2012 זה עכשיוטורים אישיים

הגל הנוכחי לפי המאיה: גל השמש (2-14/2/11)

[מאת: טליה טוקר]

שלום רב וברכות לכולנו:

שמש
ה- 2/2: טון 1, היום הראשון בגל השמש: השמש היא אלת הפרחים ומסמלת את המושלמות וההרמוניה הקיימים בפרח. בגל השמש אנחנו הופכים לפרח שמתבונן בפליאה על המצוי בחייו ורואה את המושלמות הקיימת בבריאה על אינסוף הצורות האינדיבידואליות שבה. בכל פעם שאנחנו נכנסים אל תוך שדה של פרחים, אנו נפעמים ממגוון הצורות והצבעים שהם מרקמים גיאומטריים מושלמים שפותחים אותנו לחוויה של אחדות. המילה מושלם יכולה לבלבל משום שהיא יוצרת אובססיה מחשבתית אחר אידאל שלא בהכרח קיים. השמש מלמדת כיצד להיות שלמים עם עצמנו וכתוצאה מכך לחוות תחושת נינוחות והרפייה במציאותינו המגוונת.

לאורך הגל השמש המגנטית מאירה את חיינו באור של זהב ומאפשרת להגיע לתחושה של אחדות פנימית. אחרי גל היד הגדוש בעניינים, שבו למדנו לזרום עם הרצונות שלנו, עכשיו בגל השמש אנחנו מדייקים ומבהירים לעצמנו אספקטים שונים במציאותינו המשתנה. השמש נותנת לנו דחיפה להתבונן באפיזודות השונות שאנו נעים דרכן ועוזרת להחליט במה כדאי לנו להתמקד בחיינו.

למשך שלושה עשר הימים הבאים היא מושכת אלינו אש חמה, יצירתית ולוהטת שחודרת לכל רובד ונדבך בחיינו, ממלאה אותנו בחמימות פנימית ומזככת את הבלבול הפנימי שלנו. כתוצאה מכך אנו מתחילים לנוע בחיים בנדיבות שופעת כלפי עצמנו וכלפי הסובבים אותנו. לאורך גל השמש אנחנו בתהליך של חקירה עצמית שמוביל להתפתחות האישית שלנו עד למצב של זרימה אינטואיטיבית. כשאנחנו לומדים לזרום עם הרצון שלנו אנו מאפשרים למושלמות השמשית לחלחל אל תוך מעשינו השונים בביטויים של אהבה כלפי עצמנו וכלפי אחינו בני האדם.

דרקון
ה- 3/2: טון 2, באנרגיה של דרקון בהדרכת הלך שמים:
אנרגיית הדרקון מסמלת שד אימהי שמזין בחום ואהבה את התינוק שלו והיא מלמדת אותנו להזין את עצמנו באופן זהה: להזין את גופנו במה שמחייה אותו, את נפשנו באהבה ואת מחשבותינו בהשראה אלוהית. אתגר הדרקון מלמד אותנו להתחבר לעוצמה הנשית בעלת יכולות הבריאה והלידה הטמונים בכל אחד ואחת מאיתנו. עם הדחיפה של השמש למושלמות ולדיוק במחשבות ובמעשים, אנרגיית הדרקון מראה לנו היכן אנחנו עדיין מלאים בביקורת עצמית ובנוקשות פנימית. הלמידה כאן היא לשחרר את ההרס העצמי שבא לידי ביטוי במחשבות שליליות על עצמנו ועל חיינו. הפחדים השונים שלנו מוקרנים כתמונה הולגרפית, נתקלים במסה בחלל וחוזרים אלינו כמציאות.

הדרקון מאתגרת אותנו במהלך הגל כיצד להפסיק את המיחזור המחשבתי השלילי הזה. במשך הגל נשתדל לשים לב למחשבות, למילים ולמעשים שלנו משום שהמחשבות שלנו המבוטאות במילים, יוצרות את מציאותנו. ככל שנקפיד להשתמש במילים חיוביות ונלמד את העוצמה הטמונה בהקרנות הפנימיות שאנחנו משדרים ליקום, נוכל לברוא את רצונותינו במציאות. כמו משק כנפי הפרפר שעובר מבעד למרחבים, כך גם המחשבות שלנו יוצרות מציאות מיידית. הדרקון מסמלת את האיכויות הנשיות שמאפשרות לנהוג בחמלה וברכות כלפי עצמנו ולקבל את עצמנו כפי שאנחנו ברגע זה ממש. נראה שהגיע הזמן שנקלוט מי אנחנו ולאיזה מקום נפלא הבאנו את עצמנו בחיים.

