2012 זה עכשיוטורים אישיים

הגל הנוכחי לפי המאיה: רוח (16-28/11/10)

[מאת: טליה טוקר]

שלום וברכה לכולנו:


ב- 16/11: נכנס גל חדש באנרגיית שער והוא נקרא גל הרוח: לאחר התהליך העמוק של האיזון הרגשי ותחושת הכובד האנרגטי שחווינו בגל הירח שחלף, מגיעה לחיינו הרוח הזורמת, הקלילה והמשועשעת. הרוח מסומלת ע"י יונק הדבש ולאורך הגל הקרוב היא ממלאה אותנו בשמחה ובעליזות ומאפשרת לקפץ בנועם מסיטואציה אחת לאחרת. ככל שאנו נפתחים להומור ולרבגוניות שבאנרגיית הרוח, משתחררות מאיתנו תחושות של עצבות, נטל ומטען שהן צורות ביטוי שונות למתח גבוה.

אחת ממטרות הגל העיקריות היא להגיע לרמת מתח נורמטיבית. לרוב רובנו חיים ברמות מתח מאד גבוהות כתוצאה מהפער הקיים במוחנו בין הרצוי למצוי. הרוח מלמדת אותנו לבטא את הרצונות האמיתיים שלנו ובכך להפוך את המצוי בחיינו לנפלא ונהדר. היא מסמלת את עקרון התקשורת ולאורך הגל מאפשרת לתקשורת קולחת בכל הרמות בסוגים שונים של מפגשים. היא דוחפת אותנו לבטא את עצמנו בחדות, בבהירות ובאופן מדיוק ונאמן לרצונות שלנו. הנושא הכללי של הגל הוא היכולת לקחת אחריות על עצמנו ועל חיינו. באנגלית המילה responsibility"" מתורגמת "ליכולת להגיב"- להגיב במחשבות, במילים ובמעשים על כל מה שקורה במציאות שלנו ולקחת את ההחלטות שנכונות לנו עכשיו. ככל שאנו מגיבים ומבטאים משתחררים מאיתנו מתחים רבים ועומסים מיותרים.

לאורך הגל אנו מתחברים לאלמנטים הזכריים שבנו ולומדים כיצד לצעוד בנועם במציאות חיינו תוך כדי ביטוי שוטף ונאמן לאמת שלנו. מעבר לכך הרוח מסמלת את אזור בית החזה ואת מערכת הנשימה שלנו ומזכירה לנו כמה שיותר פעמים ביום פשוט לנשום. בזמן הנשימה אנו מאפשרים למידע שבאויר להכנס אל תוך המערכת שלנו וכתוצאה מהמידע החדש אנו חווים רגיעה בגוף שלנו. אנרגיית הרוח מחברת אותנו לארבע רוחות השמים ומלמדת כיצד להגיע לאחדות הניגודים בתוכנו. במקום המאוחד והשלם הזה היא פותחת עבורנו חלון להתפתחות המודעות ולצמיחה הרוחנית שלנו. אז אנו מתחברים ישירות לשדה הנפש הנצחי ודרכו השראה אינסופית זורמת אל תוך חיינו.

לילה
ה- 17/11: טון 2, היום השני של אתגר הגל באנרגיית הלילה: אנו נמצאים לקראת סוף לוח הצ'ולקין ועל כן זהו הזמן להתנקות מעוד מידע דפוסי שמגביל את האפשרויות האינסופיות שלנו. בתהליך סגירת המעגלים של המחזור שחולף אנו מתמודדים עם אתגר לילה כדי לנטרל מהמערכת שלנו סופית מספר תבניות אישיותיות ששולטות בתפיסת המציאות שלנו. הלילה מסמל את החשכה הפנימית, את הפחדים שהצטברו בתוכנה הרגשית שלנו וכתוצאה ממחזור אוטומטי של מידע לאורך שנים ארוכות, אנחנו חווים אותם היום כמפלצות שמרפות את ידינו. במהלך הגל אנו לומדים להביא אור שהוא מידע חדש לפחדים העמוקים הללו שהם פרי יצירתה של התוכנה הרגשית שלנו.

