2012 זה עכשיוטורים אישיים

הגל הנוכחי לפי המאיה: יד (24/6 עד 6/7)

[מאת: טליה טוקר]

שלום וברכה לכולנו:

ב- 24/6: נכנס גל היד אל תוך מערכות הזמן/מרחב הלינארי שעל פיהם אנחנו חיים:לאורך שלושה עשר הימים הקרובים אנרגיית היד מלמדת אותנו לשחרר את מה שעדיין מונע מאיתנו לזרום כמו גל במציאות היום יומית שלנו. הכל בנוי מגלים: גלי אור, גלי רדיו, גלים חשמליים, מגנטיים ועוד ועוד. אנחנו שוגים בחשיבה של עבר- הווה- עתיד שמונעת מאיתנו הוויה ספיראלית שקשובה לרצון הייחודי שלה בכל רגע. החשיבה הקווית גורמת לנו לעצור, להיזהר ולמדוד את צעדינו ובשל כך מאטה את קצב ההתנהלות שלנו. כשם שבים קיימת המשכיות אינסופית, בכל רגע גל עולה או יורד ותנועת הגלים אינה נעצרת אף פעם, כך גם אנחנו לומדים לזרום ברצף ולנטרל את מנגנוני ההגנה שעוצרים את התנועה בחיינו. גל היד מיועד לכך שננקה את הגורמים שמייצרים בחיינו לחץ, מתח ודאגה שמאטים את הזרימה שלנו עד שנוכל לנוע בהנאה מעניין לעניין ומבלי להתעכב באף נקודה. אחרי הקפיצה האנרגטית שהיתה לנו בגל הקוסם שבו הרחבנו את יכולת ההכלה של דברים חדשים במציאותנו, אנחנו עוברים לגל היד שבו המטרה הכללית היא לממש את עצמנו ולהגיע לתחושה של הגשמה עצמית. הנשר המאתגר הרחיב את הפרספקטיבה שלנו והבהיר לנו את הרצונות שלנו ובגל הנוכחי אנחנו מוזמנים ליצור אותם במציאות עם ידי האלוהים היודעות שבתוכנו.ביום המגנטי אנחנו מוזמנים לחשוב כיצד ניתן להוציא לפועל את הרצונות שזרענו למחזור החדש של הצ'ולקין ומתוך ידיעה פנימית צלולה לממש אותם. הסימבול של היד מורכב מארבעת האצבעות שמסמלות את ארבעת האלמנטים, הכיוונים ורוחות השמים ביחד עם האגודל שהיא "אצבע אלוהים מעל" שמייצגת את המרכז שבנו ומסמלת חיבור פנימי ומדויק לרצונות שלנו. אנרגיית היד בונה בתוכנו כוח פנימי ממוקד שמאפשר לעשייה מרובה ויוצר תחושה של עוגן ויציבות במציאות חיינו. היד ממגנטת אלינו את היכולת "לתקתק עניינים" ומאפשרת להימנע ממצבים של עודף פעילות, מתח גבוה וחוסר יכולת להשלים את הדברים בהם התחלנו. אנחנו לומדים כיצד לזרום ולהגשים את מה שאנחנו באמת רוצים עד שנחווה תחושות של רווחה, איזון פנימי וביטחון בעצמנו וביקום כולו.לפי החכמה הסינית, האנרגיה בימים אלה קרויה: "סדר קוסמי", "הקלחת המקודשת" (הקסגרמה 50), לפיה ככל שקיימת הרמוניה בין התפתחות היחיד לצורכי הקוסמוס, ניתן להגיע לידי שגשוג (כוכב 2). העשייה חייבת לספק את דרישות השוק ולהכיר במגבלות הקיימות בו. ככל שנקבל עובדה זו נוכל ללמוד מה ניתן לעשות ולא נבזבז אנרגיה על הבלתי אפשרי (יד 1). כשהיד פועלת בהרמוניה עם האנרגיה והכיוון של הקוסמוס, ניתן לממש מטרות רבות אתגר בתחום הארצי.

