2012 זה עכשיוטורים אישיים

הגל הנוכחי לפי המאיה: הלך שמים

שלום רב וברכות לכולנו:

הלך שמים
ה- 31/5: היום הראשון בגל הלך שמים:
הלך שמים בתחילתו של הגל מסמל פוטנציאל אדיר לפריצת דרך ומעיד על אפשרות לקפוץ מדרגה רוחנית ולחבר בהווייתנו את השמים והארץ. בגל הקרוב הוא דוחף אותנו "להתעורר על חיינו", לשחרר זויות ראייה מוגבלות על החיים ולנוע באומץ לכיוונים חדשים. למשך שלוש עשרה הימים של הגל הלך שמים ממגנט אלינו אנרגיות של אומץ לעמוד על שלנו, לממש את רצונותינו ולהתעמת ישירות עם כל מי ומה ששואבים לנו אנרגיה. אנו מתמלאים בחוזק פנימי בכדי לשים גבולות, להיות ברורים ונחושים וליצור לעצמנו מרחב אישי לחקירה וללמידה. השהות ב"ספייס" שלנו מגדילה את הערנות שבנו ואת היכולת לקליטת מידע.

הלך שמים הוא הנביא, המשיח בעל האומץ והחמלה, שבנחישות ובאמונה מבטא את החכמה שבו. בעזרת המודעות ההולכת וגדלה שלנו לאורך הגל נוכל לחצות את אשליית הזמן/מרחב שאנו חיים בה ולהפתח למסרים ממימד אחר. הגל מוביל אותנו צעד אחר צעד עד לנחש ביום השלוש עשרה שמסמל אלכימיה של רעל והרס ליצירה ולביטוי יחודי. גל זה מלמד כיצד להרחיב את רמת המודעות שלנו, לשנות תבניות של תלות אנרגטית ולהפתח לאפשרויות שכלל לא העלנו בדעתנו.

היום כבר כולנו חווים את ההאצה שמתרחשת בזמנים אלה ואת קצב החיים ההולך ומתגבר. אנו חווים כיצד הכל משתנה כל הזמן במהירות שהולכת וגדלה והנה כהרף עין האביב מתחלף בקיץ ושוב חלפה לה עונה. אנו מתחילים עכשיו גל שמאפשר להכיל את השינויים הללו עד לזרע ביום של הפתרון שמכוון אותנו להסכים להשתנות המתמדת הזאת. הימים של הגל מאפשרים לכל אחד ואחת מאיתנו להרחיב את המידע הקיים במוח שלנו, להפתח להדרכה ישירה ולפעול בחינניות ובמלוא העוצמה עם ידיעה זו. מכאן שימי הגל הם זמן להתחדשות, להשתנות, לקבלה של אינפורמציה אדירה ושל עצות פרקטיות בנוגע לדרך בה אנו יכולים לגלם את העוצמה הרוחנית הקיימת בנו. אני ממליצה שניצור לעצמנו מרחב הלך שמים מקודש ובו נרחיב את זווית הראייה שלנו בנוגע להיבטים שונים בחיינו. ננשום את הסמל לכל תאי גופינו, נאפשר למידע להתקבל על ידינו וניצור תצורות מחשבה חיוביות להמשך הדרך.

