השימושון

הגל הנוכחי לפי המאיה: גל הכוכב

[הגל הזה התחיל שלשום אבל אני, שהיה לי יום הולדת גלקטי בגל הקודם (עובדת על הפוסט) הייתי שקועה כל כך עד שרק היום ניצנץ אלי הכוכב מבין ערמת האימיילים  (רונית)]

מאת: טליה טוקר

שלום וברכה:
זהו זה. הגענו לגל האחרון והמסיים של לוח הצ'ולקין. 13 הימים של גל הכוכב מובילים אותנו לאנרגיה שמשית מוזהבת של סיום והתחלה חדשה. כולנו חווים את ההאצה בזמן שמתרחשת עכשיו. זירוז תהליכים שכזה תמיד מתרחש לקראת סופו של הלוח המקודש והמהירות הולכת ומתגברת ממחזור אחד של צ'ולקין למשנהו. נדמה שכמות ההתרחשויות היא עצומה ביחס לכמות השעות הקיימת ביממה לינארית. "בקרוב" תפיסת הזמן שלנו עומדת להשתנות. מתפיסת זמן של קו לינארי עם עבר ועתיד לתפיסת זמן ספיראלית שהווה תמיד. ממצב של תנודה אנרגטית ל"מה יהיה" ול"מה היה" למצב של נוכחות שקטה ברגע. זוהי בעצם המטרה העיקרית של משחק הזמן הזה הקרוי צולקין ושל הסמלים הגיאומטריים של המאיה. המטרה היא לעזור לנו להבין שאנחנו אלה שממציאים את הזמן שחולף, שהזמן לא נמצא שם בחוץ אלא שהוא קיים בתוכנו. אנחנו יצורים שחיים בשלושה מימדים הקרויים אורך, רוחב ועומק ובאשלייה הלינארית המדידה, אנחנו חושבים שהזמן נמצא מחוצה לנו. נדמה לנו שיש גורם חיצוני כזה שחולף ומתקתק ואנחנו, כל הזמן מודדים את עצמנו ביחס לדבר החיצוני הזה. העבודה היומית עם הקודים של הזמן והתנועה במרחב המציאות על גבי הגלים מאפשרים בהדרגה לצמצום הפער בין הרצוי למצוי בחיינו. פער מהותי זה הוא קריטי בדרך ראיית המציאות שלנו וככל שאנחנו מסוגלים לחוות את ההווה המצוי שלנו כמושלם, כך אנחנו יכולים למגנט אל הרגע את אינסוף האפשרויות. ככל שהפער הזה מצטמצם אנחנו מתחילים לקלוט שהזמן קיים בתוכנו ושאנחנו אחראיים באופן בלעדי על יצירת המציאות שלנו.

ב-22/7 בסוף גל הכוכב אנחנו מסיימים מחזור של צ'ולקין ולמחרת ב-23/7 מתחילים אחד חדש. כשם שאנחנו חווים קפיצה אישית ושינוי בין גל לגל, על אחת כמה וכמה אנו משתנים ומתפתחים בין צ'ולקין אחד למשנהו. תחילתו של לוח מסמלת לידה מחדש אל מציאות אחרת בחיי היום יום שלנו. סיום מחזור של 260 יום מסמל כניסה של אנרגיה חדשה אל תוך כדו"א ואל חיינו. אנו חווים קפיצה במודעות הקולקטיבית שמביאה עימה תדר חדש של צורות, צבעים וצלילים שמקיפים אותנו עכשיו. ההאצה בזמן והתדר החדש מאפשרים לכל אחד ואחת מאיתנו לעבור לשלב הבא בהתפתחות האנושית שלנו. גל הכוכב שמסיים את לוח הצ'ולקין מאפשר את ההתנקות והשחרור הסופי של הישן ואת הזריעה של הרצונות המדוייקים שלנו למחזור החדש.