האתגר בגל הרוח הוא לשחרר עוד חלק מהדואליות שבה אנו חיים ולהסיר עוד קצת את הערפל של המציאות הקוטבית. הגיהנום הוא כאן, במציאות הקוטבית של הטוב והרע שבה אנחנו שופטים, מגדירים ומסווגים כל דבר. דרך הרחבת נקודת המבט ליותר ויותר אוביקטיבית, אנרגיית הלילה מאפשרת לנו לנגוס בגן העדן שמבעד לזמן ולמרחב. לכל שאלה קיימת תשובה ודרך "חפירה" עמוקה בנבכי מוחנו, אנרגיית הלילה מאפשרת לשנות את זווית הראייה שלנו בנוגע לנושאים דפוסיים עמוקים ולסיטואציות שחוזרות על עצמן. הלילה מסמל גם תחושה של בית ומזמין אותנו במהלך הגל ליצור לעצמנו מרחב אישי מקודש שבו נרגיש נינוחים ומוגנים. ככל שנלמד להרגיש בבית במציאות חיינו, נוכל בקצב שלנו לשחרר את החשכה מחיינו ובמקומה להטען באור ובתקווה. השחרור של המידע השלילי מפנה מקום בחיינו לתקשורת מסוג אחר ואנו נפתחים לדרך של זרימה אינטואיטיבית שמחוברת לאפשרויות חדשות ולידע גבוה.

זרע
ה- 18/11: טון 3 שבו מתחיל הפוקוס לפתרון האתגר, באנרגיית הזרע:
הזרע מלמד את אומנות השינוי ומזכיר לנו את העובדה ש"השינוי הוא הדבר היחידי שקבוע ביקום". הפחד משינוי הוא אחד מהפחדים הגדולים ביותר שלנו כבני אדם. לרוב אנחנו מעדיפים לשמור על המוכר והידוע משום שהלא ידוע מעלה בנו תחושות של חוסר אונים ושל איבוד שליטה. קיימים תחומים בחיינו שבהם אנחנו מרגישים "תקועים" אך הפחד מ"הרעת המצב" משתק אותנו. כדי שנוכל לזרום בחיינו עם הרוח ולהתחבר לאינטואיציה שבאנרגיית הלילה, הזרע מאפשר לנו להכיר בערך של יצירת שינויים בחיינו ואז גם לזרוע אותם. הכל משתנה כל הזמן: כדור הארץ נמצא בתנועה תמידית ביחס לשמש, בטבע בכל רגע נתון קיימת צמיחה, אפילו אם היא במילימטרים, הים נמצא בתנועה אינסופית וכו'. ביום השלישי של החיבור לאינטואיציה אנחנו לומדים לזרום עם התנועה הזאת שהיא בעצם החיים.

הזרע מלמד שכדי להתמודד עם פחדים עמוקים ולהפתח לזויות ראייה חדשות עלינו לנוע, להתפתח לכיוונים שונים ולהתכוונן על מטרות חדשות. ביום השלישי של הזרימה הזרע מביא אותנו להכרה בשינויים שאותם אנחנו מבקשים להכניס עכשיו אל תוך חיינו ואורג רשת של צורות ותאוריות מציאות חדשות שממגנטות את רצונותינו אל תוך המציאות. אנו מוזמנים היום לנשום את הזרע לתאי גופינו ולהבין מה עלינו לשנות עכשיו בגישה הפנימית שלנו ולפעול לקראת שינוי במציאות היום יומית.

לפי החכמה הסינית הצורה הגיאומטרית של שלושת הימים הראשונים של הגל קרויה: "קדמה", "התקדמות" (הקסגרמה 35), ועפ"יה בימים אלה ניתן ליישם רעיונות ולהוציא לפועל מטרות חדשות (זרע 3). הסינים מוסיפים כי קיים עכשיו פוטנציאל לתקשורת בכל הרמות (רוח 1), במקביל לאפשריות של תמיכה, כנות, עידון, שיפור והשפעה יוצאת דופן (לילה 2).