קוסם
ה- 1/6: טון 2, אתגר הגל באנרגיית הקוסם: אנרגיית היגואר מאתגרת אותנו במהלך הגל להתחבר לעוצמה הקיימת בגופנו הפיזי ולהרחיב את מבנה המח האנושי שלנו לרמה חדשה של קליטה. במהלך הגל הלך שמים מזרים מידע חדש אל המוחות שלנו, מידע שמאפשר לפרוץ את מגבלות הזמן בהם אנו חיים. ככל שנפנה לעצמנו זמן ומרחב לחקירה וללמידה, כך המח שלנו יפתח לאפשרויות חדשות שטרם נחשפנו אליהן. הקוסם מאתגר אותנו לשחרר את הצורך באישורים מבחוץ, בפידבקים ובכותרות ובמקומם להקשיב ולסמוך על עצמנו. התלות הזאת בבחוץ מונעת מאיתנו חיבור לאנרגיה הספיראלית של אינסוף האפשרויות. במקום הצורך בחיזוקי האגו מבחוץ, אנו מתבקשים להתחבר לעוצמה הפנימית שלנו ובעזרתה לנוע בכנות ובפשטות. אנו יודעים הכי טוב מה נכון לנו וככל שאנו מפסיקים לקבץ אישורים מהסביבה ומחזירים את האנרגיה לעצמנו, אנו נפתחים לידע טהור והופכים לקוסמים בהתנהלות חיינו. מעבר לכך אתגר קוסם מבקש שנשחרר נושאים של שליטה בעצמנו ובסובבים אותנו. השליטה היא סוג של ביטחון אשלייתי בחיינו והיא מונעת מאיתנו צמיחה והתפתחות. כתוצאה ממנגנוני הגנה שפיתחנו לעצמנו במהלך החיים, אימצנו לעצמנו אורח חיים מתוכנן וידוע מראש, מתוך תחושה אשלייתית שאנו שולטים במצב. במהלך הגל אנו לומדים שאנחנו לא יכולים לשלוט בשום דבר ובאף אחד ומתחילים לזרום בפתיחות בחיינו. החיבור לקוסם שבנו מאפשר לנתינת אמון בדרכי היקום המיסתוריות ולהרפייה בחיי היום יום. הקוסם מלמד במהלך הגל כיצד להתחבר לעוצמה המלאה ולכריזמה שלנו בתוך הגוף הפיזי, לאפשר לרטט של אהבה ללא תנאי לזרום אל תוך התאים שלנו ולהפתח לידיעה האינטואיטיבית הקיימות בכל אחד מאיתנו.

לפי החכמה הסינית האנרגיה שמלווה אותנו בימים אלה קרויה: "שגשוג" ("שלום") (הקסגרמה 11), לפיה מתקיימים כרגע התנאים האידיאלים להתעוררות חדשה, לשיתוף פעולה ולמימוש המטרות שלנו. זהו זמן לטפח את הקרקע, להציב גבולות כדי לעצב את העתיד ולארגן את המציאות הפיזית (הלך שמים 1). בעזרת הבהירות הנוכחית כמו של תחילת האביב, דברים רבים מתאפשרים עכשיו וניתן להקים מערכות חדשות שיתקיימו לאורך זמן. בזמן זה של התאמה הרמונית, אם נלמד לקחת אחריות ולתרגם את הידע שמתקבל על ידנו, נוכל לנוע בין המימדים, לחקור ולגדול (קוסם 2).

נשר
ה- 2/6: טון 3 באנרגיית הנשר:
הנשר ביום של הזרימה האינטואיטיבית מלמד שראשית כל עלינו לקחת כמה צעדים לאחור ולהכניס פרופורציות ריאליות בנוגע להיבטים שונים בחיינו. המאיה מלמדים אותנו שהצעד הראשון בחיבור לעוצמה שלנו הוא לראות כיצד אנו אלה שבוחרים ויוצרים את כל מה שקורה במציאותינו ואין מקום לקורבנות ולהאשמות. כל עוד אנחנו במח הדפוסי, ה"בחירה" שלנו היא במידע שאנו ממחזרים שוב ושוב החל מילדותנו הרחוקה. העיט המגביה עוף מלמד לראות מזווית ראייה אובייקטיבית את החיים ולהפתח למידע שהוא מעבר למידע הממוחזר המוכר לנו. אז אנו מסוגלים להפסיק את הדינמיקות האנרגטיות המתישות ובמקומן קיימת בידינו זכות הבחירה והחופש לעוף בשמחה אל עבר מימוש חלומותינו. הנשר היום ממלא אותנו ביכולת נדירה לעשייה ובמקום שנבזבז אנרגיה על כל מה ש"צריך" לעשות, אנו פשוט מתחילים לפעול באופן מודע למימוש החזון שלנו. ביום השלישי של הגל הנשר מלמד להתבונן על מה שכבר מצוי בחיינו ובנו ולהכיר בכך שהחיים הם דבר נפלא ושלם. הרחבת הפרספקטיבה עם הנשר ממלאה את מוחנו בהגיון בריא ומאפשרת לנו לא לקחת שום דבר באופן אישי. אנו לומדים להטעין ולרומם את עצמנו, עד שנוצרת בתוכנו האנרגיה ליצור מציאות קסומה שהיא מעבר לכל דמיון.