ה- 25/6: טון 2 של האתגר, באנרגיה של כוכב בהדרכת שמש:לרבים מאיתנו קיימת תאוריית מציאות בנוגע לדרך שבה הדברים "אמורים" לקרות בחיים, שלרוב מלווה בשאיפה לא ריאלית להגיע לשלמות בהיבטים שונים בתוך עצמנו ובמציאות שלנו. הכוכב המאתגר מבקש מאיתנו לראות יותר ויותר את מה שכבר יש בנו ובחיינו, עד למצב שבו נבין שכמו שזה זה הכי טוב שיש כרגע ושהמציאות מושלמת בדיוק כפי שהיא. כדי שנוכל לנוע עם היד והידע הקיים בנו, הכוכב החיוביסט מאתגר אותנו לשנות את הדימויים השליליים שיש לנו לגבי עצמנו ולגבי המציאות שלנו לדימויים חיוביים.גל היד מיועד לכך שנתבונן בכל המקומות שבהם אנחנו עדיין מדגישים בחשיבתנו את האין, את הלא בסדר ואת זה לשנות. מכיוון שהכוכב נמצא באתגר סביר שיעלו בתוכנו רעשים פנימיים של ביקורת עצמית וחוסר סיפוק. ככל שאנחנו מתמקדים בפלוסים הקיימים בנו, אנו הולכים ומתמלאים באנרגיה, בהערכה עצמית ובעוצמה. בעזרת האנרגיה הכוכבית הירחית אנחנו לומדים להכניס אל תוך חיינו יופי, הרמוניה ואלגנטיות. אנחנו נטענים באנרגיה של אלת האהבה ונוס ולומדים להפוך לספק אנרגטי של עצמנו עד להפיכתנו למגדל-אורים שמקרינים אנרגיה חיובית לכל עבר. גם אם יעלו בנו ספקות עצמיים ומחשבות של הרס ואובדן, אנחנו מודרכים היום ע"י השמש לנהוג בחמימות ובנדיבות כלפי עצמנו. השמש מדריכה אותנו להתחבר לאלמנט האש שבתוכנו ובעזרתו ליצור במלוא המרץ את היצירות שלנו. במהלכו של גל היד אנחנו מאותגרים להתמלא במחשבות חיוביות על חיינו ובביטחון עצמי עד שנוכל לזרום בקלילות ממצב למצב, ליצור בלהט ובאלגנטיות את רצונותינו ולהנות מהיופי האינסופי הקיים בנו ובחיים הללו.
ה- 26/6: טון 3 של הפוקוס, באנרגיה של ירח בהדרכת הלך שמים:האינטואיציה של היום השלישי מכוונת אותנו לחבק את הילד הפנימי, הרגיש והפגיע שבתוכנו. חכמת הגל מלמדת שהדימויים השליליים שיש לנו לגבי עצמנו והחוסר שלנו באהבה החלו במחוזות ילדותנו המוקדמים. מה שמונע מאיתנו לנוע בחיים כמו גל ולהאיר בחיוביות  טמון בדפוסים רגשיים ובמחשבות שליליות שמתמחזרות בצורת החשיבה שלנו מאז תקופת הילדות. הדפוסים הללו הופכים למגנוני ההגנה שלנו ומעכבים את היכולת שלנו לזרום בכיף מעניין לעניין.כדי שנוכל לזרום עם אלמנט המים שבנו ולנוע באלגנטיות על גבי גלי החיים, הירח מאפשר את ניקוי התוכנה הרגשית שלנו. הירח מסמל חיישני קליטה מאד פעילים ומאפשר לקבלה של הדרכה וסמלים מאירועי החיים עצמם. ביום החשמלי של הזרימה אנחנו מוזמנים לשים לב לסימנים שאנחנו מקבלים תוך כדי התנועה בחיים – במפגשים, בסיטואציות מקריות ובכלל בכל רגע ואז להבין לעומק את המסרים הסמויים הטמונים בהם. הלך שמים שמדריך אותנו היום ממלא את ליבנו באומץ ובחמלה להמשך הדרך וביכולת להתעמת ישירות עם כל מה שלא מתאים לנו יותר. אנחנו מבינים שכדי שנוכל לנוע עם עצמנו בהרמוניה, עלינו ללמוד להציב גבולות ברורים לכל מי ומה שנמצא מחוץ לטווח הרצונות שלנו. נחישות החלטית זו מאפשרת לזרימה בתהליכי החיים השונים ולהתעצמות פנימית שלאט ובהדרגה הולכת וגדלה בתוכנו.
