמנים לעצמנו ולרצונות שלנו. בפתרון הגל אנו למדים שאיזון התוכנה הרגשית שלנו ושחרור התלות באנשים הסובבים הם הדרך כדי להפוך למגדל אור חיובי שמקרין אהבה לכל עבר. ברגע שאנחנו שומרים על רמת אנרגיה גבוהה במערכת שלנו, אנו זורמים ממצב למצב בחיים ללא דרמות וקיצוניות. שחרור התלות בפידבקים מבחוץ מאפשר חיבור לידיעה הפנימית ולהגשמת רצונותינו מתוך ידיעה זו. האיזון הרגשי מול המראות מאפשר לראות את היופי הקיים בנו ובחיינו עד להפיכתנו לכור אטומי של אנרגיה ועוצמה, שמקרין ומאציל אור ומידע בכל רגע ורגע.

סערהה- 17/5: יום שער: טון 13 של הנוכחות, באנרגיה של סערה בהדרכת לילה: מיד שממגנטת אפשרות לזרימה מהנה ולהגשמה עצמית בחיינו ועד לסערה שביום האחרון מעידה על יכולת מנהיגות. מיד שמחברת אותנו לידיעה פנימית לסערה מלאה באמון ובביטחון בעצמנו וביקום. אתגר הכוכב הוביל אותנו בהדרגה למקום שמשוחרר מאמונות ומתבניות שליליות על עצמנו ועל העולם ושינה חלק מהדימויים השליליים שהיו קיימים בתוכנה הרגשית שלנו לדימויים חיוביים. כתוצאה מכך בסוף הגל אנו בעלי ביטחון עצמי גבוה ובעלי אמון בעצמנו, בסובבים אותנו ובתוכנית הרחבה יותר. לאחר ניקוי הטראומות והפצעים שהצטברו בתאי הד.נ.א האנושי שלנו והריפוי שעברנו במהלך הגל הגענו לסערה קוסמית טהורה ומלאה באנרגיה ובכוחות למימוש עצמי. סערה בשער של הטון שלוש עשרה מעידה על יכולות גבוהות של הילינג וריפוי ועל חיבור לאנרגיה ולמידע אינסופיים. הלילה בהדרכה מעיד על כך ששחררנו חלק נכבד מהפחדים שליוו אותנו עד היום, נגענו בעומק נפשנו והתחברנו ליכולת הזרימה האינטואיטיבית הקיימת בנו. הוא מאפשר התייחסות מזווית ראייה אחרת אל החשכה והקוטביות הקיימים בעולמנו ומחבר אותנו לרובד פנימי עמוק יותר של הבנה עצמית. בסוף הגל אנו מרגישים בנח עם עצמנו ויכולים לזרום בספונטניות עם האינטואיציה החדה שלנו.

גל היד לימד אותנו כיצד לשחרר פחדים עמוקים שהגבילו את העשייה היצירתית שלנו, העלה את הביטחון העצמי שלנו ואת היכולת להטענה פנימית וכתוצאה מכך אנו קופצים היום למיימי החיים הסוערים בשמחה, בהתרגשות ובזרימה נעימה.

גל היד מסתיים לו ואנו מתכוננים לקראת הקפיצה של הגל הבא, גל השמש.

מאחלת לכולנו

גל יד יודעת, זורמת ויצירתית.

באהבה, טליה.

אשמח מאד לכל שיתוף, תגובה או שאלה: 052-2203337   אימייל >>

תגיות
הראה עוד

כתיבת תגובה

שווה לראות גם

Close
Close