גם וגםטיפוליםסדנאות, קורסים, חוגים

הזמנה ליוגה ואימון אישי עם יערה

שלום, שמי יערה ואני מורה ליוגה ומאמנת אישית (קואצ'רית). בשנים האחרונות פיתחתי קורס ייחודי, השואב משני עולמות הידע: יוגה ככלי להתפתחות עצמית. הקורס, כמו גם שיעורי יוגה ואימונים אישיים, יתקיים בסטודיו החדש שלי ברחוב גוש חלב בפרדס חנה. אתם מוזמנים למסע של התבוננות והתפתחות, במגוון הדרכים שאציג כאן:

~ על עצמי ודרכי ~
דרכי ביוגה החלה לפני כעשר שנים כאשר הגעתי לקורס ויפאסאנה – מדיטציה עמוקה שמטרתה זיכוך התודעה ושחרור מסבל. כחודשיים לאחר קורס זה התחלתי ללמוד יוגה אצל מורתי נירה יורב, המלמדת סטוה יוגה. הייתי אז בראשית שירותי הצבאי וחיפשתי כל רגע אפשרי להתמסר למעיין החוכמה שנגלה לעיני. שני הכלים העוצמתיים הללו – הויפאסאנה והיוגה – ליוו את דרכי משלב זה ואילך.

יערה מורי

לאחר מספר שנים של תרגול ולימוד, התחלתי ללמוד בקורס המורים לויג'נאנה יוגה, אצל אורית סן-גופטה. התרגול בשיטה זו מתבצע לאור מספר עקרונות מרכזיים המולידים בהירות פנימית ומאפשרים לתרגל בגוף קל ובזרימה: הרפיית הגוף, השקטת התודעה, התמקדות באמצעות כוונה, השתרשות, נשימה, חיבור והתרחבות. עקרונות אלה הפכו למורי הדרך שלי.

לפני כחמש שנים התחלתי ללמד יוגה והמשכתי בכך, במסגרות שונות ובקבוצות מגוונות, עד היום. בהוראתי אני משלבת בין המסורות שעיצבו את דרכי, מתבססת על העקרונות שלמדתי, ומדגישה את ההקשבה לגוף ואת אי-הפגיעה בו. אני מלמדת כיצד להגיע לתנוחות ברכּוּת, בצורה יסודית ומדויקת החושפת את מקורות החיוניות והעוצמה ומאפשרת להיות באי-מאמץ גם בתרגול אינטנסיבי.

ואולם – זהו רק חצייה של התמונה ~
במהלך כל פרק הזמן הזה עסקתי גם בחינוך, ובעיקר בחינוך דמוקרטי שבליבו הצמחת האדם. במקביל ללימודי היוגה למדתי יזמות חינוכית במכון לחינוך דמוקרטי בסמינר הקיבוצים. שוב ושוב גיליתי כיצד עקרונות היוגה מלווים אותי מדי יום במעשה החינוכי ואף הופכים לכלים עוצמתיים עבור חניכיי ותלמידיי.

ראיתי שפעולה חינוכית שראשיתה בכוונה מקבלת איכות מיוחדת במינה. למדתי להשתרש גם מול תלמידים עקשניים. תרגלתי נשימה אפילו בסיטואציות אנושיות מורכבות וכמעט בלתי אפשריות. למדתי להרפות, לבוא בתודעה ריקה וללא דעות קדומות, להתחבר. וראיתי – כיצד יכולותיי כאשת חינוך הולכות ומתרחבות.

