2012 זה עכשיוטורים אישיים

הגל הנוכחי לפי המאיה: נחש (22/7 עד 2/8)

[טליה טוקר]

ברכות לכולנו:
טוב, אז הגענו לגל הנחש שמוביל לתקופה מרגשת ביותר, בה אירועים רבים מתרחשים במקביל בחיינו וקיים פוטנציאל של שינוי משמעותי. בלוח המאיה המקודש, הצ'ולקין, גל הנחש מתרחש בסמוך למרכז הלוח שמסמל את המרכז שבתוכנו. צינור האור של מרכז הצ'ולקין מסמל את המעבר ממצב של קבלת מידע ואור שמועברים אלינו בחלק הראשון של הלוח להתמרה מעשית של המידע שהתקבל אל מציאות חיינו בחלקו השני. בזמן המיוחד של מרכז הלוח אנחנו מקבלים את התורה הפנימית שלנו, חווים התגלויות ונפתחים ליעוד הגבוה שלנו בכדור הארץ. לאחר העיכול, ההטמעה וההתמרה, אנו לומדים כיצד ניתן לממש את המידע המועבר אלינו ולבטא אותו. גל הנחש מסיים את שלב קבלת האינפורמציה ומלמד כיצד לבצע את השינויים הנדרשים לביטוי הייחודי שלנו במציאות היום יומית.
לא רק שאנחנו במרכז הלוח, אלא שביום החמישי של הגל אנחנו מתחילים שנה "אזרחית" חדשה במאיה את שנת הירח הקוואנטי (ראה פירוט באירועי החודש).
נשים גם את ליבנו לכך שגל הנחש כולו מלווה בימי שער שהם פתח לתנועה ולצמיחה. ימי שער הם ימים שהעוצמה בהם מאד מתחזקת ושכל מה שחושבים ומרגישים מתעצם. הסנכרון המסחרר יוצר "מיקס" מרשים ופותח עבורינו אינסוף של אפשרויות..

נחש
ה- 22/7: טון 1 בגל הנחש: הנחש העוצמתי זוחל בתנועה ספיראלית קרוב קרוב לאדמה ומלמד כיצד להתמיר שליליות, הרס וקושי לחיוביות, שמחה והנאה מהחיים. למשך הגל הקרוב הנחש מושך אלינו את תענוגות החיים ואת היכולת להתחבר לחמשת החושים המוכרים לנו- ראייה, שמיעה, טעם, ריח ומגע ולהנות מקיומם. במהלך הגל אנו מוזמנים לאט ובהדרגה להגדיל את החיוניות, החיות, החיבור לאינסטינקטים ולשמחת החיים שלנו. הנחש מסמל את הרצון האינדיבידואלי, כך שבמהלך הגל אנחנו מוזמנים לגלות את הרצונות היחודיים לנו ואת הצרכים הספציפיים שלנו ואותם לבטא. לעתים החיבור לרצון הנחש יכול לגרום לתחושות של חוסר שייכות או שונות. במהלך הגל אנו מבינים שבכל מקרה אנחנו לא שייכים לשום דבר ולאף אחד. אנחנו אנחנו וזה אמור להספיק. במקום לבזבז אנרגיה על נסיונות של השתלבות בעולם, אנחנו נכנסים פנימה ומשקיעים את האנרגיה במימוש הרצונות שלנו. אנו לומדים כיצד להתחבר לאותנטיות שבנו ולהרגיש בנח עם מי שאנחנו. הנחש הוא בעל אישיות כריזמטית ואינדיבידואלית ועל כן מאד מודע לנפרדות הקיימת בעולמנו. כתוצאה מכך לעתים לאנשי הנחש קיימת נטייה לחוות תחושות של דחייה ובידוד. במהלך הגל אנו מחזקים את האהבה לעצמנו, משחררים את הדיונים הפנימיים בסוגיית הבדידות וחווים את האהבה שבכל מקרה מקיפה אותנו כל הזמן. גל הנחש על העוצמה של ימי השער המרכיבים אותו מאפשר להתחבר למהות הייחודית שלנו ולשחרור של מה שכובל ומסתיר את הצבעוניות הקיימת בנו. בעזרת הנחש אנו מתחברים לחכמת האבות הטמונה בסלילי הד.נ.א. שלנו ונולדים מחדש לחיים מענגים ומלאים בביטוי שמח.

