השימושון

הגל הנוכחי לפי המאיה: גל השמש

מאת: טליה טוקר

שלום רב וברכות לכולנו:

שמש
ב- 31/8: ביום האחרון של חודש אוגוסט נכנס גל השמש אל תוך כדו"א שלנו:
גל השמש הבא עלינו לטובה מאפשר להאיר את חיינו באור של זהב ולהגיע לתחושה של אחדות פנימית. השמש מאפשרת חיבור ישיר לנפש ובמהלך הגל היא מלמדת כיצד להתחבר לרטט האהבה ללא תנאי. אחרי שלמדנו לזרום בגל היד עם הרצונות שלנו, אנו מדייקים ומבהירים עוד יותר את האספקטים השונים במציאותינו ומפיחים את הנשימה האלוהית בפעולותינו עם השמש. למשך שלוש עשרה הימים הבאים השמש מושכת אלינו אש חמימה, יצירתית ולוהטת שחודרת לכל היבט והיבט בחיינו. היא נותנת לנו דחיפה להתבונן באפיזודות השונות שאנו נעים דרכן, להחליט במה כדאי לנו להתמקד עכשיו בחיים ואז לאפשר למושלמות השמשית לחלחל אל תוך מעשינו. השמש היא אלת הפרחים ומסמלת את המושלמות וההרמוניה הקיימים בפרח. בכל פעם שאנו נכנסים לשדה של פרחים אנו נפעמים ממגוון הצורות והצבעים, שהם מרקמים גיאומטריים מושלמים שפותחים אותנו לחווית אחדות. בגל השמש אנחנו הופכים להיות פרח, שמתבונן במצוי בחייו כבפלא ורואה את המושלמות הקיימת בבריאה על אינסוף הצורות האינדיבידואליות שבה. במשך הגל נשתדל לשים לב למחשבות, למילים ולמעשים שלנו משום שהמחשבות שלנו המתורגמות למילים, יוצרות את מציאותנו. ככל שנקפיד להשמתמש במילים חיוביות ונלמד את העוצמה הטמונה בהקרנות הפנימיות שאנו משדרים, נוכל לחוות אור של אהבה אלוהית בחיינו. כמו משק כנפי הפרפר שעובר מבעד למרחבים, כך גם המחשבות שלנו יוצרות מציאות מיידית. בגל השמש אנו מחזקים את החיבור לאור האלוהי שבנו, מאפשרים להגיון הבריא שלנו לבוא לידי ביטוי ומתמלאים בחמימות פנימית. אז אנו נעים בנדיבות ובהרמוניה ומבטאים אהבה כלפי עצמנו וכלפי אחינו בני האדם.

דרקון
ה- 1/9: טון 2, באנרגיה של דרקון בהדרכת הלך שמים:
אנרגיית הדרקון מסמלת את האל האם, את האיכויות הנשיות שמאפשרות לנהוג בחמלה וברכות כלפי עצמנו ולקבל את מי שאנחנו היום. נראה שהגיע הזמן שנקלוט מי אנחנו ולאיזה מקום נפלא הבאנו את עצמנו בחיים. הדרקון מייצגת את השד האימהי שמזין בחום את התינוק שלו. בגל השמש אנו מאותגרים להזין את עצמנו באותה הצורה- להזין את גופנו במה שמחייה אותו, את נפשנו באהבה ואת מחשבותינו בהשראה אלוהית. אתגר הדרקון מלמד אותנו להתחבר לעוצמה הנשית בעלת יכולות הבריאה והלידה הטמונים בכל אחד ואחת מאיתנו. עם הדחיפה של השמש למושלמות ולדיוק במחשבות ובמעשים, אנרגיית הדרקון מראה לנו היכן אנו מלאים בביקורת עצמית ובנוקשות פנימית. הלמידה כאן היא לשחרר את ההרס העצמי הבא לידי ביטוי במחשבות שליליות על עצמנו ועל חיינו. הפחדים השונים שלנו מוקרנים כתמונה הולגרפית, נתקלים במסה בחלל וחוזרים אלינו כמציאות. הדרקון מלמדת אותנו בגל כיצד להפסיק את המחזור המחשבתי השלילי הזה. הלך שמים המדריך מלמד שיכולות הבריאה שבנו ילכו ויתחזקו ככל שנשמור על גבולות ברורים ונקפיד להקשיב לצרכים ולרצונות האמיתיים שלנו. בתוכנה הרגשית לכולנו קיימת נטייה להרס עצמי ואנו מעמידים את עצמנו במצבים של התעללות של ממש. הדרכת הלך שמים היום מאפשרת ליצור עוגן נחוש והחלטי בתוכנו שמסוגל להגיד "לא" לכל מי ומה שלא מתאים לו. ברגע שאנו מציבים את הגבולות, נוצר לנו חלל נרחב ללמידה, להתפתחות ולחיבור לחכמה אינסופית.

