טיפוליםנשים

שלוש דלתות של הקשבה וריפוי

אפרת

מזה עשור שאני עוסקת בתחום הרפואה המשלימה. אני מאמינה שכל סוג של כאב פיזי או רגשי הוא בקשה של הגוף והנפש שנעצור לרגע וניתן להם תשומת לב, נקשיב. וכשאנחנו מקשיבים באמת, פנימה ופתוח, מסכימים ונותנים למה שרוצה להיות – מתאפשר חופש.

כיום אני מלווה מטופלים דרך שלוש "דלתות" של הקשבה וריפוי. מכיוון שאני מאמינה בגישה הוליסטית הכוללת שילוב של כלי טיפול שונים, אני מאפשרת לטכניקות השונות להשתלב ולתמוך זו בזו המהלך הטיפול, לפי הצורך.

טיפול רגשי בשיטת המסע, המסע הוא כלי עצמתי של סליחה וריפוי, מדויק, קל לשימוש, מהנה, מלא הפתעות, מבורך ושופע חסד ואהבה, מרפא, מעצים, משחרר את נפשנו לחופשי. הוא מאפשר לנו להגיע ולחשוף בקלות ובדיוק רב ארועים ורגשות שנשארו מאוחסנים בתאי הגוף שלנו ומשפיעים על הדרך שבה אנו חושבים מגיבים ומתנהלים עם עצמנו ועם הסביבה. הוא מאפשר לנו לנקות אותם, לסלוח עליהם, לעצמנו לאחרים, השינוי והריפוי קורים מעצמם מבפנים החוצה ברמה הפיזית והרגשית. אני מלאת הכרת תודה לברנדון בייס וליקום על הכלי הזה ועל הריפוי שהוא מאפשר בחיי ובחיי המטופלים שלי.

טיפול במגע בשיטת בואן-NST, שהיא טכניקה פשוטה, עדינה ואפקטיבית ביותר. שיטת בואן פשוט גורמת לגוף לאתחל מחדש את תהליך הריפוי העצמי הטבעי. בדרך כלל ההקלה בכאב מורגשת מייד לאחר הטיפול הראשון ויש צורך בטיפולים בודדים בלבד בכדי להגיע לפתרון מלא של הבעיה. מצוינת לבעיות אורתופדיות של גב , מפרקים ויציבה. יעילה לטיפול בכאבי ראש ומיגרנות, חולשה ועייפות כרונית, מתח ועצבנות, דיכאון ובעיות נפשיות, בעיות של מערכת העצבים, היפראקטיביות אצל ילדים.

תרגול בשיטת פאולה, שיטת פאולה היא התעמלות טיפולית שמבוססת על השרירים הטבעתיים. יש בגופנו כמה וכמה כאלו. במערכת העיכול, בכלי הדם וגם בפתחים (עיניים, חיך, פי הטבעת, השריר של הפיפי, שאותם אנחנו יכולות להפעיל באופן רצוני). במצב אופטימלי כל השרירים הטבעתיים עובדים במקביל. תסתכלו למשל על תינוק יונק, כל הגוף שלו משתתף, הפה העיניים כפות הידיים והרגליים, כולו נאסף עם היניקה ומרפה, מתכווץ ומרפה…

במהלך החיים אנחנו מכווצות מידי או מחזיקות מידי או שוכחות את אמנות השחרור וההרפיה או שעומס רב מידי במשך זמן רב מידי גרם להחלשות או ש או ש וגם וגם והמערכות יוצאות מאיזון וסימפטומים מתחילים להופיע.

על ידי הפעלה של הספינקטרים (השרירים הטבעתיים בפתחים) באופן ישיר או מרחוק באמצעות "שרירי טריגר", אנחנו יכולות להביא את המערכת לאיזון, לחזק, להרפות, לשפר קואורדינציה, לחטב, לשמח. השיטה יעילה במגוון מאד רחב של סימפטומים. חולשה פיסית או רגשית, דליפות שתן, צניחות למיניהן ובכלל שרירי רצפת אגן מאותגרים, בעיות עיכול, נשימה, יציבה, כאבי גב וראש למיניהם, היא מצוינת לנשים בהריון וכהכנה ללידה ועוד כהנה וכהנה וכהנה. יש בשיטה עשרות תרגילים ובמהלך הפגישות אנחנו מוצאות איזה הכי רלבנטים עבורך והם הופכים להיות מין "ארגז כלים" שיכול ללוות אותך ביום יום ונמצא שם לשליפה בעת הצורך. במשך הזמן רבים מהדברים שתלמדי יהפכו לטבע שני.

איזון והרמוניה של הגוף תומכים ומהדהדים גם ברמה הרגשית והנפשית. ולהפך. כמובן.

"למדתי את שיטת פאולה עם אפרת במהלך ההריון. השתמשתי בכלים גם תוך כדי הלידה ואני מרגישה שזו היתה מתנה ענקית שנתתי לעצמי ותלווה אותי כל החיים. למדתי רמה של הקשבה לגוף שלי שלא הכרתי קודם. ממליצה באהבה" (ליסה דוידשוני)

מבצע התחדשות לשנות חדשות לקוראות מושבה חופשית
מתחילת שנת תשע"ב עד תחילת שנת 2012
שיטת פאולה – 100 ₪ (במקום 150) למפגש שבועי
טיפול בשיטת המסע – 300 ₪ במקום 400
בואן-NST – 180 ₪ לטיפול במקום 220 ₪
בימי ששי בצהריים, פעם בשבועיים, טיפולי בואן חינם לנשים בהריון.