הלך שמים שמדריך היום מלמד שיכולות הבריאה שבנו ילכו ויתחזקו ככל שנשמור על גבולות ברורים ונקפיד להקשיב לצרכים ולרצונות האמיתיים שלנו. בתוכנה הרגשית שממנה לרוב אנחנו פועלים, קיימת לכולנו נטייה להרס עצמי ובמקרים רבים אנחנו מעמידים את עצמנו במצבי התעללות של ממש. הדרכת הלך שמים מאפשרת ליצירה של עוגן נחוש והחלטי בתוכנו שמסוגל להגיד "לא" אסרטיבי לכל מי ומה שלא מתאים לו. ברגע שאנחנו מציבים את הגבולות, נוצר עבורנו חלל נרחב ללמידה, להתפתחות ולחיבור לחכמה האינסופית.

רוח
ה- 4/2: טון 3, באנרגיה של רוח בהדרכת מגשר העולמות:
ביום שבו אנחנו מתחילים לזרום לכיוון פתרון האתגר, הרוח מאפשרת לנו לנוע בקלילות מסיטואציה אחת לאחרת תוך כדי ביטוי ברור ומדויק של הרצונות שלנו. אנרגיית הרוח משולה ליונק דבש ססגוני שמקפץ לו בשמחה מעניין לעניין. בגל השמש אנחנו זקוקים לאנרגיה היאנגית האקטיבית הזאת כדי שנוכל לזרום עם אש היצירה שבנו. הרוח מסמלת את עקרון התקשורת ומלמדת אותנו היום לבטא את האמת שלנו באופן הגיוני ובהיר. כדי שנוכל להפסיק את הביקורת וההרס העצמיים עלינו ללמוד להגיב באופן הגיוני ופרקטי להתרחשויות השונות בחיינו והרוח ממלאה אותנו היום ביכולת לתקשורת קולחת וישירה. ביום השלישי של הזרימה האינטואיטיבית הרוח מפיחה אויר בריאותינו, ממלאה את מוחינו במידע מתחדש ואז מלמדת כיצד לבטא את רצונותינו בנועם, בחדות ובהומור.

המגשר המדריך מלמד אותנו היום כיצד לנקות ולשחרר סיטואציות ותבניות חשיבה שכבר לא מתאימות לנו יותר בחיים וכיצד לרפא את הצד השלילי והביקורתי שבנו. הוא מלמד שהכל נתון בידינו ושניתן לשחרר זכרונות רגשיים תאיים טראומתיים. אנו מוזמנים היום לנהוג כלפי עצמנו כמו רוח חמה, נעימה ומלטפת ובעזרתה לנקות מעצמנו דפוסים שמנעו מאיתנו עד היום אהבה עצמית וקבלה של מידע אינסופי.

לפי החכמה הסינית האנרגיה בימים אלה קרויה: "רוח", "השפעה חודרת", "העדין" (הקסגרמה 57), לפיה עלינו ללכת בדרכה של הרוח העדינה והבלתי פוסקת (רוח 3), להגדיר לעצמנו מטרות ברורות ולקיים אותן לאורך זמן (הלךשמים בהדרכה). ההצלחה מגיעה בהדרגה ומביאה עימה בהירות הולכת וגוברת של התכלית שלנו (שמש 1). הזמן דורש סבלנות, מחויבות ארוכת טווח וחזון של מה שברצוננו להשיג בסופו של דבר (דרקון 2).