נחש
ה- 19/11: טון 4 של זריעת פתרונות לאתגר הלילה, באנרגיית הנחש:
אנו נמצאים בגל רוח שמניעה אותנו לבטא את האמת שלנו וחכמת הנחש מלמדת שהדרך היחידה לחיות היא הדרך האותנטית שלנו, ללא השוואות ל"דשא של השכן" ולנורמות החברתיות. ביום של זריעת הפתרונות הנחש מלמד אותנו לצעוד בדרכינו האינדיבידואלית מבלי לבזבז אנרגיה על השוואות לבחוץ. הוא מרגיע את מערכת העצבים האקטיבית שלנו, שכתוצאה מההתמודדות עם אתגרי הלילה והחיים יכולה בשלב הזה להיות מוצפת ברמת מתח גבוהה. ההתבוננות בחשכה הפנימית מעלה סוגיות שונות אל המודעות שלנו והנחש האלכימאי מלמד היום כיצד ניתן להתמיר את הרעל המחשבתי, המועקות הרגשיות והתשוקות המוגזמות. הוא מחבר אותנו לחכמת האבות הקיימת בסלילי הד.נ.א. שלנו ובעזרת הידע האינסופי הזה שבתוכנו אנו מאירים את החשכה הפנימית.

הנחש מסמל חיות ונוכחות בתוך הגוף שלנו ומלמד כיצד לשמור על רמת אנרגיה גבוהה במערכת שלנו. כדי לפתור אתגר לילה ולהרגיש בנח בגופינו ובחיינו אנו מודרכים לחיות, להתענג ולחוות את המגוון האינסופי שקיים בחיים. בעזרת אהבת החיים של הנחש והתנועה הספיראלית שלו ניתן להאיר "לופים" שכליים וטשטוש פנימי שנוצרו במהלך חיינו. ההנחייה של הנחש היום היא לחיות את מה שמשמח את ליבנו ומחייה את גופנו ולהנות מצוף החיים העסיסי.

מגשר עולמות
ה- 20/11: טון 5 שבו אנחנו מתחברים למרכז הפנימי שבנו ומגבשים כח רצון חזק לפתור את אתגר הלילה, באנרגיה של מגשר העולמות: המגשר מסמל נקיון, שחרור, סליחה וטרנספורמציה. העוגן של הגל נשען על היכולת לנקות מעצמנו כל סוג של שליליות, לשחרר מאיתנו את הדחיסות המצטברת כל הזמן בתאי גופינו ולהרפות מהלחצים ומהקשיים היום יומיים. המוטיבציה להתמודד עם אתגר הלילה מלמדת אותנו שהנטל שאנו סוחבים עימנו הוא מידע ממוחזר שקיים עמוק עמוק בתוך התוכנה הרגשית שלנו. זהו מידע שהפנמנו בשלב כזה או אחר בחיינו וברגע שאנחנו מודעים למיחזור שלו, אין בנו יותר את הצורך להשתמש בו. אנרגיית המגשר מלמדת כיצד לנקות ולרפא את המידע הממוחזר הזה וכתוצאה מהניקוי להתמלא בקלילות, בחכמה ובשמחה על חיים חדשים. ביום החמישי של גל הרוח אנחנו מגיעים למקום של סליחה לעצמנו ולסובבים אותנו. הריפוי של המגשר משחרר מאיתנו מועקות ואמונות דפוסיות שעד היום ניהלו את חיינו ומאפשר לזרימה ספונטנית מרגע לרגע.

