2012 זה עכשיוטורים אישיים

הגל הנוכחי לפי המאיה: מראה 21/4-3/5/11

[מאת: טליה טוקר]

ברכות לכולנו:

בשעה טובה ומבורכת הסתיים לו גל הנחש עם ימי השער המרובים שבו ועם העוצמה האנרגטית שחווינו בערב פסח. סופו של גל הנחש מוביל הישר אל גל המראה, אל הימים של חול המועד ואל מרכז הצ'ולקין שהוא הטור השביעי והאמצעי של הלוח הקדוש של המאיה. מרכז הצ'ולקין מסמל את צינור האור של הלוח ובהקבלה את המרכז שקיים בגוף שלנו ושדרכו אנחנו מתחברים ישירות לנפש האלוהית ולאינסוף המידע שבה. בתהליך הכללי שאנחנו עוברים במחזור המקודש בן 260 הימים, המעבר למרכז הצ'ולקין הוא משמעותי ביותר עבור כולנו. מרכז הלוח מסמל את המעבר ממצב של קבלת מידע למצב של ביטוי והעברת הידע שהתקבל באופן מעשי במציאות חיינו. גל המראה מחזיר אותנו אל עצמנו ומלמד כיצד לשחרר את ההרס והשליליות הקיימים בתוכנו עד לשחרור התלות שלנו במידע השלילי הממוחזר.

שוב מרתקת ההקבלה לימים של חג הפסח, שבהם דרך הרחבת המידע במוחנו אנחנו משחררים את הכבלים של המציאות הקוטבית עד למצב שבו אנחנו מרגישים חופשיים לבחור באירועים השונים בחיים. לאחר צירי לידה קשים של יציאה מהמיצרים במוחנו אנחנו נולדים מחדש למחזור חדש ברמת המודעות שלנו. בגל המראה אנחנו בעיצומה של ההתמרה, של תרגום המידע שהועבר אלינו ועל כן ימי צינור האור הם ימים מרוכזים מאד מבחינה אנרגטית. ימים מיוחדים אלה של מרכז הספיראלה שבצינור האור מהווים פתח למימד החמישי ומאפשרים ל"טעימות" ממנו. גל המראה על המיקום הייחודי שלו ביחד עם הימים של חול המועד פסח מהווים קרקע פורייה לקפיצה משמעותית ומרחיקת לכת בשנה היהודית הרוחנית שהחלה. אמן.

מראה
ה- 21/4: ב דחוה"מ: טון 1 באנרגיית המראה: במהלך הגל הקרוב המראה מלמדת אותנו כיצד לחתוך את התנועה המחשבתית אל העתיד והעבר ומגדילה את המיקוד שלנו ברגע הממשי. אנחנו בכל מקרה לא יכולים לדעת מה יהיה והדבר היחידי שאנחנו כן יודעים בוודאות הוא מה קורה כאן ועכשיו במציאות הריאלית שלנו. בנטייתנו הטבעית אנחנו מבזבזים המון אנרגיה על מחשבות עתידיות וכל הזמן נעים אל עבר מה שעומד להתרחש בהמשך היום, השבוע ובכלל במהלך החיים. שעות על גבי שעות אנחנו יכולים לשבת, לתכנן ולהמציא תסריטים שונים בנוגע לעתיד הוירטואלי, בעוד שבפועל הכל משתנה כל הזמן.