לפני כשנה וחצי התחלתי בקורס מאמנים (קואצ'ינג). עקרונות האימון והיוגה התמזגו להם כעת יחדיו לכדי שלמות אחת שמאפשרת לאדם לצמוח ולגדול בדרכו. מאז סיום הקורס אני מאמנת באופן פרטי ורואה את הפירות המצוינים של שיטה זו ואת יכולתה לאפשר גדילה בתחומים שונים.
"מדוע אני עושה שוב ושוב דברים שמעכבים אותי? האם אני מתנהל/ת מתוך חופש בחירה אמיתי או שדפוס בלתי נשלט מכוון את דרכי?" – ניסיוני המתמשך בחינוך לצד התרגול המעמיק ביוגה מאפשרים לי לסייע למתאמנים ומתאמנות להבחין בין המהותי למיותר בחייהם. המודעות היא השלב הראשון. לאחריו באה היכולת לשחרר דפוסים המעכבים את ההתפתחות, ולממש שאיפות באשר הן.

זאת ועוד ~
בשנים האחרונות פיתחתי קורס ייחודי, השואב משני עולמות הידע: יוגה ככלי להתפתחות עצמית.
הקורס מתקיים בקבוצה אינטימית וכל מפגש מורכב משני חלקים:
החלק הראשון הינו תרגול יוגה לאור עקרון מרכזי אחד.
החלק השני עוסק בהיבט המעשי של עיקרון זה בחיינו. חלק זה כולל תרגילים להתבוננות עצמית מעולם האימון (קואצ'ינג) ומתקיים לאור התהליך האישי שכל אחד ואחת מתווה לעצמו/ה.
למרות שהקורס הוא קבוצתי – התהליך בעיקרו אישי והמתאמנ/ת מקבל/ת ממני גם ליווי פרטני.

~ אני מזמינה אתכם ואתכן ~
להצטרף לקבוצות היוגה או לתאם שיעור פרטי: השיעורים מתקיימים בקבוצות מגוונות וברמות שונות (קיימות גם קבוצות ייחודיות – לנערות, לנשים, למבוגרים ועוד).
להתחיל בתהליך אימון אישי בכל נושא שבו אתם רוצים ורוצות לחוות צמיחה והתפתחות.
להירשם לקורס ייחודי המשלב בין שני עולמות הידע: "יוגה ככלי להתפתחות עצמית".
הקורס הינו בן 12 מפגשים ומתקיים בימי שישי אחת לשבוע בשעות הבוקר.
הקורס יחל ב-10.12.10 ומפגשי מבוא יתקיימו ב- 5.11.10, 29.10.10.

כמובן – ניתן (ואף מומלץ) לשלב בין הדברים ולחוות התעוררות וגילוי במישורים שונים במקביל.

המחירים נוחים – זאת מתוך שאיפה לאפשר לכל המעוניין "לצאת לדרך". בנוסף – הנחות מיוחדות לנרשמים מראש: הרשמה שנתית בספטמבר לשיעורי היוגה מזכה בחודש מתנה; הרשמה מוקדמת לסדרה של 12 מפגשי אימון מזכה במפגש מתנה; ועוד…
למערכת השיעורים בסטודיו >>

בואו להתבונן, להרפות, לשכלל את הקשר עם עצמכם – גופכם ותודעתכם, ולהתפתח בדרככם.
התה כבר מוכן.
בואו באהבה, לעצמכם.

יערה מורי
052-5453507 | yaarasana@gmail.com

תגיות
הראה עוד

13 thoughts on “הזמנה ליוגה ואימון אישי עם יערה”

 1. אום שלום חברות וחברים יקרים,
  אני שמחה להזמינכם לסדנת יוגה שתתקיים בשבת הבאה – 26.2.11 .
  מדובר על אימון ממושך (10:00-16:00) שמאפשר להעמיק ולצלול פנימה.
  הנושא של הסדנא הוא "גמישות ויציבות – מהמזרון לחיים" – כלומר הדגש יהיה על התפתחות אישית באמצעות היוגה, בחיים שמעבר לתרגול עצמו.
  הסדנא מתאימה למתרגלי יוגה ברמות שונות ומכל הסגנונות.
  היא תתקיים ב"מקום של יוגה" – סטודיו מקסים ומרווח בקרבת פרדס-חנה. בהפסקות יוגשו תה, פירות ועוגיות ובצהריים ארוחה קלה בהשתתפות המתרגלים.
  עלות הסדנא 180 ש"ח, מומלץ להקדים להירשם – מספר המקומות מוגבל ויש הנחה לנרשמים מראש.
  לפרטים נוספים פנו אלי במייל yaarasana@gmail.com או בטלפון 052-5453507
  בברכת אור, ריפוי והרבה הרבה שמחה,
  🙂 יערה