יד
ה- 21/11: טון 6, שבו אנו מתחילים לזרום עם פלוס בחיינו באנרגיית היד: היד מלמדת אותנו היום כיצד אנחנו יכולים לזרום בחיינו ממקום של ידיעה פנימית בטוחה. ככל שנתחבר ל(יד)ע הפנימי שלנו, נוכל לפעול מתוך הרצון הרץ והזורם ולא מתוך הצורך הצר והמגביל. החיבור לידיעה הפנימית מאפשר להשלים בהנאה משימות שונות בחיינו ולהגיע להגשמה של הרצונות שלנו. במקום לנוע בתחושות של לחץ, בלבול ודאגה אנו לומדים לסמוך על עצמנו ועל היכולות שלנו. תהליך הגל מלמד אותנו שכדי להרגיע את רמות המתח הגבוהות שלרוב אנחנו חיים בהם כתוצאה מהלילה שבנו, עלינו ללמוד פשוט לעשות את שלנו, לזרום בלי מעצורים ולנוע הלאה. היד מחברת אותנו היום לכוח פנימי אינסופי שמאחד בתוכנו את ארבעת האלמנטים ומעצים אותנו. ביום השישי שבו אנו מארגנים את העניינים בשטח ועושים את "הסידורים" הנדרשים לקראת שיא הגל, היד מלמדת כיצד לנוע בנעימים מעניין לעניין ולממש את עצמנו על המגוון הקיים בנו. היום ננשום את היד אל תאי גופינו, נתחבר לידע שבנו ובעזרתו "נתקתק" עניינים שוטפים במציאות שלנו.

לפי החכמה הסינית האנרגיה שמלווה אותנו בימים אלה קרויה: "תועלת", "עלייה", "התווספות" (הקסגרמה 42) והיא מלמדת שהכל אפשרי עבורנו בזמן מיוחד זה (מגשר 5). עפ"י הסינים כדאי לנו לנצל את הזמן הזה כדי לשחרר התמכרויות והרגלים הרסניים שלא משרתים אותנו יותר (נחש 4). הם מוסיפים שע"י התמדה, משמעת עצמית ורצון יציב ומתמשך ניתן להשיג את מטרותינו ולהרחיב אותן גם לשירות הכלל (יד 6).

כוכב
ה- 22/11: טון 7, שיא הגל באנרגיית הכוכב:
בשיאו של גל הרוח הכוכב ממלא אותנו באנרגיית האהבה ללא תנאי של ונוס, בזוהר אינסופי של ספיראלה ורודה שהופך אותנו לכור אטומי של אנרגיה. אתגר הלילה ותהליך סגירת המעגלים של סוף הצ'ולקין מעלים בנו שליליות, ביקורתיות ומטען כבד מהעבר. לכן בשיא התהליך של הגל הכוכב "עובד" במלוא המרץ כדי למלא אותנו בחיוביות ובזוהר כוכבי. כדי להתמודד עם האפלה המחשבתית שבנו, הכוכב מלמד כיצד לשנות את הדימויים השליליים שיש לנו לגבי עצמנו ולגבי חיינו לדימויים חיוביים. כדי שנוכל להמשיך בתהליך סילוקם של הפחדים העמוקים, הכוכב המהדהד של היום פוקח את עינינו לראות את היופי הקיים בנו ובחיינו בכל רגע נתון. בשיא גל הרוח במקום לנוע מהבסיס של החסר המוכר לנו, אנחנו לומדים להתמקד במה שיש בנו ובחיינו ולהפוך את הפלוס הזה לנקודת המוצא שממנה אנחנו פועלים. ביום זה ננשום את האור של הכוכב ונקבל את עצמנו כפי שאנחנו ברגע זה ממש. בזמן הנשימה נחווה רטט מעודן של אהבה במרכז הלב שלנו ונדמיין כיצד אנחנו הופכים למגדל-אור שמאיר ומתפשט לכל עבר.