בשלושה עשר ימי גל המראה אנחנו לומדים להתמקד במציאות הריאלית היחידה שקיימת. אנחנו מורידים מהלכסיקון שלנו את ה- "מה יהיה", "מה יקרה" וגם את ה"מה היה" ומגדילים את הנוכחות הצלולה שלנו ברגע ההווה. לאורך הגל המראה דוחפת אותנו להתבונן בהשתקפויות הסובבות ולראות דרכן את עצמנו. אנחנו מתחילים להבין שהסרטים הם בתוך המוח שלנו בלבד ושהגיע הזמן להתבונן במציאות באופן אוביקטיבי. המראות המקיפות מלמדות אותנו על המחשבות והרגשות שלנו ועל מצבנו בחיים. כשאנחנו מתבוננים במראה של ממש ומשהו לא מסתדר לנו, אנחנו משנים על עצמנו את מה שמפריע לנו. כך גם המראה המגנטית מלמדת כיצד לשנות בתוכנו את מה שמציק לנו בהשתקפויות שלנו. ככל שנבין שאנחנו היוצרים הבלעדיים של המציאות שלנו ושהכל קיים בתוכנו, נוכל לשנות את עצמנו וכתוצאה מכך גם המראות שסביבנו משתנות. אנחנו לומדים להטעין את עצמנו ללא התלות הרגילה בסובבים והמלאות האנרגטית הזאת מאפשרת לנוכחת ולריכוז בהווה הממשי. המראה מלמדת כיצד לשחרר מחיינו קושי, תלות ושאיבה אנרגטית וכיצד למגנט את המראות שתומכות ועוזרות לנו להתמלא באהבה לעצמנו ולעולם.

נזכור שאנחנו עוברים עכשיו אל מרכז הלוח שבו מתרחשת טרנספורמציה פנימית עמוקה של המידע שקיבלנו ב130 הימים האחרונים. ביחד עם הימים של השנה היהודית הרוחנית שמתחילה זהו זמן מעולה לשחרר מחיינו את התנודות אל עבר הבחוץ, הסובבים, הנורמות והעתיד. התהליך ממשיך וימשיך עד שנגיע למצב שבו כל האנרגיה שלנו בתוכנו, במרכז הלב ואנחנו הופכים לספיראלה שמאצילה שפע של אור לכל עבר. אמן.

סערה
ה- 22/4: ג דחוה"מ: אתגר הגל הוא הסערה:
אתגר הסערה מבקש שניתן את תשומת ליבנו לחוסר איזון פיזי, רגשי או מחשבתי שאנחנו חיים איתם לאחרונה או בכלל לכאבים כרוניים שמלווים אותנו במהלך החיים. במהלך הגל הסערה המרפאה והמבריאה מעודדת אותנו לנקות דחיסות שקיימת בגוף ובמחשבות שלנו. אנחנו נמצאים בגל מראה שמלמדת לשמור על אנרגיה מאוזנת ברגע העכשווי ולצורך כך הסערה האלקטרומגנטית מזרזת את תהליך הטיהור הכולל שלנו. היציאה מהמיצרים שבמוחנו מחייבת תהליך של התנקות מאסיבית.

ביום השלישי של חול המועד ניתן לשאול את עצמנו: "איזה מקום בגוף שלי חלש יותר"?, "איזה מחשבות טורדניות מציקות לי ללא הרף"?, "איזה טראומות עמוקות יושבות בבסיס הזכרון שלי"? מדובר בתבניות לא הגיוניות שאימצנו לעצמנו בגילאים מאד מוקדמים של חיינו ושעד היום חשבנו בטעות שהם אלה שמאפשרים לנו לשרוד כאן בעולם הקוטבי. אתגר סערה מאפשר לנקות את החסרים ומנגנוני ההגנה הללו ובמקומם להטעין את מוחינו במידע חיובי ומצמיח. במהלך הגל הסערה מכוונת אותנו לבדוק מה מרפה את ידינו, מה בחיינו גורם לתחושות של חוסר ביטחון ולמחשבות שליליות כמו "אני לא יכול", "אני לא מצליח", "אני לא שווה" וכו'. "האם זוהי ביקורת מיותרת שלנו על עצמנו?", "האם אלו הם דימויים שליליים שאנחנו מחזיקים בהם שנים ארוכות?", האם זוהי מראה ספציפית ששואבת את האנרגיה שלנו?" ככל שננקה את הדחיסות הפיזית והאנרגטית ונגדיל את האמון בעצמנו וביכולות שלנו, נוכל לקפוץ למימי החיים הסוערים והמרתקים ולעשות את שלנו בשמחה, בקלילות ובביטחון.