רוח
ה- 2/9: טון 3, באנרגיה של רוח בהדרכת מגשר העולמות:
ביום שבו אנו מתחילים לזרום לכיוון פתרון האתגר, הרוח מאפשרת לנוע בקלילות מסיטואציה לסיטואציה, תוך כדי ביטוי ברור ומדויק של הרצונות שלנו. הרוח מסמלת את עקרון התקשורת ומלמדת אותנו היום לבטא את האמת שלנו באופן הגיוני ובהיר. כדי שנוכל להפסיק את הביקורת וההרס עלינו ללמוד להגיב באופן הגיוני ופרקטי להתרחשויות בחיינו והרוח ממלאה אותנו באנרגיה יאנגית אקטיבית. ביום השלישי של הזרימה האינטואיטיבית, הרוח מפיחה אויר בריאותינו, ממלאה את מוחינו במידע מתחדש ואז מלמדת כיצד לבטא את רגשותינו ורצונותינו בנועם, בחדות ובהומור. המגשר המדריך מלמד כיצד לנקות ולשחרר סיטואציות ותבניות חשיבה שכבר לא מתאימות לנו יותר בחיים ולרפא את הצד השלילי והביקורתי שבנו. הוא מלמד שהכל נתון בידינו ושביכולתינו לשחרר זכרונות רגשיים תאיים טראומתיים. אנו מוזמנים היום לנהוג כלפי עצמנו כמו רוח חמה, נעימה ומלטפת של סוף הקיץ ובעזרתה לנקות מעצמנו דפוסים, שמנעו מאיתנו עד היום אהבה עצמית וקבלה של אור שמשי אינסופי.

לפי החכמה הסינית האנרגיה בימים אלה קרויה: "רוח", "השפעה חודרת", "העדין" (הקסגרמה 57), לפיה עלינו ללכת בדרכה של הרוח העדינה והבלתי פוסקת (רוח 3), להגדיר לעצמנו מטרות ברורות ולקיים אותן לאורך זמן (הלךשמים בהדרכה). ההצלחה מגיעה בהדרגה ומביאה עימה בהירות הולכת וגוברת של התכלית שלנו (שמש 1). הזמן דורש סבלנות, מחויבות ארוכת טווח וחזון של מה שברצוננו להשיג בסופו של דבר (דרקון 2).