לילה
ה- 5/2: שער: טון 4, באנרגיה של לילה בהדרכת סערה: אנרגיית הלילה ביום הרביעי של הזריעה המנטלית מלמדת אותנו כיצד להכנס עמוק עמוק פנימה, אל תוך ההיכל המקודש שבנו ושם להתחבר לאור של אהבה ולמידע מחודש. ההרס והביקורת העצמיים טבועים בתוך התוכנה המוחית שלנו והלילה מלמד כיצד לצלול אל תוך מורכבות הדפוסים ולשנות את זוית ראייה שלנו לגבי הסוגיות השונות שמטרידות אותנו. אנו חיים היום בעולם של חשכה שבו קיימים קשיים, מלחמות, משברים כלכליים, מחלות, תחושות של יאוש, בידוד והרס סביבנו. החשכה הקולקטיבית והאישית נובעות מחוסר בידע, באור. כדי להגיע למצב שבו אנחנו רואים את המצוי בחיינו כמושלם, עלינו להכנס אל תוך עצמנו ולראות את אותן תבניות מחשבה שמונעות זאת מאיתנו. בעזרת אנרגיית הלילה אנחנו מתחברים למידע חדש ומתקדם ומפתחים נקודת מבט רחבה יותר על העולם ועל הדינמיקות בחיינו.

הסערה המדריכה היום מחזקת עוד יותר את התהליך בכך שהיא מרפאה כל שכבה דפוסית ומידע שלילי. אנרגיית הסערה מנקה מאיתנו כל סוג של דחיסות מנטלית או פיזית ועוזרת להתחבר למקום טהור, נקי ופשוט בליבנו שנותן אמון וקופץ בהנאה למימיי החיים המרתקים. לאורך הגל אנחנו מוזמנים ליצור לעצמנו מרחב שבו נרגיש נינוחים ובבית ובו להרחיב את זווית הראייה שלנו. בהיכל הלילה שלנו אנחנו יכולים להתחבר לאינטואיציה שבנו, לראות את היופי והחכמה האלוהית הקיימים במציאותינו כבר עכשיו ולקבל את המתנות שממתינות לנו.

זרע
ה- 6/2: טון 5, באנרגיה של זרע בהדרכת אדם
: ביום החמישי הזרע מאפשר לנו לקלוט את הרווח הטמון בשינוי בחיינו ואז נותן לנו את הדחיפה ליצור אותו. ככל שנזהה את הצמיחה החיובית המתרחשת בתוכנו במהלכם של שינויים ואת הרצף ההתפתחותי שעברנו בחודשים ובשנים שחלפו, נוכל להתחבר לעוצמה הנשית המקבלת הקיימת בתוכנו. לרוב אנחנו מפחדים לשנות את הדברים שאנחנו רגילים אליהם, אך אנו מלמדים את עצמנו שכל שינוי הוא לטובה. השינויים מעידים על הגדילה שלנו ועל היכולת לברוא את עצמנו מחדש בכל רגע נתון. אנו נמצאים בגל שמאפשר לנו להתחבר לאור המוזהב והאינסופי של השמש ולשם כך הזרע דוחף אותנו היום להסכים לשינוי מהותי בחיינו ואז להשתנות. במקום להחזיק באותן תבניות נוקשות המלוות אותנו במשך שנים ארוכות אנחנו לומדים לזרום, להשתחרר ולצמוח. האחיזה ה"אובססיבית" שלנו במצבים קבועים בחיים מונעת מאיתנו חיבור לעוצמה מאד גדולה הטמונה בכל אחד ואחת מאיתנו.

האדם מדריך אותנו היום ללכת בחכמה בדרכינו, כשאנחנו פוקחים את עינינו לשפע ההזדמנויות המוצעות לנו בכל רגע נתון. הדרכת האדם מאפשרת לקבל את הדרך שבחרנו לעצמנו וכן את אינסוף הדרכים של הסובבים אותנו. אנרגיית האדם מלמדת כיצד לקבל את "האדם באשר הוא אדם" ומגדילה את יכולת ההשפעה שלנו. כך אנו מתחילים לנוע עם לב פתוח ומאפשרים לשינויים מרחיקי לכת להתרחש עכשיו בחיינו.