כוכב
10/7, ברוכים הבאים לגל הכוכב: הכוכב הזוהר והמנצנץ דוחף אותנו בגל הקרוב להתמלא בעוצמה ובחיוביות ולהקרין את הידע והאור שבנו לכל עבר. זהו הגל האחרון של לוח הצ'ולקין. הגל שבו אנו עושים "פינישים" לקראת מחזור חדש בן 260 ימים. לכן הכוכב מבקש מאיתנו להתבונן בכל ההיבטים בחיינו ולראות כמה דברים כבר השגנו במהלך הזמן וכמה כבר יש בנו ובחיינו. הכוכב הוא "החיוביסט" שבחבורה ומלמד לראות את הפלוס שקיים בכל דבר ודבר. לקראת סוף הלוח אנחנו עושים סריקה כללית ומאירים את זוית הראייה שלנו בנושאים הרלוונטיים. הכוכב הוא מגדל-אור שממגנט דימויים חיוביים לגבי עצמנו ובכלל ומאפשר להגיע לתחושה שאנחנו בסדר גמור כפי שאנחנו, ברגע זה ממש. הוא מאפשר להחליף דימויים שליליים שיש לנו במחשבות חיוביות ומפרגנות וכך להגדיל את ההערכה העצמית שלנו ואת האהבה לעצמנו ולחיינו. הכוכב מסמל את האנרגיה האומנותית של ונוס ומבקש מאיתנו לארוג באלגנטיות ובחינניות את מציאות חיינו. אנחנו לומדים לעדן עוד יותר את הפעילויות שלנו ולהכניס הרמוניה למצבים שונים בחיינו. גל הכוכב מלמד לראות את היופי שבתוכנו וכהשתקפות את היופי וההרמוניה שקיימים בחיים. הכוכב שמסמל את הזרע והביצית גם עוזר לנו לזרוע התחלות חדשות לקראת המחזור הבא ונותן את ברכתו לדרך רוויה בהרפתקאות משמחות. הוא מאפשר להתחלות בעבודה, בקשרים עם אנשים, בנסיעות ועוד ומביא לתחושה של פוריות והתמזגות.
מעבר לכך הכוכב מאפשר לקבל הדרכה מהחלומות, אם רק נבקש לזכור אותם ונלמד מהם. הנכם מוזמנים לדמיין את הסמל של הכוכב לפני ההרדמות ולבקש ממנו לזכור את החלומות מיד כשמתעוררים בבוקר. להכין מחברת ועט ליד המיטה ולהנות מהסימנים והאהבה שהכוכב שולח.
במשך שלוש עשרה הימים הבאים האנרגיה שאנו מושכים מאפשרת לזרוע את הכוונות שלנו להרמוניה, אהבה ושלמות בחיינו. כולנו מוזמנים לדמיין כוכב ורוד מעל לראשינו ועימו להתהלך במשך הימים של הגל..

ירח
ה- 11/7: טון 2, האתגר של הגל באנרגיה של ירח בהדרכת דרקון:
כמובן שלא בקלות עומד להסתיים לו הצ'ולקין ובסופו אנו מתמודדים עם פצעי ילדות שלא מרפים מאיתנו. אנחנו בבסיסנו מורכבים ממח רגשי ששני שליש ממנו מתמקד בחסר. המח הזה נבנה היטב בילדותינו ולצערנו אנחנו ממשיכים למחזר שוב ושוב את פצעי העבר. אמנם אנחנו מתבגרים ומשתנים אך הטראומות המהותיות ממשיכות להשפיע על כל מהלך עולמנו. בסופו של המחזור הגיע הזמן להתנקות סופית מכמה "פיילים" כבדים שכאלה ולהתחבר לעוצמה האינסופית הקיימת בנו. בגל האחרון של הצ'ולקין אתגר הירח מבקש שבמקום החסר, האומללות ודפוסי הקושי שמלווים אותנו מאז ילדותנו, נטעין את עצמנו באהבה ובחיוביות. אנו לומדים לשחרר טראומות ותחושות של "אני לא יכול/מספיק/מוצלח.." וכו'. כתוצאה מהתנקות זו מתחילה תנועה נעימה ביום יום שלנו. הירח מסמל את המים ואת הזרימה וככל שאנחנו מתנקים מדפוסי החשיבה השליליים, אנחנו יכולים לנוע בעוצמה במציאות על כל עומק הרגשות שלנו ולממש את עצמנו. אנרגיית הדרקון מדריכה היום לשחרר את הביקורת העצמית ולהחליפה בחמלה וברכות כלפי עצמנו. הדרקון שמסמל את ההזנה והרוך מלמד כיצד להתייחס אל עצמנו כשם שאנחנו מתייחסים לילדים תמימים וחסרי מודעות. אתגר זה מוביל להיוולדות מחודשת לקראת מחזור חדש, לסוג של התקדשות. ככל שאנו מנקים את המידע של החסר ומזינים בחום את הילד שבתוכנו, אנו מתחברים ישירות למידע אינסופי ולעוצמה פנימית.