מגשר עולמות
ה- 23/7: יום שער: אתגר הגל הוא מגשר העולמות:
אתגר המגשר מלמד אותנו כיצד ניתן לנוע בקלילות מסיטואציה לסיטואציה תוך כדי מודעות לכך שהחיים הם במה ואנחנו השחקנים הראשיים. אנו מבינים שבכל פעם משתנים המקום, המשתתפים, הנושאים והמשמעות הנסתרת מתחת לפני האירועים השונים היא הרחבת הידע והכלים שלנו. בגל שבו אנחנו לומדים להתחבר לעוצמה פיזית ואנרגטית ולשמחת החיים, אתגר השער מאפשר לתובנה פנימית חשובה ש"סוף הוא תמיד התחלה של משהו אחר". ברגע שאנחנו קולטים שאין דבר כזה סוף, קיים פוטנציאל להעמקה ולתובנות בסוגיית מושג הזמן. למעשה אין מה לפחד משחרור הישן ומפרידה ממה שלא מתאים יותר לחיינו, נהפוך הוא! לרוב אנחנו רגילים לחלק, להגדיר ולמדוד כל היבט ודבר בחיים בגלל התוכנה הרגשית שאנחנו פועלים ממנה. אם נוריד את הקטלוגים וההגדרות, תשאר הוויה מקבלת, פתוחה וזורמת ממצב למצב. אתגר המגשר מלמד אותנו למות להרגלים שעוצרים את זרימת החיות בגופנו, לפחדים שעוצרים את ביטוי הרצון הייחודי שלנו ולכבלים ששמנו על עצמנו. ריפוי הזכרונות הפצועים הללו שעוצרים את התנועה הספונטאנית בחיינו מאפשר להוולדות למצב מודעות חדש. אני ממליצה שנעשה 'בדק בית' רציני עם עצמנו ונבין אילו תבניות חשיבה אנחנו מבקשים לשחרר מחיינו אחת ולתמיד. במהלך הגל נתבונן אילו מערכות יחסים לא תומכות יותר בצמיחה שלנו, אילו פעולות מרוקנות את האנרגיה שלנו ואילו אמונות מלוות אותנו כבר שנים ארוכות ועוצרות את ההתרחבות שלנו. ככל שנננקה מתאי גופנו טראומות ופצעים ישנים, נוכל ליצור טרנספורמציה בחיינו ולהגיע בעזרת מגשר העולמות למקום של שלווה, כח פנימי והתגלויות.

יד
ה- 24/7: יום שער: טון 3 באנרגיה של יד:
ביום השלישי היד היודעת מחברת אותנו לידיעה פנימית ברורה של מה שנכון לנו ובהכוונת ידיעה זו מניעה אותנו ליצור. היד היום מלמדת שכדי להתמלא בחיות ולהתנקות מטראומות, עלינו ללמוד כיצד לזרום ממצב למצב בחיינו כמו הים האינסופי. אם נסתכל לרגע על הים נוכל לראות שהוא כל הזמן בתנועה, עולה ויורד ולא עוצר אף לא לרגע אחד. כך ביום השלישי של האינטואיציה היד מלמדת אותנו לנוע, לזרום ופשוט לעשות את שלנו בלי לחשוב יותר מדי. אין מדובר בעשייה אינטנסיבית מוטרפת אלא בפעולות שקטות, רגועות ונעימות שמשמחות אותנו. היד בשער של היום השלישי מאפשרת "לתקתק עניינים" שונים בחיינו בקלות, בזרימה ובהנאה ולהגיע להישגים פרקטיים בתחומי החיים השוטפים. אנו מוזמנים לזרום בכיף אל עבר הגשמת היעדים שלנו, ללא הלחץ ורמות המתח הגבוהות שלרוב מלוות את העשייה שלנו. המתח הוא הפער בין היעדים שאנו רוצים להשיג לבין המצב הנוכחי שבו אנחנו מצויים עכשיו. הפער הזה יוצר גם את אשליית הזמן. היד מלמדת כיצד ניתן לזרום בהנאה אל עבר המימוש העצמי שלנו בלי לנייד את האנרגיה שלנו אל עבר מטרות חיצוניות. אנו לומדים להנות מהעשייה שלנו כאן ועכשיו.