שמש
ה- 23/4: ד דחוה"מ: טון 3 באנרגיה של שמש:
הפוקוס לפתרון אתגר הסערה ולנוכחות ברגע עם המראה מתחיל עם האור המוזהב וההרמוניה שבאנרגיית השמש. ביום השלישי של הזרימה השמש ממלאה אותנו בחום ובבהירות שמאפשרים לנו לנהוג בנדיבות כלפי עצמנו וכלפי העולם. בהירות זו קיימת בתוכנו וכל שנדרש מאיתנו הוא לבקש מהשמש להאיר לנו את הדרך.

ייתכן שתהליך הגל גורם לפיזור ולבלבול והשמש עוזרת לנו למקד ולרכז את עצמנו במה שנכון עבורנו עכשיו. בתהליך ההתנקות של הגל השמש החשמלית עוזרת לנו לעשות סדרי עדיפיות ומלמדת כיצד לזרום בחיים בקצב האישי שלנו. החום והאור של השמש ממיסים את תחושות השיתוק והרפיון ומפיחים בנו להט ואת אש החיים היצירתית הפועמת בנו. החמימות שהשמש מטעינה בה את אזור הלב ומקלעת השמש שלנו מאפשרת להתנהלות רכה ואוהבת עד לרגע שבו אנחנו מצליחים באמת לאהוב את עצמנו וכתוצאה מכך לאהוב את העולם כולו.

דרקון
ה- 24/4: ערב חג שני: טון 4 הוא הדרקון:
הדרקון היא האנרגיה הנשית, האימהית, הרכה, המזינה, האוהבת והמקבלת. בערב החג השני אנרגיית הדרקון מאפשרת לקבלה של עצמנו בדיוק כפי שאנחנו עד לשחרור הכבלים המחשבתיים ולידה למצב רוחני חדש. כשאנחנו לומדים לראות את הצדדים החיוביים שבנו ומקבלים את עצמנו באהבה, אנחנו יכולים לקפוץ בהתרגשות ובביטחון למימי החיים המרתקים. אנרגיית הדרקון בזריעה לפתרון אתגר הסערה מלמדת שרק כשקיימת קבלה אמיתית של מה שיש, ניתן לנקות פצעים וטראומות וליצור שינוי. כל עוד אנחנו בשפיטה ובביקורת עצמיים, ההרס וחוסר האיזון בחיינו גדלים. כשאנחנו רוצים משהו אבל מדגישים ומעצימים במחשבות שלנו את החלק השלילי שבו אנחנו לא מעוניינים, השליליות הזאת רק הולכת וגדלה. הדרך היחידה לריפוי היא להתחיל לראות את החיובי בכל רגע נתון ולשנות את זווית הראייה שלנו ממינוס לפלוס.

ביום הזריעה המנטלית של ערב החג ניתן לשאול את עצמנו: "כיצד אני יכול/ה להזין את המערכת שלי"?, "מה נעים לי"? "באיזה מקומות קל לי יותר לקבל את עצמי"? "באילו סיטואציות אני מתמלא/ה בביקורת עצמית ובאילו באהבה"? ככל שנלמד לשחרר את השפיטה העצמית ונסכים לקבל את עצמנו על כל מה שיש בנו, נוכל לחוות בהדרגה תחושות של "מגיע לי" לקבל את מה שמבקש/ת בחיי. בערב החג כתוצאה מתהליך הקבלה של מה שיש ושל מי שאנחנו עכשיו ניתן להיוולד לשנה יהודית רוחנית חדשה שבה אנחנו נוכחים ברגע ושמחים על חיינו ועל האפשרויות הקיימות בהן. אמן.