לפי החכמה הסינית האנרגיה בימים אלה קרויה: "חזרה", "נקודת מפנה" (הקסגרמה 24), עפ"יה קיים פוטנציאל גדול לצמיחה, לגישה חדשה בכל התחומים ולקבלה של הטבע שלנו כפי שהוא (כוכב 1). גם הסינים מדברים על סיום של מחזור ישן בימים אלה, על הסתגלות למצב החדש ועל ידיעה עצמית (ירח 2).

כלב
ה- 12/7: טון 3 בגל בו מתחיל הפוקוס לפתרון האתגר, באנרגיה של כלב בהדרכת קוסם: כשם שהסימבול של הכלב מלמד על אהבה ללא תנאי וחברות ונאמנות אין קץ, כך אנרגיית הכלב של היום מבקשת שנעשה את מה שטוב לנו בכל רגע, נעמיד את עצמנו בראש סדרי העדיפיות בחיינו ונשמור על נאמנות לעצמנו. לעתים קרובות אנחנו מפנים את האנרגיה שלנו החוצה: מרצים את הסביבה, מתרגמים סיטואציות, נשאבים אנרגטית ומבזבזים המון אנרגיה. בתהליך החיבור שלנו לכוכב המאיר מופיע הכלב ומלמד שהלב שלנו יוכל להפתח עוד ועוד כשנלמד להתייחס במלוא הרצינות הראויה לעצמנו ולרצונות שלנו. אתגר הירח יוצר תחושות של קושי במערכות היחסים הקרובות שלנו ויכול להוביל לדרמות וקיצוניות רגשית. הכלב מלמד כיצד לאזן את הרגשות הסוערים הללו ולפעול ממקום הגיוני. הקוסם מרחיב את יכולת ההכלה להתמודד עם כל מה שמתחיל לעלות ולהציף את המערכת. סיום הלוח וההתנקות מטראומות מעלים נושאים כבדים ועמוקים והקוסם מחבר לידיעה פנימית עמוקה בנוגע למה שטוב ונכון לנו, מבלי הצורך באישורים חברתיים או בהכרה מבחוץ. הקוסם עוזר להתחבר עוד יותר אל העוצמה שמתגברת בתוכנו יחד עם התדרים החדשים של סוף הלוח.

קוף
ה- 13/7: טון 4 של זריעת הצורה לפתרון האתגר, באנרגיה של קוף בהדרכת יד:
הקוף ביום של ההגדרה המפורשת של מה שניתן לעשות כדי לפתור את אתגר הירח, מבקש מאיתנו לשחק, לשחק ולשחק. כדי להתנקות מדפוסי הילדות הכבדים אנו לומדים לשחק בקלילות את משחק החיים, מבלי לקחת שום דבר ברצינות רבה מדי. אז נכון שיש כמה וכמה מחשבות מעיקות, אך אנו מבינים שככל שנתמלא בהשראת היצירה של הקוף ונבטא את הגאוניות הגלומה בכל אחד מאיתנו, נוכל להתמלא במידע מתחדש ולבחור בצחוק ובזרימה קלילה. בעזרת הידיעה של אנרגיית היד אנו לומדים להגשים בהנאה את הרצונות שלנו. היד מדריכה אותנו לתקתק עניינים ומניעה אותנו לעשות, לזרוע. מכאן שבזריעה לפתרון אנו לומדים לבטא את היצירתיות שלנו בכל דרך שעולה בדעתנו ולצאת החוצה לעולם. כך אנו מתחילים לאט ובהדרגה לזרום בין הסיטואציות השונות המרכיבות את חיינו, תוך כדי הגשמה מהנה של מה שנכון לנו עכשיו.

