השימושון

כוריאוגרפיית כביש

לאט לאט, בעקבות העבודות האינסופיות בדרך הבנים, התפתח כביש ראשי חדש: דגניה-קנדי. הוראות שימוש: מדליקים את הרדיו על קול המוזיקה ונושמים עמוק. נוסעים מכיוון מזרח כרכור ומגיעים לצומת T של רחוב המייסדים. עד כאן סלול (אין מדרכות אבל לא נהיה קטנוניים כרגע). ממשיכים ישר לתוך דרך כורכר. ליד הבית השלישי מימין יש בור ערמומי. לעקוף בזהירות.
עוברים את רחוב הנשיא , דרך הכורכר מסתיימת ומגיעים לכביש חול. החיבור ביניהם מצריך תימרון מסויים. גולשים בחול בשיפוע אקסטרים על הצד (פה המוזיקה מאוד עוזרת) ומגיעים לכבישון שמתפתל ימינה לכיוון קנדי. פונים ימינה ושמאלה ונזהרים מהבור הנוראי באספלט בסיבוב. כביש קנדי צר. שתי מכוניות לא יכולות לנסוע בו ביחד אז מי שנוסע ממזרח למערב יורד חצי אוטו לשוליים, שהם די גבוהים ומאתגרים את הציריה. נוסעים לאט ומתפללים.
מגיעים לפניה לכיוון משמרות. עוצרים בעצור. פונים שמאלה לדרך השדה. נוסעים בזהירות ומגיעים לדרך הנדיב.
נושפים.

הראה עוד

11 thoughts on “כוריאוגרפיית כביש”

  1. (יובל אתה עוד כאן?) ניסיתי לתקן את הלינק – בחרתי את קהילת העיר והבית, פרדס חנה כרכור בנימינה, דגניה במילת חיפוש, הגעתי, לקחתי את הכתובת, החלפתי הלינק – שוב זה מגיע לאותו חלון חיפוש. תעלומה.

  2. כנראה שאפשר לכתוב ספר עב כרס בנושא הכבישים המקומיים. הפרק הזה יפתח את הספר והוא בהחלט מעורר תיאבון להמשך. מה שבטוח שהספר יהיה הרבה יותר כיפי מהכבישים…..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Close