אמנות ועיצובזוגיות ומשפחהמציאות

ראש השנה באינדיגו

שמי אורנה, תושבת כרכור, נשואה ואמא לשלוש בנות. הגענו לכרכור מקרית שמונה בעקבות מבצע "ענבי זעם", בשנת 1996.
כשפינו את כל תושבי קרית שמונה, התפנינו לקיבוץ בשרון ובסופו של דבר, כדי לתת איכות חיים שפויה וטובה יותר לילדות, החלטנו להתמקם באזור. כרכור היוותה אופציה אולטימטיבית – קסם לנו השילוב של יישוב קטן ואינטימי, עם אופי קהילתי. הוריי הם מהדור המייסד של מושב עמיקם, כך שהיתה כאן גם סגירת מעגל בשבילי. השתקענו בכרכור ובמשך שנים העסקים שלנו נשארו בגליל.

במשפחה שלנו משלבים אמנות עם עסקים. מתפתחים מדבר לדבר ואוהבים להיות בתנועה. אחרי כמה שנים של נסיעות על הקו כרכור-גליל החלטנו שהעסק הבא יהיה אזורי, ואת התנועה נשאיר לנסיעות משותפות. וככה נולדה אינדיגו בצומת כרכור – חנות ענקית לממכר רהיטים משלימים, טקסטיל (וילונות, כריות, וכו'), מתנות, חפצי נוי, פרחים וכלי בית. את הפריטים בחנות אנחנו מייבאים בעצמנו מהמזרח, מה שמוזיל עלויות ופערי תיווך.
בחנות קיימים מעל 8000 פריטים במחירים לכל כיס, לכל גיל ולכל אירוע!

אינדיגואני מזמינה אתכם לבקר בחנות, להתרשם מהמבחר ולפנק את עצמכם ואת יקיריכם במתנה לחג. מבצעי ראש השנה באינדיגו כוללים עד 50% הנחה במחלקת הטקסטיל, וילונות חרוזים ב- 39 ש"ח, מגשי אמאייל פרחוניים ב- 9.90, כילות יחיד וכילות זוגיות יפהפיות, אהילים, סירים ומחבתות אקולוגיים איכותיים, שפע אביזרים מיוחדים לאפיה יצירתית, כלי הגשה בעבודת מקרמיקה, תכשיטים מהודו ב- 50% הנחה, שטיחוני כניסה, ריהוט גן במבצע ועוד….
גולשי מושבה חופשית מוזמנים לבקר בחנות, להכיר ולקבל מתנה לשנה החדשה! (פשוט תגידו שבאתם דרך האתר).

שתהיה לכולנו שנה טובה!
שנת שפע, בריאות, אהבה, ובית יציב ומפנק לחיות, לחלום וליצור בו.

INדיגו – הלבשת הבית. פשוט להתאהב. קניונוע עין שמר צומת כרכור. פתוח 7 ימים בשבוע: א-ה ושבת: 09:00-20:30 שישי: 09:00-15:00.  טלפון בחנות: 04-6271758 |  לקטלוג המוצרים בפייסבוק >>

תגיות
הראה עוד

1 thought on “ראש השנה באינדיגו”

כתיבת תגובה

שווה לראות גם

Close
Close