טיפוליםסדנאות, קורסים, חוגים

השאלה למטפלים

התשובה נמצאת בתוכך ורק מחכה שתגלה אותה

"אני מתחבט בעניין הזה חודשים ואין לי מושג מה לעשות…"

"אם רק הייתי מבינה מה בעצם קרה למערכת היחסים בינינו הייתי יודעת איך להמשיך איתה הלאה למקום חדש…"

" אני מרגיש שאני לא באמת יודע מי אני ומה היעוד שלי ואז כל דבר שאני עושה נראה לי לא מדויק. אני שואל את עצמי בנקודה הזו מי אני בעצם?"

כמטפלים או מאמנים בטח יצא לכם לשבת מול אדם עם סימן שאלה גדול בעיניים ומוטרדות גדולה בלב ובאמת באמת לרצות לראות אותו מגיע לשקט המיוחל ולתשובה שתעזור לו לנוע הלאה. כשאדם מגיע הוא לרוב מבולבל, מלא סתירות פנימיות ורעיונות שונים לגבי מה שטוב לו, מלא בחששות ולא מצליח לראות בבהירות מה קורה לו.

לי זה קורה כל יום. אנשים מגיעים אליי עם שאלות בענייני פרנסה וייעוד מקצועי, משמעות ומימוש עצמי, נישואין ומערכות יחסים, בריאות ורוחניות וכולם רוצים להגיע לתשובה בהירה, אמיתית ועמוקה מתוך עצמם. הרבה פעמים בגלל שקיבלו המון עצות ורעיונות וקראו באינטרנט, הם עשירים בידע אבל מבולבלים לחלוטין. דווקא הסמכות העליונה להבין ולהחליט- הם עצמם, נעדרת ושותקת.

התפקיד שלי הוא לחבר ביניהם לבין המורה הפנימי החכם שרק מחכה בתוכם לספר להם את האמת שרצו לשמוע, בצורה שנכון להם לשמוע אותה- בעצמם ומתוכם.

זו עבודה מרגשת, מתגמלת, מהירה כמו אור והרבה פעמים ממלאת בפליאה איך אפשר לעבור כל כך מהר ממצב של מתח לשקט בהירות וידיעה פנימית. אחרי שלומדים דרך חדשה לא ברור למה בזבזנו כל כך הרבה זמן על התלבטות במקום לגלות משהו אמיתי ולנשום לרווחה.

"טכניקת השאלה" איתה אני עובדת ואותה אני מלמדת למטפלים, מאמנים וכל מי שאוהב לעבוד ולעזור לאנשים, נועדה בדיוק למטרה הזו- לשמש גשר בין האדם לבין צורת תודעה חדשה ויצירתית, מהירה, יעילה ומעשית . זה נכון לבני נוער, לנשים, גברים או בני גיל הזהב. זה נכון לפרופסורים ואנשי רוח ונכון לאדם שמעולם לא התעניין בתחומי הרוח. היא פשוטה, מובנית ויכולה להיות כלי נוסף, כלי עיקרי או אפילו כלי יחיד לעבודה עם אנשים

ב3-4 וב24 ביוני, תתקיים בפרדס חנה הכשרה בטכניקת השאלה בהנחייתי. זוהי ההכשרה המקצועית היחידה בארץ בטכניקה זו והיא מעניקה תעודת הסמכה מקצועית למסיימים.

לכל המתעניינים בהכשרה מפגש חינם בין שעתיים בטכניקת השאלה!

* טכניקת השאלה פותחה על ידי שי טובלי- הוגה, סופר ומפתח האור הלבן

אשמח לספר לכם עוד

נגה סיני

סמנכ"ל האור הלבן
מנחה בכירה באור הלבן. סדנאות, הכשרות בטכניקת השאלה

טל': 054-7631202 | אימייל

תגיות
הראה עוד

7 thoughts on “השאלה למטפלים”

 1. התשובות כולן נמצאות בתוכנו… לפעמים קשה לנו לשמוע אותן, לשמוע פנימה, אך זה לגמרי אפשרי .
  טכניקת "השאלה" היא דרך חוויתית לחשיפת האמת הפנימית וקבלת תשובות מהתודעה העמוקה והרחבה שלנו. מזמינה אתכם אלי לשעה וחצי עד שעתיים של תהליך שבו אנחה ואלווה אתכם פנימה לתוך המרחבים העצומים של עצמכם, לפגוש את החוכמה הפנימית שלכם, את האמת שלכם…
  נילי 054-9734826

 2. הזמנה מיוחדת!! בואו לחוויה מיוחדת באמצעות טכניקת "השאלה".
  כל מי שמעוניינ/ת לקבל תשובה ממעמקיו, את התשובה הנכונה ביותר עבורו, מוזמן לקליניקה שלי בפרדס חנה. ההתנסות הראשונה – במחיר היכרות מיוחד.
  נילי 054-9734826

 3. הזמנה מיוחדת!! בואו לחוויה מיוחדת באמצעות טכניקת "השאלה".
  כל מי שמעוניינ/ת לקבל תשובה ממעמקיו, את התשובה הנכונה ביותר עבורו, מוזמן לקליניקה שלי בפרדס חנה. ההתנסות הראשונה – במחיר היכרות מיוחד.
  נילי 054-9734826

 4. סיימתי הכשרה מרתקת עם נגה סיני להנחיית תהליכי "שאלה". מזמינה כל מי שמעוניינ/ת לקבל תשובה ממעמקיו, את התשובה הנכונה ביותר עבורו, לפגוש את עצמו בקליניקה שלי בפרדס חנה. ההתנסות הראשונה – במחיר היכרות מיוחד.
  נילי 054-9326045

 5. סיימתי הכשרה מרתקת עם נגה סיני להנחיית תהליכי "שאלה". מזמינה כל מי שמעוניינ/ת לקבל תשובה ממעמקיו, את התשובה הנכונה ביותר עבורו, לפגוש את עצמו בקליניקה שלי בפרדס חנה. ההתנסות הראשונה – במחיר היכרות מיוחד.
  נילי 054-9326045

 6. מתוך היכרות אישית עם השיטה ועם המנחה המיומנת והמעניינת- לא נותר לי אלא להמליץ בחום רב!
  אני משתמשת ב"שאלה" לעיתים מזומנות, גם באתגרי החיים הפרטיים שלי וגם כטכניקה מעולה עבור מטופלים שמגיעים אלי לייעוץ וטיפול. מבחינתי (ואני יודעת זאת בוודאות) התשובות הטובות ביותר קיימות אצל האדם עצמו, "השאלה" רק מאפשרת לגלות ולחשוף אותן.

כתיבת תגובה

Close