זוגיות ומשפחהטיפוליםילדיםנשים

רוצה שינוי בחיים!

"למה הרמתי טלפון וקבעתי פגישה לטיפול? אז ככה… הרגשתי מותשת, עצבנית, כעסתי כל הזמן והוצאתי את זה בבית על הילדים. בקושי הצלחתי להחזיק מעמד בעבודה: העומס הכריע אותי, השעות המטורפות, הלחץ לעמוד ביעדים, לא הצלחתי לעזוב את המשרד לפני ש"ניקיתי את השולחן". לא הצלחתי לשים גבולות ולהגיד "עד כאן! יש לי חיים אחרים בבית". גם בבית המוח לא הפסיק לעבוד: פחדתי שיפטרו אותי. המינוס בבנק "ישב" לי כל הזמן בראש ולא הרפה. חזרתי מהעבודה ונכנסתי למשמרת שנייה בבית: ניקיונות, סידורים, בישולים, להיות עם הילדים, תשומת לב לאחד, הסעות לשני, שיעורי בית עם השלישי. הרגשתי שאין לי דקה לעצמי ורק חיכיתי שהיום יסתיים וכולם ילכו לישון. על שעות פנאי לעצמי בכלל לא דמיינתי. הייתי רוצה ללמוד משהו חדש או לעשות שינוי בקריירה אך מי הגיע לזה בכלל? לא היה לי רגע לחשוב על עצמי. נבלעתי בחיים, ולא הצלחתי לצאת מהמשוואה של בית-עבודה-ילדים. רציתי שקט, להיות רגועה, שהחיים יהיו פחות אינטנסיביים. ייחלתי לקצת שעמום של שיגרה ללא תחושה של מרוץ מטורף. רציתי שיהיה לי כוח ואומץ לעשות שינוי, שתהיה לי סבלנות לבעל ולילדים. רציתי לחוש שוב את תחושת שמחת החיים שזכרתי מהעבר".

שמי קרן חן ואת המונולוג הזה ועוד רבים הדומים לו, אני שומעת בקליניקה שלי. אני בטוחה שאתם מזדהים ויודעים מהם תחושות של כעס, עצבנות, פחד, עייפות, עצב, עומס וכו'. אני מטפלת ועוסקת ברפואה משלימה כ-17 שנים. עיקר עיסוקי הוא כמטפלת בפרחי באך ומנחה קבוצות להכשרת מטפלים בשיטת הטיפול בפרחי באך.

ה"רומן" שלי עם שיטת הטיפול בפרחי באך החל כשנחשפתי לראשונה לשיטה בשנת 1992 כשלמדתי רפלקסולוגיה. בהמשך למדתי פרחי באך ובשנת 1998 חברתי למרכז באך באנגליה ללמוד על השיטה מממשיכי דרכו של ד"ר באך. במשך השנים למדתי תחומי טיפול נוספים שאותם אני שוזרת לשיטת הטיפול בפרחי באך.

פרחי באך עבורי זו דרך חיים המאגדת בתוכה חוכמה רבה ופשטות יישום. תמציות הפרחים נותנות מענה ותמיכה לקשיים ומצוקות העולים ביומיום, בצורה כה מדויקת עד שלפעמים נדמה הדבר לקסם של ממש. הטיפול בפרחי באך נותן מענה לעולמינו הרגשי והמנטאלי: סיטואציות יומיומיות, שאנו לא דואגים לאזן כגון, דאגות, מתחים, כאבים, כעסים, פחדים וכל רגש אחר הקיים בנו, מצטברים בתוכנו ובשלב מסוים מתחילים להשפיע על איכות חיינו.

הטיפול נחלק לשני חלקים:

החלק הראשון – מפגש שיחה בו המטופל מעלה את התכנים והנושאים אותם היה רוצה לפתור/לעבד/לאזן. השיחה היא בעלת חשיבות במספר אופנים: זו הזדמנות של המטופל לפרוק את אשר על ליבו, להקשיב לעצמו, לשתף, להתבונן על התכנים האישיים מזווית ראייה אחרת ולקבל הקשבה, תמיכה, כלים לפיתוח מודעות עצמית המאפשרים לו להביא את גופו ונפשו לאיזון המיוחל.

החלק השני – קבלת בקבוק עם תרכובת של תמציות פרחי באך המותאמת אישית למטופל ונותנת מענה לתכנים שהועלו במפגש הטיפולי.

הטיפול בפרחי באך פוגש כל אדם במקום המדויק בו הוא נמצא. הוא יכול להילקח כטיפול תומך לסיטואציה עכשווית או כטיפול תומך לתהליך עומק. הטיפול מתאים לכל הגילאים, מינקות ועד מאה ועשרים.

לקבלת מידע נוסף אני מזמינה אתכם לבקר באתר שלי.

www.keren-hen.co.il

בברכה,

קרן חן

050-2506206 | אימייל

תגיות
הראה עוד

12 thoughts on “רוצה שינוי בחיים!”

