זוגיות ומשפחהטיפוליםסדנאות, קורסים, חוגים

קונסטלציה משפחתית יכולה לעזור

עושים שלום בנשמה…
קונסטלציה משפחתית –
סדנה תהליכית בת 6 מפגשים

הקונסטלציה המשפחתית מציעה דרך מפתיעה ומרתקת כדי להביא בהירות לכל אותם מקומות "תקועים" או "לא מובנים" בחיינו, וליצור מבנה חדש בו האהבה והריפוי זורמים בחופשיות. תוך כדי תהליך עמוק ומרתק במיוחד של דינאמיקה קבוצתית, אנו מעלים על פני השטח בצורה מוחשית מאוד, את הדינאמיקות המשפחתיות המשפיעות על חיינו, חושפים את האמת הנסתרת שמנהלת אותנו, ויוצרים מודל חדש ובריא המחולל טרנספורמציה אמיתית בחיינו.

זהו תהליך טיפול עצמתי הנושא בחובו פוטנציאל אדיר להשבת האיזון למשפחת המקור שלנו. מעבר לריפוי שהוא מביא עמו, נושא בחובו התהליך גם חכמה אדירה שעשויה להעשיר את חיינו על ידי הבנה רחבה ועמוקה יותר של נושאים כגון אהבה, מיניות, כבוד, מוות ואספקטים מהותיים נוספים בחיינו. הקונסטלציה המשפחתית מציעה הסתכלות על החיים כפי שהם.

השיטה מאפשרת לנו לקבל תובנות חדשות ומהותיות של הדינאמיקות המעצבות את חיינו ולהשיב חוזק, בהירות ואהבה לתוך חיינו. זוהי דרך למצוא את מקומנו הנכון והמשוחרר בתוך המשפחה (ובחיינו בכלל). בתהליך אנחנו מתבוננים בדינאמיקה המשפחתית שלנו ממקום צלול וחומל ובסביבה בטוחה ומזינה.

התהליך:
בשישה מפגשי בוקר, בתוך קבוצה אינטימית של אנשים, נלמד להכיר את הדינאמיקה הפנימית של המשפחה שלנו ונבין לעומק כיצד היא משפיעה על כל תחום ותחום בחיינו. כל מפגש יכלול לימוד העקרונות של הקונסטלציה המשפחתית ויתמקד בנושאים כגון אהבה, מערכות יחסים, מיניות, מוות, מחלות ועוד. החלק העיקרי של המפגשים יוקדש להעמדות עצמן של חברי הקבוצה.

קהל יעד:
יועצים, מטפלים וכל מי שנמצא בתהליך של צמיחה ורוצה להביא בהירות ואיזון לחייו.

אריאל מילאן כרמלי
מנחה, תרפיסט ומאפשר תהליכי מודעות ליחידים ולקבוצות.
הכשרותיו התרפויטיות כוללות Pulsation, ייעוץ, תרפיית ילדות (Primal Feeling), קונסטלציה משפחתית, גשטלט, NLP וטיפול בטראומה בשיטת Somatic Experiencing

פרטים והרשמה:
6 מפגשים, אחת לשבועיים בימי ג' 10:30-13:00 החל מה-4/5
סטודיו יוגה מהלב, זכרון יעקב.
עלות: 700 ש"ח
פרטים והרשמה: גילי- 054-4445366 במייל ובאתר >>

תגיות
הראה עוד

2 thoughts on “קונסטלציה משפחתית יכולה לעזור”

כתיבת תגובה

שווה לראות גם

Close
Close