אדם
ה- 14/7: טון 5 של גיבוש כח רצון פנימי להמשך התהליך, באנרגיה של אדם בהדרכת שמש:
בגיבוש כח הרצון לריפוי פצעי הילדות שלנו, השמש ממלאה אותנו בבהירות, באש ובמידע. בתהליך הגל כולו השמש מהווה עוגן של נדיבות וחמימות פנימית שנותנים לנו מוטיבציה להמשך תהליך הריפוי. האור והמידע שהיא מזרימה אלינו במהלך הימים הארוכים הללו מאפשרים לסדר ולבהירות בחיינו ולהפתחות שלנו ליופי החיים. האדם העליז והנבון משוטט לו בדרכו, מבקש לעצמו עבודה ושפע ובחכמה אין קץ ממגנט את מימוש רצונותיו. הוא מדריך אותנו היום ללכת בדרך הלב שלנו, לפתוח את ידינו למזל מבורך ולהזדמנויות חדשות ולממש את הרצון הבלתי מוגבל שלנו. ביום החמישי אנחנו הולכים ומתעצמים ככל שאנו מאפשרים לתבונת הלב לכוון אותנו בדרכנו ואנו צועדים בה עם מלוא האש היוקדת הקיימת בליבנו.

הלך שמים
ה- 15/7: טון 6 בגל הכוכב, באנרגיה של הלך שמים בהדרכת הלך שמים:
ביום השישי אנו מארגנים את כל העניינים בשטח לקראת שיא הגל והלך שמים ממלא אותנו בהחלטיות ובנחישות. במהלך הגל אנו לומדים כיצד להפוך את הרגישות שבנו לעוצמה והלך שמים מלמד שמאד חשוב שנעמיד את הרצון שלנו בראש סדרי העדיפיות ונמנע מעצמנו מצבים שלא נעימים לנו. אנו מתחילים לקלוט שנתח רציני מאד מבזבוז האנרגיה שלנו קשור בקושי בלהציב גבולות ברורים לכל סוג של הרס והתעללות הקיימים בחיינו. הלך שמים מזמין אותנו היום ליצור לעצמנו מרחב, חלל שבו נוכל ללמוד, לחקור, להתפתח ולהתמלא באומץ ובחמלה. ביום השישי של האיזון אנו לומדים שכדי להתנקות מרגישות היתר, עלינו ללמוד להגיד "לא" החלטי וברור לכל מי ומה שלא מתאים לנו ושואב את האנרגיה שלנו. הלך שמים ביום זה מראה לנו מהם הדברים שפותחים את ליבנו ואנו מעוניינים בהם בחיינו ומלמד כיצד להשאיר את כל שאר התחומים מחוץ לגבולות חיינו.

קוסם
ה- 16/7: טון 7, שיא הגל באנרגיה של קוסם בהדרכת מגשר העולמות:
הקוסם היום מלמד כיצד לשחרר ענייני שליטה ולהגיע למקום של שלווה פנימית. מתוך חוסר ביטחון בעצמנו ובידיעה שלנו אנחנו נוטים לחפש אישורים מהסביבה ומנסים לשלוט על סיטואציות. הקוסם ממלא אותנו בביטחון עצמי בידע שלנו ומלמד כיצד להרפות ולאפשר למידע להתממש בחיינו. ניקוי הטראומות הולך ומתחזק עם אנרגיית המגשר המדריך שעוזר בריפוי סופי של הנקודות הכואבות. המגשר מאפשר להפרד מכמה מעגלים בחיינו מתוך ידיעה שסוף הוא תמיד התחלה של משהו אחר. תהליך ההתנקות מפנה מקום בתאי גופינו למידע חדש. הקוסם בעל יכולת ההכלה האינסופית מאפשר היום לעכל ולעבד את המידע החדש ולכוון את הצמיחה שלנו עוד יותר. התדרים הולכים ומתעדנים והקוסם ממלא אותנו בעוצמה ובכוחות לחיות את האנרגיות החדשות הללו. קוסם בשיא הכוונה של הגל מאפשר להתמלא בידע ישיר משדה הנפש ובו למצוא פתרונות לכל שאלה שצצה. שיא גל הכוכב מלמד שעלינו ללמוד להקשיב לידיעה הפנימית שלנו ועימה להתהלך בקלילות וברוגע במציאות חיינו הרבגונית.