ה- 27/6: טון 4 שבו אנחנו מגדירים מהמח המנטלי שלנו אפשרויות קונקרטיות לפתרון האתגר, באנרגיה של כלב בהדרכת מגשר העולמות: ביום הרביעי שבו המח ההגיוני שלנו נכנס לפעולה וחושב על הדרכים היעילות ביותר לפתור את אתגר הכוכב, הכלב מלמד אותנו לשים את עצמנו בראש סדרי העדיפיות בחיים ולעשות אך ורק את מה שנכון לנו בכל רגע נתון. הוא מכוון אותנו לערוך רשימה של כל הרצונות והצרכים האישיים שלנו ולשמור על נאמנות לעצמנו ולרצונות הללו. ביום העצמאי של הזריעה הכלב מלמד שכדי לחבר את אש היצירה הלוהטת שבנו עם עשייה אלגנטית ואומנותית, עלינו להפסיק לבזבז אנרגיה על ריצוי ותרגום האחר ובמקום זאת להפנות את האנרגיה פנימה להטענה עצמית ולפתיחת הלב.
מגשר העולמות מדריך אותנו לשחרר הרגלים ותבניות שלא משרתים אותנו יותר ולקפוץ על ההזדמנויות החדשות שנקרות בדרכינו. בעזרת המגשר אנחנו מתמלאים באומץ וביכולת לעבור בקלילות מסיטואציה אחת לאחרת בחיים, בלי הפחד להיפרד מהישן ולסגור מעגלים. ההבנה עם המגשר ש"סוף הוא תמיד התחלה של משהו אחר" מפחיתה את בזבוז האנרגיה שלנו ומאפשרת ליד היודעת שבנו לפעול בספונטניות ובהנאה. כדי שנוכל לבטא את אור הכוכב שבליבנו עלינו לללמוד לאזן את הרגשות הסוערים שמציפים אותנו ולהגיע לרוגע סביב כל הדרמות והמעורבות הרגשית במערכות היחסים שלנו. במקום השקט וההגיוני הזה אנחנו מסוגלים לנוע מתוך הלב ולממש את עצמנו.לפי החכמה הסינית האנרגיה שמלווה אותנו בימים אלה קרויה: "המרוסן" (הקסגרמה 9), לפיה קיים כרגע גורם מרסן שמונע מאיתנו כל עשייה משמעותית (כוכב 2) ולכן במקום לדחוף בתוקפנות וליצור עימותים במערכות היחסים שלנו (ירח 3), עלינו ללמוד לרסן את עצמנו (כלב 4), עד שהמצב יתאים לביצוע התוכניות של היד. העבודה היא על העצמי (מגשר העולמות) ומבוטאת בעידון הדחפים והתשוקות שלנו (אדם 6).
ה- 28/6: טון 5 של כח הרצון הפנימי, באנרגיה של קוף בהדרכת סערה:הקוף היצירתי, המקורי והמשועשע מופיע ביום החמישי וזורע בנו את המוטיבציה להמשך הזרימה בגל היד. כדי שבאמת נוכל לאהוב את עצמנו וליצור, הקוף מלמד אותנו לשחק בקלילות את משחק החיים. הוא הופך אותנו היום לילדים תמימים, נטולי דאגות והיפראקטיביים שמסוגלים להנות מכל מה שקורה בחייהם. כח הרצון שלנו להגשים את עצמנו הולך וגדל ככל שאנחנו לומדים לא לקחת שום דבר ברצינות או בכובד ראש.בעזרת הקוף הקוואנטי אנחנו מאמצים לעצמנו זווית ראייה הומוריסטית ולומדים לזרום בספונטניות עם הפתעות החיים המעניינות. הקוף מלמד אותנו לבטא את כל מה שאנחנו מרגישים וחושבים, עד שמתפנה בתוכנו המקום להתחבר ליצירתיות הגאונית הטבועה בכל אחד ואחת מאיתנו. הדרכת הסערה היום מאפשרת את ניקוי התאים והחסימות שמנעו מאיתנו עד עכשיו מלתת אמון מוחלט ביקום, לקפוץ למימיי החיים וליצור. המוטיבציה שלנו לפעול, להגשים ולהאיר נשענת על הגדלת הביטחון שלנו בעצמנו ובתוכנית הרחבה וביכולת לשחק בהנאה באפיזידות השונות של אירועי החיים.