לפרטים נוספים שאלות ומשאלות

באהבה

אפרת

054-4610922 | אימייל

* למרות שהכתוב בלשון נקבה, כל אחת מהשיטות יעילה ונפלאה גם לגברים וגם לילדים.

דלתות אקורדיון

הראה עוד

11 thoughts on “שלוש דלתות של הקשבה וריפוי”

 1. קבוצו תרגול על פי שיטת פאולה
  אם הגיע הזמן להתיחס לבקשות הגוף, לשפר את איכות החיים ולהרגיש יותר טוב
  פשוט בדיוק באהבה
  הנכן מוזמנות…

  קבוצה עם דגש על שרירי רצפת האגן
  בריחת שתן עם כל עיטוש, צניחת שלפוחית או רחם, וגינה למודת לידות או סתם שרירים שזקוקים לתשומת לב
  בימי שלישי בשעה 19:00 החל מה-10.1.12

  קבוצת תרגול לנשים בהריון, החל מהשליש השני ועד הלידה
  הקלה על כאבים למיניהם, חיזוק שרירי רצפת האגן, תרגילים מסייעים ללידה עצמה
  התרגול יותאם באופן אישי על פי הצורך ובהתאם לשלב ההריון
  בימי שלישי בשעה 18:00 החל מה-10.1.12

  משך כל מפגש – 50 דקות, עלות כל מפגש – 30 ₪, התשלום הוא חודשי
  המפגשים יתקיימו בסטודיו המאד נעים של נירוונה בעין עירון
  יש חניה נוחה. יש מזרני תרגול, מים ושתיה חמה יש גם

  אפרת פיליפובסקי
  054-4610922 witch@bezeqint.net

 2. מסכימה עם כל מילה שנכתבה כאן ואוסיף עוד כמה משלי:
  מעטים האנשים בעולם אשר ניתן לומר עליהם כי נועדו למקצועם, ואפרת היא אחת ממעט יחידי סגולה אלו. התמזל מזלי לקבל המלצה עליה לפני כארבע שנים עת התפרצה בי מחלת ניוון שרירים, ומאז טיפולי ה-NST – ואפרת כמטפלת – הם מהגורמים המקלים והמועילים ביותר למצבי. לאפרת יכולת הקשבה והכלה אינסופית, רצון עצום לנתינה, ואהבת אדם אמיתית. כשרונותיה כמטפלת רבים, ואהבתה לעשייתה עוד יותר.

  ואכן, זה המקום להוקיר לך תודה אפרתי ולהביע אהבה גדולה! וכמובן להמליץ בחום!

  דנה.

 3. אפרת היא אחד המלאכים בחיי ואשה שיודעת להיות שם באמת עבור האחר. זו הזדמנות להודות לה על כל הפעמים בהם נפגשנו בשדה הריפוי, וגם הזדמנות להמליץ לכם לפרגן לעצמכם חוויית ריפוי וליווי יעילה, עמוקה מחממת לב.

 4. אפרת הצילה אותי.
  אחרי הלידה הראשונה שלי פרקתי את עצם האגן !!! צלעתי וגררתי רגל 8 חודשים !!
  הייתי אצל מטפלים רבים ויקרים והמצב רק הלך והדרדר.
  אל אפרת הגעתי מיואשת לחלוטין והנה להפתעתי הרבה כבר לאחר הטיפול השני (בשיטת בואן) הלכתי בלי צליעה ואפילו הצלחתי לעשות פעולות פיזיות קשות מהן נמנעתי זמן רב. בעשור האחרון אפרת מלווה אותי פיזית ורגשית ותומכת ומטפלת באופן מופלא, קשוב,
  חברי ואוהב !!
  בעיני אפרת היא דוגמא למטפלת אמיתית, שמטפלת מהלב ומרצון טוב, וזה ניכר.
  תודה לך יקירה.

 5. וואו!! אפרת היא אשה מיוחדת במינה ומטפלת מדהימה!
  מי שייתן לעצמו את אפרת במתנה, ייתן לעצמו מתנה שתשנה לו את החיים.
  לאפרת יש יכולת דיוק, נתינה, הכלה הקשבה
  אפרת מקצועית ביותר.
  טופלתי אצלה ואני עדיין מטופלת אצלה בכל פעם שאני זקוקה.
  ובכל פעם היא מצילה אותי מכאב או מתקיעות.
  מומלץ לא לפספס את המחירים השווים שהיא נותנת עכשיו!
  אפרתי, זאת הזדמנות טובה לומר לך תודה
  תודה על השנים שאת מלווה אותי
  תודה תודה
  תודה תודה
  אוהבת מאוד

 6. במשך שלוש שנים נתתי לאפרת להכניס אותי בכל פעם בדלת אחרת משלוש הדלתות, ובכל דלת מצאתי אוצר בלום של הקשבה עצמית, הבנה עצמית, שחרור וצמיחה.
  כשהייתי על סף אובדן שפיות לפני מעבר דירה – הופ הופ, כמה לחיצות בואן ונהייתי כמו חדשה. בתהליך פאולה של כמה חודשים חזרו לי כוחות שהסתתרו שנים ארוכות.
  אחרי תהליך המסע נעלמו סימפטומים מציקים ביותר.
  אפרתוש, את מכשפה לחיזוק שרירי רצפת המוח!

 7. המפגש עם אפרת היה אחד הדברים הנפלאים שקרו לי בעקבות המעבר לפרדס חנה לפני קצת יותר משלוש שנים, בזכותה הפכתי מעוד control freak שחורק שיניים בבוקר , לאשה זורמת יותר ולפעמים אפילו מחייכת ובסך הכל באתי לחזק את שרירי רצפת האגן… תודה אפרת, מתנה שכמוך

כתיבת תגובה

Close