נשר
ה- 17/7: טון 8, הטון הגלקטי של היושרה, באנרגיה של נשר בהדרכת סערה: ביום שבו אנו בודקים את הכנות שלנו עם עצמנו, הנשר מזמין אותנו לשאול: "עד כמה אני יוצר/ת את החלומות שלי במציאות"?, "עד כמה אני מאזנ/ת את העבודה שלי עם הנאה ומנוחה"?, "עד כמה אני שר/ה ורוקד/ת את האמת שלי או שמא מהלכ/ת כפופ/ה אל מול אירועי החיים המרובים"?, "עד כמה אני רואה את התמונה הכוללת של התהליכים וחי/ה בפרופורציות ריאליות"? הנשר של היום עוזר להרחיב את זווית הראייה בנוגע לאירועים טראומתיים בחיינו, מנקה מאיתנו דינמיקות של קורבן ואשם ועוזר לגלות יותר ויותר את היופי שקיים בכל רגע. הסערה שמדריכה אותנו היום ממשיכה להזרים אנרגיות ריפוי אל התאים בגופינו. דרך שחרור מאסיבי של המסה התאית השלילית מהגופים שלנו, אנו מתמלאים ביותר ויותר אנרגיה שמאפשרת ליצירת החזון הפנימי שלנו במציאות חיינו. ביום השמיני הסערה מלמדת שדרך נתינת אמון ביקום והסכמה לקפוץ למים הלא ידועים תמיד, אנחנו הולכים ומתקדמים אל עבר מימוש של החזונות והחלומות שלנו.

לפי החכמה הסינית, האנרגיה בימים אלה קרויה: "התדרדרות" ("התבקעות"), (הקסגרמה 23) והיא מלמדת כי קיים מצב של התדרדרות בכל היבטי ההתרחשות האנושית. תקופת שפל שהיא חלק ממחזוריות רחבה יותר ומקשה מעט על מימוש של פרויקטים (הלך שמים 6). לפי הסינים כל שניתן לעשות הוא לחזק את היסודות הפנימיים, לקבל את הזמן הזה ולנהוג בנדיבות כלפי עצמנו וכלפי הסובבים אותנו (נשר 8).

לוחמת
ה- 18/7: טון 9 של פענוח כוונת הגל, באנרגיה של לוחם בהדרכת אדם
: ביום שבו "נופל אצלנו אסימון" בנוגע לתהליך הגל מופיע הלוחם הנחוש והאמיץ. הוא מחזק את החיבור לקול הפנימי ומעודד ללכת עם האמת שלנו עד הסוף. פעמים רבות בחיינו פחדנו להעיז ולבטא את עצמנו בגלל פחד דחייה, אובדן או פחד אחר שהיה קבור בילדות שלנו. אחרי כברת הדרך של גל הכוכב, אנחנו כבר מבינים את השתלשלות העניינים בחיינו וגיבשנו החלטה נחושה להיות נאמנים לעצמנו ולאמת שנכונה לנו. ביום התשיעי הלוחם מאפשר לבטא את הרצון שלנו, ללא פחד מתוצאות אפשריות ומתוך אמונה מלאה בעצמנו ובכישורים שלנו. ביום זה כוונת הכוכב של קבלת עצמנו כפי שאנחנו, על הרגישות והעוצמה של הילד שבתוכנו, מתחילה להתגשם במציאות. האדם מחבר אותנו לתבונה הקיימת בנו ולרצון החופשי של הלב החכם שבנו. הוא מלמד כיצד לשחרר ספקות של השכל המניפולטיבי ובכך מביא הרמוניה ויופי נוספים אל תוך חיינו. ככל שאנו הולכים בדרך הלב עם האדם ומסתכלים בגובה העיניים על השותפים שלנו למסע החיים, אנו מרחיבים את יכולת ההשפעה שלנו, את קבלת השפע בחיינו ומתעצמים עוד ועוד. ביום התשיעי אנו לומדים לבטא את הרצון שלנו בתבונה ובאלגנטיות ולנוע בשמחה בדרכינו.