רוח
ה- 25/4: שביעי של פסח: טון 5 באנרגיית הרוח:
בחג הפסח עצמו יש אפשרות לפה להשיח את סיפור הגאולה. רובנו יושבים בליל הסדר ומספרים סיפור שמסופר מזה אלפי שנים. סביב השולחן יושבים כמה דורות, מבוגרים וילדים ודנים בסיפור הגאולה. הסימבול מלמד על אפשרות לגאולת הדיבור, ליצירת שפה על דורית ועל זמנית המקשרת בין כולם ולתקשורת זורמת ומשוחררת מכבלים של זמן ומקום. השאיפה לאינטימיות ולאחדות עם בני משפחה שונים שלא בהכרח קרובים אחד לשני נסמכים על גאולת העבר שבה התרחש שינוי ממציאות חיצונית קשה ומפרכת למציאות זורמת. שינוי משעבוד פנימי ותבניות חשיבה מקובעות למח אחר.

אנרגיית הרוח של סוף החג מאפשרת להתמרה מהסוג הזה ולמעבר למצב חדש של מודעות. הרוח מסמלת את עקרון התקשורת ומגדילה את היכולת לבטא את עצמנו בבהירות, בפשטות וברוגע, ללא התרגומים וההשלכות שלרוב מאפיינים את השיחות שלנו. היא מאפשרת לשנות תקשורת שואבת ומתישה למפרה ולמעוררת השראה. הדיוק והחדות שברוח מאפשרים היום ליצירת תקשורת הגיונית עם המראות המקיפות אותנו שבה אנחנו מבטאים את האמת שלנו ומקשיבים לאמת של האחר. בעזרת דיבור ישיר והגיוני אנחנו מחזקים את עצמנו ואת הקשרים עם הסובבים אותנו ומסוגלים לנוע בהחלטיות אל עבר מימוש הרצונות שלנו. בסוף החג קיימת אפשרות ליצירת תקשורת מסוג אחר, תקשורת של הקשבה וקבלה שנוצרת במעבר לסוג אחר של חשיבה.

כדי להקל על התהליך כולו, הרוח ביום של המרכוז מבקשת שנתחיל לנשום. ככל שננשום ונמלא את אזור בית החזה והריאות שלנו באויר, כך נוכל לרפא כל דחיסות פיזית וספק מחשבתי שקיימים בתוכנו. כשאנו שואפים את מולקולות החמצן שבאויר, אנחנו מתמלאים במידע שמוזרם לתאי הגוף ומאפשר לרגיעה במערכת שלנו. תהליך הריפוי האינטנסיבי, חג הפסח וההימצאות בצינור האור מחייבים אותנו לנשום יותר במהלך הגל וככל שנעשה זאת נתמלא באנרגיה וביכולת לריכוז. בעזרת השמחה והנועם שבאנרגיית הרוח אנו מגבשים בתוכנו כח רצון פנימי חזק לניקוי המטענים השליליים, לתקשורת זורמת ולראייה מבעד לאשליית המראות. אז אנחנו מסוגלים לנוע בהנאה ובקלילות מעניין לעניין ולהפוך לרוח מלטפת, חמימה ועליזה של קיץ.

לילה
ה- 26/4: טון 6, באנרגיה של לילה:
הלילה מלמד כיצד להעמיק אל תוככי המחשבות שלנו ושם לחפור ולדלות את הבסיס למועקה ולחוסר הביטחון שקיימים בתוכנו. אתגר הסערה מלמד שלא ניתן לרפא תבניות דחוסות ללא התבוננות אמיתית ומעמיקה בפחדים הפנימיים והנסתרים ביותר שלנו. לכן ביום השישי שבו מתארגנים לקראת שיא התהליך של הגל, אנרגיית הלילה מכוונת אותנו עמוק עמוק פנימה אל תוך החשכה שקיימת במוחנו מתוך תקווה שנסכים להאיר אותה במידע חדש. אותן אמונות דפוסיות שבהן אנו נאחזים, אותן מחשבות שחוזרות על עצמן ללא הרף, אותם הרגלים מחלישים של שנים יושבים במעמקי המוח הדפוסי שלנו. כשאנחנו מגיעים אל הדפוס המקורי ומסתכלים עליו בעיניים בהירות, אנו יכולים לשנות את זווית הראייה שלנו לגבי בסיס הבעיה ולשחררו.

