השימושון

מעגל חדש אצל נאוה

אם כבר שיחרור מזיכרון תאי, אז קבלו את המאסטרית: נאוה.
האישה שאפשר לבכות לידה את כל הגודש הסמוי הזה החוצה.
העבודה הטיפולית הכי משמעותית שעברתי, ושכל פעם מפתיעה אותי מחדש ברכות ובדיוק שלה. המסע שלי פנימה עם נאוה התחיל במעגל נשים שבועי שנמשך ארבעה חודשים. שם, לאט לאט, הרחק מהמולת המוח המפטפט, נרקמה שפה חדשה: שפת הדיבור האינטימי עם עצמי. ומהרגע שהשפה הזו התישבה בתוכי על בסיס קבוע, כבר לא יכולתי לעצום עיניים מול אותם מקומות של דיאלוג קהה עם עצמי, ועם העולם.
ב- 16/10 נאוה פותחת מעגל חדש. אתן מוזמנות לתת לעצמכן מתנה לשנה החדשה: מרחב שבועי מכיל, בחברותא קבועה, שבו תוכלו ללבן את הסוגיות הבוערות שעל הנפש. במיוחד את אלה שכלואות עמוק עמוק ומבקשות להשתחרר. הנה ההזמנה המפורשת:

נשים יקרות,

אתן מוזמנות למעגל נשים אינטימי ומיוחד. במעגל נחקור את המהות הנשית: מה זה להיות אשה, מה מייחד אותנו כנשים, אילו כוחות עומדים לרשותנו ואיך לבטאם.
העבודה תיעשה דרך שלושה מרכזי עוצמה וחיבור: הלב, הרחם והנשמה.

בעבודת הלב נטהר וננקה כאבים עתיקים ורגשות חסומים, נלמד לשמוע מסרים מן הלב, מן הקול האינטואיטיבי שמנחה ומדריך. חלק מן העוצמה הנשית הוא ההסכמה להרגיש, לאפשר זרימה חופשית של רגשות, לא לחשוש מכאב ומעצב, ולסלוח.
הרחם, המרכז היצירתי והבורא באשה, מתחבר לאדמה, למהות הנשית שמצמיחה מתוכה ונותנת לעולם. הקשבה למסרים מהרחם מלמדת את האשה היכן היצירתיות שלה תקועה, מה בתוכה מבקש להתבטא, להיוולד, ומה הדרך הייחודית שלה להביא לעולם.
הנשמה, החלק הגבוה, היא החלק השקט שיודע, שלא מתערבב במהומה הרגשית ויכול לתת תמונה רחבה יותר של מסע חיים, של ייעוד, של השיעורים המרכזיים שנבחרו על-ידי הנשמה להגשים כאן. החיבור לנשמה מאפשר פרספקטיבה, שקט, התעלות מעל הקושי היומיומי, חזון גדול יותר לחיים, ערך ומשמעות.

העבודה במעגל חווייתית: מדיטציות עמוקות, עבודה עם ארכיטיפים, הדמיות, תקשורים קבוצתיים ואישיים, מגע וקול. נתחבר לילדה הפנימית, נלמד איך לרפאה ולהתחבר לאשה היודעת, שמחוברת לאור ולידע ומזינה את עצמה ואת הסובב אותה. במעגל נחווה תהליך העצמה אישי וניצור שיתוף מזין, הקשבה לחוויה האישית של כל אשה במסעה.

14 מפגשים בני 3 שעות ייערכו בכרכור.

נאוה הירשברג, נשואה לאלון ואמא לשלושה. מטפלת ומנחה תהליכי ריפוי רגשיים, מתקשרת ומדריכה מעגלי נשים. לפרטים: 052-3203407

למי שרוצה להכיר – הערב, יום ראשון 9/9, מתקיים אצל נאוה ואלון ערב לקראת השנה החדשה: 'התחדשות בלב אחד'. פרטים כאן.

הראה עוד

4 thoughts on “מעגל חדש אצל נאוה”

כתיבת תגובה

שווה לראות גם

Close
Close