נחש
ה- 7/2: טון 6, באנרגיה של נחש בהדרכת נחש:
ביום שבו אנחנו מתחילים לזרום עם עצמנו ועם הגל, מופיע הנחש הצבעוני ומחבר אותנו אל חכמת הגוף שלנו. לאורך הגל השמש מזרימה אלינו מידע, אור וחום וכדי שנוכל להכיל את האש הלוהטת הזאת הנחש מלמד כיצד לחבר בין המח לתאי הגוף ולהתענג על כל רגע נתון בחיינו. אנחנו נמצאים כאן בכדור הארץ, במציאות דואלית בתוך גוף אנושי והנחש מאפשר לשמוח על הנוכחות הפיזית שלנו ועל תהליכי החיים המגוונים. כדי לארגן את העניינים שמתרחשים עכשיו בחיינו, הנחש מפיח בתוכנו את שמחת החיים ומאפשר פשוט להנות מכל מה שקורה לנו. אתגר הדרקון שמלמד לקבל את עצמנו כפי שאנחנו עכשיו הולך ומתאזן כשאנחנו מכירים בייחודיות שלנו ומברכים עליה. במקום להדגיש את השונות ואת חוסר השייכות, הנחש של היום מלמד אותנו להתמקד באותנטיות ובעוצמות הקיימות בנו. במקום להתמקד בנורמות ובחוקים החברתיים, הנחש מחבר אותנו לאינדיבידואליות ולרצונות האמיתיים שלנו. לקראת שיא גל השמש, אנו לומדים כיצד לשמוח על החיים שלנו ועל התפקיד הייחודי והמיוחד ששמור אך ורק לנו במכלול הכולל של תהליכי היקום.

לפי החכמה הסינית האנרגיה בימים אלה קרויה: "אנרגיה פוטנציאלית" (הקסגרמה 26), על פיה קיימת בידנו עכשיו אנרגיה עוצמתית שמאפשרת לנו להגשים משימות מרחיקות לכת (זרע 5). לפי הסינים היכולת לשלוט בכוחותינו, לכוונם ולרסנם מביאה להצלחה מרובה (נחש 6). עלינו להעריך מחדש את המטרות שהצבנו לעצמנו, לבדוק האם הן ראויות ולטובתם הנעלה של כל הנוגעים בדבר והתבוננות זו מובילה אותנו אל עבר מימוש (דרקון 2). זהו זמן לפריצת דרך משמעותית שיכולה לשנות לגמרי את חיינו (לילה 4).

מגשר עולמות
ה- 8/2: טון 7, באנרגיה של מגשר עולמות בהדרכת מראה:
המגשר המהדהד בשיא הגל מאפשר לנו לקלוט שהחיים הם במה ושאנחנו השחקנים הראשיים. אנו בוחרים גם באיזה סרטים להשתתף וגם כיצד לפתח את התסריטים השונים. כולנו חיים בסרט ממוחזר בהתאם לדפוסים שקיימים בתוכנה המוחית שלנו והגיע הזמן לשנות את התסריטים שלא נעימים לנו. בשיא תהליך החיבור לשמש הקורנות שבתוכנו מגשר העולמות עוזר לנו לנקות סופית דפוסי חשיבה שליליים. היכולת להתחבר לאנרגיה הספיראלית האינסופית של הבריאה קיימת בידינו בכל רגע נתון ולשם כך עלינו לשחרר זכרונות כואבים מתוך תאי גופינו ולפנות מקום למידע חדש ואחר.

המראות הסובבות מדריכות אותנו היום כיצד לשחרר את הדפוסים שמעיקים על המערכת שלנו. אנחנו לומדים שהמון אנרגיה מתבזבזת לנו על השלכות ותרגומים של הסובבים אותנו. כל אחד והסרט שלו. כל אחד והתפקיד שהוא בוחר לשחק. שום דבר לא אישי ולא נגדנו. דרך ההשתקפויות שמקיפות אותנו אנחנו יכולים ללמוד על עצמנו ולגדול עוד ועוד. דרך אינטראקציות עם העולם אנחנו מנקים שיפוטים רגשיים על בני האדם וכך לומדים לקבל את העוצמה הטמונה בנו. שיא גל השמש מלמד אותנו שבני האדם הם תוכנות סגורות, כל אחד מסתובב בתוך בועה משל עצמו וככל שנלמד לנוע אל מעבר לדינמיקות רגשיות מרוקנות נוכל פשוט להיות מי שאנחנו, שלווים, נוכחים ושמחים על הרגע.