הלילה ביום של הזרימה עם הפלוס מאפשר חיבור חזק לידע פנימי אינסופי שקיים בנו. אנו מוזמנים היום לשבת בהיכל הלילה הנח והנעים שלנו ולהתבונן בכל הפחדים שעולים במהלך הגל. דרך תהליך של התבוננות אנו מגלים שהשדים והחסימות לא כאלה מפחידים, שחיינו מלאים במתנות ובשפע ושככל שנתחבר לאינטואיציה שבנו נוכל ליצור במציאות את כל מה שאנחנו חפצים בו.

זרע
ה- 27/4: טון 7 באנרגיה של זרע:
העובדה שהזרע מופיע בשיא הגל מעידה על פוטנציאל עצום לשחרור הישן ועל שינוי משמעותי באורחות חיינו. בגלל הנטייה האנושית למחזר שוב ושוב את אותו מידע, אנחנו מגבילים את עצמנו בחיי היום יום שלנו. כשאנחנו באמת מסכימים לקפוץ אל מימיי החיים ואל הלא ידוע, אנו למעשה נפתחים לאינסוף של אפשרויות שכלל לא העלנו על דעתנו. אתגר הסערה מאפשר לנקות מתוך הד.נ.א מידע טראומתי וכך להרחיב את טווח קליטת האפשרויות שלנו. אנחנו מוזמנים להתבונן בהיבטים במציאות שלנו שאין לנו רצון לחוות אותם יותר. הזרע מאפשר לשחרר את הכאב והקושי הכרוכים בפרידה ובסוף ולהתמלא בתקווה מחודשת לנוכח שפע ההזדמנויות שממתינות לנו. הוא מזמין אותנו לשאול את עצמנו היום: "מה יקרה בפועל במציאות חיי לאחר השחרור והשינוי של הגל"?, "אחרי שהשינוי יתרחש לאיזה הרגשה אני מייחל/ת"?

ביום המהדהד אנחנו זורעים פרחי השראה במציאות שלנו מבלי להגביל את דרכי היצירה שהיקום מבקש להביא אותם אל חיינו. פעמים רבות אנחנו מצפים לקבל את היבול שזרענו בדרך מאד ספציפית. הזרע מלמד לכוון את עצמנו בצורה מודעת מבלי לפתח ציפיות מוגדרות להמשך הגדילה שלנו. בשיא התהליך של גל המראה אנו נפתחים לשדרוג היחסים עם עצמנו ועם הסובבים אותנו, לאפשרויות תנועה אחרות ביום יום שלנו ולפנים חדשות של רבגוניות החיים.

נחש
ה- 28/4: טון 8 באנרגיה של נחש:
הנחש מלמד כיצד ליצור תקשורת ישירה בין המוח לתאים והיום מחזק את הנוכחות שלנו בתוך הגוף והחיים. ביום השמיני שבו אנחנו מגיעים ליושרה פנימית בתוכנו, הנחש מזמין אותנו לשאול: "עד כמה אני קשוב/ה לרצון האותנטי הייחודי לי"?, "עד כמה אני פועל/ת מתוך התשוקה לחיים הפועמת בתוכי"?, "עד כמה אני נוהג/ת לרצות את האחרים ולסטות מהרצון שלי"? הנחש ביום השמיני מבקש מאיתנו לבחון היום באיזו מידה אנחנו מחוברים לאינסטינקטים, לגוף הפיזי ולתחושת החיות. במידה ונגלה שאנחנו קצת מרוקנים ונטולי אנרגיה, נבדוק אילו התמכרויות או דפוסי חשיבה שליליים יצרנו לעצמנו. הרגלים אלה מרוקנים מאיתנו את שמחת החיים שלנו.