לוחם
ה- 3/6: טון 4 בו מגדירים פתרונות לאתגר, באנרגיה של לוחם:
הלוחם ביום הרביעי שואל את עצמו עד כמה הוא נאמן לאמת הפנימית שלו ברבדים השונים של חייו. אנו נמצאים בגל שבו אינפורמציה חדשה ומרובה מתקבלת על ידינו והלוחם החוקר והאינטליגנט בודק במהלך הגל מהם הרצונות האותנטיים שלו עכשיו. לרוב בחיינו אנו מתנהלים מתוך כח האינהרציה, נותנים לברירות המחדל הטבועות במערכת המידע הדפוסית שלנו להוביל אותנו. לא כך הלוחם העוצמתי שמוכן להלחם בעוז בדרך החשיבה השלילית ובתוכנה האוטומטית שבו. הלוחם היום שואל את עצמו שאלות מרובות בכדי להגיע לאמת הפנימית שלו ואז הוא משחרר באומץ את הפעולה מתוך הצורך, ההישרדות, הפחד, המאבק והכאב. שינוי מבנה המח כרוך במאבק פנימי בין הצורך- הצר לבין הרצון- הרץ. הלוחם היום מגדיר באופן מנטלי את כל מה שהוא יכול לעשות כדי לשחרר את התנועה מתוך הצורך ובמקומה להתחבר לתנועה מתוך הרצון. ביום זה אנו מוזמנים לחדד את יכולות הקליטה שלנו למסרים של הידיעה הפנימית שלנו. אנו לומדים את הרצונות שלנו וכיצד ניתן לבטא אותם במציאותינו. ככל שאנו חוקרים ולומדים את עצמנו, אנו מגיעים לתובנות בהירות ומסוגלים ליישם אותן בתבונה בחיינו.

אדמה
ה- 4/6: טון 5 באנרגיה של אדמה: גיבוש כח הרצון הפנימי בכדי להתחבר לעוצמת הקוסם נשען על האנרגיה של אמא אדמה. האדמה מבקשת מאיתנו היום לדרוך עם שתי רגליים על הקרקע ועליה לממש את החלומות מרחיקי הלכת שלנו. אנו מוזמנים להתחבר לחומר, לממשי, לחמשת החושים שלנו ובעזרתם לנווט את דרכינו במציאות. בעזרת האדמה אנו פועלים לשם הגשמת החלומות שלנו, בלי יותר מדי דיבורים אלא במעשים. המוטיבציה להתמודד עם אירועי החיים המרובים גדלה ככל שאנו יוצרים עוגן מאסיבי בתוכנו ומזהים את הקרקוע שלנו במציאות הפיזית. אנו מבינים שככל שנשתרש עמוק אל תוך האדמה, כך הענפים שלנו יוכלו להגיע עד לאינסוף האפשרויות שבשמים. כולנו מערכות תקשורת שמקבלות ואוספות מידע תוך כדי חיינו הארציים. כל אחד מאיתנו מחובר לרשתות אישיות וקולקטיביות של מידע. כתוצאה מעבודה של קבוצות אור שונות, נבנתה רשת מידע אדירה מעל לכדור הארץ שלנו וכמויות של אור אינסופי מועברות אל המערכות שלנו. המידע שמוזרם אלינו עכשיו מיועד להרחבת מגבלות המח שלנו כפי שהוא היום עד לקפיצה קולקטיבית במודעות האנושית. האדמה מבקשת שנשים לב למידע החדש המוזרם אלינו ללא הרף וכיצד הרבה אירועים, מפגשים ורצונות שלנו מתקיימים במקביל. ביום החמישי של הגל אנו מרחיבים את תחושת היציבות בחיינו ואת תחומי העשייה שלנו ותורמים את חלקנו בשינוי התדרים המתרחש עכשיו על פני כדור הארץ.