ה- 29/6: טון 6 של זרימה עם הפלוס, באנרגיה של אדם בהדרכת אדם: האדם הקצבי מאפשר להתבונן באופן אוביקטיבי ונטול שיפוט על הסובבים ולקבל את האדם באשר הוא אדם. הוא מזמין אותנו לעשות חשבון נפש ביננו לבין עצמנו וביננו לבין חברינו ולשחרר את הנטייה שלנו לבקר את הדרכים השונות משלנו ולשפוט את מערכות המידע האחרות מאיתנו. כל אחד והדרך הייחודית לו והאדם מכבד את אינסוף הדרכים של הבריאה. כדי שנוכל לזרום כמו גל במחזור החדש עלינו ללמוד להתבונן באופן נקי על האנשים הסובבים אותנו ללא הסיווגים והקיטלוגים המצומצמים של התוכנה הרגשית שלנו.האדם מסתכל בגובה העיניים על השותפים שלו למסע החיים ומלמד שמגוון ההשתקפויות הוא זה שהופך את עולמנו למרתק כל כך לעומת דגם אידאלי מושלם אחיד. במהלך הגל השהות עם חברים, מכרים ומשפחה מיועדת לנטרל מאיתנו את ההגדרות השיפוטיות ואת מתן הערכים המוגבלים ובמקומם להפתח לתקשורת ישירה והגיונית עם העולם.
בגל היד אנחנו לומדים להתמלא בחיוביות, באור וביצירתיות ולצורך כך עלינו לשחרר את המניפולציות השכליות ואת הספקות של התוכנה הרגשית שלנו. ביום השישי של האיזון האדם מדריך אותנו לצעוד בדרכינו בתבונה ומגדיל בתוכנו את האמון בכך שניתן להתגבר על כל מכשול שצץ בחיים. אנרגיית האדם מאפשרת לנו לזהות שאנחנו גביע פתוח לשפע של היקום וגורמת לנו לפקוח את עינינו ולהיות ערניים להזדמנויות הקיימות שכבר יצרנו לעצמנו בחיים. לקראת שיא הגל האדם מאפשר לאזן בין הצרכים השונים שלנו עד לתחושה של רגיעה וסיפוק. כתוצאה מכל אלה אנחנו נטענים באנרגיה, מגדילים את יכולת ההשפעה שלנו בעולם ומסוגלים לצעוד בשמחה בדרך שלנו במציאות היום יומית.

ה- 30/6: טון 7 של שיא הגל, באנרגיה של הלך שמים בהדרכת נחש: הלך שמים מחבר אותנו היום למקום נחוש והחלטי שלא מוכן לסבול שום סוג של התעללות ובאופן ברור וישיר עוצר סחיטות רגשיות ומניפולציות מכל סוג שהוא. הוא מלמד כיצד להגביל כל שאיבה אנרגטית מהחוץ ובכך מאפשר להתחבר ישירות למידע משדה הנפש. החכמה של הקודים מלמדת שלא ניתן להגיע לזרימה בחיים אם לא נדע כיצד לשים גבולות ברורים לכל מי ומה ששואב את האנרגיה שלנו. בשיא הגל אנחנו לומדים שכדי להגדיל את תחושת המימוש העצמי שלנו, עלינו ליצור את החלל והמרחב הדרושים לנו לחקירה ולהתפתחות האישיים שלנו. השהות עם עצמנו ב"ספייס" נקי מגדילה בתוכנו את הידיעה הפנימית של מה שטוב ונעים לנו בחיים ואת המקומות שבהם כדאי לנו להציב גבולות ברורים ובכך מרחיבה את התפתחות המודעות שלנו. מודעות זו הולכת וגדלה ככל שאנחנו מוותרים על תפיסות עולם מקובעות שמוכרות לנו ומרחיבים את זווית הראייה בנוגע למצבים השונים בחיים. אז אנחנו מתחברים לידע אינסופי, מתעצמים מאד, מתרגמים בדרכינו האותנטית את המידע שמתקבל ופותחים את הלב. הדרכת הנחש מכוונת אותנו לביטוי הרצון האינדיבידואלי והאותנטי שלנו. אנחנו לומדים לסמוך על עצמנו ומשחררים מעצמנו את הדעות הנורמטיביות ואת מה שנדמה לנו שאנחנו "אמורים" לעשות ולהיות. ככל שנכיר בייחודיות שלנו נוכל להתמלא באנרגיית החיים הדרושה לשם יצירה ומימוש.