מעבר לכך, תהליך ההתבוננות במראות המקיפות יכול להוביל לתחושות של בדידות וניכור ולהרגשה שאף אחד לא באמת מבין אותנו. הנחש הגלקטי מלמד שקודם כל יש לנו את חברת עצמנו המשובחת וכל אחד מאיתנו הוא עולם ומלואו. הוא מזמין אותנו לראות שאנו אהובים ונתמכים בדרכינו הייחודית ושלמעשה אנחנו אף פעם לא לבד. כשאנחנו מפסיקים את הדיון הפנימי בנוגע לשונות או למיוחדות שלנו, אנו מתמלאים באש היצירה ומסוגלים לזרום בחיים מבלי שום צורך באישורים או בעמידה בנורמות החברתיות. אז אנחנו מתחברים לעוצמה הטמונה בנו ונהנים מהכאן והעכשיו המגוונים של חיינו.

מגשר עולמות
ה- 29/4: טון 9 באנרגיה של מגשר עולמות:
ביום זה כוונת הגל להתמלא בביטחון ובאמון מתחילה להתגשם עם אנרגיית המגשר. בתהליך הפענוח של הגל אנחנו מבינים שמה שמונע מאיתנו להיות נוכחים בריכוז מלא ברגע ההווה קשור בדפוסים שקיימים בתוכנה הרגשית שלנו. ככל שנרפא אותם, המח יוכל לתקשר ישירות עם הגוף ותתקיים זרימה נורמטיבית בתוך המערכות שלנו. במצב הזה נוכל לחיות את המציאות הריאלית הקיימת וזאת במקום למחזר שוב ושוב את הדפוסים הטבועים בתוכנה המוחית שלנו. המגשר הסולארי היום "מפיל אצלנו אסימון" בנוגע לכך שתהליך הגל חייב להכיל בתוכו ניקוי יסודי של כמה זכרונות ששמורים עמוק בתוך התאים שלנו. מידע שלילי זה משפיע באופן אוטומטי ולא מודע על ההתנהלות בחיינו.

כדי למקד עוד יותר את כוונת הסערה לריפוי עמוק ויסודי, המגשר מחבר אותנו היום אל פעימת הלב שלנו. שם במקום של הלב הוא מלמד כיצד ניתן לסלוח לעצמנו על הביקורת והשפיטה העצמית ולסלוח לסובבים אותנו על חוסר הרגישות וההקשבה. הנחישות הפנימית האמיתית שנבנית בתוכנו עם המגשר להרפות, להשתחרר ולנוע מאפשרת לנו לאט ובהדרגה לזרום בקלילות בחיינו.

יד
ה- 30/4: טון 10 באנרגיה של יד:
ביום של ה"פינישים" היד מבקשת שנתבונן באילו תחומים בחיינו עדיין קיימים פערים בין הרצוי למצוי. במקום להילכד בתוכם, היד מאפשרת להכיר ולהודות על מה שיש כאן ועכשיו בחיינו ולהנות מכך. הפער בין הרצוי למצוי יוצר את רמות המתח הגבוהות בחיינו והחסר שנוצר הוא זה שלרוב מניע אותנו לפעולה. במקום שהגורם המניע ליצירה בחיינו יהיה המתח, היד תומכת בנו היום לזרום בכיף עם הרצון שלנו. אנרגיית היד יודעת בדיוק מה נכון לה ויש לה גם את היכולת לממש ידיעה זו של הלב. ביום העשירי של הדיוקים הסופיים היד מלמדת כיצד לשחרר לחץ, דאגה ופיזור ובמקומם לפעול ממקום של הנאה ושמחה על התהליכים שאנחנו עוברים בחיים. היא מזמינה אותנו לבחור מבין אינסוף האפשרויות הקיימות עבורנו בכל רגע ולפעול מתוך הידיעה הפנימית שקיימת בתוכנו בנוגע למה שנכון לנו להגשים עכשיו בחיים. אנחנו לומדים עשייה מתוך הנאה מה היא ומגלים שככל שאנחנו זורמים עם הידע והכישורים שבנו מבלי לאפשר למתחים לא הגיוניים להשפיע עלינו, התנועה במרחב המציאות הופכת לנעימה, לקלילה ולזורמת.