אדמה
ה- 19/7: טון 10 של ההתגלמות, באנרגיה של אדמה בהדרכת נחש:
ביום של ההתגלמות האדמה מפנקת אותנו בחיבור נעים וזורם אל מציאות חיינו. בהחלט כבר עברנו כברת דרך בגל והאדמה היום מציגה בפנינו את השורשים העמוקים שכבר יצרנו בחיינו. בטון שבו אנו מעצבים סופית את תהליך הגל, האדמה מעוררת עוד יותר את היכולות שלנו להגשים את רעינותינו ולהפוך לשותפים פעילים ביצירת המציאות שלנו. האדמה ביום זה ובכלל לאורך הגל כולו מסנכרנת אותנו עם צירופי מקרים מיוחדים שמאפשרים לנו להתחבר עמוק עוד יותר לעוצמה הטמונה בנו. היום ניתן להתבונן בסמל האדמה ולהפתח לדרך הייחודית שנכונה לנו כרגע. לקראת סיום הלוח מתרחשת קפיצה קולקטיבית ברמת המודעות האנושית והאדמה היום מעירה אותנו לתפקיד הספציפי שלנו בשינוי. גם הדרכת הנחש של היום מלמדת לשחרר את הפחד מדחייה חברתית ומתחושת השונות שעוצרים אותנו מהמימוש האישי שלנו. הנחש הצבעוני והאותנטי מחבר אותנו לרצון האינדיבידואלי שלנו ומלמד לבטא אותו, גם אם הוא אחר מהמקובל בחברה. אנרגיית הנחש ממלאה אותנו בחיות ובשמחה ומאפשרת ליצור באותנטיות ובצבעוניות את רצונותינו. אנו מתחברים היום לעשייה הייחודית שמתאימה לנו עכשיו ושדרכה אנו הופכים למרכז עוצמתי שמחבר בין השמים והאדמה.

מראה מראה
ה- 20/7: טון 11 של השחרור באנרגיה של מראה בהדרכת מראה: ביום של השחרור הסופי של מה שעדיין תקוע וחוסם את תהליך החיבור לעוצמה שלנו מופיעה מראה. המראה שרואה מבעד לאשליית הזמן והמרחב מבקשת שנחתוך מחיינו את כל המצבים של בזבוזי האנרגיה על מראות חיצוניות לנו. אנחנו רואים רק את הסרט שמוקרן בראשנו. המראות הסובבות בסה"כ משקפות לנו את הסרט שלנו. כל אחד עם המידע הרגשי שלו ולמעשה שום דבר אינו אישי נגדנו. דרך המראות שלנו היום אנחנו לומדים על דפוסים של השלכת אנרגיה על האחר ועל תרגום אישי שלנו לסיטואציות. אנו לומדים כיצד לחתוך שאיבות אנרגטיות מחיינו וכיצד לראות את הטוב בכל מי ומה שמקיף אותנו. מעבר לכך ביום האחת עשרה של המסת המכשולים בדרך להפיכתנו למגדל-אור, המראה מבקשת גם שנפסיק את בזבוז האנרגיה על ענייני ה"זמן". אנחנו כמעט לא נוכחים ברגע ההווה שלנו משום שהמח שלנו כל הזמן עסוק במחשבות על עבר שלא רלוונטי או על עתיד וירטואלי. שעות אנחנו יכולים לשבת ולחשוב על עתיד שאין לנו מושג לגביו. המראה מלמדת כיצד להפסיק לחשוב על "מה יהיה" ו"מה יקרה" ומאפשרת להיות יותר ויותר נוכחים ומרוכזים ברגע העכשיו. ביום זה אנחנו מוזמנים לנשום את סמל המראה אל תוך תאי גופינו ולשחרר נדבך נוסף מההתניות שלנו בעולם החיצון.

לפי הסינים, האנרגיה בימים אלה קרויה: "אדמה", "היענות טבעית"
(הקסגרמה 2) ובה מדובר על איכויות הכניעה וההענות הטבעית. אנו מתבקשים להסכים לדרישות הזמן ולבקשות הילד הרגיש שבתוכנו ובכך לרפא את עצמנו ולהסתגל לאינסוף האירועים המתרחשים בחיינו. (אדמה 10) זהו זמן של התבוננות עדינה באי עשייה כדרך להגשמת משמעות אמיתית בחיינו. אנו לומדים להפתח ולהרחיב את אופיינו, לדבוק בחזוננו ולהמתין בסבלנות (מראה 11).

