2012 זה עכשיואקולוגיהטכנולוגיהיוזמות חופשיותניו אייג'

מים חיים: דבר המפתחַ

[מאת: צפריר שפרון]

מים אנרגטיים חיים
זה לא עניין של צריך, זה כן עניין של כדאי.

מידי פעם אני נשאל: מה העניין? למה צריך מים חיים?
תשובתי זהה תמיד: "זה לא עניין של צריך, זה כן עניין של כדאי".
מי הברז בישראל הם מים בטוחים לשתיה ואין כל הכרח להשביח אותם אנרגטית – להחיותם.
אבל זה כדאי, בהחלט כדאי, אפרט בהמשך.

צפריר שפרוןשמי צפריר שפרון, אוטודידאקט, מרפא עממי, הילר, ממציא מפתח ומיישם טכנולוגיות המקשרות בין המטאפיזי, עולם הנסתר, לבין הפיזי, העולם החומרי – כך שההשפעה בפועל ניכרת וברורה גם ללא "אמונה".

בעבודה זו, עבודת חיי, משתלבים שני עיקרים על מנת להגיע למוצר שימושי וכדאי:
א. העניין הטכנולוגי: יצירת טכנולוגיה שיודעת לחזור על עצמה ולהניח תוצאות זהות שחוזרות על עצמן: מדגימת תהודה אנרגטית מכל חומר ועד הטמעת התהודה הזו במגוון של מוליכים אנרגטיים חומריים, בעיקרם נוזלים, מתכות ומינראליים שונים.
ב. פיתוח ומציאת נוסחאות ספציפיות המשלבות תהודות אנרגטיות נבחרות מחומרים קיימים בטבע. במקרה זה לטובת איזון והחייאה אנרגטיים של מים רדומים, מעוקרים, חסרי חיות וחסרי חיים. כאשר מדובר במים, הומצאה הנוסחה הזו, הכוללת כמה וכמה הרכבים, לטובת קבלת מים מועשרים, חיים וטהורים אנרגטית.

אלה מים יפים לבריאות הכללית, למערכות הנוזלים ולהעלאת המודעות העצמית לטובת לקיחת אחריות על הבריאות ועל איכות החיים.

המוצר המתייחס להחייאת מים או להפקת מים חיים ממי ברז נקרא Aqualizer – הוא מיוצר משווק ומופץ באמצעות חברת Aquanity ששמה לה למטרה לקדם את כל הקשור בטיהור אנרגטי של מים על ידי טכנולוגיה ישימה נגישה ומתאימה לייצור המוני להחייאת מים והשבחתם.

איך זה עובד?(מה שמותר לספר):
המים מקבלים העשרה אנרגטית רציפה של תהודות אנרגטיות.
תהודות אלה נדגמו ממקורות שונים:

א. ממקורות המים הטבעיים: מעיינות, נחלים, פלגים, אשדים ועוד מקורות מים בעיקר בישראל אך לא רק.
ב. ממקורות פיזיים כמו צמחים הידועים כמטהרי מים, הקנה והבמבוק למשל.
ג. תהודות של צמחים אשר מאפשרים את ההשפעה הבסיסית של זרימה, שלווה ויציבות.

בהתקן ה- Aqualizer קיימות אבקות של מינרלים ומתכות האוצרות (מכילות) בתוכן תהודות אנרגטיות עדינות ורבות עוצמה אלה. תהודתן האנרגטית נמצאת שם מהדהדת בעדינות בקרבת המים שבצינור, זרימת המים בצינור מעוררת ומגבירה את התהודה האנרגטית.

ההספק: כל Aqualizer וההספק המומלץ לשימוש בו.
ההספק חשוב ברמת השימוש ב- Aqualizer לחקלאות. בתחום זה אנו בעיצומם של תצפיות וניסיונות אשר עד כה הניבו תוצאות טובות למדי. מים חיים מזינים את הצמחים יותר ממי ברז, וכפועל יוצא מכך ניתן לחסוך בעלויות  השקיה – הן בחקלאות והן בבית.

