2012 זה עכשיוגם וגםסדנאות, קורסים, חוגים

קורס תיקשור בתנועה עם ריבי פלג

[ריבי פלג]

כל אחד יכול לתקשר. זו יכולת פוטנציאלית, הטמונה במוח שלנו.
הרבה אנשים חווים חוויות תקשוריות באופן פתאומי ולא ברור להם מה לעשות איתן. יש כאלה ששומעים קולות, יש שמקבלים תמונות, יש החשים בגוף, או פשוט חווים ידיעה. כל אחד ואחת מתחברים להדרכה באופן מאוד אישי. בקורס תקשור בתנועה, אני מלמדת איך למזג את היכולת הזו עם חיי היומיום, דרך עבודה עם הגוף.
ביום חמישי הקרוב (16/9) וביום ראשון (19/9) יתקיימו מפגשי היכרות אישיים ללא תשלום, לקראת הקורס, שיפתח באוקטובר.

למה תקשור בתנועה?
באופן כללי ניתן לומר כי אנחנו מתקשרים דרך הראש. הקשר עם האנרגיה המעודנת נוצר דרך צ'קרת הכתר, הנמצאת בקודקוד שלנו. בקורס תקשור אנו עובדים דרך מדיטציה ותנועה על הפתיחה של צ'קרת הכתר ויצירת קשר עם הדרכה מעודנת יותר.

כאשר אנו חווים את האנרגיה הזו דרך הראש, יכול להיווצר נתק של הראש מהגוף. נוצר מצב של חוסר קרקוע בגוף. תעופה של פעילות של הראש ללא תזוזה של הגוף. חשוב ליצור קשר בין הגוף לבין הראש כך שיהיה איזון אנרגטי. וזאת מומלץ לעשות על ידי שילוב של תנועה ותקשור.

במשחקי תנועה אנו לומדים להיות קשובים אל הגוף שלנו, אל הרגע, להגיב בהתאם. אנו לומדים להגיב לכאן ועכשיו ללא תכנון אלא לזרום עם הרגע הנוכח. להיות במקום של יכולת להתבונן בעצמינו ובאחרים ללא שיפוט.
בכדי להגיע למצב הזה אנו צריכים ללמוד ריכוז , פוקוס והרפיה.
את כל המרכיבים הללו ניתן למצוא בתקשור.

בכדי ללמוד לתקשר עלינו ללמוד לאזן בין צד שמאל וימין של המוח .
עלינו ללמוד לסמוך על החלק שבנו שלא יודע מה יביא עימו התקשור.
עלינו ללמוד להתרכז וליצור פוקוס על האינפורמציה שעוברת דרכינו.
בכדי לעשות זאת עלינו ללמוד להרפות – במובן של הגוף ובמובן של השכל. להרפות ממחשבות מוכרות, מדפוסים, מביקורת. ההרפיה מצידה דורשת אומץ – האומץ להיות במקום שמחכה וממתין ללא ידוע. האומץ דורש אמון. אמון שמה שיגיע הוא לטובתנו ולטובת מי שאנו מתקשרים עבורו.

התקשור מאפשר לקחת מנוחה מדפוסי האגו הגורמים למתח ולהיות במימוש פוטנציאל של ההוויה שלנו.
כך גם התנועה – דרך ההקשבה לגוף ולשפה שלו אפשר לקחת מנוחה מדפוסי האגו המבטאים עצמם דרך הראש. כך הראש הופך לאיבר מתוך הגוף ולא לשתלטן המשתלט על הגוף ולא נותן לו לומר את דברו.

הבודהא טען כי החיים הם סבל. הסבל נוצר מתוך תוכנה שקיימת בתוכנו של אי סיפוק תמידי מהמצב הקיים. ההשתוקקות למשהו יוצרת את תחושת חוסר הסיפוק התמידי הזה. האדם המודע , מודע למצב של חוסר סיפוק תמידי ומתוך זה יכול לצאת לשתי אפשרויות. או להתנגד למצב הזה. או לקבל אותו כפי שהוא. אין צורך לשנות כלום אלא ללמוד להיות במצב של חוסר סיפוק כאשר הוא מציג את עצמו כי אין דרך אחרת לחוות אותו ולתת לו לעבור. במצב של סיפוק ואושר להיות שם תוך מודעות לעובדה שגם זה יעבור.

גם התנועה וגם התקשור הם הכלים שלי לחיים. בהם אני נעזרת בכדי להחליט את ההחלטות בחיים שמכוונות לדיוק ולסיפוק בחיי. דרכם אני מלמדת ליצור קשר עם עצמי אחר. העצמי האחר הזה יוצר קשר עם האחרים. הם כלים לאיזון, כל אחד משלים את השני. נוצר דיאלוג בריא והיתרון שבדיאלוג הוא חופש הבחירה.

ריבי פלג מלמדת תיקשור בתנועהקורס תקשור בתנועה יפתח בימי חמישי בבוקר באוקטובר. 10 מפגשים בפרדס חנה.
הקורס מיועד לכל מי שהאינפורמציה הזו מהדהדת אל תוך ליבו, למטפלים, ולאנשים שחוו חוויות מיסטיות ורוצים לקרקע אותם בחיים האישיים. הקורס מזין, משמח ומלמד איך ליצור קשר עם ההדרכה ומתי, איך לתקשר לאחרים ולעצמכם. הלימוד מתקיים בקבוצות קטנות, כל אחד מהנוכחים יקבל הדרכה אישית.
מפגשי הכרות אישיים בני חצי שעה, ללא תשלום, יתקיימו ביום חמישי 16/9/10 בבוקר וביום ראשון 19/9/10 בבוקר.
לתיאום ובכל שאלה – אתם מוזמנים להתקשר.

ריבי פלג
052-8959925 | מייל | אתר

תגיות
הראה עוד

6 thoughts on “קורס תיקשור בתנועה עם ריבי פלג”

כתיבת תגובה

Close