לילה
ה- 3/9: שער: טון 4, באנרגיה של לילה בהדרכת סערה:
אנרגיית הלילה ביום הרביעי מלמדת אותנו כיצד להכנס עמוק עמוק פנימה, אל תוך ההיכל המקודש שבנו ושם להתחבר לאור של אהבה ולמידע מחודש. ההרס והביקורת העצמית טבועים עמוק בתוך התוכנה הרגשית שלנו והלילה מלמד כיצד לצלול אל תוך מורכבות הדפוסים ולשנות את זוית ראייה שלנו לגבי הסוגיות השונות שמטרידות אותנו. אנו חיים היום בעולם של חשכה שבו קיימים קשיים, מלחמות, משברים כלכליים, מחלות, תחושות של יאוש ובידוד והרס סביבנו. החשכה הקולקטיבית והאישית נובעות מחוסר בידע, באור. כדי להגיע למצב שבו אנו רואים את המצוי בחיינו כמושלם, עלינו להתכנס אל תוך עצמנו ולראות את אותן תבניות מחשבה שעוצרות אותנו. אז אנחנו מאירים את החשכה הפנימית ומפתחים נקודת מבט רחבה יותר על העולם ועל הדינמיקות בחיינו. הסערה המדריכה היום מחזקת עוד יותר את התהליך בכך שהיא מרפאה כל שכבה דפוסית ומידע שלילי. אנו בתהליך של חקירה עצמית שמוביל להתפתחות ולחיבור מודע לשדה הנפש שלנו. הסערה בהדרכה מנקה מאיתנו כל סוג של דחיסות מנטלית או פיזית ועוזרת להתחבר למקום טהור, נקי ופשוט בליבנו שנותן אמון וקופץ למימיי החיים. לאורך הגל אנו מוזמנים ליצור לעצמנו מרחב שבו נרגיש נינוחים ובבית ובו להאיר את החשכה הפנימית שמציפה אותנו. בהיכל הלילה אנו יכולים להתחבר לאינטואיציה שבנו, לראות את היופי והחכמה האלוהית הקיימים במציאותינו כבר עכשיו ולקבל את המתנות הממתינות לנו שם.

זרע
ה- 4/9: טון 5, באנרגיה של זרע בהדרכת אדם:
אנו נמצאים בגל שמאפשר להתחבר לאור המוזהב והאינסופי של השמש ולשם כך הזרע דוחף אותנו היום להשתנות ולהסכים לשינוי מהותי בחיינו. במקום להחזיק באותן תבניות נוקשות המלוות אותנו במשך שנים ארוכות, אנו לומדים לזרום, להשתחרר ולצמוח. האחיזה האובססיבית שלנו במצבים קבועים בחיינו מונעת מאיתנו חיבור לעוצמה מאד גדולה הטמונה בכל אחד מאיתנו. לכן ביום החמישי הזרע מאפשר לנו לקלוט את הרווח הטמון בשינוי וליצור אותו. ככל שנזהה את הצמיחה החיובית שלנו במהלך השינויים ואת הרצף ההתפתחותי שעברנו בחודשים ובשנים שחלפו, נוכל להתחבר לעוצמה הנשית המקבלת הקיימת בנו. לרוב אנו מפחדים לשנות את הדברים שאנו רגילים אליהם, אך אנו מלמדים את עצמנו שכל שינוי הוא לטובה. השינויים מעידים על הגדילה שלנו, על היכולת לברוא את עצמנו מחדש בכל רגע נתון. האדם מדריך אותנו היום ללכת בחכמה בדרכינו, כשאנו פוקחים את עינינו לשפע ההזדמנויות המוצעות לנו בכל רגע. הדרכת האדם מאפשרת לקבל את הדרך שבחרנו לעצמנו וכן את אינסוף הדרכים של הסובבים אותנו. אנרגיית האדם מלמדת כיצד לקבל את "האדם באשר הוא אדם" ומגדילה את יכולת ההשפעה שלנו. כך אנו מתחילים לנוע עם לב פתוח ומאפשרים לשינויים מרחיקי לכת להתרחש בחיינו.

