השימושון

סדנה לבניית גינה אורגנית

טליה מינסטר היא אחת הנשים המהממות שמסתובבות במחוזותינו, ואחראית על כמה מהערוגות היותר מלבבות שיצא לי לנשנש מהן. אחרי סטאז' ארוך שכלל הקמת גינות לכל המעגל הקרוב בערך, טליה חברה לאילת אילון (שנותנת את הפוש השיווקי) ולחגי הילמן (שנותן את האדמה) וביחד הם פותחים סדנאות פרמקלצ'ר. מהיכרות עם הנפשות הפועלות זה מומלץ בט י ר ו ף.

זה קורה ממש בקרוב!
יום שישי, 13.6.08, בעין-עירון, במשק של חגי הילמן, בצד דרומי של השטח, קרוב לגדר המושב. מ – 00: 9 בבוקר ועד סביבות 13:00 בצהריים.
בהדרכתה של טליה מינסטר, מדריכת פרמאקלצ'ר

גינה לי חביבה

פראמקאלצ'ר – שיטה לתכנון סביבתי שמטרתה ליצור מערכות חסכוניות באנרגיה ומאריכות ימים תוך שיתוף פעולה עם הטבע והבנת הקשר בין אדם לאדמה.

הרבה אנשים היו רוצים לעשות גינת ירק ליד הבית, אבל לא ממש יודעים איך מתחילים ומה עושים. הנושא האקולוגי /אורגני חוזר בתקופה הזאת למודעות האנושית, וגם כאן, רבים רוצים לעשות עם זה משהו, אבל מה? איך? ומאיפה מתחילים? אז בשבילכם: הסדנה לבניית גינה אורגנית, ועוד שיבואו בהמשך (ראו בסוף הדף)

קישוא לי עגלגל

ומה בסדנה?
נכין ערוגה אורגנית עם חיפוי, שבנויה משכבות של אדמה, זבל ועוד מיני דברים טובים…
נשתול צמחים שונים בערוגה, ונלמד על יחסי הגומלין בינהם. כלומר מי שומר על מי, מי חבר של מי וכו', והעיקר – נלמד איך לגרום לערוגה קטנה וקומפקטית לתת לנו שפע של ירקות ותבלינים ללא רעלים.
ועוד בסדנה – הפסקות עם שתייה וכיבוד, תחת צילם הנדיב של שני פקאנים מקסימים.

ובעיקר יהיה כיף!

וכל זה בתשלום של 120 שקלים.

מי שרוצה להשתתף – אנה פנו אלינו בהקדם. וגם מי שרוצה רוצה רוצה… אבל לא יוצא – כלומר שמתאים לו זמן אחר ושעה אחרת, אנה פנו אלינו גם אתם, וציינו אלו ימים ושעות טובים לכם.

לטלפונים: 077-7114171 ,052-3737245 (אילת)

נשמח לפגוש אתכם בסדנה ,

אילת וטליה

ויהיה גם המשך:
הסדנה הבאה תהיה בנושא הגן האקולוגי :
– איך לרפא את האדמה
– איך ולמה להכין קומפוסט
– גידול משולב – גינה ללא רעלים
– בניית בריכה בגינה
– תבניות בטבע + ערוגת ספירלה
3 או 4 מפגשים

הראה עוד

8 thoughts on “סדנה לבניית גינה אורגנית”

כתיבת תגובה

שווה לראות גם

Close
Close