2012 זה עכשיוטיפוליםסדנאות, קורסים, חוגים

סיפור האהבים של נגה והאור הלבן

[מאת: נגה סיני]

לפני כשנה יצאתי לדייט סוער ומפתיע עם המוח שלי בסדנת ה"אור הלבן" ומאז, הפלא ופלא, גיליתי אהבה חדשה ומשכרת. הסתבר שלא היה לי מושג עד כמה המוח שלי יכול להתרחב, להיפתח ולגלות בתוכו מרחבים חדשים של שחרור, ריפוי וחוכמה. לא ידעתי שאיכות המוח והתודעה שלי הם המפתח לכל כך הרבה תחומים בחיים שלי ושתשומת לב נכונה אליהם, יכולה להפוך את חיי בגיל ארבעים לשיר חדש של נעורים.

זה התחיל בהפתעה. "המוח שלי?" אני זוכרת שהתבוננתי במנחה הסדנה שנראה שליו להפליא. "אתה מתכוון שארפה פיזית את המוח שלי?" כמורה לתנועה במשך כל כך הרבה שנים, זה היה רגע מביך של הבנה שמעולם לא טרחתי להפנות תשומת לב אמיתית אל מה שמתרחש בתוך הראש שלי. כשהתחלתי לראות שהמוח שלי רגיל לעבוד בצורה צפויה וחסרת מעוף וממחזר ידע שצברתי בשנים ארוכות של לימודים בבית ספר, באוניברסיטה ובסדנאות שונות, הבנתי שאין פלא שהפעולות שלי נראו דומות גם במצבים שונים בתכלית ושהפכתי להיות צפויה אפילו בעיני עצמי.

אבל למה?

"לאן נעלמה היצירתיות שלי?" שאלתי את עצמי, " איפה הדמות הזאת של נגה בתוכי שיודעת מה טוב לי ויודעת לבחור מעבר לכל השיטות הנהוגות את הצעד הבא המדויק לי ביותר?"

מסתבר שבשביל להגיע אליה נדרשה הרחבה של התודעה ומוח שפועל מעט אחרת ממה שהכרתי. זאת הייתה הפעם הראשונה מאז שהייתי ילדה קטנה שנעצרתי לראות איך המוח שלי פועל, איך הוא פוגש את העולם ועצם העצירה הזו עוררה בתוכי כמיהה לסקרנות אמיתית ורצון תם לב לפגוש את החיים ממקום חדש, לא מוכר, יצירתי ואינטליגנטי באמת.

זאת הייתה נקודת הפתיחה שהובילה אותי ל"טכניקת השאלה" ומשם ל"אור הלבן".

כל מה שהכרתי בעבר- עשרות מדריכים לפיתרון בעיות, מאמנים, מטפלים, יועצים, פסיכולוגים- כל הכלים המלוטשים יותר או פחות של העידן שלנו- מילאו את מוחי בידע אך לא אפשרו לי לבוא במגע ישיר עם אינטליגנציה גבוהה ומוארת הקיימת בכל אחד מאיתנו- אם רק מאפשרים לה מרחב ומוצאים את המפתחות והגשרים אליה. ברגע שהאור הלבן נתנה לי כלי כזה פגשתי בתוכי מוח שליו, דומם, רפוי וצלול. מוח שהצליח להשתחרר מהמלכודת השחוקה עד לעייפה של מחשבות שחוזרות על עצמן ועבר בעזרת האור הלבן להיות מוח מקשיב, גמיש, מהיר, עירני ופתוח.

הערב ההוא היה אחד הרגעים הטרנספורמטיביים ביותר בחיי.

גיליתי שיש בי יכולת לפתור כל דבר מבלי להיות עסוקה במציאת פתרון וסוג של אינטליגנציה גבוהה ורחבה שהיא הרבה מעבר לצורת החשיבה כפי הכרתי אותה. גיליתי שכולנו גדושים בחכמה פנימית שניעורה לחיים בעקבות האור הלבן ושאין דבר שמרגש אותי יותר מלהכיר את התהליך הזה גם לאחרים, ילדים, מבוגרים וכל מי שאוהב יצירתיות, דמיון, תבונה ואור.

אני מזמינה אתכם לבוא איתי להתמזגות אמיתית עם עצמכם- לרפא דפוסים, לבנות שקט פנימי ועוצמה, לקבל תשובות חכמות לבעיות ישנות ולחולל שינוי בכל תחום ובכל רובד בחיים- ממערכות יחסים ועד פרנסה, מהתפתחות עצמית ועד להקמת פרויקטים יצירתיים. אשמח ללמד אתכם לעבוד עם המוח ולרכוש כלים יעילים ויישומיים לחשיבה חדשה ויצירתית.

האור הלבן מתאימה מאד גם לילדים, גם אלו שהם בעלי הפרעת קשב וריכוז.

ולגולשי האתר האהובים, הנחה משמעותית של 20% על כל טיפול, סדנה או ייעוץ.

נגה סיני

0547631202 | אימייל

סמנכ"ל האור הלבן, מטפלת בכירה, מרצה ומעבירת סדנאות והכשרות.

www.whitelight.org.il

תגיות
הראה עוד

1 thought on “סיפור האהבים של נגה והאור הלבן”

כתיבת תגובה

Close