נחש
ה- 5/9: טון 6, באנרגיה של נחש בהדרכת נחש:
ביום שבו אנו מתחילים לזרום עם עצמנו ועם הגל, מופיע הנחש ומחבר אותנו אל הגוף שלנו. במהלך הגל השמש מזרימה מידע, אור וחום וכדי שנוכל להכיל את האש הלוהטת הזאת הנחש מלמד לחבר בין המח לתאי הגוף ולהתענג על כל רגע נתון. אנחנו נמצאים כאן, במציאות דואלית, בתוך גוף אנושי והנחש מאפשר לשמוח על הנוכחות הפיזית שלנו ועל תהליכי החיים המגוונים. כדי לארגן את העניינים שמתרחשים בחיינו, הנחש מפיח בנו שמחת חיים ומאפשר פשוט להנות מכל מה שקורה לנו. אתגר הדרקון שמלמד לקבל את עצמנו כמו שאנחנו עכשיו הולך ומתאזן כשאנו מכירים בייחודיות שלנו ומברכים עליה. במקום להדגיש את השונות והחולשות, הנחש מלמד היום להתמקד באותנטיות ובעוצמות הקיימות בנו. אנו מתחילים לשמוח על החיים שלנו ועל התפקיד הייחודי והמיוחד ששמור אך ורק לנו במכלול הכולל של תהליכי היקום.

לפי החכמה הסינית האנרגיה בימים אלה קרויה: "אנרגיה פוטנציאלית" (הקסגרמה 26), על פיה קיימת בידנו עכשיו אנרגיה עוצמתית שמאפשרת להגשים משימות מרחיקות לכת (זרע 5). לפי הסינים היכולת לשלוט בכוחותינו, לכוונם ולרסנם מביאה להצלחה מרובה (נחש 6). עלינו להעריך מחדש את המטרות שהצבנו לעצמנו, לבדוק האם הן ראויות ולטובתם הנעלה של כל הנוגעים בדבר והתבוננות זו מובילה אותנו אל עבר מימוש (דרקון 2). זהו זמן לפריצת דרך משמעותית שיכולה לשנות לגמרי את חיינו (לילה 4).

מגשר עולמות
ה- 6/9: טון 7, באנרגיה של מגשר עולמות בהדרכת מראה:
המגשר בשיא התהליך מאפשר לנו לקלוט שהחיים הם במה ושאנחנו השחקנים הראשיים וזו היא בחירה שלנו באיזה סרט להיות וכיצד הוא מתפתח. אנחנו חיים בסרט ממוחזר בהתאם לדפוסים שקיימים בתוכנה הרגשית שלנו והגיע הזמן לשנות את התסריט. בשיא תהליך החיבור לשמש הקורנות שבתוכנו מגשר העולמות עוזר לנו לנקות סופית דפוסי חשיבה שליליים. היכולת להתחבר לאנרגיה הספיראלית האינסופית של הבריאה קיימת בידינו בכל רגע נתון ולשם כך עלינו לשחרר זכרונות כואבים מתוך תאי גופינו ולפנות מקום למידע חדש ואחר. המראות הסובבות מדריכות אותנו היום בנוגע לאותם דפוסים שמבקשים להשתחרר מהמערכת שלנו. אנו לומדים שהמון אנרגיה מתבזבזת לנו על השלכות ותרגומים של הסובבים אותנו. כל אחד והסרט שלו. כל אחד והתפקיד שהוא בוחר לשחק. שום דבר לא אישי ולא נגדנו. דרך ההשתקפויות שמקיפות אותנו אנחנו יכולים ללמוד על עצמנו ולגדול עוד ועוד. כך שבשיא הגל אנו לומדים לקבל את העוצמה הטמונה בנו דרך אינטראקציות עם העולם, שבעזרתן אנו מנקים עוד ועוד שיפוטים רגשיים על בני האדם. שיא גל השמש מלמד אותנו שבני האדם הם תוכנות סגורות, כל אחד מסתובב בתוך בועה משל עצמו וככל שנלמד לנוע מעבר לדינמיקות רגשיות מרוקנות נוכל פשוט להיות מי שאנחנו, שלווים, נוכחים ושמחים על הרגע.