סערה
ה- 21/7: טון 12 של פתרון האתגר, באנרגיה של סערה בהדרכת קוף:
הגענו לפתרון הגל ובו אנחנו בטוחים בעצמנו, בכישרונות הקיימים בנו וקופצים באמון מוחלט אל מימיי החיים הסוערים. אנו מוכנים לעלות על במת החיים בהומור ובקלילות ולבטא ובגדול את החכמה שלנו. תהליך ההתעוררות של הילד שבנו מוביל לרעיונות חדשים ומרתקים שעד היום לא יכולנו להעלות בדעתנו משום שמחזרנו מידע רגשי מוגבל. ההתמודדות עם טראומות הילדות הובילה לניקוי מאסיבי של מסה תאית דחוסה ופינתה מקום למידע מסוג אחר בתוך המערכת שלנו. הדרכת הקוף בפתרון הגל מעידה על פתיחת התקשורת הישירה שלנו עם שדה הנפש, קבלה קבועה של השראה מחודשת ויכולת לביטוי מקורי של עצמנו. ביום זה אנו מוזמנים להתבונן בסמל של הסערה לדמיין כיצד היא מחלחלת לכל התאים ומאירה את הגופים שלנו באור לבן של ריפוי ואהבה ללא תנאי. אז ננשום את הסמל של הקוף ונתחבר להשראה אלוהית אינסופית.

שמש
ה- 22/7: טון 13, הטון הקוסמי של הנוכחות באנרגיה של שמש בהדרכת זרע: זהו זה. הגענו לשמש טון שלוש עשרה! אנחנו מלאים בתדר הזהב הרוטט, פתוחים למסעות חדשים. מכוכב קטן ומאיר לשמש ענקית שבוערת בעוצמה. מכוכב מלא ביופי לשמש מלאה במושלמות אינסופית. החיבור לפלוס של כל דבר בחיינו עם אנרגיית הכוכב מוביל למקום שבו אנחנו מבטאים את האלוהות שבנו בנדיבות אינסופית. הזרימה עם עוצמת הרגשות של הירח מביאה לבהירות מפתיעה בכל היבט והיבט בחיינו. סוף גל הכוכב מביא למקום שבו אנו מאירים וזורחים לכל עבר, תוך כדי הבנה פנימית עמוקה להשתנות המתמדת המתרחשת בכל רגע נתון. ההתמודדות הסופית עם אתגר הירח והשחרור של המסה התאית השלילית מאפשרים למידע מהנפש לחדור אל תוך המערכת שלנו. הזרע המדריך היום נושא את דגל השינוי ומאפשר למידע להזרע ולנבוט בתוכנו. אנחנו מבינים שהשינויים הם לטובתנו ופותחים את ליבנו לאפשרויות חדשות בחיים. בסוף הלוח הזרע מלמד אותנו שהחיים הם תנועה מתמדת. כשם שהים לא עוצר ולו לרגע, כך הזרע דוחף אותנו בסוף הגל להמשיך ולנוע, לצמוח ולהשתנות. ביום האחרון של הלוח ננשום את השמש המוזהבת לתאי גופינו ונרגיש חמימות ושקט פנימיים. אז ננשום את הזרע, נאיר את אינסוף האפשרויות הקיימות עבורנו למחזור החדש ונזרע אותן באדמה הפורייה שהיא אנחנו.
זה הוא היום האחרון במחזור 260 הימים בלוח הצ'ולקין. אנו מתחילים מחזור חדש שהוא התחלה חדשה וזמן מרגש וגדוש ביצירה בקוסמוס כולו. יום זה טוב להתבוננות עמוקה בכל אותם הדברים שאנו מבקשים לשחרר, שאין לנו צורך בהם יותר בתקופה החדשה ולהגדיר באופן מדויק את אותם הרצונות והחלומות שאנו מבקשים לעצמנו במחזור החדש.

מאחלת לכולנו סיום מחזור "מוצלח"
ואינסוף של הזדמנויות משמחות בדרך מאושרת.
באהבה, טליה.

אשמח לשמוע ממכם. 052-2203337 | אימייל | אתר

הראה עוד

2 thoughts on “הגל הנוכחי לפי המאיה: גל הכוכב”

כתיבת תגובה

Close