בעלי מקצועזוגיות ומשפחהטיפוליםסדנאות, קורסים, חוגים

פרקטיקה רגשית עם פסיה

פסיה בן נון מפתחת ומאמנת של תהליך האימון והצמיחה – פרקטיקה רגשית.

שלום שמי פסיה בן נון. עד לפני שנה עבדתי בתעשיית הפרמה כמנהלת תחום, זו תעשיה עתירת ידע ותובענית, העוסקת באסטרטגיות שיווקיות לטווחים ארוכים. במקביל, בשעות הפנאי המעטות, מצאתי את עצמי מלווה ותומכת באנשים בצמתים של חייהם – חברים, מכרים או כל מי שקיבל את הטלפון שלי… בדרך כלל זה היה מתחיל בבקשה, האם אני יכולה לסדר לו את ה"דברים אחרת", או, האם אני יכולה לראות מה עומד מאחורי אירועים שהטרידו אותם…

פסיה בן נון

מאז שאני מכירה את עצמי אני "רואה": תהליכים, אנשים, אירועים… בין אם אני רואה בעזרת כלים של קלפים, קפה, כף יד, או, בלי. ולתוך אותה "ראיה" אני מכניסה את הראיה האסטרטגית שלי, ראיה הבוחנת תהליכים בצורה מפוכחת, לאור ניסיון של 20 שנה בתעשייה.
וכך, בהסתכלות לאחור, אני מלווה אנשים הרוצים לזוז ממקום שבו לא נוח להם.

לתהליך הצמיחה אני קוראת "פרקטיקה רגשית",
כיוון שהתהליך משלב את כל הקולות שיש בנו, בין אם אלו היכולות הרגשיות שלנו, תכונות המיוחדות לנו או כלים ומיומנויות שרכשנו בחיים.

לא ניתן באמת לבודד את המרכיבים של ישותנו ולשלוח אותם למשימות. כל הקולות שלנו רוצים להישמע, בין אם אנחנו מאפשרים להם או לא. הפרקטיקה הרגשית מלמדת אותנו איך להבחין בין כל הקולות ולשזור אותם לכדי תכנית עבודה בת מימוש.

אם חשים שהמקום בו נמצאים אינו מספק יותר, כאשר יש תחושה של "על יד", כאשר המחיר אותו אנו משלמים גבוה מהתמורה, זה הזמן לשחרר הרגלים ישנים ולזוז למקום אחר. אם אתם מרגישים שהחיים חולפים על פניכם, משהו מוחמץ ויש פער בין הצבת מטרות והשגתן, זה הזמן לבחון את הדברים אחרת. הגיע הזמן להבשיל ולצמוח.

באימון, הן האישי והן העסקי – נבחן מחדש את כל הקולות והיכולות שהופכים אותנו למי שאנו. נציב מטרות, בין אם אילו מטרות איכותיות או מטרות עסקיות (קידום בעבודה, קניית בית, קידום עסק וכו') וניצור ארגז כלים אישי, שמתאים למבנה הרגשי שלנו ולאופן שבו אנחנו פועלים בעולם. האימון האישי הינו פרטני. לאחר זיהוי כל הקולות שבתוכנו נציב מטרות – ואיתן נעבוד.

לדוגמה:
אישה הגיעה אלי לייעוץ, עם התלבטות בין שני מקומות עבודה. שניהם הלמו את כישוריה ונראו לה מעניינים וטובים. לשניהם היא התקבלה. אחד ממקומות העבודה הציע משכורת הרבה יותר גבוהה מהשני, ולכאורה היה הבחירה המתבקשת. לאחר ששמנו על הנייר את התמונה המלאה, עם השיקולים לכאן ולכאן, האישה בחרה במקום העבודה עם המשכורת הנמוכה יותר. הסיבה, שהיתה סמויה מהעין לפני תהליך הבירור, התגלתה: מקום העבודה השני מאפשר לה לעבור כמה פעמים בשבוע אצל הוריה הזקנים ולשתות איתם קפה. בשלב זה של חייה – זה היה הערך שהכריע את הכף.

בסדנאות לבניית תוכניות עבודה אישיות
נלמד תהליכים, כמו איך מחליטים החלטות. איך לצאת מהדפוס שבו הכול מסתובב בראש ובלב, ותמיד מגיעים לרגע האחרון לפני שצריך להחליט ואז ממהרים ואחר כך מצטערים. נלמד איך מגיעים להחלטות מושכלות, שמשלבות את מה "שחייבים" עם איך שמרגישים, ונמצא את הדרך להגיע להחלטה שאפשר לחיות איתה בשלום, מבלי ל"התבחבש" ו"לחפור" לנו את הראש.
נלמד כיצד להציב מטרות מדידות, כיצד לבחון רעיונות  – אם הם ברי מימוש, האם יש להם "בשר", מהן אבני הדרך בין רעיון למימוש, איך יוצקים זמנים והופכים דברים למעשיים ופרקטים.
אימון זה מתרחש בקבוצה, בה כל אחד מהמשתתפים משתמש במשימות הקבוצתיות לצורך חקירה אישית.
הקבוצה הבאה נפתחת ב- 14/11/10 בפרדס חנה.

