השימושון

קונספירציה קוסמית

מסתובב אימייל על אירוע קוסמי שעומד להתרחש ב- 17/10. זה טקסט חייזרי, שמזכיר קצת את השפה של ספר הידע. אם הנבואות על 2012 אכן יתגשמו, אירוע כזה הוא טיפטוף מקדים.

A Cosmic Trigger Event will occur on the 17th of October 2006. This is
the beginning, one of many trigger events to come between now and 2013.
An ultraviolet (UV) pulse beam radiating from higher dimensions in
universe-2 will cross paths with the Earth on this day. Earth will
remain approximately within this UV beam for 17 hours of your time.

הנה הטקסט המלא, בעברית ובאנגלית.

כשחיפשתי חומר ברשת מצאתי שה- 17 באוקטובר הוא היום הבין לאומי לביעור העוני , אבל שום דבר על המסר הקוסמי. בגלל ש 20:13 הוא התדר המרכזי בלוח הצ'ולקין של שבט המאיה, ניגשתי ליומנישה, שבו משובצים סימני המאיה מדי יום לצד התאריך העברי והלועזי. לפי לוח הצ'ולקין, ה- 17 באוקטובר הוא יום שער. ימי שער הם ימים מיוחדים מבחינה קוסמית, בהם השערים האנרגטיים נפתחים והאנרגיה מתחזקת. במעקב אחר התאריכים ניתן לראות כי רבים מימי השער מתרחשים בחגי ישראל ושניתן למצוא הקבלות והתאמות רבות בין אפיונו של גל, לבין פרשת השבוע המתאימה לו ביהדות, לבין האנרגיות שמבטאות ההקסגרמות של האי-צ'ינג הסיני, הרונים של הוויקינגים ועוד. בקיצור, אם המסר נכון ולא מדובר בניסוי המוני של מיינד קונטרול, כמו שחוששת הבלוגרית פולי-אן, אז מדובר ביום חשוב לפחות כמו יום כיפור..

בהפוגה מהחיפוש אחר אינפורמציה נוספת הגעתי פתאום לקפטן אינטרנט, שם הופיעה אתמול ידיעה מעניינת: יאהו תשגר לייזר לחלל עם מסרים לחוצנים במקרה או שלא, השיגור נקבע ליום שלישי הקרוב (כך כתוב ב"הארץ". באתר עצמו לא מצאתי אזכור לתאריך הזה). את החומרים הייחודיים ביותר היא תשגר לחלל והם יוטמנו גם ב"כמוסת זמן" שתיקבר בעמק הסיליקון. ומאיפה הם הולכים לעשות את זה?

טאוטיוואקן שבמקסיקו, פעם מרכז של אימפריה קדם ספרדית נרחבת (תגידו מאיה! מה זה הניסוח הקולוניאליסטי הזה) מתוכננת להיות אתר השיגור לניסיון תקשורת עם חיים מחוץ לכדור הארץ. החל מיום שלישי מוזמנים בני אדם מכל רחבי העולם לשלוח דרך האינטרנט (http://timecapsule.yahoo.com) טקסטים, תמונות וקטעי וידאו וצליל שמשקפים את הטבע האנושי ושייכללו במסר. האתר שמרכז את איסוף החומרים שישוגרו מציע לאנשים מכל העולם לשלוח חומרים במגוון נושאים ובהם אהבה, כעס, הנאה, עצב, אמונה, יופי ותקווה. האתר גם מציע לאנשים לשלוח חומרים על נושא נוסף – על עצמם.

טוב יאללה. מלא הצלבות ואינסוף קצות חוט. אפילו חנן כהן לא המליץ לכאן או לכאן.. ואני אומרת: התמקדות באהבה, שלום, בריאות ושפע עוד לא הזיקה לאף אחד. נראה לי שבחמש ועשרה אני אשב באוטו מחוץ לחוג דרור, וארתום את הסוסים הדוהרים של המחשבות למטרות טובות. אתם מוזמנים להציע מדיטציות מתאימות.

(ותודה לענת על העזרה בתחקיר:)

הראה עוד

4 thoughts on “קונספירציה קוסמית”

  1. קיבלתי מסר קוסמי שהגברת אפקט המחשבות במועד הקוסמי הקרב ובא לא תהיה פי מליון אלא פי 780,645 בלבד. מצאתי לנכון לעדכן את קהל המאמינים ע"מ שיוכלו לפעול בהתאם. אחת האפשרויות היא להגביר,ברגע הגורלי, את עצמת ההתכוונות בהתאם. בהצלחה

כתיבת תגובה

Close