כוכב
ה- 1/5: טון 11 באנרגיה של כוכב:
הכוכב המאיר מלמד היום שהזרימה בחיינו מתאפשרת כשאנחנו רואים את הפשטות המושלמת הקיימת בכל. ביום ההמסה של מה שעדיין חסום הכוכב מבקש שנחרר את הנטייה שלנו לפרפקציוניזם שנובעת מחוסר סיפוק. הסיבה לחוסר הסיפוק נעוצה בתוכנת החסר הקיימת במוחנו שמניעה אותנו להשיג עוד ועוד דברים בעולם החיצוני. אחרי כברת הדרך שעברנו בגל המראה אנחנו מבינים שהדברים מושלמים בדיוק כפי שהם ושהגיע הזמן להרפות מהרדיפה האינסופית אחר הזנב של עצמנו. כשאנחנו מלאים בסיפוק על מה שכבר קיים בעולמנו, אנחנו מסוגלים לזרום אל עבר אפשרויות חדשות. הכוכב מבקש מאיתנו להחליף את הדימויים השליליים שאנחנו עדיין מחזיקים בהם לדימויים ולהגדים חיוביים. להפוך את הביקורתיות והשליליות לפרגון ולקבלה.

חכמת המאיה מובילה שוב ושוב לאותה נקודה: כדי להרפא עלינו להסכים לראות את החיובי שבנו ואת היופי והאלגנטיות הקיימים בחיים. הפלוס החיובי ממלא אותנו באהבה לעצמנו, לסובבים וליקום בכלל ומאפשר להאיר ולנצנץ לכל עבר. מעבר לכך הכוכב מאפשר להתחבר לעולם החלימה ולכן מומלץ בלילות הקרובים לבקש בזמן השינה להתמלא בחיוביות ובאהבה כלפי עצמנו. אנו מוזמנים לקרוא לאנרגיות הכוכב לפני שהולכים לישון ולהגיד: "אני מסכים/ה להתמלא באהבה ללא תנאי של הכוכב ומבקש/ת לזכור את חלומותיי". לשים מחברת ועט ליד המיטה וללמוד מהמסרים שהכוכב שולח.

ירח
ה- 2/5: טון 12 באנרגיה של ירח:
הגיוני שפתרון אתגר הסערה מגיע עם אנרגיית הירח הקריסטלי. הריפוי העמוק של הסערה החזיר אותנו להיסטוריה האישית שלנו, שבה התחיל חוסר האמון בעצמנו ובכך ש"אנו לא יכולים/מוצלחים/יציבים" וכו'. הירח מכיל בתוכו את מאגרי הזכרון האישיים והקולקטיביים שלנו. כל הטראומות והאמונות התקועות משחר ההיסטוריה נמצאות כקפסולות של מידע באנרגיית הירח. אם מדובר באתגר של ריפוי והתנקות, ודאי הוא שעלינו להיפתח למאגרי זכרון אלה ולשנות אותם. ההתבוננות הכנה והיסודית בעצמנו ובצורת החשיבה שלנו שיחררה דפוסים בעיתיים מהתוכנה הרגשית שלנו.

תהליך הגל איפשר להתנקות עד לרמת התאים בגוף ולמחיקה של מידע שלילי רב. כתוצאה מכך ביום הפתרון אנחנו יכולים לזרום בכיף בחיים. במקום שהרגישות הגבוהה שלנו לאירועים ולאנשים מסויימים תרפה את ידינו, היא הופכת לאיכות מחזקת של עוצמה שמקלה על תנועה זורמת ויצירתית בחיינו. ההתבוננות במראות לימדה אותנו ששום דבר הוא לא אישי ושאין מה להיפגע מהסרטים הסובייקטיביים של האנשים המקיפים אותנו. ביום הפתרון אנחנו מחוברים למרכז פנימי יציב בתוכנו ומתגלגלים בקלילות בין הרפתקאות החיים המרתקות. לקראת סוף הגל חיישני הקליטה שלנו פתוחים לסימנים ולמסרים שנשלחים אלינו על הדרך ואנחנו זורמים ממפגש אחד לאחר בחכמה, באיזון ובהנאה.