יד
ה- 9/2: טון 8, באנרגיה של יד בהדרכת קוף:
היד הגלקטית ביום של היושרה עורכת בדק בית רציני ומחפשת תשובות כנות ומדוייקות לשאלות שמטרידות אותה. אנרגיית היד מלמדת אותנו לזרום כמו גל עם הרצונות שלנו ולנוע בהנאה מעניין לעניין תוך כדי ביטוי מבריק של הכישורים הטבועים בנו. קיימת בנו יכולת לנוע בקלילות ובכיף בחיינו ולהשתדרג לתדר של הרצון והיד היום מזמינה אותנו לחקור בתוכנו את המעצורים שמונעים זאת מאיתנו.

בעזרת היד, אנו מוזמנים לשאול את עצמנו היום: "האם אני נאמן/ה לידיעה הפנימית שלי"?, "האם אני מדאיג/ה ומלחיצ/ה את עצמי או שעושה בדיוק את מה שמתאים לי בכל רגע"?, "האם אני נותנ/ת מקום לפגיעות, לרגישות ולאנושיות שבי וזורמ/ת בחיים בקצב שלי"?, "האם אני מבטא/ת את היצירתיות והמקוריות הקיימים בי בחיי היום יום שלי"?, "האם אני לוקח/ת כל דבר ברצינות או שמא משתעשע/ת ממשחק החיים"?, התשובות הכנות לשאלות הללו מייצרות בתוכנו כוח פנימי שיודע לנוע מנקודה לנקודה מתוך קבלת האינדיבידואליות שבו והנאה על תהליכי החיים המרתקים.

ביום השמיני של הגל היד היודעת מחברת אותנו לידיעה פנימית עמוקה בנוגע להיבטים שונים של העשיה שלנו בחיים ומאפשרת לנו לזרום בנעימים. הגאוניות של הקוף המדריך מעמיקה את החיבור הישיר שלנו לשדה הנפש וממלאה אותנו בהשראה ובמקוריות וביכולת לזרום בקלילות והנאה בהמשך הגל.

כוכב
ה- 10/2: טון 9, באנרגיה של כוכב בהדרכת זרע:
אנרגיית הכוכב מסמלת את ונוס, את פסגת ההרמוניה והיופי בעולמנו ומאפשרת לכולנו להפוך למגדל אורים שמקרינים אור ואהבה לכל עבר. כוונת גל השמש היא למלא אותנו ברטט מעודן שמאיר את חיינו ברבדים חדשים ועמוקים שעד היום לא היתה לנו אפשרות להחשף אליהם. הגל מלמד שמה שרואים בעולם הפיזי הוא רק חלק מזערי מיכולות הראייה שלנו והאור שבו הכוכב ממלא אותנו היום הוא הרבה מעבר לזה של קרני האור הסולארי. כדי להאיר עלינו לשחרר היבטים חשוכים מחיינו ומחשיבתינו וביום של "נפילת האסימון" הכוכב מאיר את חיינו ומטעין אותנו במידע חיובי ובאופטימיות. אנו לומדים שככל שאנחנו מדגישים את החיובי שבנו, במקום את השלילי שבו לרוב אנו מתמקדים, אנחנו מצליחים לאהוב את עצמנו בדיוק כפי שאנחנו.

הזרע המדריך היום נותן בידינו את האומץ להשתנות ובצורה מודעת ומכוונת לפעול להגשמת המטרות שהצבנו לעצמנו. ברגע שנסכים להתחבר לאינסוף האפשרויות הקיימות עבורנו בכל רגע נתון, מבלי לצמצם מראש את האופן שבו הדברים אמורים לקרות בחיים, נוכל לחוות בתוכנו יותר ויותר את האהבה ללא תנאי של הכוכב. אנו מוזמנים היום לנשום את הכוכב לכל תאי גופנו ולהתמלא באנרגיית האהבה והיופי של ונוס.

ירח
ה- 11/2: טון 10, באנרגיה של ירח בהדרכת אדמה:
אנרגיית הירח מטהרת באור פצעים ישנים שאנו נושאים עימנו ומלמדת כיצד להתגלגל כמו כדור במציאות חיינו, פתוחים ל360 מעלות של אפשרויות. ביום שבו אנחנו מדייקים עוד יותר את תהליך הגל, הירח משחרר מאיתנו זכרון טראומתי שקשור בילדות שלנו והריפוי מאפשר לנו לזרום בחיינו במלוא העוצמה.

