2012 זה עכשיואינטרנטטורים אישיים

הגל הנוכחי: מגשר עולמות (15-27/11)

[מאת: טליה טוקר]

שלום רב וברכות:

מגשר עולמות
ב- 15/11 נכנס גל מגשר העולמות: למשך שלושה עשר הימים של הגל הקרוב המגשר דוחף אותנו להרפות ולשחרר. מצב של הרפייה פנימית ומנוחה היא משימה קשה מאד לרובנו שרגילים לחיות ברמת מתח גבוהה ולנוע בלחץ ממשימה למשימה. הגל הקרוב מלמד כיצד ניתן להגיע למקום פנימי של שלווה וביטחון וכתוצאה מכך לנוע בקלילות זורמת מנקודה אחת לאחרת. מגשר העולמות מבקש שנסלח לעצמנו ולסובבים אותנו על הפער המדומה שלרוב אנחנו חיים בו. פער זה יוצר את רמות המתח הגבוהות בחיינו והוא למעשה הפער בין המצוי לרצוי- בין המציאות לבין מה שרוצים ליצור בה וממנה. לרוב במציאות החיים לוקח לנו זמן, אם בכלל, לגשר על הפער הזה משום שהמח תופס את הזמן בחלקים ועל פני רצף. לאורך הגל המגשר עוזר לנו לשחרר מחיינו טראומות ותבניות שמונעות מאיתנו לחיות את הרצוי עבורנו ברגע זה ממש. מגשר העולמות מסמל את היכולת לסלוח, למות לישן ולעבר הלא רלוונטי ולאחר מכן להפתח למצב חדש ואחר.

בגל הלך שמים שחלף קיבלנו מידע חדש לגבי עצמנו ולגבי החיים ועכשיו אנחנו לומדים כיצד לשחרר אמונות, הרגלים ואת התלות שעדיין יש לנו במצבים ממוחזרים רגשיים שונים. הגיע הזמן לנקות מתאי הגוף שלנו את המידע הדפוסי שבתוכנה האוטומטית שבמוחנו. במהלך הגל המגשר עוזר לנו להאיר את המידע שלילי ולהשתחרר מכבלי הטראומות שהם חלק מהתוכנה הישנה שלנו. ככל שאנו מתנקים מהישן, אנחנו מתחילים לנוע עם מידע מקודם ואז נפתחים לדרך אחרת של התנהלות.

יד
ה- 16/11: היום השני של האתגר באנרגיית היד: אתגר היד מלמד אותנו להנות ממה שקורה לנו עכשיו במציאות שלנו ובכלל מכל רגע ספציפי שנחווה לאורך הדרך. אנחנו נמצאים בגל שבו נלמד כיצד לזרום ממצב אחד לאחר כשאנחנו מצליחים לשמור על האנרגיה שלנו. היד מאתגרת אותנו להוריד את רמות המתח הגבוהות שאנחנו חיים בהם, כשאנו מתרוצצים מ"צריך" אחד למשנהו ומודאגים כל פעם ממשהו "חשוב" אחר. אם נתבונן בים נוכל לראות שהוא אינו עוצר אף לא לפעם אחת. בכל רגע נתון קיימת תנועה בים, גל עולה וגל יורד. היד מאפשרת לנו להתחבר לסוג הזה של התנועה האינסופית כשאנחנו נעים בחיינו מתוך חיבור אמיתי לרצונות שלנו.

המגשר דוחף אותנו להרפות והיד מלמדת כיצד לזרום משוחררים ורגועים במציאות חיינו. במקום להלחץ מעודף המשימות ולדאוג מ"מה יהיה" ומ"איך יהיה", לנוע עם הידיעה הקיימת בנו מרגע לרגע. ככל שאנחנו זורמים בהנאה ובקלילות מעניין לעניין, אנו מסוגלים להכיר בכוח הפנימי שקיים בנו ובכך שיש לנו את היכולת לעשות את כל מה שאנו חפצים בו. אנרגיית היד הירחית מלמדת אותנו לראות ולהכיר בכשרונות הטבועים בנו ולהנות מהם במהלך העשייה היום יומית שלנו. לאורך הגל היד מלמדת אותנו להתחבר לידיעה הפנימית של מה שנכון לנו. הסמל של היד מורכב מארבעת האצבעות שמסמלות את ארבעת האלמנטים ורוחות השמים ומהאגודל שמסמל כוח אלוהי שמאחד את המבנה הריבועי הזה אל עבר המרכז שלנו. אני ממליצה שננשום היום את הסמל של היד, תוך כדי התכווננות לארבע רוחות השמים ואז נתחבר למרכז שלנו ולאנרגיה הספיראלית של אינסוף האפשרויות.