יד
ה- 7/9: טון 8, באנרגיה של יד בהדרכת קוף:
היד ביום של היושרה בודקת עד כמה אנו מאפשרים לעצמנו לזרום בכיף עם הרצונות שלנו. לרוב אנו יודעים מהם רצונותינו האמיתיים, השאלה היא האם אנחנו מבטאים את הכשרון הטבוע בנו בקלילות והנאה. אנו מוזמנים לשאול את עצמנו היום: "האם אני נאמן/ה לידיעה הפנימית שלי"?, "האם אני מדאיג/ה ומלחיצ/ה את עצמי או שעושה בדיוק את מה שמתאים לי בכל רגע"?, "האם אני מבטא/ת את היצירתיות והמקוריות הקיימים בי בחיי היום יום שלי"?, "האם אני לוקח/ת כל דבר ברצינות או שמא משתעשע/ת ממשחק החיים"?, "האם אני נותנ/ת מקום לפגיעות, לרגישות ולאנושיות שבי וזורמ/ת בחיים בקצב שלי"? התשובות הכנות לשאלות הללו מייצרות בתוכנו כוח פנימי שיודע לנוע מנקודה לנקודה מתוך מקום של קבלת האינדיבידואליות שלנו והנאה על תהליכי החיים המרתקים. ביום השמיני של הגל, היד מחברת אותנו לידיעה פנימית עמוקה בנוגע להיבטים שונים של העשיה שלנו בחיים ומאפשרת לנו לזרום בנעימים והקוף המדריך מעמיק את החיבור הישיר לשדה הנפש וממלא אותנו בהשראה ובמקוריות לקראת המשך הגל.

כוכב
ה- 8/9: טון 9, באנרגיה של כוכב בהדרכת זרע:
אנרגיית הכוכב מסמלת את ונוס, את פסגת ההרמוניה והיופי בעולמנו ומאפשרת לכולנו להפוך למגדל אורים שמקרינים אור ואהבה לכל עבר. כוונת גל השמש היא למלא אותנו ברטט מעודן שמאיר את חיינו ברבדים חדשים ועמוקים, שטרם נחשפנו אליהם. הגל מלמד שמה שרואים בעולם הפיזי הוא רק חלק מיכולות הראייה שלנו והאור שבו הכוכב ממלא אותנו הוא מעבר לזה של קרני האור הסולאריים. כדי להאיר עלינו לשחרר היבטים חשוכים מחיינו וביום של "נפילת האסימון" הכוכב מאיר את חיינו ומטעין אותנו במידע חיובי ובאופטימיות. אנו לומדים שככל שנוכל לראות את החיובי שבנו, במקום את השלילי שבו לרוב אנו מתמקדים, נוכל לאהוב את עצמנו בדיוק כפי שאנחנו. הזרע המדריך נותן בידינו את האומץ להשתנות ובצורה מודעת ומכוונת לפעול להגשמת המטרות שהצבנו לעצמנו בגל. ברגע שנסכים להתחבר לאינסוף האפשרויות הקיימות עבורנו בכל רגע נתון, מבלי לצמצם אותן לרעיונות מוגדרים מראש בנוגע לאופן שבו הדברים אמורים לקרות בחיים נוכל לחוות את האהבה ללא תנאי של הכוכב. אנו מוזמנים היום לנשום את הכוכב לכל תאי גופנו ולהתמלא באנרגיית האהבה והיופי של ונוס.