בשיא התהליך אנחנו מתעוררים משינה ארוכת שנים לדרכינו השונה והצבעונית. ככל שאנחנו מתגברים על הפחד מעימות ישיר ומהצבת גבולות לעצמנו ולסביבה, אנו מתמלאים בעוצמה ובאנרגיית חיים שמאפשרים להגשמה שמחה של עצמנו.לפי הסינים האנרגיה בימים אלה קרויה: "המשכיות", "התמדה" (הקסגרמה 32), לפיה קיימת אפשרות לממש מטרות חדשות על סמך התמידי והעקבי שבטבע שלנו (הלך שמים 7). אם ניתן אמון ביכולות המולדות של האינסטינקטים שלנו (הדרכת הנחש), נוכל לזהות מה נכון לנו במהלך העשייה היומיומית שלנו. דבקות במערכות חיים איתנות הפועלות ביציבות תביא לתחושה של ביטחון (אדם 6). הסינים אומרים: "כשאנחנו בוחנים את המשכיותם של הדברים, ניתן לראות את הנטיות הטבעיות של השמים והארץ. כאן טמון סוד הנצח" (קוסם 8), כלומר ככל שנפעל בהתמדה לקראת היעדים שלנו ונתאים אותם לצרכי הזמן נוכל לממש את המטרות שלנו (נשר 9).
ה- 1/7: טון 8 של היושרה, באנרגיה של קוסם בהדרכת מראה:ביום שבו אנחנו בודקים את היושר הפנימי שלנו, הקוסם הגלקטי מזמין אותנו לשאול: "האם אני יוצר/ת, עושה וחי/ה את מה שאני מאמינ/ה בו"?, "האם אני נאמנ/ה לידיעה הפנימית שלי ולא תלוי/ה באישורים מבחוץ"?, "האם אני מכיל/ה בכיף את כל האירועים בחיי או שמרגיש/ה שעומד/ת להתמוטט מהעומס"?, "האם אני מאפשר/ת לעוצמה הפנימית שבי לפרוץ החוצה"? בעזרת הקוסם אנחנו יוצרים הרמוניה בין הרעיונות והאידאות שיש לנו לגבי החיים לבין אופן הביטוי שלהם במציאות הפיזית. ההרמוניה הולכת וגדלה ככל שאנחנו משחררים את הצורך בשליטה בכל פרט ובסובבים אותנו ופועלים מתוך כנות מלאה.הקוסם מלמד שבכל מקרה אין לנו שליטה על שום דבר ועל אף אחד ושזהו הזמן לזרום עם הידע שלנו. המראה מדריכה אותנו היום לראות דרך המראות המקיפות אותנו את הצדדים השונים המרכיבים את חיינו ולעגל את הפינות החדות. היא מאפשרת לנו להבין מה תומך בהגשמה שלנו ומה מרפה את ידינו. לאחר התבוננות עמוקה ולא שיפוטית בסובבים אותנו, אנחנו לומדים לעשות סדרי עדיפויות במציאות החיים ולעצב את מציאותנו בדיוק בהתאם לכך. אנחנו מרפים מהמקומות שמעוררים קושי בלתי פוסק ומהאנשים שמתישים אותנו. ביום של היושרה אנחנו מתחברים לקול הפנימי שבנו שיודע, ללא הצורך בתוויות ובאישורים מבחוץ, בפרגון חיצוני ובתמיכת הקולקטיב. אז אנחנו יותר ויותר נוגעים בעוצמת הקוסם שבנו ומסוגלים לממש את רצונותינו.