אנרגיית האדמה המדריכה היום מזרימה אלינו מידע חדש שמאפשר להתעוררות ולתנועה סינכרונית במציאות חיינו. האדמה מדריכה אותנו לקלוט את המידע המועבר אלינו ולתרגם אותו בדרכינו המעשית לקרקע חיינו. הירח מסמל תחנת תקשורת גלקטית וביום העשירי של השלמת התהליך הוא מרחיב את יכולת השידור והקליטה לסימנים שהיקום שולח אלינו בכל רגע נתון. גם האדמה שמסמלת סינכרוניזציה שולחת אלינו סימנים שמלמדים אותנו כיצד נוכל לעזור לאמא אדמה בדרכינו הייחודית. כך שהרבה מאד מסרים נשלחים אלינו עכשיו על מנת שנתעצם ונזרום. מעבר לצמיחה האישית שלנו גם הגיע הזמן שנפעל למען התפתחות מודעת של האנושות כולה. ככל שיותר בני אדם יתעוררו בתקופה הזאת לשינויים מרחיקי הלכת המתרחשים עכשיו על פני כדור הארץ, רשת האור הפרוסה מעלינו תלך ותתעצם. בידי כולנו קיימת עכשיו הזדמנות להאיר את החשכה הקולקטיבית המקיפה אותנו. אנו מוזמנים היום לנשום את הירח, לנקות את תאי גופנו מרגשות לא מאוזנים ולקבל סימנים להמשך הדרך.

לפי החכמה הסינית, האנרגיה שמלווה אותנו בימים אלה קרויה: "המקור" ("הבאר") (הקסגרמה 48), על פיה קיים מקור שמכיל את האמת הקולקטיבית של המין האנושי שמקבל מהתנסותו של היחיד ומעניק לטבעו של היחיד (ירח 10). החדירה למקור של נבכי המין האנושי מאפשרת נתינת מענה לצרכים ולרצונות האישיים ולנגיעה כנה בעומק הרגשות של עצמנו ושל אחינו בני האדם (כלב 11). נדרש עכשיו שיתוף פעולה אמיתי עם השותפים שלנו לקארמה (יד 8) כדי שנוכל לממש את המטרות שלנו ולחוות בחיינו את האמיתות האוניברסאליות (כוכב 9).

כלב
ה- 12/2: שער: טון 11 באנרגיה של כלב בהדרכת כלב:
כלב ביום האחת עשרה של הגל מעיד על כך שחוסר הקבלה העצמית שלנו נעוץ בחסך רגשי פנימי שמניע אותנו אל עבר דרמות וקיצוניות בחיינו. ביום של השחרור אנחנו מבינים שהמעורבות הרגשית וההזדהות שלנו עם אנשים ועם סיטואציות שונות מבזבזת לנו המון אנרגיה ומכניסה אותנו לדינמיקות סוערות של השלכות, תרגומים וחשבונאות. הכלב מלמד אותנו כיצד להעמיד את עצמנו במקום הראשון בחיינו ולהפוך לחברים הכי טובים של עצמנו. רק כשאנחנו קשובים לרצונות הלב שלנו, ליבנו יכול להפתח גם לאחרים. רק כשאנחנו נוהגים באהבה כלפי עצמנו, אנחנו יכולים להעניק אהבה גם לאחרים.

ביום של ההמסה של מה שעדיין מעכב את חווית האחדות בתוכנו, הכלב מלמד להפסיק את התלות בבחוץ, בתשומת לב ובאישורים מהסביבה ומהעולם. במקום הנטייה לרצות את הסובבים ולהתיש את עצמנו בדרמות החיים, אנחנו מטעינים את עצמנו במה שנכון לנו ולומדים ליצור תקשורת הגיונית עם העולם והסובבים שבחוץ. ככל שננטרל את הדינמיקות הרגשיות השואבות ונקשיב לרצונות שלנו, נוכל לזרום בהנאה בדרך האמצע עבורנו ולהקרין אהבה לקרובינו ולחברינו. ביום שער זה ננשום את הכלב אל מרכז הלב שלנו ונרגיש כיצד הוא נפתח יותר ויותר.