לפי החכמה הסינית האנרגיה שמלווה אותנו בימים אלה קרויה: "התקדמות", "דחיפה מעלה" (הקסגרמה 46), לפיה בעקבות התאמה הקיימת בין הפעולות העקביות שלנו לבין נטיות הקוסמוס, קיים עכשיו פוטנציאל להתקדמות והצלחה עצומים (מגשר 1). הסינים ממליצים להמשיך להשקיע מאמצים, להתמיד עם הפעילות שלנו ולהישען על כח הרצון החזק שלנו (יד 2). ככל שנשקיע בבניית בבסיס רחב ויציב נוכל להשיג את מטרותינו (כוכב 3).

כוכב
ה- 17/11: טון 3 באנרגיית הכוכב: הכוכב הזורח של היום מאיר אותנו באנרגיות האהבה ללא תנאי של ונוס ונותן לנו הזדמנות להטעין את עצמנו מבפנים באנרגיה חיובית. גל המגשר מלמד שהצעד הראשון למות התוכנה הדפוסית הוא במעבר לתוכנה חיובית שבה החסר והשליליות מפסיקים להשפיע עלינו. ביום השלישי של הזרימה האינטואיטבית, אנרגיית הכוכב ממלאה אותנו באופטימיות ובתחושת סיפוק מעצמנו ומהחיים שלנו.

ביום החשמלי נדרשת מאיתנו עבודה מחשבתית על המקומות שבהם אנחנו עדיין מבקרים את עצמנו. אנו מוזמנים לחשוב על זוויות הראייה הפאסימיות שיש לנו ועל חוסר היכולת שלנו להנות ממה שכבר קיים בנו ושכבר השגנו בחיינו. חכמת הגל מלמדת שכדי שנוכל לממש בהנאה את ידי האלוהים שלנו עלינו לנקות את הדימויים השליליים שיש לנו לגבי עצמנו ולגבי החיים. ראייה אובייקטיבית של היופי הקיים בכל רגע מאפשרת למצוא פתרונות מאד אלגנטיים למצבי החיים וליצירה אומנותית של הרצונות שלנו.

אני ממליצה היום על מדיטציה ארוכה שמתחילה עם מגשר העולמות. ננשום את המגשר לכל תאי גופינו ואז לאט ובהדרגה נמלא באור לבן כל תא ותא תוך כדי ניקוי של כל התדרים הדחוסים. אז ננשום את הכוכב. נדמיין את הסמל במרכז הלב שלנו ואת האיזון של ארבעת האלמנטים בתוכנו. נאפשר לאור זהב למלא אותנו וניצור תצורות מחשבה חיוביות להמשך הגל והחיים.

ירח
ה- 18/11: טון 4 באנרגיית הירח: שער: השער של הירח ביום הרביעי הוא הגיוני מאד בגל שבו אנחנו משחררים מתאי הגוף שלנו זכרונות טראומתיים. הירח מסמל את הילדים הרגישים שבנו ושורשיו מתחילים בילדותנו המוקדמת שבה הוטבע בנו חלק ניכר מהדפוסים שמלווים אותנו "נאמנה" עד לעצם היום הזה. ניתן להסיק מכך שהקושי לזרום עם עצמנו בהנאה נובע מפצעיי ילדות עמוקים שנשארו חקוקים בתאי גופינו וגורמים למיחזור חוזר ונשנה של המעשים שלנו. דפוסי ילדות אלה חוסמים מאיתנו את החיבור ליצירתיות ולעוצמה אינסופיים שקיימים בנו. הירח מציע שנפשפש באירועי הילדות שלנו ונבין את התבניות המחשבתיות שמעכבות אותנו.