ירח
ה- 9/9: טון 10, באנרגיה של ירח בהדרכת אדמה:
אנרגיית הירח מטהרת באור פצעים ישנים שאנו נושאים עימנו ומלמדת כיצד להתגלגל כמו כדור במציאות חיינו, פתוחים ל360 מעלות של אפשרויות. ביום שבו אנו מדייקים עוד יותר את תהליך הגל, הירח משחרר מאיתנו זכרון טראומתי שקשור בילדות שלנו כדי שנוכל לזרום בחיינו במלוא העוצמה. אנרגיית האדמה המדריכה היום מזרימה אלינו מידע חדש שמאפשר להתעורר וליצור תנועה מדויקת במציאות חיינו. היא מדריכה אותנו לקלוט את המידע המתקבל ולתרגם אותו בדרכינו המעשית לקרקע חיינו. הירח מסמל תחנת תקשורת גלקטית וביום העשירי של השלמת התהליך הוא מרחיב את יכולת השידור והקליטה לסימנים שהיקום שולח אלינו בכל רגע. גם האדמה שמסמלת סינכרוניזציה שולחת אלינו סימנים שמאפשרים לנו לעזור בדרכינו הייחודית לאמא אדמה. כך שהרבה מאד מסרים מתקבלים על ידינו עכשיו על מנת שנתעצם ונזרום. מעבר לצמיחה האישית שלנו הגיע גם הזמן שנפעל למען התפתחות מודעת של האנושות. ככל שיותר בני אדם יתעוררו בתקופה הזאת לשינויים מרחיקי הלכת המתרחשים עכשיו על פני כדור הארץ, רשת האור הפרוסה מעלינו תלך ותתעצם. בידי כולנו קיימת עכשיו הזדמנות להאיר את החשכה הקולקטיבית המקיפה אותנו. אנו מוזמנים היום לנשום את הירח, לנקות את תאי גופנו מרגשות לא מאוזנים ולקבל סימנים להמשך הדרך.

לפי החכמה הסינית, האנרגיה שמלווה אותנו בימים אלה קרויה: "המקור" ("הבאר") (הקסגרמה 48), על פיה קיים מקור שמכיל את האמת הקולקטיבית של המין האנושי שמקבל מהתנסותו של היחיד ומעניק לטבעו של היחיד (ירח 10). החדירה למקור של נבכי המין האנושי מאפשרת נתינת מענה לצרכים ולרצונות האישיים ולנגיעה כנה בעומק הרגשות של עצמנו ושל אחינו בני האדם (כלב 11). נדרש עכשיו שיתוף פעולה אמיתי עם השותפים שלנו לקארמה כדי שנוכל לממש את המטרות שלנו ולחוות בחיינו את האמיתות האוניברסאליות (כוכב 9).

כלב
ה- 10/9: שער: טון 11 באנרגיה של כלב בהדרכת כלב: כלב ביום האחת עשרה של הגל מעיד על כך שהסיבה העיקרית לחוסר הקבלה העצמית שלנו נעוצה בחסר רגשי שמניע אותנו אל עבר דרמות וקיצוניות. ביום של השחרור אנו מבינים שהמעורבות הרגשית שלנו עם אנשים ובסיטואציות שונות מבזבזת לנו המון אנרגיה ומכניסה אותנו לדינמיקות סוערות של השלכות, תרגומים וחשבונאות. הכלב מלמד אותנו היום כיצד להעמיד את עצמנו במקום הראשון בחיינו ולהפוך לחברים הכי טובים של עצמנו. רק כשאנחנו קשובים לרצונות הלב שלנו, ליבנו יכול להפתח גם לאחרים. ביום זה אנו ממיסים את מה שעדיין מעכב את חווית האחדות בתוכנו ועם הכלב אנו לומדים להפסיק את התלות בבחוץ, בתשומת לב ובאישורים מהסביבה ומהעולם. במקום הנטייה לרצות את הסובבים ולהתיש את עצמנו בדרמות החיים, אנו מטעינים את עצמנו במה שנכון לנו ולומדים ליצור תקשורת הגיונית עם הבחוץ. ככל שננטרל את הדינמיקות הרגשיות השואבות ונקשיב לרצונות שלנו, נוכל לזרום בהנאה בדרך האמצע עבורנו ולהקרין אהבה לקרובינו ולחברינו. היום ננשום את הכלב אל מרכז הלב שלנו ונרגיש כיצד הוא נפתח יותר ויותר.