כוכב
ה- 25/7: יום שער: יום מחוץ לזמן: טון 4 באנרגיית הכוכב: אין זה מפתיע שהזריעה המנטלית לפתרון אתגר המגשר היא הכוכב שמסמל יופי, חיוביות ואת תדר האהבה ללא תנאי. לכוכב תפקיד חשוב בעלילת הגל משום שהוא מאפשר את קבלת עצמנו, קבלת העולם וקבלת הדרך שלנו כאן במציאות. הוא מלמד כיצד להטעין את עצמנו במידע חיובי לגבי עצמנו ולגבי חיינו, להתמלא בפלוסים עד שאנחנו הופכים לזרקורים שמאירים לכל עבר. כשנלמד לחבק את המפלצות והשדים שבתוכנו, כלומר נשנה זוויות ראייה שליליות לחיוביות, ישתחררו מאיתנו המעצורים והפחדים. כשאנחנו רואים באור חיובי את ההתרחשויות השונות בחיים, אנו נולדים להזדמנויות חדשות בדרכינו. הכוכב ביום של זריעת הזרעים לפתרון האתגר ממזג אל תוך חיינו עבודות, נסיעות וקשרים שמפרים אותנו, נעימים לנו ויוצרים תנועה זורמת וקלילה. ביום מחוץ לזמן אנרגיית הכוכב פותחת אותנו ליופי הקיים בנו ובחיים ובכך למושלמות הקיימת בכל רגע נתון. אנו מתמלאים באנרגיות אינטואיטיביות ואלגנטיות של ונוס ובהמון אהבה לקראת שנת הירח הבאה עלינו לטובה.

ירח
ה- 26/7: טון 5 באנרגיית הירח: תחילת שנת הירח הקוואנטי: יום שער:
כח הרצון לפתור את אתגר המגשר נשען על ניקוי דפוסי החשיבה שמושרשים בנו מאז תקופת הילדות שלנו. הירח מוביל אותנו עמוק עמוק פנימה, למקום של הילד הרגיש שבתוכנו, שחווה פצעים רגשיים בצעירותו וכתוצאה מכך אימץ לעצמו מנגנוני הגנה כדי לשרוד בעולמנו הקוטבי. כדי שנוכל למות לתבניות המוחיות הוותיקות, עלינו להתבונן לעומק בטראומות רציניות בהיסטוריה האישית שלנו ולשנות את נקודת ההתייחסות שלנו אליהן. ככל שנתקשר עם הילד הפנימי שבנו, נחבק ונאהב אותו וניתן לו ביטחון, יהיה לנו קל יותר לנוע קדימה בחיינו. אנו מבינים שהיום אנחנו במקום אחר לחלוטין מזה שהיינו בו בילדות שלנו ושהגיע הזמן להוריד מאיתנו את תחפושות ההישרדות שלבשנו על עצמנו. חלק גדול מהפחדים שלנו כבר ממש לא רלוונטיים ובמקום להמשיך למחזר אותם במילים שליליות ובהימנעות מהחיים הגיע הזמן לזהות מי אנחנו היום ולשחררם. ביום זה הירח מחדד את רגישות הקליטה שלנו למסרים ודרך סימנים שונים שנקרים בדרכינו הוא מאפשר לקבל תשובות לשאלות כלליות שמעסיקות אותנו. המוטיבציה לחיות באותנטיות נחשית בחיינו גדלה ככל שאנחנו מפתחים ערוץ תקשורת פנימי עמוק עם עצמנו. דרך הערוץ הישיר הזה אנחנו משנים את ההתייחסות שלנו לאירועי הילדות שחווינו, מקבלים את התשובות שנכונות לנו לרגע הנתון ומתעצמים.