ביום העצמאי שבו אנחנו זורעים מהמח ההגיוני שלנו אפשרויות לפתרון האתגר, הירח מלמד אותנו כיצד לשחרר את דפוסי ה"אני לא יכול / מוצלח / דחוי" וכו' וכו' ואז לאט ובביטחון לזרום במיימי החיים. אנחנו מוזמנים לנקות את המידע הרגשי הכואב הזה, לטהר את יסוד המים שבתוכנו ולאפשר לעצמנו תנועה נעימה וחיבור מחודש לילד הסקרן והיצרתי שבתוכנו. אנרגיית הירח מזמינה אותנו במהלך הגל לחדד את חיישני הקליטה שלנו ולקבל סימנים מתנועת החיים השוטפת. אנו מוזמנים לשים לב למסרים מאנשים, מסיטואציות, ממילים שנאמרות ומכל רגע נתון. בעזרת הירח אנחנו מרחיבים את רגישות הקליטה שלנו לסימנים ואת היכולת להבין בדיוק את המשמעות שמסתתרת בהם. אז אנחנו מסוגלים לנוע בחיים בהתאם להדרכה שמועברת אלינו.

כלב
ה- 19/11: טון 5, באנרגיית הכלב: ביום החמישי התהליך של הגל הולך ומעמיק עם יצירת עוגן פנימי של כלב. כלב ביום של גיבוש המוטיבציה מבהיר לנו שהדרך לעבור שינוי פנימי מהותי ולהוולד מחדש חייבת לבוא מתוך ידיעת אני ברורה וזאת כשם שאמר כבר סוקרטס לפני שנים רבות. לדעת את עצמנו אומר לדעת מה מתאים לנו ומה לא, מה משמח אותנו ומה לא כלומר להפוך לחברים הכי טובים של עצמנו. כשם שהכלב הוא ידידו הנאמן של האדם, כך אנחנו לומדים להיות נאמנים לעצמנו וקשובים לצרכים האישיים שלנו. רובנו נקלעים למצבים שבהם אנחנו מרצים את האחר ועושים דברים ש"לא נעים לנו" לסרב להם. הגל מלמד שאין לכך מקום, שמדובר באיבוד של אנרגיה ועלינו ללמוד להעמיד את עצמנו ואת הרצונות שלנו במקום הראשון בחיינו. ככל שנקפיד להקשיב לרחשי הלב האישיים שלנו ונממש אותם, כך נחווה יותר ויותר אהבה לעצמנו וכתוצאה מכך גם לעולם כולו. כשאנחנו בטוב ובאושר, בוודאות נגרום גם אושר לסובבים אותנו.

הכלב הקוואנטי מלמד כיצד להגיע לשלווה ולאיזון במערכות יחסים עמוקות ואינטימיות ע"י כך שהוא ממקד אותנו באהבה שקיימת בקשרים הללו. כדי לחזק את כח הרצון שלנו להתמודד עם אתגר היד ולשחרר טראומות עם המגשר, ניתן ורצוי לשהות בחברת עצמנו המשובחת וכן בחברתם של משפחה, חברים ואנשים אהובים.

לפי החכמה הסינית, האנרגיה בימים אלה קרויה: "עידוד", ("שמחה") (הקסגרמה 58), לפיה הדרך שבה ניתן להשיג עכשיו את המטרות שלנו היא ע"י עידוד אחרים בהשגת מטרותיהם (אדם 7). תקשורת נעימה ואכפתיות אמיתית לרגשות הזולת (כלב 5) מאפשרים לתחושות של נאמנות, השראה (קוף 6) ולבחינה אמיתית של העקרונות והמטרות האישיות שלנו (אדם 7).

קוף
ה- 20/11: טון 6 באנרגיה של קוף: אנחנו עוברים תהליך של ריפוי והתחדשות וההומור והיצירתיות של הקוף של היום השישי עוזרים לנו בניקוי הטראומות והפצעים. לקראת שיא התהליך של הגל הקוף מחדיר בנו את היכולת לזרום בקלילות נטולת דאגה בין אפיזודות החיים השונות ולבטא באופן מקורי את הרצונות שלנו. הקוף היום משחרר מאיתנו לחץ, מתח ודאגה בכך שהוא מתייחס לחיים כאל מגרש משחקים ענק עם המון צעצועים צבעוניים וכיפיים! ביום של האיזון ותחילת הזרימה החיובית של הגל, הקוף מאפשר להתבונן על החיים ועל התהליכים העמוקים שאנחנו עוברים מזווית ראייה משועשעת מבלי לקחת שום דבר ברצינות רבה מדי או באופן אישי.