קוף
ה- 13/2: שער: טון 12 באנרגיה של קוף בהדרכת לילה:
פתרון הגל עם הקוף היצירתי מלמד על כך שבגל השמש ניתן להתחבר להשראה אלוהית ולגאוניות הקיימים בכל אחד ואחת מאיתנו. ברגע שאנחנו מגיעים לקבלה עצמית אמיתית ולהזנה נכונה של עצמנו, אנחנו מאפשרים למקוריות שבנו לפרוץ החוצה וההתנהלות בחיים הופכת לזורמת, קלילה ומספקת. השמש שמיגנטה אלינו אש לוהטת הופכת לאנרגיה יצירתית קופיפית בתנועה וביום הקריסטלי אנחנו משועשעים ממשחק החיים ופתוחים ליצירה של יש מאין. הלילה מדריך הפתרון מעיד על כך שבמהלך הגל הצלחנו להאיר בעזרת התודעה המורחבת שלנו דפוסי חשיבה מעוותים. אתגר הדרקון פיתח בתוכנו כוח ועוצמה להאיר במידע חדש את המקומות החשוכים בחשיבתינו. בתהליך הגל ניקינו פחדים עמוקים ובמקומם התפנה בתוכנו מקום לאינטואיציה חדה ובהירה.

אנרגיית הלילה משולה גם לרחם ולמערה. אם נשב זמן מה בחשכה מוחלטת, לאט ובהדרגה נוכל לראות אור. ברגע שאנחנו מסירים את ערפל הלילה שבתוכנו אנו מקבלים גישה לעולם של אור אינסופי. אור זה מתחזק בימים מיוחדים אלה של ההאצה בזמן ושל השער הבין מימדי שנפתח עבורינו בפתרון גל השמש. ביום זה אנו חווים תחושת נינוחות וזורמים בהנאה ובקלות במציאות חיינו. אנו מוזמנים היום ליצור לעצמנו היכל לילה מקודש, לנשום את סמל הקוף ולהתמלא במידע ישיר משדה האפס.

אדם
ה- 14/2: טון 13, סוף גל השמש שמגיע עם אדם בהדרכת לוחם:
גל השמש הופך אותנו לאדם קוסמי מלא בחכמה שמעיז ללכת עם האמת הפנימית העמוקה ביותר שלו ולממש אותה באלגנטיות ובתבונה. הסימבוליקה של הגל מלמדת על מאבק פנימי בין הרצון- הרץ לצורך- הצר שמגיע לפתרונו כשאנו משחררים את התוכנה האוטומטית של הצורך וזורמים עם הרצון שלנו. אתגר הדרקון יצר מלחמה פנימית בין המניפולציות השכליות והוויתור העצמי לבין חיבור למידע טהור ולנקיון המחשבות. תהליך הגל לימד אותנו לשחרר ביקורת והרס עצמיים, לשנותם לדימויים חיוביים, להגיע לקבלה של היש בחיינו וכך לעבור לדרך אחרת של התנהלות, לדרך של השמש המאירה.

אדם בטון שלוש עשרה מסמל הליכה בטוחה ועליזה בדרך שיצרנו לעצמנו. הלוחם המדריך מבטא את הקול האלוהי שבתוכו ומסמל "נצחון" אישי על התוכנה הדפוסית האוטומטית של הספק וההרס. הגל מוביל בהדרגה לשחרור של הרגלים ותבניות אישיות וקיימת בו אפשרות להגיע אל מעבר לטבע המוכר לנו. בסוף גל השמש קיים הפוטנציאל לפרוץ את גבולות התוכנה המוחית שלנו ולהתחבר לאור שהוא מבעד לזמן ולמרחב. הדחיפה של השמש מובילה לישות מלאה בחכמה אנושית שמחוברת להדרכה הגבוהה שלה, מקבלת את "האדם באשר הוא אדם" ושמחה ומודה על ההזדמנויות הנקרות בדרכה.

גל השמש מסתיים ואנו מתכוננים ומברכים על הגל הבא, גל הלך שמים…

מאחלת לכולנו גל שמש

מאיר, מבהיר ומעצים.

באהבה,

טליה.

אשמח מאד לכל שיתוף, תגובה או שאלה: 052-2203337

talya@mayazone.co.il

תגיות
הראה עוד

1 thought on “הגל הנוכחי לפי המאיה: גל השמש (2-14/2/11)”

כתיבת תגובה

שווה לראות גם

Close
Close