2012 זה עכשיוטורים אישיים

הגל הנוכחי לפי המאיה: לוחם (8-20/7/2011)

[מאת: טליה טוקר]

שלום וברכה לכולנו:

סמלי המאיה הם צורות גיאומטריות שנמצאות בתוך הד.נ.א האנושי שלנו, כשם שכל הידע כולו- הקוסמי בכלל והאישי בפרט מקודד בתאי הגוף. החיבור לסימבולים פותח אותנו למידע אינסופי שהוא מעבר לידע הממוחזר שקיים בתוכנה הסגורה במח שלנו. החשיפה לתדר שהוא מעבר למילים דרך הצורות הגיאומטריות מאפשרת לשינוי במבנה המח וכתוצאה מכך לשינוי ההתנהלות במציאות היום יומית. המשחק עם הסמלים יוצר בתוכנו רישומים של מידע שעד היום לא זוהו ע"י המח שלנו משום שהמח הוא תוכנה שמוגבלת במידע. ביצירת תבניות המידע החדשות אנחנו מרחיבים את אפשרויות ההתנהלות שלנו ומאפשרים למגנוט מהיר ומדויק של רצונותינו.

אני מציעה לאלה שקוראים את התחזית מדי יום לשים את גלופת היום מול העיניים: לנשום אותה אל תוך כל התאים, להרגיש כיצד האנרגיה מחלחלת לכל תא ותא, לאפשר לזרם האסוציאציות החופשי למלא אותנו ולהתכונן לאנרגיה של היום. בעזרת ההדרכה של הסמל נשתדל להתמלא במחשבות חיוביות לגבי עצמנו ולגבי החיים. ניתן לכתוב כל מה שעולה לנו- כוונות, אירועים והבנות. החיבור לסמלים הוא ישיר לכל אחד ואחת מאיתנו והנשימה, הציור והכתיבה יכולים מאד לעזור להיזכר בו.

לוחם
8/7: תחילת גל הלוחם:
גל הלוחם מלמד אותנו כיצד לבטא את האמת העמוקה ביותר שלנו באומץ, בחכמה ובאלגנטיות. הלוחם מניע את המעבר מהמערכת הדפוסית, שממחזרת שוב ושוב את אותן תבניות מידע מוגבלות אל מערכת הגיונית, שבה אנחנו בעלי בחירה מאינסוף של ידע. במהלך הגל אנחנו לומדים כיצד לפעול מתוך הרצון (הרץ), מתוך חופש הבחירה שלנו ולא מתוך הצורך (הצר) שמגביל את האפשרויות בחיינו. אחרי שהשתחררנו מהישן בגל הלילה והרשנו לחדש ולשונה להתווסף אל תוך חיינו עם הזרע, אנחנו מוזמנים לנוע באומץ אל מציאותנו המשתנה ובה ליצור את החלומות שלנו. בגל הלוחם אנחנו לומדים כיצד לבטא את הרעיונות המבריקים שיש לנו, להגשים את רצונותינו בקלות ובחכמה ולהתנהל בתזמון מושלם במציאות היום יומית.

הלוחם מאפשר להפוך לעצמאיים בשטח מבלי להיות תלויים בדבר. הוא מלמד כיצד לשחרר את השעבוד הפנימי של המחשבות הממוחזרות הקיימות במוחנו. לאורך הגל נשחרר את התלות שיש לנו בהתמכרויות, באנשים, בחפצים ובכלל בכל דבר חיצוני עד שנחווה תחושת חופש פנימית של ידיעה ומעשה. המטרה בגל הלוחם היא לבטא בחן ובתעוזה את האמת הפנימית שלנו ולא משנה באיזה נושא מדובר. אמת זו נוגעת בתחומים מגוונים: בעבודה, ביחסים המקיפים אותנו, בתחומי העניין השונים שלנו, בזמן הפנאי ועוד.