כלב
ה- 27/7: טון 6 באנרגיה של כלב: יום שער:
בשער שנפתח ביום השישי שבו מתחילה זרימה ממקום חיובי בגל, הכלב מאפשר לפתוח את הלב ולהפוך לחברים הכי טובים של עצמנו. הוא מלמד כיצד להעמיד את עצמנו ואת הרצונות שלנו במקום הראשון בחיינו, כפי שנאמר: "ואהבת לרעך כמוך" ובכך לשמור על אנרגיית החיים שלנו ולפתוח את ליבנו יותר ויותר.
ביום השישי של הזרימה אנחנו מבינים שכל התהליכים מתרחשים בינינו לבין עצמנו, בין המח לבין התאים בגוף שלנו. במקום לתרגם, להשליך ולהתערבב רגשית עם הסובבים אותנו, אנחנו לומדים לנוע מתוך הפנים שלנו אל החוץ ומקפידים להקשיב למה שנכון לנו בכל רגע נתון. כשאנחנו מעמידים את עצמנו בראש סדרי העדיפויות, אנחנו מגלים שלא רק שיש בנו המון אנרגיה אלא שאפילו נשארת לנו אנרגיה בשפע גם עבור הסובבים אותנו. כלומר תהליך האיזון הרגשי מתנהל בתוך המוחות שלנו ותלוי ביכולת שלנו לשמור על נאמנות לעצמנו ולרצונות שלנו. אנו מבינים שכדי שנוכל לנקות מאיתנו דפוסים עתיקים ולהתחבר לאנרגיית החיים הפועמת בנו, עלינו ללמוד לאזן את הרגשות הסוערים שמציפים את המערכת שלנו, להרגיע מערכות יחסים דרמטיות ולאזן כל סוג של קיצוניות בחיינו.

קוף
ה- 28/7: טון 7 באנרגיה של קוף: יום שער: בשיא גל הנחש אנו מוזמנים לאפשר לאיכויות היצירתיות, המקוריות והמשחקיות של הקוף לבוא לידי ביטוי בחיינו. ככל שהגל מתקדם אנחנו מבינים שכל מה שמתרחש בנו ובחיים שלנו הוא מעין משחק מופלא ורבגוני. הקוף האינטליגנט מרחיב את ההבנה שהמציאות היא אשליה שנוצרת ע"י המח המוגבל שלנו ושברגע שאנחנו משנים את זווית הראייה שלנו, אין גבולות למה שניתן ליצור בחיים הללו. בשיא ההשראה של הגל הקוף מעודד אותנו לבטא בקלילות את הרגשות, המחשבות והמקוריות הקיימים בנו. הוא מלמד אותנו לשחק, לשחק ולשחק! לא לקחת את עצמנו ובכלל שום דבר בחיים ברצינות רבה מדי. כהמשך ללמידה עם אתגר המגשר הקוף מעלה את רמת המודעות שלנו לכך שהכל משתנה, שבמת המציאות היא כל פעם אחרת, השחקנים מתחלפים, הנושאים משתכללים ובתוך כל אלה אנחנו מתנהלים. תובנה זו מאפשרת לנו לנוע בקלילות ובחכמה ממשחק אחד למשנהו, מסיטואציה אחת לאחרת עד לתובנה של המגשר שסוף הוא תמיד התחלה של משהו אחר. בשיא גל הנחש ניתן להגיע למקום מלא בהשראה של ביטוי, הומור וקסם החיים.