מראה
ה- 5/6: שער: טון 6 באנרגיה של מראה:
דרך המראות הסובבות אותנו אנחנו לומדים על עצמנו, על סוגי המחשבות והרגשות המאפיינים אותנו ועל כיווני ההתפתחות הרלוונטיים עבורנו. אם לא היו לנו מראות בעולם כיצד היינו יודעים מי אנחנו? המראה משקפת לנו את המקום שבו אנו נמצאים ברגע זה בחיינו. החכמה היא ללמוד לשנות את עצמנו דרך הסובבים אותנו ולא להשליך, לתרגם, לצפות, לדרוש ולבקר את האחר. ברגע שאנו קולטים ששום דבר אינו אישי ושאנחנו אלה שיוצרים את המציאות שלנו, ניתנת לנו הזדמנות לגדול בעזרת השותפים שלנו למסע החיים. לקראת שיא גל הלך שמים אנו מוזמנים להתבונן בהשתקפויות המקיפות אותנו ולעשות לעצמנו סדר בראש ובחיים. ניתן לערוך רשימה של כל אותם הדברים שאנו אוהבים בסובבים אותנו, להודות להם ולראות כיצד הכל משתקף בנו. במקביל לכתוב רשימה נוספת של האיכויות שאנחנו פחות אוהבים במראות המקיפות ואז להתבונן בעומק הדפוסים שמלווים מערכות יחסים ששואבות אותנו אנרגטית. באנרגיית השער של היום השישי של האיזון המראה מלמדת אותנו כיצד לזרום בקלילות מסיטאוציה אחת לאחרת, לראות מבעד למראות הסובבות אותנו ולהנות מהנוכחות שלנו ברגע העכשווי. אנו מוזמנים לנשום את הסמל של המראה לתאי גופינו, להרגיש כיצד אנו מוקפים בפרמידה של זהב ואז ליצור במחשבתינו תמונות מדויקות של הרצונות שלנו לתקופה הקרובה.

לפי החכמה הסינית האנרגיה בימים אלה קרויה: "תיקון" ("ריקבון") (הקסגרמה 18), לפיה זהו זמן לתקן את כל התחומים שהזנחנו והתעלמנו ושיוצרים קשיים בחיינו (לוחם 4). באמצעות עבודה פנימית על עצמנו ניתנת לנו עכשיו הזדמנות לשחרר אדישות שיוצרת מצבים לא נעימים עבורנו (מראה 6). זה הזמן לוותר על גישות ששייכות לעבר, על זוויות ראייה שגרמו לנזקים לקרות בחיינו והרחבת המודעות שלנו תלויה אך ורק בעבודה שלנו על עצמנו (נשר 3). הסינים מוסיפים שזהו זמן לפעול במרץ ולהניח את היסודות לצמיחה מתמדת, כך שאנרגיות של השראה יוכלו להיכנס אל תוך חיינו (אדמה 5).

סערה
ה- 6/6: טון 7, שיא הגל באנרגיה של סערה:
בשיא תהליך החיבור לעוצמה שלנו הסערה מזמינה אותנו לטפל בעצמנו. עם כל השליליות והקוטביות הקיימים בעולמנו ועם תוכנת החסר שממנה לרוב אנחנו פועלים, אין לנו ברירה אלא לרפא את החסר הקיים בנו. כל אחד והדרכים שלו לרפא ולהתרפא ובשיא הגל אנו מקבלים הנחייה מפורשת לנקות, לטפל ולטהר. הסערה מלמד אותנו כיצד לרפא את הגוף מכל חולשה פיזית, את המח מכל דרמה לא מאוזנת ואת המחשבות מכל השליליות והתבניות הממוחזרות. מעבר לכך הסערה בשיא הגל מחזקת את הביטחון העצמי ואת האמון שלנו ביכולות ובכישורים הטמונים בנו. כדי ליצור לעצמנו מרחב נקי לצמיחה וללמידה ולהתחבר ליכולות שהן מבעד לזמן ולמרחב עם הקוסם, הסערה היום מאפשרת לראות את היופי והיכולות הקיימים בנו. מכאן שהדגש בשיא גל הלך שמים הוא על הגדלת הביטחון והאמון שלנו בעצמנו, ביכולות שבנו וביקום כולו. כשאנו נשענים על הריפוי, ההטענה והביטחון של הסערה, אנו מוכנים לקפוץ בשמחה אל מימיי החיים, כשאנו סמוכים ובטוחים בהימצאותם של הפתעות משמחות ואוצר מרהיב שמחכות לנו בהמשך הדרך. אנו מוזמנים לנשום היום את הסערה לתאי גופינו, להקיף את עצמנו בלהבה סגולה של ריפוי ואז לאפשר לרטט הגבוה לרפא אותנו.