הלוחם המגנטי של תחילת הגל מטיל ספקות בנוגע לנושאים שונים, מתבונן בשקט בעצמו ובהתרחשויות בחייו וחוקר לעומק את מה שמעניין אותו. הבדיקה היסודית נמשכת עד לרגע שהמודעות האישית שלו מתרחבת, האינטליגנציה שבו הופכת לפעילה והוא מגיע לתובנות לגבי מה שנכון לו. אז הוא יכול להתייצב במציאות ובה להגשים בנחישות את הרעיונות והרצונות שלו. למשך 13 הימים הקרובים הלוחם ממגנט אלינו אנרגיות של אמון בעצמנו, מחבר אותנו להדרכה הפנימית שלנו וממלא אותנו ברוח אומנותית לקראת ימים מלאים בעשייה ובהשראה. אמן.

אדמה
9/7: יום שער: היום השני של האתגר באנרגיית האדמה: האתגר בגל הלוחם הוא להתחבר לאדמה ולעמוד איתנים ויציבים עם שתי רגליים על הקרקע. אנחנו לומדים כיצד ליצור עוגן פנימי בעל שורשים עבותים שחודרים הישר אל עומק נבכי האדמה. תחושת העוגן הולכת ומתרחבת ככל שאנחנו נמצאים בעשייה ויוצרים את המחשבות שלנו אל תוך החומר. בעידן הנוכחי שבו קיימים אינסוף של גירויים סביבנו, רבים מאיתנו מחפשים את האושר אי שם בחוץ ושוכחים שהכל נמצא בתוכנו כאן ועכשיו. האדמה מלמדת להתרכז במציאות עצמה ובמה שקורה בה ברגע זה ממש וזאת במקום לבזבז את האנרגיה שלנו על מסקנות מיותרות ותסריטים עתידיים. אנחנו לומדים לחיות בהווה הריאלי, להתמקד במה שממשי בחיינו ולא בפנטזיות הוירטואליות שעוברות ללא הרף במוחנו.

אנו מתחברים לאמא אדמה- במגע, בהליכה יחפים על האדמה, בחיבור לחיות, לצמחים, לאבנים ולקריסטלים. ככל שאנו מתייצבים ומשתרשים, אנחנו מתחברים לנקודת המרכז שבתוכנו והענפים והאפשרויות שלנו יכולים להתפשט אל עבר השמים. לאורך הגל האדמה מסנכרנת אותנו עם סיטואציות ומפגשים משמעותיים שמבקשים להעיר אותנו מתרדמת של שנים ארוכות ולהניע אותנו לפעול בדרך הביטוי שנעימה לנו. ייתכן שהאדמה תנער את חיינו ותעיר חלקים שכבר שנים רדומים בתוך המוח שלנו כדי שנשחרר מחשבות מכשילות ונוכל לעזור בשינוי התדרים שמתרחש בכדו"א בתקופה מואצת זו.

לאורך גל הלוחם בפרט ובחיים בכלל אנחנו משפיעים על האחרים ועל העולם מעצם הבחירות והמעשים שלנו ואין צורך בדיבורים מיותרים ובשכנוע הסובבים בצדקת דרכינו. ברגע שאנחנו מבטאים את קולנו עם הלוחם ולומדים לעשות את שלנו עם האדמה, אנו חווים תחושת חופש פנימית וזורמים לכיוון של צמיחה והתפתחות הידע.

מראה
10/7: יום שלישי באנרגיית המראה: ביום של תחילת הפוקוס לכיוון פתרון אתגר האדמה, המראה מלמדת אותנו כיצד לראות מבעד להשתקפויות הסובבות אותנו. היא מניחה בידינו את החרב שחותכת את אשליית המציאות ומאפשרת לנו לראות מבעד למראות. המראה החשמלית מבקשת שנתבונן באנשים הסובבים אותנו ונלמד בעזרתם כיצד לשנות את עצמנו. אחד הגורמים שמאד מקשים על יכולת המימוש והביטוי שלנו קשור ביחס שלנו להשתקפויות המקיפות אותנו. אנחנו מבזבזים המון אנרגיה על הבחוץ בניסיון להרשים, לקבל פידבקים ולעמוד בנורמות החברתיות המקובלות.