ה- 2/7: טון 9 של פענוח כוונת הגל, באנרגיה של נשר בהדרכת קוף: אמנם אנחנו חיים על קרקע ממשית אך בכולנו קיימת היכולת לצמוח עד השמיים. במקום הנטייה להדגיש היבטים שליליים ולהתרוקן מפרטים ספציפיים, הנשר הסולארי מרחיב את הראייה שלנו על המציאות. ההתרוממות אל על עם הנשר "מפילה אצלנו אסימון" בנוגע לכך שאנחנו אלה שבוחרים את המצבים השונים בחיינו. אנרגיית הנשר ממלאה אותנו בראייה הגיונית ופרופורציונאלית לגבי אירועיי החיים ומציירת בפנינו את הדרך המדוייקת להגשמת רצונותינו החדשים.
הדרכת הקוף היצירתי והמקורי עוזרת לנו להבין שהדרך היחידה להגיע לתחושת מימוש היא פשוט לעשות ולפעול בשטח. במקום לחשוב כל כך הרבה, לתכנן תיכנונים ולנוע כל הזמן אל עבר העתיד הוירטואלי, לאפשר למשחק ולקסם הקיימים בנו לצאת החוצה לעולם. ככל שאנחנו מבטאים את האנושיות, הרגישות והפגיעות הקיימים בנו, מתפנה מקום במח העמוס שלנו. נזכר בהמלצת הסינים: "להתמיד, להמשיך ולא להתייאש", כלומר ביום של הפענוח אנחנו לומדים להגדיל את זוויות הראייה שלנו בנוגע לעובדות השונות בחיינו ולהתאזר בסבלנות הנדרשת כדי להוציא לפועל מעשים משמעותיים בעולמנו. הקוף המלא בהומור ובקלילות במהלך הגל מבהיר לנו להיכן נעלמה השמחה שלנו על עצם הקיום בעולם הרבגוני והצבעוני שמקיף אותנו. יום זה מוביל אותנו בשמחה ובריקוד אל עבר ההגשמה העצמית שלנו עד למצב שבו אנחנו משחקים בהנאה ויוצרים באומנותיות את מארג חיינו.
ה- 3/7: טון 10 של ה"פינישים", באנרגיה של לוחם בהדרכת שמש: ביום העשירי אנחנו מתחברים לאמת של לוחם האור שבנו שיודע מה נכון עבורו. בעזרת הלוחם הפלנטרי אנחנו מבטאים ידיעה זו באומץ ובאלגנטיות במציאות היום יומית. גל היד מלמד אותנו לפעול מתוך הקול הפנימי שלנו ומוביל לעשייה מרובה, יעילה ומהנה ללא לחצים ועומסים מיותרים. ביום של הדיוקים הקטנים הלוחם מזמין אותנו לשאול: "מהי בדיוק האמת שלי כרגע"?, "מה בעצם אני רוצה לעשות עם עצמי עכשיו בחיי"?, "איך אני מעז/ה ללכת עם ידיעה זו בחיי היום יומיים"? האינטליגנציה הגבוהה של הלוחם מאפשרת ליישום מדויק ומושלם של האמת שלנו. השמש המדריכה מבהירה לנו ניואנסים שונים בדרך ומלמדת כיצד ניתן להביא לכדי הרמוניה היבטים שונים בחיינו. היא מזרימה אש יצירתית בעצמותינו ובליבנו ומפיחה בתוכנו את הלהט הנדרש להגשמה של הידיעה הפנימית שלנו. השמש שמסמלת תחושת חמימות מאפשרת לנו להיות נדיבים כלפי עצמנו וכלפי הסובבים אותנו ולזרום בכיף, מבלי לחסוך מעצמנו דבר.