כל הבית, ברזים ייעודיים ולמה זה כדאי:
ה- Aqualizer שמיועד לכל הבית (3/4") אינו מאבד מערכו ומפעילותו גם בהספקים של מעל 100 מ"ק בחודש, הרבה מעבר לצריכה ביתית.

מעבר ל Aqualizer לכל הבית, קיימים גם התקנים ייעודיים להגברה נוספת של החייאת המים והשבחתם:
מתחת לכיור – להשבחת טעמים ומרקם של מי השתייה כתחליף יעיל למים מינראליים, על הפילטר המותקן מתחת לכיור להעצמת ההדף האנרגטי במשנה תוקף.

למקלחת – ה Aqualizer Ripple שמכוון להחייאת מים בסיסית בתוספת אנרגטית ייעודית לאיזון העור, השיער והצפורניים, הפחתה של קשקשת, הגברת יעילות של תכשירי גוף ושיער.

למדיח הכלים ולמכונת הכביסה, לחסכון בחומרי ניקוי.

לניאגרה להפחתת ריחות ולכל מטרה אחרת.

ניתן להסתפק בהתקני הקצה, עם זאת כאשר מותקן ה Aqualizer לכל הבית, הוא מגבה ומניח בסיס אנרגטי רחב לכל התקני הקצה האחרים מבחינה אנרגטית.

פשוט, יעיל, עממי
התקני ה Aqualizer פותחו על מנת לאפשר לכל בית ואדם ליהנות ממים חיים איכותיים, אשר מניחים תשתית בריאותית טובה מהבחינה האנרגטית. בעקבות פריצת דרך טכנולוגית מוצעים ההתקנים לתקופה של חמש שנים, ללא תחזוקה או הוצאות נוספות, במחירים כדאיים במיוחד.

AQUALIZER "3/4 – לכל הבית: 390 ש"ח
מתלבש על צינור 3/4" ועל צינור 1", לאחר שעון המים, בכניסה לבית (מתאים למרבית הדירות והבתים) ומפיק מים חיים לכל ברזי הבית.

AQUALIZER "3/8 – מתחת לכיור: 169 ש"ח.
מתלבש על צינור 3/8" (מרבית הצינורות מתחת לכיור) ומפיק מים חיים לכיור המטבח לטובת בישול, ניקוי ושטיפת ירקות, ומילוי מים לשתיה.

AQUALIZER Ripple – למקלחת ולאמבטיה: 182 ש"ח.
מוברג לפני ראש המקלחת על פי הוראות מצורפות. מורכב משני חלקים, הראשון מעשיר את המים למים חיים והשני מוסיף תהודות אנרגטיות לטובת איזון אנרגטי של השיער, העור והצפורניים. מגביר יעילות של סבונים תכשירי שיער ועור, מעודד התחזקות של הצפורניים.

AQUALIZER 6mm – מיני בר ומסננים מתחת לכיור: 130 ש"ח.
מתלבש על צינור ששה מ"מ לטובת מיני בר וחלק מהמסננים שמתחת לכיור לטובת מי שתיה מעולים.

באופן אישי כמי שעומד מאחורי ההמצאה הזו הנני גאה להמליץ בפניך על האיזון האנרגטי המתלווה למים חיים אלה ולהזמין אותך לרכוש Aqualizer להפקת מי ברז חיים טהורים ומעושרים אנרגטית לבריאותך ולבריאות בני משפחתך.

צפריר.