המראה של היום מלמדת כיצד להפסיק את התנודות אל עבר המראות ובמקומן ללמוד על עצמנו בעזרת הסובבים אותנו ולשנות בתוכנו את החלקים שלא נעימים לנו. המראה מסמלת ריכוז ומיקוד ומאפשרת להיות יותר ויותר נוכחים ברגע, בלי המחשבות המיותרות על העתיד הלא ידוע ועל "מה שיהיה" בו. היא מלמדת לשחרר מתחים, תרגומים והשלכות ולזרום בקלילות מסיטואציה אחת לאחרת. ביום של הזרימה האינטואיטיבית אנחנו לומדים להתמקד בעצמנו ובהווה היחידי שקיים ובכך מתמלאים באנרגיה להמשך הגל.

לפי הסינים האנרגיה בימים אלה קרויה: "מתינות", "צניעות" (הקסגרמה 15), עפ"יה אם נאזן מצבים קיצוניים בחיינו, נשלים בדרכנו משימות שהתחלנו (אדמה 2) ונשמור על כנות עם עצמנו, המטרות שהצבנו לעצמנו יתממשו (לוחם 1). הסינים מוסיפים שעלינו לזכור לעשות הכל במידה, למתן את הפנטזיות מרחיקות הלכת שלנו ולהישאר מרוכזים בעכשיו (מראה 3).

סערה
11/7: יום רביעי באנרגיה של סערה:
ביום של הזריעה המנטלית לכיוון פתרון אתגר האדמה, מהות הסערה מכוונת אותנו לנקות כל סוג של חסימה- פיזית, רגשית, מנטלית ואנרגטית. לאורך הגל אנחנו לומדים שכדי שנוכל להתקרקע בדרכינו הייחודית, עלינו לשחרר את תחושת הפער המדומה בין הרצוי למצוי. כל מה שקורה הוא נפלא ונהדר ואנחנו מוזמנים לשנות את הדברים שפחות זורמים בחיינו. גם אם לעתים נדמה שאין לנו ברירה ושהמציאות מבחוץ כופה עלינו דברים, זהו למעשה מידע ממוחזר שקיים במוח שלנו הופך למציאות כל פעם מחדש. אותם הכבלים שאנחנו חיים בהם הם יצירה שלנו והחקירה היסודית של הלוחם מרחיבה את זווית הראייה ומאפשרת לבחירה מחודשת בהיבטים שונים בחיינו.

הריפוי של הסערה העצמאית מאפשר היום לטיהור של תאים חולים מגופינו ולניקוי של מידע ממוחזר מתוך המח שלנו. בזריעה לפתרון אתגר האדמה אנחנו משחררים "פיילים" שלא רלוונטיים יותר ומנקים כמות אדירה של מסה תאית שלילית. כדי לצעוד באומץ עם האמת של הלוחם שבנו עלינו להאמין בעצמנו וביכולות הקיימות בנו. הסערה עוזרת לנו לבדוק עד כמה אנחנו מעריכים את עצמנו ומגדילה את הביטחון שלנו לקפוץ לים החיים הסוערים. היא עוזרת להטעין את עצמנו ברעיונות חדשים ובהשראה ובכך מאפשרת להשתרש בנועם במציאות חיינו.

שמש
12/7: יום חמישי באנרגיית השמש:
השמש הקוואנטית ממקדת אותנו היום במה שבאמת חשוב לנו בחיים וממלאה אותנו באור, במידע ובחום. תהליך גילוי הרצונות האמיתיים שלנו עם הלוחם מחבר אותנו ביום של החיבור לסנטר לאלמנט האש שבנו. השמש היום מתחילה להזרים אלינו אנרגיה ולחזק את החיבור לאש הפנימית שבנו. אש מחממת זו שורפת חלק נוסף מהדחיסות שנתגלתה ביום זריעת הפתרונות עם הסערה וממלאה אותנו בכוחות לעשייה ובאנרגיה יצירתית. המוטיבציה להשתרש יותר ויותר במציאות נשענת על היכולת להיות בהירים בנוגע לדרכי הפעולה שלנו בחיים. הבהירות השמשית מאפשרת לשים את הפוקוס על הדברים שבאמת חשובים לנו עכשיו בחיינו. היא משחררת מאיתנו בלבול ופיזור שמקשים על יכולת ההגשמה שלנו. כדי לחזק את הקרקוע ואת הביטוי העצמי שלנו, עלינו ללמוד להיות חמימים כלפי עצמנו כמו שמש אביבית נעימה ומלטפת. חמימות זו מטעינה אותנו באנרגיה פנימית שמאפשרת ליישום הרצונות שלנו.

