אהבה, תשוקה וזוגיות – שני מופעים בערב אחד בתיאטרון הידית

מתי הארוע

תאריך: 05/10/13
שעה: 20:00 - 22:30

פרטי הארוע


חוזרים לחגיגה כפולה בידית! ההצגה המדוברת ' שלוש אצבעות מתחת לטבור', ומיד אחריה המופע הסוחף 'באושר ועושר' של שי אביב ומיכל ליבדינסקי. ערב מושלם על הזוויות השונות והמשונות ביחסים הכי מרתקים בימינו: יחסים בין גבר לאישה. ניתן להזמין כרטיסים רק לאחת מההופעות, או לשחק אותה ולרכוש כרטיס בהנחה לשתיהן. מיניות, זוגיות, שגרה, תשוקה, מאבק, התמסרות, אכזבה, אהבה

מוצאי שבת, 5.10
שעה 20:00 שלוש אצבעות מתחת לטבור
שעה 21:30 באושר ובעושר – שי אביבי ומיכל ליבדינסקי במופע זוגי

כרטיס מיוחד לשני המופעים ב- 110 ש"ח. להזמנות 077-5301381

שלוש אצבעות מתחת לטבור –
האירוע התיאטרוני "שלוש אצבעות מתחת לטבור" הנו מסע של בירור המותר והאסור, האפשר והאפשור, הקבלה והנוחות של האדם עם עצמו, עם גופו, עם תשוקתו. גילוי חדוות הגוף מול התניות תרבותיות, איסורים, עיוותים, דיכוי החופש הפנימי, הראשוני האותנטי. זהו מסע מן השלם אל השבור ובחזרה, בניסיון לגלות מהו המרחב בו ישנה אפשרות להוויה שלמה, זכה, יצירתית, יצרית. ולוּ רק להתגעגע להוויה זו, שאולי התקיימה אי שם בראשית הדרך, בגן העדן האבוד. להתעורר, ולמצוא דרך חדשה, לפתוח דלת אחרת אל עצמנו ואל מפגשנו עם האחר ועם העולם.

באושר ובעושר –
" והם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה…. זה המשפט שדפק לי את החיים. ולא רק לי, למיליוני זוגות גרושים ברחבי העולם יש זכות לתבוע את מי שכתב את זה, את מי שהקריא לנו את זה, את מי שהכניס לנו את זה טוב טוב לראש וללב מאז שהיינו קטנים"
ככה מתחיל המופע, הבנוי ממערכונים קצרים שמדברים על הכל: ההתאהבות, השגרה, הכמיהה החוצה, ההתפנקסויות, הפחד מזמן איכות, הנסיעות לצימר, השתיקות במסעדות, המין "האדיר", והרצון להישאר יחד למרות הקשיים השחיקה והפיתויים בדרכים. המופע משובץ שירים, ומלווה בגיטרה של אורי רגב. המערכונים נוגעים בקלילות והומור בנושאים שלא תמיד קל לדבר עליהם, ומשאירים את הצופים עם טעם מתוק, ותחושה שהכל בסדר.


מחיר: 110

אתר אינטרנט / פייסבוק: https://www.facebook.com/events/1384648838435227/

מיקום הארוע

Loading Map....

כתיבת תגובה

Close