כדי שנשאר רגועים ומאוזנים במהלך השינוי הפנימי והעשייה ההולכת וגדלה בחיינו, אנו מזומנים להטעין את עצמנו ביצירתיות הסוחפת ובהברקות שקיימים באנרגיית הקוף. אנחנו מוזמנים לארגן היום בקלילות עניינים שונים במציאות חיינו ולאפשר להשראה ולקלילות של הקוף למלא אותנו ברעיונות מחודשים.

אדם
ה- 21/11: שער: טון 7 באנרגיית האדם: כחלק מניקוי התוכנה הרגשית שלנו עם המגשר, לאורך הגל אנו משתחררים גם מנורמות חברתיות שונות ומתפיסות קולקטיביות בדבר "האושר" והדרך להגיע אליו. למעשה האושר הוא מצב אנרגטי של מלאות במח והוא לא תלוי בשום דבר חיצוני. המציאות בחיינו תלויה אך ורק במחשבות שלנו והאדם בשער של היום מאפשר לשחרר את המניפולציות המתוחכמות של המח הדפוסי שלנו. הוא מלמד לשים בצד את ספקות השכל ואת חוסר האמונה בכך שניתן לממש את הרצונות שלנו ולהיות מאושרים במציאות היום יומית שלנו. אנו מתנקים עכשיו מקונספטים נוקשים ומאמונות פנימיות שהם מידע ממוחזר ומוגבל באפשרויותיו מהילדות שלנו.

האדם מחבר אותנו לתבונה האלוהית הקיימת בנו ומלמד כיצד לסמוך על עצמנו ועל כך שכל מה שאנחנו מבקשים מגיע אלינו בקלות. בעזרת האדם אנחנו מבינים ששפע אינסופי ממתין לנו כשנלמד לפעול מתוך ההדרכה הפנימית שלנו ללא תלות בעולם ובסובבים אותנו. בשיא התהליך של הגל האדם המהדהד ממלא את ליבנו בחכמה שמאפשרת לנו לנוע במציאות החיים בעליזות ובנדיבות כלפי עצמנו והסובבים ולהנות מעצם הקיום בעולם הרבגוני והצבעוני שמקיף אותנו. אנחנו לומדים להתחלק במתנות שבורכנו בהן, להסתכל בגובה העיניים על בני האדם שמקיפים אותנו ולבטא בהנאה ובביטחון את הרצונות שלנו.

הלך שמים
ה- 22/11: טון 8 באנרגיה של הלך שמים: ביום שבו אנחנו עוברים בדק בית כנה עם עצמנו ומגיעים ליושר הפנימי שבנו, הלך שמים ממלא את ליבנו בחמלה ואת מוחנו במידע מתחדש ובחזון יצירתי. הוא מזמין אותנו ליצור לעצמנו היכל מקודש משלנו, שבו אנחנו מגדילים את הערנות והמודעות שלנו בנוגע לפרטים השונים בחיינו. בתוך מרחב הלמידה היצירתי שלנו אנחנו מוזמנים לבדוק עם עצמנו: "האם אני מכבד/ת את המרחב הפרטי שלי לחקירה, לעשייה יצירתית וללמידה"? "האם אני יודע/ת להציב גבולות ברורים לכל מי ומה ששואב ממני את האנרגיה שלי"?, "האם אני מאפשר/ת "התעללות" מאיזה שהוא סוג בחיי, שלי בעצמי או של מישהו בסביבה כלפיי"?, "האם אני לומד/ת ומתפתח/ת ומאפשר/ת לעצמי לפרוץ את גבולות הזמן/ מרחב שהאנושות חיה בהם"? ככל שנבטח בעצמנו ובידיעה שלנו נוכל להגיד 'לא' נחוש ובהיר לכל מה שלא מתאים לנו. אז נשמור על רמת אנרגיה גבוהה במערכת שלנו ונצליח להתמקד במה שבאמת מעניין אותנו. ככל שננהג באומץ ובנחישות וניצור לעצמנו את המרחב הנדרש נו לשם חיבור לעצמנו ולרצונות הפנימיים שלנו, נוכל להתמלא בהשראה ובחדוות היצירה. הלך השמים הגלקטי ממלא אותנו בהבזקים של חכמה ומחבר אותנו לעוצמה שלנו. ביום של היושרה עם עצמנו הוא מלמד על היכולת להיוולד מחדש לכל רגע קסום ומקודש בחיים.