ירח
ה- 23/11: טון 8 של היושר הפנימי, באנרגיית הירח:
ירח גלקטי מעיד על כך שגל הרוח גורם לתהליך של התבוננות עמוקה וכנה אל תוך עצמנו. הירח מחבר אותנו למאגרי הזכרון של התת מודע שלנו, שבהם נמצאים הטראומות והפצעים מהילדות שלנו. בהשראת הירח אנו מוזמנים לשאול את עצמנו היום: "עד כמה באמת נגעתי בשורשי הפחדים שלי"?, "עד כמה אני מסכימ/ה להתבונן באומץ במנגנוני ההישרדות שאימצתי לעצמי מאז היותי ילד/ה"?, "עד כמה אני בוחר/ת את האירועים בחיי ועד כמה הדפוסים העמוקים הם אלה שמנהלים אותי ביום יום שלי"?, "עד כמה אני באמת מגשימ/ה את הפוטנציאל הגלום בי ומחובר/ת לעוצמה הטמונה בי"?

ביום זה הירח שמסמל תחנת שידור וקליטה מחדד את יכולת הקליטה שלנו לסימנים ולסמלים שאנחנו מקבלים על הדרך. במהלך הגל אנו מוזמנים לשים לב לסימנים הללו ובעזרתם נוכל לקבל תשובות לכל השאלות שלנו. העובדה שהירח נמצא ביום השמיני של הגל מעידה על כך שקיימת עוד "עבודה" על התוכנה הרגשית שלנו. אנו לומדים לשחרר את התנועה במציאות מתוך מידע רגשי ממוחזר ובמקומו אנו מטעינים במוחינו מידע הגיוני וחיובי ומתחברים לעוצמה המלאה שבנו.

כלב
ה- 24/11: טון 9, נקודת המפנה בסיפור של הגל מתחילה באנרגיית הכלב:
בכולנו קיימת "תוכנה" רגשית שממחזרת מידע ופועלת באופן אוטומטי והכלב היום מלמד שככל שנשמור על איזון רגשי ונלמד לפעול דרך ההגיון הבריא שלנו, כך יעלמו המועקות מחיינו. הקפיצה של הגל מתבהרת לנו כשאנחנו מבינים שהחשכה הפנימית שבתוכנו נובעת ממצבים רגשיים קיצוניים שמציפים מדי פעם את המערכת שלנו. בעזרת הכלב אנו לומדים לוותר על הדרמות בחיינו, על הסערות וההתרגשויות הקיצוניות ובמקומם לפעול ממקום הגיוני, הוגן ומאוזן. תהליך הגל הולך ומתבהר לנו עוד יותר כשאנחנו לומדים להעמיד את עצמנו בראש סדרי העדיפיות בחיינו ומפסיקים לבזבז אנרגיה על ריצוי הסביבה שלנו. ביום של הפענוח אנו מבינים שכדי שנוכל לראות מבעד לחשכה ולנוע בהשראת הרוח, עלינו להפוך לחברים הכי טובים של עצמנו בדיוק כשם שהכלב הוא ידידו הנאמן של האדם. הנאמנות לרצונות ולצרכים שלנו שומרת על רמת האנרגיה שלנו, פותחת את ליבנו לעצמנו ולסובבים אותנו ומאפשרת למימוש הרוחני הגבוה שלנו.

לפי הסינים האנרגיה שמלווה אותנו בימים אלה קרויה: "הרמוניה", "התלהבות" (הקסגרמה 16) והיא מלמדת אותנו לזרום עם עצמנו, עם חיינו ועם הגוף שלנו, מבלי להתנגד ולבזבז אנרגיה (כוכב 7). אנו לומדים לזרום בחיינו (ירח 8) ובכך מאפשרים לשיתופי פעולה ולביטוי מלא של עצמנו ברגע העכשווי (כלב 9).