ה- 4/6: טון 11 של השחרור, באנרגיה של אדמה בהדרכת אדמה: ביום זה אנחנו משחררים את מה שעדיין מעכב את ההגשמה העצמית שלנו ומונע מאיתנו לראות את היופי הקיים בנו ובחיים. פעמים רבות אנחנו חווים תחושה של אי מימוש בגלל חוסר בהבנת המושג מימוש. "מימוש"- מהמילה ממש, כלומר העובדות הריאליות בחיים. האדמה היום מלמדת שכל מה שאנחנו בוחרים לעשות הוא מימוש של עצמנו ואין זה משנה בכלל מה הוא הדבר. ביום זה האדמה מאפשרת לנו להתמקד במה שכבר קיים בחיינו ועימו לזרום. ביום של השחרור האדמה מעירה את המוחות שלנו ומרחיבה את הידע ואת טווח הקליטה שלנו לרעיונות ולידע חדש וזאת כדי שנוכל ליישם מידע זה במציאות. הרעיונות וההשראה שממלאים אותנו מיועדים לכך שנבטא, נשמיע ונחבר אותם לעשייה היומית שלנו. האדמה מלמדת אותנו לקרקע את עצמנו עמוק עמוק אל תוך המציאות שלנו ולהתייצב. היא מזכירה לנו היום שאם אנחנו מעוניינים במשהו בחיים, עלינו פשוט לעשות את הצעדים הנדרשים להגשמתו בלי יותר מדי דיבורים. אנחנו מבינים שמה שעדיין עוצר את הזרימה היצירתית הוא מחשבות מיותרות והיום אנחנו מחליפים אותן בעשייה פרודוקטיבית. ברגע שאנחנו מתחילים להניע את עצמנו אל עבר מימוש הרצונות שלנו, הדברים פשוט קורים מעצמם ואינסוף סימנים והזדמנויות חדשות נשלחים אלינו.
לפי החכמה הסינית, האנרגיה שמלווה אותנו בימים אלה קרוייה- "המתנה מחושבת" (הקסגרמה 5), לפיה תחומים רבים בחיינו נמצאים בשינוי משמעותי (סערה 13). במקום להתמלא בדאגה ובבלבול הרגילים (יד 1), עלינו להעלות את הביטחון העצמי שלנו, לשמור על נימה חיובית (כוכב 2) ובכך לזכות באמונם של האחרים ולהתמלא ביכולת להזין אחד את השני מתוך חדווה ועידוד (מראה 12). הסינים מוסיפים שאת הגישה החיצונית המובילה להתפתחות פנימית ניתן להשוות לתרגילי יוגה. הסיגול של תנוחות פיסיות מסוימות הכרוכות באיזון משפיע על הנפש ויוצר תודעה רגישה יותר (אדמה 11).

ה- 5/7: טון 12 של הפתרון באנרגיה של מראה בהדרכת כלב:פתרון הגל מלמד שיצרנו בתוכנו רמה גבוהה של אנרגיה והיום אנחנו מסוגלים לזרום בקלילות מנקודה אחת לאחרת. המראה הקריסטלית מעידה על כך שהפסקנו חלק ניכר מבזבוז האנרגיה על הסובבים אותנו. אנחנו מבינים ש"אנחנו יכולים לראות אך ורק את עצמנו" ושהשהייה בחברתם של ההשתקפויות השונות מיועדת ללמד אותנו על המחשבות והרגשות שלנו. אתגר הכוכב לימד אותנו כיצד להטעין את עצמנו בחיוביות, ללא תלות בפידבקים מהחוץ וכיצד לחתוך מחיינו השתקפויות שגוזלות מאיתנו אנרגיה. הכלב המדריך היום מעיד על כך שלמדנו להעמיד את עצמנו במקום הראשון בחיים ולהיות נאמנים לעצמנו ולרצונות שלנו.בפתרון הגל אנחנו לומדים שאיזון התוכנה הרגשית שלנו ושחרור התלות באנשים הסובבים הם הדרך כדי להפוך למגדל אור חיובי שמקרין אהבה לכל עבר. ברגע שאנחנו שומרים על רמת אנרגיה גבוהה במערכת שלנו, אנו מסוגלים לזרום ממצב למצב בחיים ללא דרמות וקיצוניות. שחרור התלות בפידבקים מהחוץ מאפשר חיבור לידיעה הפנימית שלנו ולהגשמת רצונותינו מתוך ידיעה זו. האיזון הרגשי מול המראות מאפשר לראות את היופי הקיים בנו ובחיים עד להפיכתנו לכור אטומי של אנרגיה ועוצמה, שמאציל מבפנים אור ומידע בכל רגע ורגע.

