גם וגםטורים אישייםטיפוליםכלליכתיבה פרטיתניו אייג'סביבה וקהילהסדנאות, קורסים, חוגים

קורס הכשרת מטפלים ומנחי קבוצות עם נירוואן עימנואל לב

קורס הכשרת מטפלים ומנחי קבוצות
החל מינואר 2013

ערב מבוא חווייתי

• יום שני 12 נובמבר ב-20.00 בנירוונה, עין עירון

בערב מבוא זה נלמד על האפשרות ללמוד להיות מטפל עומק בתהליך מרוכז עמוק שמח ויצירתי :
טיפול בריברסינג, הילינג, Osho Therapy, מדיטציות, ביו אנרגיה, מגע, הילד הפנימי, דמיון מודרך, תקשורת מקרבת.
בואו לראות דרך מופלאה להגשמתכם.

פרטים והרשמה – 052-2849727 |  מייל  |  אתר

עלות: 50 ש"ח

נירוואן הלב

 

קורס הכשרת מטפלים ומנחי קבוצות

2 מסלולים לבחירה
-באזור פרדס חנה: 7 סופ"ש, אחד בחודש ו7 מפגשי ערב, אחד לחודש
-בתל אביב: 32 מפגשים שבועיים, ימי רביעי בערב

קורס הכשרת מטפלים ומנחי קבוצות הינו קורס עומק, שמטרתו להעביר את המשתתפים תהליך עמוק וטרנספורמטיבי שבו נפתח ונרפא את כל המבקש ריפוי וגדילה בתוכנו.

הקורס מכוון אותנו להיות מרחב מרפא, למקום בו יכול אדם להגיע, לשתף בכל הקשה והמגביל אותו בחיים, ולקבל את הריפוי, התמיכה והעצמה הדרושה לו כדי למצוא את העוצמה שלו, את החיבור שלו לעצמו, את הכלים כדי ליצור לעצמו חיים בריאים, שמחים, מלאים בהשראה והגשמה אישית בכל תחומי החיים.

הקורס מכוון לפתיחה וריפוי של כל תחומי החיים, בהבנה שאנחנו יצורים הוליסטיים ושכל התחומים בחיינו צריכים להיות בריאים והרמוניים על מנת לחיות חיים מלאים ומספקים.

בקורס נלמד איך לקבל אדם, איך להעמיק איתו, דינמיקות מטפל מטופל, איך להעביר תהליך ריפוי לעומק, שיעורי בית למטופל והעברת העוצמה והבחירה למטופל (ללמד בהדרגתיות את המטופל להיות המטפל והמלך של חייו).

אנחנו נלמד על 4 הרמות שמרכיבות אותנו – הפיזית, הרגשית, ההכרתית מחשבתית ורמת הנשמה.

אנחנו נלמד להכיר את הפגיעות שנוצרות בכל אחת מהרמות, נלמד איך הן קורות, איך הן מתבטאות בחיים, וכמובן נקבל כלים ושיטות לריפוי והתמרה של הפגיעות והפיכתן והתמרתן לעוצמה ונוכחות.

במהלך חיינו אנחנו צוברים כאבים רבים, רגשות רבים שאנחנו לומדים שלא לבטא ומערכות אמונה רבות לגבי החיים. אנחנו לומדים לחיות מהראש ומתנתקים מהחיבור האותנטי שלנו לעצמנו, מאבדים את הטבעיות שלנו, את השמחה שלנו, את החופש לדעת ולהיות מי שאנחנו. כל הכאבים שצברנו בחיים, הרגשות שלא ביטאנו, כל הפחדים המודחקים שלנו, אי אמון שצברנו בעצמנו ובחיים, יושבים בתוך הגופים שלנו (הפיזיים והנפשיים) באנרגיית חיים קפואה, שלא זורמת. גופינו זוכרים הכול, המון אנרגיית חיים מושקעת בלהדחיק את הפחדים והכאבים שבנו.

ישנם חלקים פגועים בתוכנו שנמצאים בתת מודע שלנו, ואנחנו מופעלים בחיים דרכם. למדנו שצריך להתפשר בחיים, שאי אפשר הכול, מערכות אמונה רבות שמגבילות אותנו ושאותן למדנו בילדותנו וחלקן אף נמצאות ב ד.נ.א שלנו, מונעות מאיתנו לחיות את חיינו במלואם.

בקורס נלמד איך להעביר אנשים טרנספורמציה, איך לעבור דרך כל הגופים, לשחרר את הכאב, את אנרגיית החיים התקועה. איך לזהות את מערכות האמונה שמגבילות בחיים ולשנות אותן. נלמד איך ליצור מפגש מחודש עם נשמתנו, איך לחיות את החיים בנוכחות, ברגע הזה, איך לזהות את המיינד שלנו ולחדש את הקשר איתו. נלמד איך להכיל את עצמנו ואנשים אחרים לעומק, איך להשתמש בכל מצב בחיים לגדילה, איך לבחור נכון (דרך חיבור לנשמתנו) את הדרכים הנכונות לחיינו ואיך להוביל אנשים ולתת להם את הריפוי והכלים הדרושים להם כדי לחיות כך.

הכלים שנלמד בקורס
• ריברסינג
• נוכחות ומדיטציה
• הכלה ועבודה רגשית
• ביואנרגיה ומגע
• תקשורת מקרבת, יעוץ
• הילינג, עבודה עם קול
• עבודה עם הילד הפנימי
• דמיון מודרך

נירוואןכמה מילים על המנחה:
נירוואן עימנואל לב – חוקר, לומד, מטפל ומלמד בתחום המודעות והריפוי משנת 1997. הילר, תרפיסט ומנחה סדנאות של שפע, טנטרה, נשימות, תטא הילינג ושירה מקודשת. משתף בכל הכלים הרבים שלמד ולימד במהלך חייו: ביו אנרגייה, ריברסינג, תרפיות מערביות (שיאצו, רפלקסולוגיה,וטכניקות עיסוי שונות). מורה ליוגה, רייקי מאסטר, קבלה, הילינג, תקשורת מקרבת, מלווה צמיחה, מורה ומטפל בשיטת Primal feeling, ריפוי דרך קול ושירה מקודשת, מתרגל ומלמד מדיטציות רבות. מלמד בארץ וברחבי העולם. אב לשלושה ילדים מופלאים.

 

פרטים והרשמה – 052-2849727 |  מייל  |  אתר

תגיות
הראה עוד

כתיבת תגובה

Close