דרקון
13/7: טון 6 באנרגיית הדרקון: ביום שבו אנחנו מתאזנים לקראת שיא הגל, האנרגיה של האל האם מבקשת מאיתנו לקבל את עצמנו ואת מי שאנחנו היום ולהכיר בהישגים שכבר מימשנו בחיינו. ביום של הזרימה אנרגיית הדרקון מאפשרת להעריך מחדש את מה שכבר עשינו ועברנו בחיים ולגלות שיש לנו כמה וכמה התנסויות שבאופן אובייקטיבי ניתן לכנותם הישג. היא מכוונת אותנו למלא את מחשבותינו בחיוביות לגבי עצמנו, לגבי התהליכים השונים שאנחנו עוברים ובכלל לגבי כל מה שקורה לנו בחיים.

פעמים רבות מה שמרפה את ידינו מלהגשים את עצמנו ברבדים השונים הוא וויתור עצמי וחוסר ביטחון בסיסי בכך שאכן ניתן לחיות את האמיתות שלנו. כשאנחנו מתבוננים במה שיש ומעלים את רמת הפלוס במערכת שלנו, אנו מתמלאים באנרגיית חיים שמאפשרת לעשייה. בעזרת הקבלה האימהית של הדרקון ניתן להגיע לרגיעה, לשקט ולרכות ולשחרר את הביקורת וההרס העצמי שהם אלה שמעכבים את הביטוי המלא שלנו. בתהליך ההשתרשות ההולך ומתייצב שלנו עם האדמה, האנרגיה הדרקונית הנשית מזמינה אותנו להירגע ולהזין את הגוף ואת המוח שלנו. ככל ש"נקפיד" לאהוב את עצמנו ואת חיינו, נוכל להיוולד אל תוך מציאות קסומה שבה אנחנו חיים את הרצון שלנו בכל רגע נתון.

רוח
14/7: טון 7 באנרגיית הרוח: הרוח בשיא גל הלוחם מזכירה לנו קודם כל לנשום. הנשימה היא מפתח בסיסי למימוש, לתנועה ולחיים. אמנם לנשום נשמע לנו מאד הגיוני אך רובנו לא נושמים כמעט בכלל. כדי שנוכל לבטא, להתעגן וליצור, הרוח מלמדת אותנו כיצד למלא את בית החזה שלנו באוויר ואת מוחנו בחמצן החיוניים לערנות ולריכוז שלנו. החמצן שאנחנו נושמים הוא למעשה הדרך המהירה ביותר לקבלה של מידע חדש והנשימה מאפשרת להזנה מחודשת של המוח שלנו. הרוח התקשורתית מעמיקה את שאלת השאלות של הלוחם ומעצימה את היכולת שלנו לבטא בהנאה ובחן את האמת שהולכת ומתגלה לנו.

בשיא הגל הרוח המהדהדת מרעננת את דרכי התקשורת שלנו עם עצמנו ועם הסביבה ומאפשרת לבטא את עצמנו בחדות, בדיוק ובנועם. כדי שנוכל להשתרש בהנאה ולא לפעול מתוך לחץ ורמות המתח הגבוהות שהורגלנו אליהן, הרוח מחדירה קלילות ושמחה אל תהליך הגל. לעתים קרובות נדמה לנו שהמציאות היא קשה ומורכבת וכדי להגיע לאיזושהי תחושה של מימוש, עלינו להתאמץ מאד ולעתים אף לסבול. הרוח שמסמלת את האלמנט הזכרי האקטיבי והנוכח מלמדת שתהליך של קרקוע יכול גם לזרום בתנועה קלילה, נעימה ומלאה בהומור ובהשראה.

לילה
15/7:יום שער: טון 8 באנרגיית הלילה: ביום השמיני של היושרה אנחנו עורכים בדק בית פנימי עם הלילה. הלילה שקרוי גם "בית" מלמד אותנו כיצד להיות נינוחים בגופינו, בביתנו ובכלל בכל מקום בעולם. בעזרת הלילה אנחנו ממקדים את האנרגיה שלנו פנימה אל תוך המוח ושם מתבוננים בעומק המחשבות שלנו. כשאנחנו מסכימים להתבונן בחשכה שבתוכנו, עולים בנו פחדים עמוקים שעד היום הגבילו את החופש והעשייה שלנו.