שמש
ה- 7/6: טון 8, באנרגיה של שמש:
שמש ביום של היושרה מבקשת שנבדוק עם עצמנו עד כמה אנחנו בהירים, מדוייקים ויודעים לתעל את אש החיים הפועמת בנו. אנו מוזמנים לשאול את עצמנו היום ובמהלך הגל כולו: "האם אני רואה את היופי המושלם הקיים בחיי וביקום ברגע זה ממש?", "האם אני חי/ה בעולם של אידאלים זוהר ולא מצליח/ה להוריד אותו לקרקע?"', "האם נסחפתי למקום פרפקציוניסטי"?,"האם האספקטים השונים שמרכיבים את חיי בהירים לי או שמא אני חי/ה בבלבול ובפיזור?", "האם אני מביא/ה לידי ביטוי את אש היצירה הלוהטת הקיימת בתוכי?". ביום של בדק הבית הפנימי שלנו אנו מוזמנים להתבונן בחיינו כפי שהם עכשיו ובעזרת האור והחמימות שהשמש מקרינה לגלות כיצד דברים רבים כבר קיימים בתוכנו ומתרחשים בחיינו. ככל שנתחבר לחום המטעין הזה של השמש נגלה שבסה"כ החיים נפלאים ושאנו מלאים באנרגיה של יצירה. ביום השמיני של הגל אנו לומדים ליצור הרמוניה בין המחשבות, המילים והמעשים שלנו, להתמלא בחמימות מוזהבת של אור ולהכניס בהירות ומידע חדש אל אספקטים שונים בחיינו.

דרקון
ה- 8/6: טון 9, באנרגיה של דרקון:
הדרקון מסמלת את תוכנית האם, את האנרגיה הנשית בשיא התגלמותה שמלמדת כיצד לקבל את עצמנו ואת חיינו כפי שהם ברגע זה ממש. ביום של פענוח הקודים של הגל אנרגיית הדרקון מלמדת אותנו שברגע שאנו משנים את התוכנה המוחית שלנו ממינוס לפלוס ומצליחים לקבל את מי שאנחנו ואת מה שהשגנו עד היום, נפתח בפנינו חיבור ישיר לצורת התנהלות אחרת בחיים. אנו מבינים שהדרך להתחבר ישירות לקבלה של מידע אינסופי חייבת לעבור דרך שינוי התוכנה האוטומטית שבמוחנו מחסר ותלות בבחוץ למלאות אנרגטית והטענה פנימית. ביום של "נפילת האסימון" אנו מבינים דבר מאד חשוב ופשוט: כדאי לנו להתמקד במה שיש בנו ובחיינו ולא במה שאין. הדרקון מלמדת לשחרר את השיפוט והביקורת העצמיים ובמקומם לקבל את מי שאנחנו באהבה. כדי להתחבר לעוצמת הקוסם, אנו יוצרים עוגן פנימי של "יש" בתוכנו ומתוך הההדגשה של מה שממשי בחיינו נפתחת בתוכנו היכולת לברוא אינסוף של עולמות. חכמת הגל מלמדת להתבונן באותם הדברים שמזינים אותנו וגורמים לנו לחיוך, בכישורים הקיימים בנו וכיצד אנו יכולים לבטא אותם בדרך שנעימה לנו בחיים. אנו לומדים את מה שמרגש אותנו ופותח את ליבנו וכיצד אנו יכולים לזרום עם כל אלה בסינכרוניות המופלאה של פעימת החיים. היום ננשום את הדרקון, נרגיש את ההזנה האימהית והמקבלת המחלחלת לתאי גופינו, נחווה רוגע שמתפשט במערכת שלנו עד שנגיע לתחושה של סיפוק מעצמנו ומחיינו.