ה- 6/7: יום שער: טון 13 של הנוכחות, באנרגיה של סערה בהדרכת לילה:אנחנו עוברים תהליך מיד שמחברת אותנו לידיעה הפנימית שלנו עד לסערה אינטואיטיבית ומרפאה. מיד שמלמדת לזרום בהנאה ועד לסערה קוסמית מלאה באמון ובביטחון בעצמנו וביקום. מיד שממגנטת יכולת להגשמה עצמית ועד לסערה ביום האחרון שמעידה על יכולת למנהיגות. אתגר הכוכב הוביל אותנו בהדרגה למקום שמשוחרר מאמונות ומתבניות שליליות על עצמנו ועל העולם. לאורך הגל שינינו חלק מהדימויים השליליים שהיו קיימים בתוכנה הרגשית שלנו לדימויים חיוביים. כתוצאה מכך בסוף הגל אנחנו בעלי ביטחון עצמי גבוה ובעלי אמון בעצמנו, בסובבים אותנו ובתוכנית הרחבה יותר. לאחר ניקוי הטראומות והפצעים שהצטברו בתאי הד.נ.א האנושי שלנו והריפוי שעברנו במהלך הגל הגענו לסערה קוסמית טהורה ומלאה באנרגיה ובכוחות למימוש עצמי. סערה בשער של הטון שלוש עשרה מעידה על יכולות גבוהות של הילינג וריפוי ועל חיבור לאנרגיה ולמידע אינסופיים.הלילה שנמצא היום בהדרכה מעיד על כך ששחררנו חלק נכבד מהפחדים שליוו אותנו עד היום, נגענו בעומקי מוחינו והתחברנו ליכולת הזרימה האינטואיטיבית הקיימת בנו. אנרגיית הלילה מאפשרת התייחסות מזווית ראייה אחרת אל החשכה והקוטביות הקיימים בתוכנו ובעולם ובכך מחברת אותנו לרובד פנימי עמוק יותר של הבנה עצמית. בסוף הגל אנחנו מרגישים בנח עם עצמנו ויכולים לזרום בספונטניות עם הידיעה החדה שלנו. גל היד לימד אותנו כיצד לשחרר פחדים עמוקים שהגבילו את העשייה היצירתית שלנו והעלה את הביטחון העצמי שלנו ואת היכולת להטענה חיובית מבפנים. מכך בסוף הגל אנחנו קופצים למיימי החיים הסוערים בשמחה, בהתרגשות ועם היכולת לזרום כמו גל ממצב למצב.גל היד מסתיים לו ואנו מתכוננים לקראת הקפיצה של הגל הבא, גל השמש.
מאחלת לכולנו
גל יד יודעת, זורמת ויצירתית
באהבה, טליה.
אשמח לשמוע מכם: 052-2203337
talya@mayazone.co.il

לכבוד המחזור החדש שהחל, מוזמנים לצפות בהרצאה שלי על מהות הזמן,
ולכבוד המעבר של ונוס צירפנו לינקים מעניינים ורלוונטיים, תהנו!
ושיהיה לנו מחזור גלקטי משובח עד מאד.
שנת 2012!
איזו התרגשות והילולה לתחילתה של שנה מופלאה
שלה במשך שנים ארוכות אני מחכה
ובה קפיצה קוואנטית אנושית, כך מאמינה.
מכיוון שזהו, נגמר מימד הזמן
מה שאומר על חלוקה ושיתוף בין כולם
אני מתכבדת להוציא ספר וירטואלי בחינם
ובו מידע נרחב ומעורר עניין
נא ללחוץ כאן
באהבה,
טליה.
הראה עוד

1 thought on “הגל הנוכחי לפי המאיה: יד (24/6 עד 6/7)”

כתיבת תגובה

שווה לראות גם

Close
Close