קוף
ה- 25/11: טון 10, בו אנו מדייקים ומעצבים עוד יותר את הקפיצה שמתרחשת בגל באנרגיית הקוף: הקוף הפלנטרי של היום מלמד אותנו כיצד לשחק את משחק החיים עם תמימות וסקרנות של ילדים. עם התפתחות החברה המערבית שבה אנחנו חיים למדנו שכדי "להצליח" עלינו להיות רציניים, אחראיים ובוגרים. הקוף של היום מלמד שיהיה לנו הרבה יותר קל לזרום בחיים ממקום של צחוק ושל זוית ראייה קלילה על המצבים השונים בחיינו. ביום של ה"פינישים" הקוף מלמד אותנו להתייחס בקלילות לאירועי החיים וממלא אותנו במנה הגונה של ההומור הקיים בכל רגע ורגע. כדי להפוך את התהליך שבגל למושלם אנו מתחברים היום לילד היצירתי, הקסום והחינני שבתוכנו. המועקות וחשיבת היתר של הלילה נעלמים ברגע שאנחנו לומדים לזרום, משועשעים ויצירתיים ממצב למצב בחיים. ככל שאנו משתחררים מהכבדות ומהביקורתיות, הקוף מחבר אותנו ישירות לשדה הנפש ואנו מתמלאים במידע חדש ומקורי. אז אנו מוזמנים להתחבר לרוח הדוחפת אותנו לאורך הגל ולבטא את ההשראה שעוברת דרכינו בדרכים שונות.

אדם
ה- 26/11: טון 11 שבו אנו משחררים דפוסים עמוקים ומכשולים פנימיים שעדיין קיימים במערכת שלנו, באנרגיית האדם:
במהלכו של גל הרוח אנו מבינים שעיקר החשכה הפנימית נובע מ"לופים" שכליים, שלא מפסיקים כמעט אף פעם. המחשבות הדפוסיות מלוות אותנו כל הזמן, החל מהרגע שבו אנו פוקחים את עינינו בבוקר ועד למצבי העייפות המוגברים של הערב והלילה. האדם של היום האחת עשרה עוזר לשחרר את המחשבות הבלתי פוסקות הללו ואת השכל המניפולטיבי שמטיל ספק בכך שניתן לחיות חיים מאושרים כאן במציאות הפיזית הקוטבית. האדם בעל הגוף המנטלי המפותח לרוב לא מאמין שניתן לצעוד בדרך הלב בחיים הללו ולהפוך ל"גביע שפתוח לשפע של היקום". יום זה מיועד לניקוי גוף המחשבה שלנו מכל אותם הרהורים ולבטים גדולים. האדם גם מלמד אותנו היום כיצד לאפשר לאחרים להיות בדיוק כפי שהם, ללא שפיטה וללא הצורך לשנות אותם. כל אחד הולך בדרכו עם התוכנה הרגשית שמוטבעת במוחו ושום דבר לא קשור אלינו באופן אישי. כשאנחנו משחררים ציפיות מעצמנו ומהסובבים אותנו, אנו מאפשרים לתנועה קלה וזורמת במציאות חיינו. בעזרת האדם אנו לומדים היום לצעוד בתבונה בדרכינו, להסתכל בגובה העיניים על הסובבים אותנו ולמגנט שפע של הזדמנויות חדשות אל תוך חיינו.

הלך שמים
ה- 27/11: טון 12 של פתרון האתגר, באנרגיה של הלך שמים: הלך שמים קריסטלי מסמל את המטה הקדוש הקם לתחייה, את אנרגיית הנביא והמשיח. פתרון הגל מחבר אותנו ביראת כבוד למקום מאד עוצמתי בנשמתנו ומעיד על חמלה ואומץ אדירים שנבנים בליבנו במהלכו של גל הרוח. הגל מלמד שהארתם של המקומות החשוכים בתוכנו בזוויות ראייה מחודשות משתלמת ומובילה להתפתחות רוחנית גבוהה ולנחישות פנימית. ההתמודדות עם הפחדים העמוקים מפתחת בנו את היכולת לשמור על האנרגיה שלנו מכל סוג של התעללות חיצונית ופנימית ומבזבוז אנרגטי. ביום של הפתרון אנו מבינים שככל שאנחנו הופכים להחלטיים ולאסרטיביים בתוכנו, אנחנו מסוגלים להתעמת ישירות עם כל מה שמרפה את ידינו ולהציב גבולות ברורים לכל "שואבי" האנרגיה למינהם. אז נוצרים בחיינו גבולות אוטמטיים מעצם המבנה שלנו. כשאנו באמת מסכימים להסיר את הערפל המחשבתי והרגשי מתוך חיינו אנו מתמלאים באנרגיה אינסופית, נפתחים למסרים מקודשים ממערכות מידע מפותחות ולתקשורת ישירה עם המדריכים שלנו. ביום השתים עשרה של הגל אנו מרגישים בנח עם עצמנו ועם חיינו ובעזרת הלך שמים יוצרים מרחב מקודש לחקירה, ללמידה ולתנועה בין מימדים. ביום זה ננשום את גלופת הלך שמים לתאי גופינו, נשהה בהיכל הלך שמים המקודש שיצרנו לעצמנו ובו נקבל את הסימנים המיועדים להתפתחות שלנו עכשיו.

