מכירת בגדי חורף יד שנייה, וינטאג' ושוקולד טבעוני עבודת יד

מתי הארוע

תאריך: 07/03/14 - 08/03/14
שעה: 10:00 - 18:00

פרטי הארוע


מכירת בגדי חורף יד שנייה, וינטאג’ ושוקולד טבעוני עבודת יד
שישי 7/3 בשעות 10:00-18:00 שבת 8/3 בשעות 10:00-18:00
בנות יקרות,
אפשר כבר לקרוא לזה מסורת. חמש שנים שבהן ערכנו כשלוש פעמים בשנה מכירות יד שנייה מוצלחות בתל אביב ובמושב אביאל, בחצר של תמר.

אז איך זה עובד? אנו אוספות בגדי נשים במצב טוב בלבד. מה שלא מתאים למכירה עובר לתרומה ומה שמתאים נמכר במחיר של 10 עד 50 ש”ח. חלק מההכנסות עובר לתרומה, בכל מכירה אנו תורמות למקום אחר. תרמנו כבר לפליטים מדרפור, מקלט לנשים שהתדרדרו לזנות, עמותת רוח נשית, ויצו, סח”י, אנונימוס, בית הילדים בגבעת עדה ועוד. ובמכירה הקרובה נתרום לפנימיה באזור פרדס חנה.
וכמו במכירה הקודמת, נקבל עזרה גדולה בצורת תרומות בגדים נדיבות מחנות הבגדים “מציעא” אשר שוכנת לה בחצר קסומה במדרחוב של זכרון. שוב, תודה גדולה לאירית על הנדיבות והעזרה הגדולה!

נודה ונשמח אם תביאו בגדים בכל יום ושעה לבית של תמר במושב אביאל.
כמו כן נמכור בסופ”ש את השוקולד הטבעוני של תמר ללא מוצקי קקאו/חלב/סוכר/גלוטן…

יהיו טעימות ביום המכירה…
פרטי הגעה: מצומת גבעת עדה (כיכר) נוסעים לכיוון גבעת עדה על כביש 653. לפני שמגיעים לגבעת עדה פונים שמאלה לכיוון עמיקם/אביאל. זהו כביש 654. פנייה שנייה ימינה זוהי הכניסה למושב. (שימו לב כי ישנן שתי כניסות למושב. אם הגעתם לעיקול חד ימינה (90 מעלות) סימן כי עברתם את הפנייה הנכונה)
בתוך המושב עוברים במפר ראשון וכמה מטרים לפני במפר שני ישנה פנייה ימינה לדרך עפר. יש לפנות בה ולנסוע מעלה כ 100 מטרים. הבית/סטודיו שם. ברוכות הבאות!!!

תודה,
תמר והבנות


מחיר: חינם

אתר אינטרנט / פייסבוק: http://chandra-yoga.com/

מיקום הארוע

מעלה מפה...

כתיבת תגובה

Close