Aqualizer מבית Aquanity ניתן לרכוש ישירות דרך האתר ובגם ב"טבע כרכור", המייסדים 54 כרכור. | לקריאה נוספת כאן, וגם כאןלאתר >

הראה עוד

10 thoughts on “מים חיים: דבר המפתחַ”

 1. תודה צפריר על תשובתך.
  שלחתי מייל יותר מפורט דרך אתר החברה, אודה לך אם תוכל להתייחס לשאלותי שם, כדי שנחסוך את ההתכתבות בפורום הזה.
  אני כותב כתבת תחקיר על המוצר שלך ואשמח להבהרות נוספות.
  אם מסיבה טכנית ההודעה שלי לא הגיעה, אודה לך אם תוכל לומר לי לאיזה מייל אני יכול לשלוח את החומר.
  תודה,
  גלעד

 2. גלעד השלום והברכה,
  ראה, עבודתי איננה מדעית, איננה משתמשת במונחים מדעיים ואיננה יכולה להיבחן בכלים מדעיים, לפחות לא עד לנקודת הזמן הזו.
  טוב להדגיש כי מעולם לא התיימרתי לעסוק במדע ואיני רואה את עבודתי כיכולה להתייחס או לקבל התייחסות מאנשי המדע, שכן המדע אינו יכול לקבל את הנפש כפרמטר ובעבודתי איני יכול שלא להתייחס אל הנפש כעיקר.

  אין מנגנונים פיזיקליים ידועים שעומדים מאחורי המכשיר.

  אין בנמצא אף אדם שיכול לתת לפעולת המכשיר הסבר מדעי כזה או אחר.

  לפיכך, לא נוכל להמשיך לשום מקום.

  תודות.

 3. שלום צפריר, יש לי השכלה מדעית מסויימת (תואר ראשון בפיזיקה + הרבה שנות עבודה בתחומים מדעיים) ואני מוכרח לומר שאין לי מושג על מה אתה מדבר.

  "א. העניין הטכנולוגי: יצירת טכנולוגיה שיודעת לחזור על עצמה ולהניח תוצאות זהות שחוזרות על עצמן: מדגימת תהודה אנרגטית מכל חומר ועד הטמעת התהודה הזו במגוון של מוליכים אנרגטיים חומריים, בעיקרם נוזלים, מתכות ומינראליים שונים.
  ב. פיתוח ומציאת נוסחאות ספציפיות המשלבות תהודות אנרגטיות נבחרות מחומרים קיימים בטבע. במקרה זה לטובת איזון והחייאה אנרגטיים של מים רדומים, מעוקרים, חסרי חיות וחסרי חיים. כאשר מדובר במים, הומצאה הנוסחה הזו, הכוללת כמה וכמה הרכבים, לטובת קבלת מים מועשרים, חיים וטהורים אנרגטית."

  "המים מקבלים העשרה אנרגטית רציפה של תהודות אנרגטיות.
  תהודות אלה נדגמו ממקורות שונים:בהתקן ה- Aqualizer קיימות אבקות של מינרלים ומתכות האוצרות (מכילות) בתוכן תהודות אנרגטיות עדינות ורבות עוצמה אלה. תהודתן האנרגטית נמצאת שם מהדהדת בעדינות בקרבת המים שבצינור, זרימת המים בצינור מעוררת ומגבירה את התהודה האנרגטית."

  מעולם לא שמעתי על מנגנונים פיזיקליים כאלה, ואפילו לא על מושגים כגון "תהודות אנרגטיות" בהקשר כזה.
  האם תוכל בבקשה לצרף מקורות מדעיים שמסבירים למה הכוונה?
  מהם המנגנונים הפיזיקליים שעומדים מאחורי פעולת המכשיר?
  נמשיך משם.

 4. טוהר,
  ההגנה על מכשירי החשמל היא מפני האבנית אשר גם מכבידה על הוצאות החשמל וגם על הפעילות התקינה של המכונות.

  היות והאקוולייזר בהחלט תורם לזרימה של האבנית הלאה על פני התגבשות בשכבות עבור על או באזור גופי החימום, אין ספק שהוא מתאים לשימוש גם עם מערכות אחרות וגם בפני עצמו. מעבר לכך שהאקוולייזר מאפשר חסכון משמעותי בשמוש בדטרגנטים.

  תודות.

  צפריר

כתיבת תגובה

שווה לראות גם

Close
Close