לפי החכמה הסינית האנרגיה בימים אלה קרויה: "עימות" (הקסגרמה 6), לפיה למרות שאנחנו פועלים עפ"י הטבע והרצונות שלנו (אדם 7), מכשולים והתנגדויות עשויים לעמוד בדרכינו (לוחם 11). ייתכן כי קיים הצורך לשנות את השקפות היסוד שלנו באופן מציאותי יותר (הלך שמים 8). בכל מקרה זהו זמן לעצור, לבחון מחדש את ההשקפות המקוריות שלנו ולהבשיל רוחנית (קוסם 9).

קוסם
ה- 23/11: טון 9, באנרגיה של קוסם: ביום התשיעי הקוסם עוזר לנו לפענח שכדי לזרום בהנאה בחיים עלינו לסמוך על הידע שלנו ולאשר את עצמנו לעצמנו. אנחנו מבינים שכדי להיוולד מחדש לכל יום ולכל רגע, עלינו להאמין בעצמנו, בעוצמה שבנו ובידיעה הפנימית שלנו. אנחנו יודעים הכי טוב מי אנחנו ומהם הרצונות שלנו ואף אחד מחוצה לנו לא יכול לדעת טוב יותר מאיתנו מה נכון לנו. הקוסם הסולארי מגדיל את ההערכה שלנו לעצמנו ומשחרר מאיתנו את הצורך באישורים ובפידבקים מבחוץ. ככל שאנחנו נותנים אמון בעצמנו ומפסיקים את התלות ב"אישורי" החברה והסובבים, אנו יוצרים עוצמה פנימית של הכלה והגשמה. החיבור הפנימי יכול לאפשר למימוש של החלומות הכי "פרועים" שלנו.

הקוסם ביום התשיעי מבהיר לנו שעשייה מתוך האגו ומתוך הפניית האנרגיה לבחוץ היא בזבוז אנרגיה מוחלט. אנחנו מבינים ששחרור התלות בפידבקים, בהערכה חיצונית ובעמידה בנורמות החברתיות מעלה את רמת האנרגיה שלנו. בעזרת הקוסם אנחנו מבינים שרק כשנתחיל "להטעין" את עצמנו מבפנים נוכל לנוע בחיים מתוך ידיעה פנימית בטוחה. זוהי למעשה תחילת בניית הסנטר בתוכנו שהוא ספיראלה שפתוחה לאינסוף של אפשרויות ושמחוברת ישירות למידע מהעל מרחב.

נשר
ה- 24/11: טון 10, באנרגיה של נשר: אמנם אנחנו חיים על קרקע מוצקה אך בעזרת זווית ראייה אובייקטיבית קיימת בידינו האפשרות לצמוח עד לנפש שבשמיים. כך בדיוק הנשר הפלנטרי מאפשר לנו להרחיב את נקודת המבט שלנו מאישית לאוביקטיבית ואז להגשים את הרעיונות שלנו על פני האדמה. ביום של השלמת התהליך של הגל הנשר מלמד אותנו כיצד להגביה את מעוף הציפור שלנו ולקחת כמה צעדים לאחור. אנחנו לומדים לשים את הדברים המתרחשים בחיינו בפרופורציה ולהתבונן על הכל מזווית ראייה הרבה יותר רחבה. לאורך הגל אנחנו מתבוננים במקומות שבהם אנחנו עדיין פועלים מתוך הצורך הצר והמצומצם ולא מתוך הרצון האינסופי. הנשר היום מלמד אותנו שכל האירועים בחיינו הם בחירה שלנו, גם אם אנחנו לא מודעים אליה. וכן שיש לנו את היכולת לשנות מצבים שליליים ע"י שחרור המחשבות הדפוסיות שלנו.

ביום של "הפינישים" אנחנו מבינים שתחושת הקורבנות, ההאשמה, הכלא, התסכול ודומיהם הם יצירה של המח הדפוסי שלנו. אם רק נשנה חלק מדרכי הפעולה שלנו בחיים, נתמלא בתחושות של חופש ושמחה. הנשר מלמד אותנו שחשוב מאד שנפנה זמן לפנאי ולהנאה ושנאזן את העשייה המרובה והרצינית שלנו עם מנוחה מבורכת של השראה. עם הנשר המרומם אנו מוזמנים להתחבר היום לחזונות ולחלומות שלנו ולדרך שבה ניתן לממש אותם בריקוד ובהנאה במציאות חיינו.