אדם
ה – 29/7: טון 8 באנרגיה של אדם: יום שער: אחרי שעברנו את מחצית הגל ביום השמיני של היושרה, האדם מלמד אותנו כיצד ניתן להפוך לגביע פתוח לשפע של היקום. הוא מזמין אותנו לשאול את עצמנו היום: "עד כמה אני הולכ/ת בדרך הלב שלי"?, האם הרצונות שאני מגדיר/ר לעצמי מגיעים אלי בקלות"?, "עד כמה אני מיישמ/ת בחכמה את הרצונות הללו"?, "עד כמה אני מסתכל/ת בגובה העיניים על הסובבים אותי, ללא שפיטה וביקורת"? באנרגיית השער של היום בעזרת התבונה של האדם ניתן לראות כיצד השכל המהטל שלנו כל הזמן מטיל ספק, מבקר ושרוי בחסר ובכך עוצר את המימוש העצמי שלנו. השכל מיועד לכך שנבצע בדרך המקורית ביותר את הרצונות שלנו, אבל מי שמנחה אותנו בקבלת ההחלטות הוא הלב שהוא הקפטן. ביום זה האדם מאפשר לנו לראות את ה"לופים" המחשבתיים שלנו וכיצד הם מונעים זרימה של שפע מכל סוג שהוא אל תוך חיינו. ההתבוננות הכנה עם אנרגיית האדם מלמדת לבחור בדרך הקלה ביותר עבורנו, לקבל באהבה את הסובבים שיכולים להיות גם שונים מאיתנו ולממש באושר ובשמחה את רצונות הלב שלנו.

הלך שמים
ה- 30/7: טון 9 באנרגיה של הלך שמים: יום שער: ביום שבו כוונת הגל למגנוט של חיות נחשית ושלווה פנימית מתחילה להתגשם במציאות, מופיע הלך שמים הנחוש, העוצמתי והחומל. הלך שמים מלמד אותנו להציב גבולות ברורים ולהתעמת ישירות עם כל מי ומה שמרוקן אותנו אנרגטית ומפריע לנו לזרום עם הרצונות שלנו. אנו מבינים שאם ברצוננו ליצור טרנספורמציה ולשנות את רמת המודעות שלנו, עלינו לדעת להגביל בהחלטיות את "שואבי האנרגיה" למינהם. הלך שמים מזמין אותנו היום להגדיר לעצמנו מה אנחנו מוכנים להכניס אל תוך חיינו ולאילו דברים אנו מציבים גבול ברור, גם אם מדובר בהרגלים של שנים או בהתמכרויות אישיות שלנו. ביום השער של תהליך הפענוח של הגל הלך שמים מלמד שככל שנרחיב את הנחישות, האסרטיביות והישירות שבנו ונלמד להגיד "לא" בהיר ותקיף לכל מה שלא מתאים לנו, נוכל להתחבר לכוח פנימי עצום שקיים בכל אחד מאיתנו. הוא מלמד כיצד ליצור לעצמנו מרחב נעים שבו אנחנו יכולים לחקור את עצמנו, ללמוד את החכמה האלוהית המועברת אלינו, להתרחב ולגדול. ההתכנסות אל תוך עצמנו מעוררת אותנו ומאפשרת ליישם באומץ ובחמלה את הידע שלנו. ביום התשיעי של הגל הלך שמים מאפשר לנו לשמור על האנרגיה שלנו, מגדיל את הערנות והריכוז ברגע העכשווי ומרחיב את המודעות הקוסמית שלנו.

קוסם
ה- 31/7: טון 10 באנרגיה של קוסם: יום שער:
הקוסם היום מדייק עוד יותר את תהליך הגל בכך שהוא מחבר אותנו באופן חד משמעי אל הרצונות והידיעה הפנימיים שלנו. ככל שנלמד לבטוח בעצמנו ובאינטואיציות שלנו, יפחת הצורך שלנו באישורים ובתוויות מהסביבה ונדע כיצד להטעין את עצמנו באור ולהתעצם. אנו יודעים הכי טוב מה נכון לנו בחיינו ובכלל מי אנחנו והקוסם בפשטות ובצניעות מגדיל את הערך והביטחון העצמי שלנו. שחרור התלות בבחוץ והחיבור לקול הפנימי הכרחיים כדי למות לאני הישן שממחזר את הטראומות והדפוסים השונים לאורך השנים. אנו נמצאים בגל נחש שמלמד לבטא את הייחודיות הקיימת בנו, גם אם היא לא עומדת בקריטריונים החברתיים. הקוסם היום מגדיל את האמונה בעצמנו ובמי שאנחנו ובכך מאפשר לאותנטיות האינדיבידואלית שבנו לצאת החוצה. ביום שבו השינוי של הגל מתחיל לבוא לידי ביטוי בנוכחות שלנו, הקוסם מגדיל את יכולת ההכלה הפנימית שלנו את אירועי המציאות. אתגר המגשר מוביל אותנו לקפיצה ענקית בצורת החשיבה וההתנהלות בחיינו. מצבים שונים שהתרגלנו אליהם במשך שנים משתחררים עכשיו ובמקביל הזדמנויות חדשות נוצרות בדרכנו. ביום השער של ה'פינישים' אנרגיית הכוהנת הגדולה מלמדת כיצד להכיל את שחרור הישן, המעבר לחדש ואת השינויים בחיינו. היא מחברת אותנו לאינסוף של ידע ומלמדת שכל הידע כולו קיים בתוכנו ועיקר ה"עבודה" שלנו היא בינינו לביו עצמנו. תהליך הגל מוביל ביום של ההתגלמות לאני חדש שמוטען באנרגיה פנימית, מחובר לעוצמה בגוף הפיזי ומתחיל לזרום עם מערכת הרצון הגבוהה שלו.