קוף
ה- 11/9: שער: טון 12 באנרגיה של קוף בהדרכת לילה:
פתרון הגל עם הקוף היצירתי מלמד על חיבור להשראה אלוהית ולגאוניות הגלומה בכל אחד ואחת מאיתנו. ברגע שקיימת קבלה אמיתית והזנה נכונה של עצמנו, אנו מאפשרים למקוריות שלנו לפרוץ החוצה וההתנהלות בחיים הופכת לזורמת, קלילה ויצירתית. השמש שמיגנטה אלינו אש לוהטת הופכת לאנרגיה יצירתית קופיפית בתנועה ואנו משועשעים ממשחק החיים ופתוחים ליצירה של יש מאין. הלילה מדריך הפתרון מעיד על כך שפיתחנו את היכולת להאיר את החשכה בחיינו בעזרת התודעה שלנו. אנרגיית הלילה משולה לרחם ולמערה. אם נשב זמן מה בחשכה מוחלטת, לאט ובהדרגה נוכל לראות אור. ברגע שאנו מסירים את ערפל הלילה שבתוכנו, אנו מקבלים גישה לעולם של אור. אור זה מתחזק בימים מיוחדים אלה של ההאצה בזמן ושל פתרון גל השמש. פתרון הגל מעיד על כך שפיתחנו בתוכנו כוח ועוצמה להאיר במידע חדש את המקומות החשוכים בחשיבתינו. בתהליך הגל ניקינו פחדים עמוקים והתפנה מקום לאינטואיציה חדה ובהירה. אחרי שהבאנו מידע חדש למפלצות ולשדים הפנימיים אנו חווים תחושת נינוחות, מחוברים לאינטואיציה שלנו ונעים בקלילות, בהשראה ובהומור במציאות חיינו. ביום זה ניצור לעצמנו היכל לילה מקודש, ננשום את סמל הקוף ונתמלא במידע ישיר משדה האפס.

אדם
ה- 12/9: סוף גל השמש, מגיע עם אדם בהדרכת לוחם:
אדם בטון שלוש עשרה מסמל הליכה בטוחה ועליזה בדרך שיצרנו לעצמנו. אתגר הדרקון לקבלה של היש בחיינו יצר מלחמה פנימית בין הספק, המניפולציות השכליות והוויתור העצמי לבין חיבור למידע טהור, לדרך הלב ולנקיון המחשבות. הסימבוליקה של הגל מלמדת על מאבק פנימי בין הרצון- הרץ לצורך- הצר, שמגיע לפתרונו כשאנו משחררים את התוכנה האוטומטית של הצורך וזורמים עם הרצון. תהליך הגל לימד אותנו לשחרר ביקורת והרס עצמי, לשנותם לדימויים חיוביים וכך לעבור לדרך אחרת של התנהלות, לדרך של השמש המאירה. הגל מביא אותנו למקום שבו אנו מעיזים ללכת עם האמת הפנימית העמוקה ביותר שלנו ולממש אותה באלגנטיות ובתבונה. הלוחם היום מבטא את הקול האלוהי שבתוכו ומסמל "נצחון" אישי על התוכנה הדפוסית האוטומטית של הספק וההרס. נצחון הנפש על ההרגלים והתבניות האישיות ואפשרות להגיע אל מעבר לטבע המוכר לנו. בסוף גל השמש הצלחנו לפרוץ את גבולות התוכנה המוחית שלנו ולהתחבר לאור שהוא מבעד לזמן ולמרחב. הדחיפה של השמש מובילה לישות מלאה בחכמה אנושית, שמחוברת להדרכה הגבוהה שלה, מקבלת את "האדם באשר הוא אדם" ושמחה ומודה על ההזדמנויות הנקרות בדרכה.

גל השמש מסתיים ואנו מתכוננים ומברכים על הגל הבא שבו מתרחשת תחילת השנה היהודית בגל הלך שמים…

מאחלת לכולנו גל שמש
מאיר, מבהיר ומחמם את הלב.
באהבה, טליה.

אשמח מאד לכל שיתוף, תגובה או שאלה: 052-2203337 | אימייל | אתר

הראה עוד

1 thought on “הגל הנוכחי לפי המאיה: גל השמש”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close