לפי הסינים האנרגיה בימים אלה קרויה: "התחלות קשות" (הקסגרמה 3) והיא מלמדת אותנו כיצד לטפל בבעיות השוטפות ובענייני היום יום השונים, תוך כדי גיבוש יסודות מוצקים וארגון המידע בסדר וביעילות (אדם 11). הסינים מוסיפים שבימים אלה אנו נולדים מחדש ללא ידוע (קוסם 13) וכתוצאה מכך חווים כאבי גדילה ועל כן עלינו להתארגן מחדש ולעמוד בסופת הרגשות, תוך כדי שמירה על עקרונותינו (הלך שמים 12).

קוסם
ה- 28/11: טון 13, בו מגולמת החכמה והקפיצה של הגל באנרגיית הקוסם:
קוסם ביום השלוש עשרה של הגל מעיד על התפתחות לעוצמה המלאה שלנו ועל חיבור למערכות מפותחות של ידע, שהם מעבר לתהליכי המציאות הרגילה. הגל מוביל אותנו בהדרגה מרוח קלילה, שמחה וזורמת אל עבר קוסם מחובר ויודע, בעל מבנה מח מפותח. מרוח תקשורתית בעלת יכולת ביטוי מדויקת אל קוסם שהופך לצינור של אור ומבטא בחמלה את הידע שבו. מרוח שמחברת לאמת הפנימית שלנו ויוצרת אפשרויות מגוונות למימוש אמת זו בחיינו לכוהנת הגדולה שמכילה בקלות את אינסוף האירועים המתרחשים.

הצמיחה עם אתגר הלילה מביאה אותנו למקום של ידיעה פנימית עמוקה שגורמת לבטחון בעצמנו ובהחלטות שלנו. ההתבוננות לעומק המוחות שלנו איפשרה לנטרול של מידע רגשי מחיינו ולשחרור ההיצמדות לאותה התנהלות דפוסית ממוחזרת. הרוח מיגנטה את היכולת לזרום בהשראה בחיינו והפכה אותנו לקוסם שיודע את עצמו ואינו תלוי בפידבקים ובאישורים מבחוץ. ככל שמשתחררת מאיתנו התלות בעולם, בפידבקים ובזמן, אנחנו הופכים לקוסם קוסמי בעל היכולת לרפא את עצמו, את סביבתו ואת האדמה. ביום השלוש עשרה של גל הרוח אנו הופכים למיכל של ידע ושל אור שמכיל בתוכו בהנאה את המציאות הקוטבית האשלייתית. אז אנו מתחברים לתדר האהבה ללא תנאי ולאנרגיה הנשית הספיראלית של הבריאה ומסוגלים לחולל ניסים בחיינו. אמן ואמן.

מאחלת לכולנו גל רוח קליל, זורם ומלא בהשראה.

באהבה,

טליה.

אשמח מאד לכל שיתוף, תגובה או שאלה: 052-2203337

talya@mayazone.co.il

תגיות
הראה עוד

5 thoughts on “הגל הנוכחי לפי המאיה: רוח (16-28/11/10)”

כתיבת תגובה

שווה לראות גם

Close
Close