נשר
ה- 1/8: טון 11 באנרגיה של נשר: יום שער:
ביום השחרור הסופי לקראת הלידה המחודשת שלנו, הנשר מלמד שמה שעדיין מעכב את מימוש החלומות קשור ביכולת לשמור על פרספקטיבה רחבה על המציאות הסובבת אותנו. אנו לומדים להרחיב את זוית הראייה שלנו לאובייקטיבית, שהיא מערכת מידע מעבר לטוב ולרע ולסיווגים האישיים שלנו. במקום הניטראלי הזה אנו מסוגלים לנוע בהנאה מעניין לעניין ומגלים שהכל אפשרי עבורנו בחיים המגוונים הללו. הנשר בשער של היום מאפשר לראות מלמעלה את התמונה השלמה של מציאות חיינו, להתבונן בפרטים השונים שמרכיבים אותה, לבחור בזווית ראייה חיובית בכל רגע ולחבר את כל הפרטים לכדי שלמות מופלאה. הוא מלמד כיצד לבחור ממקום של חופש את אירועי החיים ועוזר לטפל בעניינים של "סחיטות אנרגטיות". עלינו לזכור תמיד לעשות בדיוק את מה שהלב אומר לנו בלי להגיע למצבים של לחץ, חובה וצורך או להתנהל מתוך תחושה של אשמה או קורבנות. פעמים רבות אנחנו מרגישים שמכריחים אותנו לעשות דברים, שדוחקים אותנו לפינה ושלא משאירים לנו ברירה. הנשר מזכיר לנו היום את חוסר הגבולות ואת חופש הפעולה הנצחי. מעבר לכך הנשר גם מלמד אותנו כיצד לאזן את הפעיליות האקטיביות שלנו עם מנוחה מטעינה. אנו מבינים שככל שנאזן את העשייה, הפרוייקטים וזמן העבודה שלנו עם זמן של פנאי ובילויים מהנים, נוכל לשמור על רמת אנרגיה גבוהה במערכת שלנו ולהתחבר לעוצמה הנחשית שבגופנו.

לוחם
ה- 2/8: טון 12 באנרגיה של לוחם:
פתרון אתגר מגשר העולמות מגיע עם הלוחם: במהלך גל הנחש מתבהרים לנו הצרכים והרצונות האינדיבידואלים שלנו והאיכויות החדשות שאנו רוצים להכניס אל תוך המציאות שלנו. אומץ הלב והתעוזה של הלוחם בפתרון מאפשרים למות הישן ולשליליות של תוכנת החסר שלא רלוונטיים יותר לחיינו. ללוחם קיים כוח פנימי עצום להילחם במפלצות הרגשיות ובמוחות הספקניים שבתוכנו ושמסביבנו וביום הפתרון הוא מאפשר להגיע לנוכחות שלווה ובטוחה. לאחר שהבנו מה נכון לנו בדרכנו הלוחם מניע אותנו ללכת עם האמת הזאת עד הסוף. אחרי החקירה והבדיקה שנעשתה לאורך הגל, אנחנו סוף סוף מבינים שהקול הפנימי שבנו יודע בדיוק את הדרך. הלוחם הקריסטלי מאפשר לצעוד בחכמה במציאות בעזרת האינטואיציה שלנו. ביום של הפתרון אנו מחוברים לחכמת הקדמונים הקיימת בסלילי הד.נ.א. שלנו ובאומץ ובאלגנטיות מיישמים אותה בחיינו. תהליך הגל מוביל אותנו למקום שבו אנו נעים בקלילות, בשחרור ובחן במציאות היום יומית, עצמאיים בשטח ומשוחררים מכל תלות- בחפצים, באנשים, במצבים מקובעים ובהתמכרויות. כדי שנוכל לשים לב לאפשרויות האינסופיות שנקרות בדרכנו בכל רגע נתון, הלוחם מחבר אותנו למידע מהעל מרחב ומכוון אל אותם המקומות שבהם החלומות שלנו הופכים למציאות.