כלב
ה- 3/5: טון 13 באנרגיה של כלב:
אנרגיה של כלב בסוף הגל מעידה על כך שהפכנו לאדם עם לב פתוח, מלא באהבה כלפי עצמו וכלפי הסובבים אותו. סוף כל סוף הבנו שבני האדם הם תוכנות סגורות שממחזרות מידע, ששום דבר לא אישי, שאף אחד לא חייב לנו שום דבר ושגם אנחנו לא חייבים. תהליך הגל הביא אותנו למקום שאנחנו שמים את עצמנו בראש סדרי העדיפיות בחיינו ודואגים קודם כל למימוש הרצונות שלנו. כשאנחנו שומרים על האנרגיה שלנו בתוכנו, נשארת לנו גם המון אנרגיה על מנת לאהוב ולתת אהבה לכל מי שסובב אותנו.

בסוף גל המראה אנחנו מסוגלים להתייחס באופן אובייקטיבי אל הסובבים אותנו מבלי להשליך או לתרגם אותם רגשית. ראייה אובייקטיבית מעידה על כך שאנחנו מעבר לקיטלוגים של הטוב והרע ומסוגלים בפשטות לקבל את האדם באשר הוא אדם. במהלך הגל למדנו כיצד לשמור על האנרגיה שלנו בכל מצב, מול כל אדם ובכל מערכת יחסים. למדנו כיצד להטעין את עצמנו באנרגיה חיובית, ללא תלות בפידבקים ובתשומת לב של המראות שלנו. למדנו כיצד להפסיק לבזבז אנרגיה על הסביבה, להמנע מהתערבבות רגשית בדרמות של הסובבים אותנו או לחיות על חשבון האנרגיה של האחר. עם הכלב הקוסמי שהפכנו להיות בסוף הגל, אנחנו נאמנים לעצמנו ולרצונות האותנטיים שלנו ומקפידים לעשות את מה שנעים וטוב לנו, מבלי לרצות את הסובבים או להיכנע לנורמות ולתכתיבים חיצוניים. תהליך הריפוי וההטענה הפנימיים הופכים אותנו למאסטרים במערכות יחסים ובעלי יכולת ליצירת אינטימיות משודרגת בדרך של תקשורת הגיונית ומפרה. הגל מוביל אותנו ממראה שממגנטת נוכחות קלילה, משקפת וממוקדת בכאן ועכשיו אל כלב שמחבר בין הכוונה ללב, נוכח עם לב פתוח ומלא בשמחה אמיתית על קירבתם של בני אדם ועל האהבה הקיימת בעולם.

מאחלת לכולנו שגל המראה
יוביל אותנו מבעד למראה…

והמשך חג פסח שמיח.

באהבה, טליה.

אשמח מאד לכל שיתוף, תגובה או שאלה: 052-2203337

talya@mayazone.co.il

תגיות
הראה עוד

1 thought on “הגל הנוכחי לפי המאיה: מראה 21/4-3/5/11”

  1. טליה
    אני מנשקת אותך (כן ממש שלחתי נשיקה פיסית למוניטור של המחשב 🙂 !)
    אין לי כל כך מושג מה המקור של כל הטקסטים האלה, לא התעמקתי עוד בעניין המאיה והאצטקים וכל זה, אבל לקרוא את המילים היומיות האלה… שמלטפות אותי מבפנים, נותנות לי חיזוקים בדיוק בדיוק איפה שכואב ומטריד היום, כאילו תפור עלי… כל פעם מחדש. מאוד מעורר השראה ומחזק. תודה 🙂 !

כתיבת תגובה

שווה לראות גם

Close
Close