כמו כן תוכלו להיעזר בי בכתיבת תכנית עסקית ומסמך עבודה – תהליך זה מיועד ליזמים, שרוצים לקדם עסק חדש או לרענן עסק קיים. נשב ביחד על כל הרעיונות, נצליב נתונים, נבדוק מספרים, נראה לאן רוצים להגיע ונבנה את הדרך לשם על הנייר. תכנית עבודה מסודרת היא מפתח, שעושה הבדל עצום בין התנהלות הישרדותית להתנהלות מושכלת, ששכרה בצדה.

התמורה

* הגדרה מאוזנת שנותנת מקום לכל ה"קולות" שלנו, למה אנחנו באמת רוצים להשיג
* תיעול חזקות ויכולות שלנו למקומות הנכונים
* יכולת להגיעה לשלמות קבלה וסיפוק עצמי
* כלים פרקטים להתמודדות והשגת תוצאות טובות יותר בהתמודדות עם אתגרים עתידיים
* תהליך ממוקד וקצר של 10 מפגשים

אימון פרקטיקה רגשית מתאים הן לאנשים שרוצים לשנות תהליכים בחייהם, לקבל כלים להתמוד עם החלטות לצמוח, והן לעסקים קטנים ובינוניים הרוצים להתקדם, להגדיל את מעגל הלקוחות, למצוא עוד נישות למוצר וכו.

ייעוצים ואימונים אישיים ועיסקיים מתקיימים בביתי בכרכור.
הסדנאות יתקיימו במהלך השנה בפרדס חנה אצל לאה ג'אנה בר"ח תרפ"ט.
הסדנאות בניות מ-5 מפגשים בני 3 שעות, עד ל-10 משתתפים.
הסדנא הקרובה תתחיל ב-14 לנובמבר בשעה 19:00.

פסיה בן נון –  מאמנת ויועצת לצמיחה, חממת פרקטיקה רגשית.
מאמנת מוסמכת מטעם איק"א, מגשרת, מטפלת דרגה 3 של שפת האור. 19 שנות ניסיון בניהול שיווק ומכירות. בוגרת אוניברסיטת ירושלים. בוגרת קורס דיירקטוריות של מכון יה"ל, אוניברסיטת בר אילן.

אשמח לשמוע מכם, בטל': 052-4701233 | אימייל.

תגיות
הראה עוד

8 thoughts on “פרקטיקה רגשית עם פסיה”

 1. בבית ספר שבילים פרדס חנה החל לצמוח פרויקט סיוע חברתי שנקרא " מלאכי יום הלדת". הפרויקט קייים בכל הארץ ורציתי להפעילו גם בפרדס חנה.מטרת הפרויקט : לחגוג יום לדת ילדים שמשפחותיהן אינן יכולות לחגוג להן ,מפאת קשייים כלכליים. כל המעוניין שיחגגו לילדו או לכל ילד אחר מוזמן לפנות אליי. שמי יעל אופק והטלפון : 0509272879

 2. פסיה איכותית. שילוב של חדות חשיבה, פרקטיות מלווה בניסיון תוך שילוב ההארה בה התברכה.
  טוב להקשיב לה, היא יודעת על מה היא מדברת.
  הכוחות שהיא מעבירה אליך תוך ניתוח שכלתני של מצב – מביאים אותך למקום טוב יותר בחיים.
  האור בו התברכה, מילא אותי בתחושה שאין דבר שאני לא יכולה לבצע, באיזה צעדים עלי לפעול.
  חשוב! מומלץ! למי שרוצה לעשות את הצעד הנכון עם אשה מוכשרת וחכמה.
  אני ממליצה על פגישה עם פסיה לכל מי שרוצה לפרגן לעצמו.
  שרי

 3. פסיה מדהימה
  לא יאומן כמה רחוק עפתי תוך פחות מחודש, אחרי שיחה של שעתיים בלבד איתך.
  את רואה רחוק ומדוייק וידעת לשאול בדיוק, אבל בדיוק, את השאלה הנכונה.
  שעתיים בלבד הספיקו לי כדי להתאהב בך לגמרי.
  מחכה להזדמנות הבאה להיפגש
  אוסו

כתיבת תגובה

Close