רוח
ה- 9/6: טון 10 שבו מגלמים הלכה למעשה את הקפיצה שמתרחשת בגל באנרגיה של רוח:
הרוח מסמלת תקשורת זורמת וברורה של האמת שלנו ומאפשרת היום ביטוי ישיר, הגיוני ומעורר השראה של רצונותינו. כדי לדייק עוד יותר את תהליך ההתחברות למידע האינסופי מהעל מרחב, הרוח מחברת אותנו לזווית ראייה הגיונית ומאזנת ומייצבת את רמת האנרגיה שלנו. החיבור לעוצמת הקוסם גדל ככל שאנו מאמצים גישה הגיונית לעצמנו ולעולם ולומדים להתנהל באופן פרקטי וזורם, מבלי להתערבב בדינמיקות רגשיות שואבות. אנו מבינים שההפיכה לצינור שמעביר ומתרגם מידע נשענת על היכולת להתייחס באופן הגיוני לעובדות הממשיות בחיינו. במקום התגובות הרגשיות האוטומטיות לאירועים השוטפים הרוח מאפשרת לתגובות מעשיות בעלות רצף הגיוני הטמון בחובן. ביום של השלמת תהליך גל הלך שמים, הרוח מלמדת כיצד לנוע בקלילות ממצב אחד לאחר ולבטא בעליזות ססגונית ובבהירות את הידיעה והאמת שלנו. ביום זה קיים פוטנציאל של תקשורת קולחת ומדוייקת עם סביבתינו, תוך כדי התהלכות נעימה, שלווה ובטוחה מסיטואציה אחת לאחרת.

לפי החכמה הסינית האנרגיה בימים אלה קרויה: "התנהגות" ("התנהלות") (הקסגרמה 10), לפיה בזמנים אלה הכל תלוי באופן שבו אנחנו מתנהגים. האפשרות להתקדמות במציאות חיינו נובעת מחוש הכבוד העצמי שלנו ומשמירה על יישוב הדעת (רוח 10). זה הוא זמן לאיזון ולהבחנה המבוססים על ערכם הפנימי של הנוגעים בדבר (סערה 7). מזל מבורך נובע מהתנהגות מתחשבת ואדיבה (שמש 8) ללא מהלכים רגשיים סוערים, שמובילים לתחושה של ערך ה"עצמי" (דרקון 9).

לילה
ה- 10/6: טון 11 של ההמסה, באנרגיה של הלילה:
אנרגיית הלילה מסמלת את החשכה ואת היכולת להאיר שדים פנימיים בעזרת המודעות שלנו. ביום שבו אנו משחררים את מה שעדיין מונע מאיתנו מלהכיל יותר מידע ולפעול על פיו בחיינו, הלילה עוזר לנו להאיר פחדים עמוקים שלא העזנו לגעת בהם עד להיום. התהליך של הצבת הגבולות והחיבור לנחישות ולאסרטיביות שבנו עם הלך שמים, עזר לנו ליצור היכל לילה מקודש שבו אנו חוקרים לעומק את עצמנו ואת השליליות שעדיין קיימת במוחינו. בשלב האחרון לפני החיבור ליכולות הקוסם הטמונות בנו, הלילה מבקש שנפרוץ את מערכת המידע האוטומטית ונגדיל את זווית הראייה שלנו בנוגע לפחדים שונים שעדיין נמצאים בתוכנה הדפוסית. אנו מוזמנים היום להמיס סופית את מה שגורם לנו לסערה רגשית, לטלטלות, לתנודות פנימיות ולתחושות של אבודים בחשכה ולהחליפן באינטואיציה חזקה ובנינוחות מלטפת של בית. החפירה לעומק החשכה שבנו משתלמת משום שהיא מאפשרת לנו להרגיש בבית בתוך גופינו ובמציאות בחיינו, להתחבר לידיעה הפנימית ולאינטואיציה שלנו ולהתנהל ממודעות של יש ושל שפע בחיינו.