 1. קרן היא אחת המטפלות הראשונות שלי. הגעתי אליה באלפיים ושלוש. בהתחלה כמטופלת ואחר כך כתלמידה.
  רק היום אני מבינה לאט לאט שבעצם אצלה וממנה למדתי את התורה כולה. רק היום אני מבינה שהעדינות והרכות יוצאות הדופן שלה אפשרו לי להיות נוכחת. אפשרו לי לחזור לשיטה המופלאה הזאת גם אם זנחתי אותה לכמה חודשים. לפרחי באך ולהתייעצות עם קרן תמיד מצאתי את עצמי חוזרת. היום אחרי שנים אני יכולה להגיד שמה שנדמה היה כמו פגישה מקרית היה הגעה הביתה. את מורה בחסד – מטפלת מופלאה. קרן תודה על הכל. על הזמינות והרכות והעדינות הלא מובנים מאליהם. נשיקות

 2. קרן כשמה כן היא ,קרן אור שנכנסה לחיי קודם כמטפלת מופלאה שהעמידה אותי על הרגליים אני נפעמת מיכולת הנתינה והידע שיש לקרן.לאחר מכן למדתי את הקורס של ברחי באך ומאז אני קודם כל מטפלת בילדיי וזה ארון הפלא שכל מכאוב רגשי יש לו פרח פלא.עם קרן עברתי שינוי בחיי האישיים תהליך מרתק ותומך. עכשיו אני מתמודדת עם תאומים בגיל ההתבגרות וזה לא קל.אני מודה לאלוהים שיש את התמציות של פרחי באך שעוזרים לי לעבור את התקופה.ובחיים האלו כל הזמן יש תקופה שצריך להתמודד אתה .
  קרן היא מטפלת נהדרת מבינה תומכת
  ויש קבלות רבות שמעידות על המקצועות שלה
  אוהבת מלא מלא
  יהודית

 3. קרן מטפלת בי בפרחי באך כבר שנים רבות. היא לוותה אותי בשנות לימודי באוניברסיטה. כשהפכתי לאם ובכלל במהלך התבגרותי מנערה לאישה. קרן כמטפלת ופרחי הבאך כתהליך טיפולי עזרו ועוזרים לי במצבים מורכבים והתמודדיות לא פשוטות. אני חושבת שמי שייתן לדרך הזדמנות ויפתח את ליבו לקרן כמטפלת ירוויח בגדול!!!

  מוקירה ואוהבת מאוד
  ורד

 4. . קרן יקירתי שלומות
  החוויה האישית שלי במפגש עם תחום פרחי באך התחוללה בזכותך. הייתי בקריסה כללית . הייתי טפוס מאוד מתקתק. כאן ועכשו. על פי החלטת האורטופד עמדתי לפני שני ניתוחים חוזרים בכפות ידי , הסבל היה קשה מנשוא והמאבק שלי לבל אשקע ביאוש היה יום יומי .
  זעקתי לעזרה מכיון שלא רציתי לעבור ניתוחים חוזרים שבזמנו הועילו לזמן קצר בלבד .
  בצר לי פניתי אליך קרן .
  לאחר בחינת הבעיה שלי קרן החליטה לקרוא תגר על הרפואה הקונבנציונלית , הקרב היה קשה , קרן לא ויתרה , נלחמה עלי במסירות .פרחי באך חוללו בי שינויים דרמתים .הפכתי למאמינה נלהבת.
  כשנתיים לאחר מכן טופלה אמי[בת תשעים ושבע] בהצלחה מרובה,בפרחי באך, עם כניסתה לבית אבות ושקיעתה בדיכאון. היכולות שלך קרן כבירות.
  הערצתי נתונה לך

 5. יש מיליוני מטפלים בעולם,אבל כמו קרן אין!!!!זה בדוק!!! היא אגדה בדמות אדם!רגישה באופן יוצא דופן!מדוייקת!מלאה בחמלה והבנה,תהליך העבודה איתה מאזן את כל הרמות האפשריות,פיזי,ריגשי מנטלי ולא חשוב מה גודל הבעיה שאיתה מגיעים!הכלי הטיפולי"פרחי באך" הוא פשוט נפלא!!!!ועוזר לשינוי לקרות הרבה יותר מהר!חוויה עצומה ומעצימה והיא בגדר "חובה" לנשמה!לא להסס!

 6. בכל צומת דרכים (והן רבות) חזרתי לפרחי באך.אפילו בלי שהתכונתי, מצאתי את עצמי מול קרן לומדת שוב את הקורס המרתק הזה, או פשוט עוברת תהליך נוסף שהוא חלק מהתהליך הארוך שלי. לעולם יצאתי מחוזקת, מאוזנת ברורה יותר – לעצמי. כמה טוב הוא הכלי הזה. כמה מיוחדת ומצוינת המדריכה.

 7. אני פגשתי את קרן לראשונה לפני שנתיים וחצי בהמלצתה של חברה אחרי שיחת סלון…
  הטיפול האישי והמסור גרם לי להגיע להמון השלמה עם מי שאני ומה שאני מביאה לעולם, לאהוב את עצמי יותר ולהכיל יותר את הסובבים אותי והשונים ממני.

 8. למדתי קורס פרחי באך אצל קרן לפני שנים אחדות ומאז אני לא מפסיקה להעזר בהם ובידע שרכשתי.

  בעזרת הכלי המדהים הזה אני תמיד יכולה לעזור לעצמי, למשפחתי ולכל מי שמעוניין וזקוק, במצבים שונים בחיים.

  הקורס אצל קרן היה חוייתי, מרתק ומעשיר. דרך הלימוד והעברת החומר איפשרו לי להפנים את הידע באופן מלא ולהפוך לכלי עבודה מיידי – ל"ארגז כלים" מעולה לחיים.

 9. אל קרן הגעתי לראשונה בעקבות המלצה של חברה ,הבאתי אליה את בתי הגדולה ,החיבור היה מיידי וקרן שהיא באמת מטפלת מעולה הצליחה תוך זמן קצר להתמקד בבעיה ולטפל בה בהצלחה רבה .בעקבות השינוי בבתי החלטתי ללמוד את התחום אצל קרן ובזכות זה לעשות שינוי גם בחיי.בזכות קרן, אצלנו בבית פרחי באך הם ארון התרופות שלנו .

כתיבת תגובה

Close