לוחם
ה- 25/11: טון 11, באנרגיה של לוחם: ביום האחת עשרה הלוחם מלמד אותנו כיצד ליצור באומנותיות ובאלגנטיות את מארג חיינו המגוון. כיצד לנוע דרך אנשים, נופים ומימדים שונים וליישם בחכמה את המידע הנרחב שיש לנו. עברנו כברת דרך בגל המגשר והגענו ליום שבו אנחנו משחררים את כל מה שעדיין מונע מאיתנו להרפות, לסלוח וליצור. הלוחם היצירתי והחוקר ממיס את השאלות והספקות שמנקרים כל הזמן ברקע המוח הדפוסי שלנו ומונעים מאיתנו עשייה מהנה וזרימה קלילה בחיינו. הוא מלמד אותנו היום שהתלות שלנו באנשים אחרים, בסדר יום מסוים או בהתמכרות כזאת או אחרת הם אלה שמונעים מאיתנו מלצאת אל העולם ובגדול!

ביום זה אנחנו משחררים חלק נוסף מהתלות שלנו בבחוץ והופכים ליותר ויותר עצמאיים בשטח. הלוחם מלמד להשתחרר מהתלות שיש לנו בחומר ובסובבים אותנו ומקומם להתחבר לאינטואיציה שלנו שהיא צינור ביננו לבין שדה נרחב עם אינסוף של מידע. קול הידיעה הפנימית שלנו נבנה לאורך השנים בעבודה ובחכמה מרובים והלוחם מאפשר לנו לנוע באומץ במציאות חיינו עם התובנות העמוקות שאליהן הגענו.

אדמה
ה- 26/11: שער: טון 12, באנרגיה של אדמה: אדמה קריסטלית מעידה על כך שלמדנו כיצד ליצור את רצונותינו באופן פרקטי ולעשות את שלנו בלי יותר מדי דיבורים. חכמת גל המגשר מובילה אותנו למקום שבו הרצון שלנו שווה לעשייה. אתגר היד שלימד אותנו לזרום בהנאה ממצב אחד לאחר פיתח בנו את היכולת לבצע בקלילות את הצעדים הנדרשים למימוש הרצונות שלנו. במקום מחשבות הביניים המיותרות של ה"מה יהיה" וה"איך יהיה", אנחנו פשוט עושים מה שבא לנו וזורמים בכיף ובנעימים. פתרון האדמה מלמד על כך שקיבלנו מידע חדש בגל הזה, מידע שמאפשר לנו לנוע בתזמון מושלם במציאות חיינו. כשאנחנו קשובים לידיעה שלנו, אנחנו מסוגלים לשים לב כיצד כל מפגש, מילה ומחשבה מגיעים בדיוק ברגע המדויק וכיצד הכל קורה נכון בחיינו. החיבור לידיעה הפנימית מאפשר התנהלות של זרימה יעילה, פרודוקטיבית ומהנה בחיינו. כשאנחנו מפסיקים את המאבק המחשבתי הפנימי, מתפנה בתוכנו המקום והזמן להתמלא במידע חדש, להתמקד במה שבאמת חשוב לנו בחיים ואז להפתח ליעוד הספציפי שלנו.

גל המגשר מאפשר לנו לנוע באופן מדיטטיבי נטול מחשבות, תוך כדי הגשמה של עצמנו. בשער של האדמה הקריסטלית אנחנו מוזמנים להתחבר לרעיונות היחודיים הממלאים אותנו ולחשוב כיצד להגשים אותם אל תוך המציאות. בעזרת הכישורים הטמונים בנו אנחנו עוזרים לשינוי חיובי של שלום ואהבה להווצר על פני אמא אדמה. לקראת סוף הגל אנחנו מתחברים לפעימת הלב של האדמה ועושים את מיטב יכולתינו כדי לתרום לתהליך התפתחות האבולוציה האנושית.