אדמה
ה- 3/8: טון 13 באנרגיה של אדמה:
גל הנחש מסתיים באדמה קוסמית! לאורך הגל אנו מתפתחים מנחש שמזדחל בחושניות על פני האדמה וממגנט את החיבור לתענוגות החיים אל עבר אדמה יציבה ומקורקעת שמאפשרת ליישם את הידע והחכמה בעיתויים מושלמים בחיינו. מנחש שמחובר לידע של האבות הקדמונים ועד לאדמה שמרחיבה עוד יותר את מבנה המח שלנו ומניעה אותנו להגשים את הידע הגבוה במציאות הממשית. אחרי שמשכנו עם הנחש את החיות, התשוקה לחיים ואת הרצון האינדיבידואלי שלנו, אנו מוזמנים לגלם ייחודיות זו במציאות עצמה בעזרת האדמה. האדמה הקוסמית מלמדת היום כיצד להגשים, לממש ולהשמיע את הצליל הייחודי לנו ובכך לבטא את האותנטיות הקיימת בתוכנו. לאחר ששחררנו הרגלים ואמונות ישנות בעזרת המגשר, האדמה מזכירה לנו את התוכנית האלוהית הרחבה, את מסלול ההתפתחות של הפלנטה, את הרצף שאנו מצויים בתוכו וכיצד כל עניין, מפגש ועשייה הם חלק מהפאזל הגדול. עם כל הכאב והקושי שאנו עוברים כאן במציאות הפיזית כבני אדם, האדמה מלמדת ששום דבר אינו מקרי ושהכל הוא חלק מתוכנית אלוהית שלמה. ככל שנלמד לשים לב לסינכרוניות המתרחשת בחיינו, יהיה לנו קל יותר למלא את התפקיד הייחודי שלנו תוך כדי שיתוף פעולה עם הסובבים אותנו. ההתמדה בעשייה האישית שלנו מייצרת שיתופי פעולה פרקטיים וכך אנחנו חווים כיצד "השלם גדול על סכום חלקיו". האדמה של סוף הגל מאפשרת חיבור מלא בין ההשראה והרעיונות שלנו לבין המימוש שלהם במציאות ופותחת את המוחות שלנו לידע ייחודי שמאפשר לעזור לאמא אדמה בתקופה מיוחדת זו.

שנהנה מגל נחש מיוחד במינו..
באהבה,
טליה.

אשמח מאד לכל שיתוף, תגובה או שאלה: 052-2203337 | talya@mayazone.co.il

תגיות
הראה עוד

2 thoughts on “הגל הנוכחי לפי המאיה: נחש (22/7 עד 2/8)”

 1. חברים, בגל הנחש עומד להיכנס לדפוס יומן המאיה העברי הראשון,
  עם הכתיבה הנהדרת של טליה טוקר.

  יומן צבעוני שבו תוכלו לעקוב אחרי הגלים ולהסתנכרן עם האנרגיה יום יום.

  לפרטים: נועה

  054-5661932
  ecodoc@gmail.com

  כל הפרטים בפייסבוק:
  http://www.facebook.com/#!/event.php?eid=110529888994735&ref=ts

כתיבת תגובה

Close