ביום השמיני שבו אנחנו לומדים כיצד ליצור הרמוניה בין המחשבות, המילים והמעשים שלנו, אנו מוזמנים להיכנס אל תוך היכל הלילה המקודש שבנו ולשאול את עצמנו: "איזה חשכה פנימית מונעת ממני לצאת אל העולם ובגדול"?, "היכן אני מרגיש/ה לא בנח בעשייה היום יומית שלי"?, "עד כמה אני באמת מרשה לעצמי לעשות את מה שבא לי בחיי?", "עד כמה אני קשובה לאינטואיציה שלי"? הלילה הגלקטי מאיר פחדים ותיקים שנמצאים שנים מרובות במוחנו. מערכות מידע שליליות אלה מנעו מאיתנו עד היום מלבטא את הקול הייחודי לנו ולחוות תחושה של מימוש עצמי. ביום שער זה אנחנו מוזמנים לנשום את הסמל של הלילה אל תוך תאי הגוף, להציף באור לבן את כל האמונות הדפוסיות שנמצאות שם ובמקומן להזרים מידע חיובי חדש.

הרבה מאד דברים מתרחשים במקביל עם אתגר האדמה. הרבה רעיונות, אפשרויות, מפגשים והתפתחויות. לפי החכמה הסינית הימים השביעי עד העשירי בגל קרויים: "הסתגלות" (הקסגרמה 17) ובהם אנחנו לומדים מתי לפעול (רוח 7) ומתי לנוח (לילה 8) וכיצד להתאים את עצמנו לצרכי השעה, החברה והתקופה. אנחנו לומדים כיצד להיות חלק מהמצב הקיים ולפעול בתוכו (זרע 9).

זרע
16/7: יום תשיעי באנרגיית הזרע:
ביום של נקודת המפנה בגל אנחנו מתחברים לפולסים של אנרגיית הזרע שבתוכנו, שוברים את המגבלות הפנימיות שבנו, מגיעים להסכמה פנימית לשינוי ולהשתנות וצומחים ופורחים יותר ויותר. הזרע שמסמל שינוי מלמד שכדי להגיע לתחושה של מימוש עלינו לכוון את עצמנו ולנוע כל הזמן אל עבר התנסויות חדשות. למעשה החיים הם תנועה אינסופית, בדיוק כשם שאם נסתכל על הים נראה שהוא לא מפסיק לנוע ולהשתנות אף לא לרגע אחד. כשאנחנו באמת מסכימים לשנות משהו בסוג ההתנהלות היומית ובאופן החשיבה שלנו, תהליך גילוי הרצון עם הלוחם וה"פוש" לעשייה מהאדמה צוברים תאוצה. בעזרת הזרע הסולארי אנחנו מזהים את הרווח המתקבל כתוצאה משחרור החשיבה הדפוסית ומגבירים את התנועה לקראת סוג אחר של נוכחות בחיים.

הזרע מלמד שכדי לשחרר את הכבלים הישנים שעימם חיינו עד היום עלינו להסכים לזרוע, להשקות ולהגשים את הרעיונות והידע שקיימים בנו, עכשיו. הזריעה היא היום, כאן ועכשיו. פעמים רבות אנחנו חושבים על שינוי אך לא עושים דבר על מנת שהוא יקרה. הזרע ביום של "נפילת האסימון" מלמד שעכשיו זה הזמן לעשות את הצעד הנדרש לגדילה ולצמיחה שלנו. הוא מלמד כיצד לסגל את עצמנו לצורכי הזמן, לתאם תדרים עם החברה שמקיפה אותנו ותוך כדי כך לתרום את חלקנו בשינוי הקולקטיבי שמתרחש עכשיו על פני האדמה.