זרע
ה- 11/6: שער: טון 12 של פתרון באנרגיית הזרע:
זרע בפתרון מלמד על כך שבמהלך הגל עברנו שינויים מרחיקי לכת. הזרע שמלמד ש"הדבר היחידי שקבוע ביקום הוא השינוי" מעיד על שינוי חיצוני או פנימי שקרה לנו במהליך גל הלך שמים. היכולת לפרוץ מבעד לזמן ולמרחב מתאפשרת כשאנחנו נטולי הרגלים, תבניות ומצבים "קפואים" וממוחזרים בחיינו. החיבור לעוצמת הקוסם מתרחש כשאנחנו משוחררים מהישן ונמצאים בתנועה מתמדת ללא מעצורים מחשבתיים. שינוי מבנה המוחות שלנו מתרחש בהדרגה, כשאנו בכל פעם משתנים וצומחים לקראת מציאות חדשה. לכולנו קיימים זכרונות תאיים של פחד משינוי ולעתים קרובות אנו מוכנים לוותר על הרצונות שלנו ומעדיפים להשאר עם המוכר והידוע למערכת המידע שלנו. בפועל הכל משתנה כל הזמן- כדור הארץ כל הזמן זז ביחס לשמש, בטבע בכל יום מתרחשת צמיחה ובכלל כל מה שנראה לנו כחומר מוצק מתהווה ומתפרק בכל רגע מחדש. הבנה עמוקה של מהות השינוי מאפשרת לשחרור הפחד הקולקטיבי והאישי מפני שינוי וכתוצאה מכך לזרימה נעימה שפתוחה לאפשרויות חדשות בכל רגע בחיינו. הזרע בפתרון הגל פותח אותנו לאינסוף של אפשרויות חדשות שלא חשבנו עליהן קודם לכן. באנרגיית השער של היום ננשום את הזרע, נרגיש כיצד אנחנו הופכים לאדמה דשנה ופורייה ונזרע את זרעי האפשרויות שבהם אנו מעוניינים להמשך הדרך.

נחש
ה- 12/6: טון 13 באנרגיה של נחש:
חכמת הגל מלמדת שכדי להרחיב את מוחינו עלינו להתחבר לטעם החיים ולשמחת החיים. בסופו של הגל אנו מבינים שעם כל הכבוד למציאויות המקבילות, אנחנו חיים כאן במציאות הפיזית והכי חשוב ללמוד להתענג על כל רגע נתון. כל התורות הגדולות מיועדות לכך שניישם אותן בצורה פרקטית במציאות הקוטבית ונאפשר לפרץ האותנטיות החינני שבנו לבוא לידי ביטוי. הגל מוביל אותנו בהדרגה מההתעוררות והחקירה עם הלך שמים, התנועה בין המימדים, החלל והמרחב- לנוכחות אותנטית וצבעונית בדמותו הפיזית של הנחש. מהחיבור הרוחני הגבוה לשמים אל תנועה ספיראלית מלאה בשמחת חיים על פני האדמה. הנחש הקוסמי בסוף הגל מלמד אותנו את אומנות האלכימיה. הוא מסמל את סלילי הד.נ.א. הקיימים בגופינו והיום מגלם בנוכחותו את החיבור לחכמת האבות. הסליל העולה מלמטה למעלה מסמל את ההתמרה של התשוקות הפיזיות לעוצמה רוחנית והסליל היורד מלמעלה למטה מסמל את החיבור לידע הגבוה ואת תרגום המידע לתנועה בחיים. התהליך שעברנו במהלכו של הגל לימד אותנו כיצד להתמיר רעל מכל סוג שהוא ולהפכו לדבש וכיצד ניתן להפוך תקיעות ושליליות לזרימה ולחיוביות. הקפיצה הרוחנית שעברנו בגל מאפשרת לגעת בחיים וליהנות מהם. החיבור לרשת הפרושה על פני האדמה, ההתעוררות שלנו וההגשמה של עצמנו ממלאים את תאי הגוף שלנו בחיות ובחכמה נחשיים. וכך עם תחושת גוף נוכחת וזרימה קולחת של האנרגיה שלנו ניתן לחיות חיים של עונג, עוצמה וגיוון בביטויים שונים של חכמה.

שנהנה מגל הלך שמים מרומם

ושנפתח לאינסוף האפשרויות הממתינות לנו..

באהבה,

טליה.

אשמח מאד לכל שיתוף, תגובה או שאלה: 052-2203337 | אימייל >>

תגיות
הראה עוד

1 thoughts on “הגל הנוכחי לפי המאיה: הלך שמים”

כתיבת תגובה

שווה לראות גם

Close
Close