לפי החכמה הסינית האנרגיה בימים אלה קרויה: "סתירה" ("ניגוד") (הקסגרמה 38), לפיה בזמן זה אנחנו עשויים לפגוש בדואליות הטבועה באישיות שלנו ולראות את שני הצדדים הקיימים בנו בבהירות רבה (מראה 13). ככל שאנחנו מרחיבים את נקודת המבט שלנו, אנחנו יכולים לראות שכל הניגודים הקיימים בעולם זה הם חלק מהתוכנית הגדולה עבורנו במימד הפיזי (נשר 10). מה שבסופו של דבר מחלץ אותנו מסתירה טבעית זו הוא האינדיבידואליות שלנו (אדמה 12).

מראה
ה- 27/11: טון 13, באנרגיה של מראה: מראה בטון השלוש עשרה מעידה על אדם צלול, מלא באנרגיה וממוקד, בעל נוכחות מלאה ברגע ההווה. התהליך שעברנו לאורך הגל הפך אותנו לאדם שיודע לשמור על האנרגיה שלו עם עצמו ובדינמיקות עם הסובבים אותו ולמקד את הפוקוס שלו בכאן ועכשיו. הדחיפה של המגשר להרפייה ולסליחה הובילה אותנו למצב שבו אנחנו רואים מבעד למראות הסובבות אותנו, משתקפים בהן ומשקפים אותן. הצלחנו להבין שאין ביכולתינו לתקן או לשנות את המראות הסובבות אותנו אלא אך ורק את עצמנו. אנו מבינים שהאנשים שהקיפו אותנו במהלך הגל ובכלל בחיים מלמדים על המחשבות, הרגשות והרצונות שלנו. במקום לייצר אנרגיה ביחס לאנשים הללו למדנו כיצד להחזיר את כל האנרגיה לעצמנו. המראה הקוסמית מסוגלת לראות בתוך המראה וגם "מבעד למראה" ולשקף באוביקטיביות לסובבים את עצמם. קיימים אינסוף אינדיבידואלים בעולמנו כשכל אחד והדרך שלו.

המראה ביום השלושה עשר של הגל מאפשרת פשוט להיות עם האחר, מבלי להתערבב באופן אישי או לבקר אותו. הלמידה עם היד שיחררה מאיתנו את רמות המתח הגבוהות שתיפקדנו בהן וצימצמה את הפער בין הרצוי למצוי. כתוצאה מכך הפחתנו בצורה ניכרת את הבזבוז האנרגטי המיותר על תרגום, השלכה ועל מחשבות מרוקנות בנוגע לעתיד הוירטואלי הצפוי לנו. בגל המגשר עברנו תהליך של טרנספורמציה שהיום בא לידי ביטוי ברמת אנרגיה גבוהה במוח שלנו וביכולת לריכוז גבוה ברגע העכשווי. השחרור והניקוי של מחשבות טורדניות ושל פצעי העבר הובילו לאדם נוכח, ממוקד ומלא באנרגיה. אדם שזורם בקלילות ובנעימים בחייו ונולד בכל יום לאפשרות חדשה מבין אינסוף האפשרויות המקיפות אותו.

גל המגשר מסתיים והמראה הקוסמית מובילה אל הסערה המגנטית..

מאחלת גל מגשר

של גישור בין העולמות השונים שבתוכנו..

בברכה, טליה.

לאתר של טליה טוקר >

תגיות
הראה עוד

1 thoughts on “הגל הנוכחי: מגשר עולמות (15-27/11)”

 1. שלום כולם
  מוזמנים לחגיגת המאיה הגלקטית בנמל תל אביב, שתפגיש את כל העוקבים אחר הגלים, השואלים, המורים והמתעניינים בחכמת המאיה

  מראה קוסמית לבנה, 27.11 – הקפיצה של גל המגשר.

  לאירוע הפייסבוק

  לפרטי האירוע למי שלא בפייסבוק

  ניתן להשיג אצלי את יומן המאיה שהוצאתי בשיתוף עם טליה טוקר – בפייס

  כל הפרטים לגבי היומן, שהוא גם ספר הדרכה בעברית לשימוש יומיומי בקודים של המאיה,
  גם כאן

  הוצאתי השבוע משחק "רביעיות מאיה" לילדים, להשיג אצלי ובאירוע בנמל 27.11.

  גשמי ברכה וגל נהדר

  נועה פלד
  מגשרת עולמות קריסטלית לבנה

  054-5661932
  ecodoc@gmail.com

כתיבת תגובה

שווה לראות גם

Close
Close