נחש
17/7: טון 10 באנרגיית הנחש:
ביום העשירי הנחש הצבעוני והחינני מדייק עוד יותר את תהליך ההשתרשות שלנו בכך שהוא מחבר אותנו לרצון האינדיבידואלי שלנו. הנחש מאפשר להתחבר לאמת הייחודית לנו ולקבל את השונות שבנו, שהם אלה שהופכים אותנו למי שאנחנו. אתגר האדמה הוביל אותנו לבדיקה מחודשת בנוגע לעשייה הנכונה לנו ואנחנו מגלים שפעמים רבות אנו מגבילים את האפשרויות שלנו בגלל הרצון להשתייך לנורמות החברתיות המקובלות. "שונים", "שייכים", "מקובלים" הם בסך הכל מילים והנחש של היום משחרר אותנו מהדיון בנושאים הללו. הקול הפנימי האותנטי שלנו יכול להוביל לאמת יוצאת דופן שלא מתואמת עם הנורמות שעליהן גדלנו.

הנחש מאפשר להתחבר לעשייה הייחודית לנו, מבלי להיות מוטרדים מהחברה ומהחוקים שלה. כדי שנוכל להתייצב וליצור, הנחש הפלאנטרי מזמין אותנו להתענג על כל צעד ושעל שבדרך ולאפשר לפרצי חיות ולהנאה בחיינו. הוא מופיע ביום העשירי ומבקש שנחבר את העשייה אל שמחת החיים שלנו. כדי להשלים את תהליך הקרקוע הנחש מלמד כיצד לחיות בתוך הגוף שלנו ולהנות מכל רגע ורגע במציאות היום יומית. ככל שאנחנו מתעגנים ומתענגים, אנו מתחברים לידע הקדום המצוי בתוך סלילי הד.נ.א. שלנו ומאפשרים לידע אינסופי זה להתבטא במציאת חיינו.

מגשר עולמות
18/7: טון 11 באנרגיית מגשר העולמות: אחרי כברת הדרך שכבר עברנו בגל הלוחם, מגיע מגשר העולמות ומבקש ש"נחפור" עוד טיפה בפצעים הרגשיים שלנו וננקה מעצמנו מספר דפוסים מיותרים נוספים. ההתחברות לעוצמת אנרגיית האדמה מחייבת אותנו לטפל בטראומות עתיקות שכל פעם מחדש מציפות אותנו וממשיכות להפעיל את המערכת הרגשית שלנו. ככל שהמערכת שלנו מתייצבת, נרגעת ומתקרקעת, אנחנו מסוגלים להתבונן בעומק ההסחות הרגשיות שצצות. קיימות סיבות טובות לכך שלא העזנו עד היום לבטא את האמת ואת הרצונות שלנו. ביום האחת עשרה של המסת המכשולים שעדיין נותרו לשם הקרקוע שלנו, אנרגיית המגשר מאפשרת לרפא תבניות חשיבה תקועות ולשחרר הגבלות מחשבתיות של המערכת הרגשית הסגורה שלנו. הטיהור עם המגשר מרגיע אותנו, יוצר שקט פנימי וממלא אותנו בתמימות וברכות של ילד. כשאנחנו מגיעים למקום של שלווה פנימית, אנו יכולים לזרום בקלילות מחוויה לחוויה ולהיוולד אל המגוון האינסופי שקיים בחיים הללו.

לפי החכמה הסינית ימים אלה מלווים באנרגיה הקרויה: "קיפאון" (הקסגרמה 12), עפ"יה אנחנו כרגע במצב שבו אין פעילות גומלין, צמיחה או תקשורת (נחש 10) ועולות בנו תחושות של חוסר אמון, חוסר משמעת, ניתוק ותקיעות (מגשר 11). בכל אלה ניתן להילחם בעזרת החיבור ליושר הפנימי של הלוחם שבנו, דרך הריפוי של הסערה ביום של זריעת הפתרונות והבהירות של השמש שמאירה את כח הרצון שלנו.

יד
19/7: טון 12 באנרגיית היד:
פתרון אתגר האדמה מגיע עם ידי האלוהים שלנו. יד ביום השתים עשרה של הגל מלמדת אותנו את אומנות ההגשמה. היד מסמלת חיבור מאוזן של ארבעת האלמנטים שבנו- אדמה, אש, מים ואוויר ומאפשרת להפוך את המחשבות והרעיונות שלנו למציאות ממשית. היא מלמדת כיצד ניתן להגשים בפועל את רצונותינו ללא זמן הביניים של המחשבות המיותרות. כשאנחנו באמת רוצים משהו, היד הקריסטלית מלמדת אותנו פשוט לעשות את מה שנדרש למימושו. זהו כח אדיר להצליח לשמור על האנרגיה שלנו ברמה כל כך גבוהה שיוצקת אנרגיה ממשית אל תוך הרעיונות שלנו.