 2. וואלה יערה היא המורה ליוגה היחידה שהצלחתי להתמיד איתה…
  ממש כיף בשיעורים שלה, הכל ממש מדויק ונכון, אבל באווירה רגועה..
  יערה ממש מקשיבה ומטפלת במקומות הכואבים וככה פותחת לי את השבוע בכיף.
  משהו יחודי בשיעורים שלה הוא שהאווירה משוחררת ויש גם הרבה צחוקים וחוש הומור.
  שחר, תלמיד שנה שניה 🙂

 3. פינגבאק: אינדקס יוגה
 4. יערה מביאה לאימוני היוגה המיוחדים שלה שקט, דיוק והקשבה לכל אחד מהמשתתפים. תמיד בתשומת לב מלאה רגישות ועדינות עם המון אהבה, אכפתיות ורצון לעזור לאדם מולה. אני מאד שמחה שדרכנו נפגשו, שעורי היוגה של יערה הפכו להיות חלק חשוב בחיי. בהצלחחחחה.

 5. מאיה, רבקה וקלמי יקרות,

  תודה רבה רבה על תגובותיכן היפות.
  לעונג לי ללכת יחד בדרך.

  לכל המעוניינים והמעוניינות: שימו לב שמועד הקורס השתנה.
  הקורס "יוגה ככלי להתפתחות עצמית" עבר לימי שישי
  הוא ייפתח ב-10.12 אך מאוד מומלץ להקדים להירשם כבר עכשיו כיוון שמספר המקומות מוגבל מאוד. יש לתאם עימי קודם לכן הגעה לאחד ממפגשי המבוא .

 6. השבוע היתה לי פגישה אחרונה עם יערה במסגרת תהליך האימון שעברנו יחד.
  התהליך שעברתי עם יערה היה אחד הדברים המשמעותיים עבורי בחודשים האחרונים.
  יערה ליוותה אותי "ברגישות ובנחישות", בהקשבה והכלה אין קץ, עם יכולת התבוננות ואבחנה גבוהה, בפתיחות, בגמישות, באהבה, ברוחב לב, בסבלנות.
  למדתי הרבה על עצמי, והרגשתי זכות גדולה על כך שהיכרתי את יערה.
  תודה

 7. אני ממליצה בחום למתרגלים חדשים וותיקים כאחד על השיעור של יערה- יוגה עם נשמה. שילוב של דיוק התנועהתנוחה יחד עם העצמת הרוך וההקשבה כל מתרגל לגופו.
  יחס אישי ומקצועי באופן מתמיד בסטודיו נעים, מאובזר ואסתטי.
  :)הדס אופק

 8. יערה יקרה!
  כף להגיע למקום הקסום שלך שיש בו פשטות ונקיות הצורה.

  בשעורי היוגה שלך אנו חווים הכוונה מאד מדוייקת ובהירה, יש תהליך ובסופו של שיעור ישנה הרגשה של גוף שקיבל את הטיפול הנכון במינון הנכון.
  מאור פניך ודרכך המעודנת ונעימת ההליכות , התחושה ששום מהלך איננו מקרי אלא נעשה מתוך ידע וכיוון מאד מדוייקים .
  אני תמיד יוצאת בתחושת חוויה מיוחדת.

  ממליצה לכל חברי להגיע ולחוות.

כתיבת תגובה

Close