היד היודעת של פתרון הגל קשובה בכל רגע לרצון האותנטי שלה ותוך כדי זרימה היא יוצרת אותו. היא מלמדת אותנו כיצד להנות מהתהליכים המגוונים בחיינו ומהעשייה שלנו. גל הלוחם הוביל אותנו למקום של יצירה מתוך שמחה ולא מתוך רמות המתח הגבוהות שעד היום תפקדנו בהן. לאורך הגל הבנו שהלחץ והדאגה הם תמיד בנוגע לעתיד וככל שאנחנו מתמקדים בעשייה בהווה הממשי שלנו, המציאות הופכת ליותר מרתקת וזורמת. אנחנו לומדים שעצם העשייה שלנו תורמת באופן אוטומטי גם לסובבים אותנו ומשפיעה על החברה כולה. היד בפתרון מעידה על כך שהיום אנחנו סומכים על עצמנו, מסוגלים להחליט מה נכון עבורנו כרגע ואת זה לממש. לקראת סוף גל הלוחם אנחנו מגלים שמאד נעים להיות במקום שיודע עבור עצמו ונע במלוא העוצמה מרגע לרגע. בפתרון הגענו סוף כל סוף למקום של ידיעה פנימית ואנחנו נהנים מתחושה של חופש וזרימה במציאות חיינו "הרגילה" והיום יומית.

כוכב
20/7: טון 13 באנרגיית הכוכב: כוכב קוסמי ביום השלוש עשרה של הגל מעיד על כך שלפחות ליום אחד אנחנו יכולים להפוך לכור אטומי של אהבה שמתפשט ומאיר לכל עבר. תהליך הגל התחיל בלוחם שמחפש בעוז אחר האמת שלו ובסופו הפך אותנו לכוכב שמאיר ומנצנץ עם אמת זו. עברנו מאתגר של אדמה שמלמדת כיצד לקרקע את הרעיונות שלנו במציאות החיים והגענו לכוכב זורח שבטוח בעצמו, בכישוריו ובהצלחתו. כוכב בטון שלוש עשרה מסמל אדם חופשי, מלא בחיוביות, ביכולת להרמוניה פנימית וחיצונית ובאנרגיית חיים. הרצון הכנה של הלוחם לגילוי האמת הוביל להבנה עמוקה בנוגע לחשיבות המילה וליכולת הבריאה שלה.

תהליך הגל מלמד אותנו כיצד להשתחרר מכבלי השליליות המחשבתית והמילולית ולהתמלא בתחושת פוריות ובדימויים חיוביים לגבי עצמנו ולגבי החיים. במהלך הגל אנחנו לומדים לבטא באופן חיובי את הרצונות שלנו ולנוע לכיוון של הגשמת הרצונות הללו. ככל שאנחנו זורמים, אנחנו מתמלאים באנרגיה פנימית עצומה שלא תלויה בדבר ושזוהרת לכל עבר. תהליך ההשתרשות עם אנרגיית האדמה יצר בתוכנו סנטר פנימי וכשמרכז זה מוזן באהבה עצמית הוא מקרין אנרגיה ספיראלית ורודה ועוצמתית. אנרגיה של כוכב ביום האחרון של הגל מסמלת אהבה ללא תנאי שיוצאת ממפתח הלב שלנו ומתחברת אל כל המימדים כולם. בסוף גל הלוחם אנחנו מלאי חמלה וסובלנות, מעריכים את עצמנו בדיוק כפי שאנחנו ומתבוננים בפליאה ובחדווה ביופי האינסופי שמקיף אותנו בכל רגע בחיים המבורכים הללו.

מאחלת לכולנו גל לוחם מעיר ומאיר..

בברכה ובאהבה,

טליה.

לאתר של טליה >

תגיות
הראה עוד

3 thoughts on “הגל הנוכחי לפי המאיה: לוחם (8-20/7/2011)”

כתיבת תגובה

שווה לראות גם

Close
Close