2012 זה עכשיוטורים אישיים

הגל הנוכחי לפי המאיה: קוף (3-16/5/11)

[מאת: טליה טוקר]

ברכות לכולנו:

קוף
ברוכים הבאים לגל מיוחד במינו, גל הקוף והדולפין שמלמד כיצד להוציא החוצה את היצירתיות, המקוריות והקסם הטמונים בנו. יחד עם גל המראה שחלף גם גל הקוף ממוקם בדיוק במרכז הצ'ולקין, הסנטר הקדוש של לוח המאיה. כפי שכבר הבנו וחווינו בגל הקודם, השהות בצינור האור מיועדת לכך שנחווה שינוי פנימי מהותי ונתחבר לעוגן פנימי ויציב בתוכנו. בחלקו הראשון של הצ'ולקין אנחנו מקבלים ידע וכלים, במרכז הלוח אנו מעבדים את המידע שהועבר אלינו עד למצב של ביטוי הידע הקיים בנו במציאות חיינו בחלקו השני של הלוח. קיים פוטנציאל אדיר לביטוי יצירתי ולהברקות במהלך הגל הקרוב אם רק נשכיל להסתנכרן עם האנרגיה הזאת של הקוף ושל מרכז הלוח.

ה- 4/5: טון 1 בגל הקוף: הקוף הוא הגאון שבחבורה ולאורך הגל ממגנט אלינו את האפשרות להתחבר לשדה הנפש, להתמלא בהשראה ובמידע חדש ובעזרתם ליצור יש מאין. הוא מלמד כיצד ניתן לנוע דרך חוט הזמן, החוט המקשר בין הכוחות השונים ובעזרתו לארוג ולברוא בחיינו עולמות חדשים. במהלך שלושה עשר הימים הקרובים אנחנו לומדים כיצד ניתן להתחבר למקור של מידע אינסופי וליצור בדרך אומנותית, חיננית ואינטליגנטית את הרעיונות המגוונים שלנו. בעזרת הקוף אנחנו מבינים שעלינו ללמוד להוציא החוצה את כל מה שאנחנו מרגישים וחושבים.

פעמים רבות מה שחוסם את הביטוי היצירתי שלנו קשור ברגשות מודחקים שאנחנו מעדיפים לא לדון בהם. כשאנחנו שומרים דברים בבטן, המידע וההשראה נעצרים, אנו הופכים למרוחקים ולציניים וחווים חוסר במימוש. לאורך הגל הקוף מלמד כיצד לבטא רגשות עמוקים ומחשבות נסתרות אלה עד למצב של זרימה מהנה, מלאה בקסם ומחוברת לאינסוף של אפשרויות. הקוף משחק את משחק החיים כמו ילד תמים והיפראקטיבי. הוא נע בקלילות מסיטואציה אחת לאחרת ולרוב מוצא את עצמו במרכז הבמה מספר סיפורים ומרתק את שומעיו. במקום להתייחס ברצינות לדברים שקורים לנו בחיי היום יום, הקוף דוחף אותנו לאמץ זווית ראייה משועשעת על עצמנו, על החיים ועל העולם בכלל. הוא ממלא את חיינו במלוא החופן של הומור, השראה, כישורים ורעיונות ונותן לכולנו "פוש" לזרום בכיף מעניין לעניין תוך כדי ביטוי יצירתי ומקורי של עצמנו.

אדם
ה- 5/5: אתגר הגל הוא האדם:
האדם הירחי מלמד אותנו כיצד להגיע למצב שבו אנחנו בוחרים ממקום חופשי בכל רגע ובכל מפגש בחיינו. עקב תוכנת החסר שמפעילה את המוחות שלנו לרבים מאיתנו קיימת תאוריית מציאות ע"פיה חייבים להיות קשיים ומשברים מרובים ביום יום שלנו. רובנו מאמינים שלא באמת ניתן להגיע למצב שבו אנחנו שמחים בחלקנו במציאות הדואלית. באתגר האדם אנו מתמודדים עם הספק שבאמת ניתן לעשות את מה שטוב לנו במציאות היום יומית ואפילו להיות מאושרים מכך. ניתן לשאול את עצמנו: "מה גורם לי להרגיש מאושר/ת בחיי?", "מה נכון לי לעשות עכשיו בדרכי?", "מה טוב לי ומטעין אותי באנרגיה?", "עד כמה הדברים יכולים לקרות לי בקלות בחיי"?, "עד כמה אני באמת מאמין/ה בכך שיכולה/ה למגנט לעצמי שפע של כל טוב"?

אתגר האדם מלמד כיצד ניתן לצעוד בדרך הלב, להתגבר בחכמה על מכשולים שונים וליישם את הרצון החופשי שלנו. לאדם יש את היכולת למצוא פתרונות נבונים לקשיים שמתעוררים על הדרך ולאורך הגל הוא פותח עבורנו פתח להזדמנויות של עבודה, עסקאות, מפגשים ועוד. הוא מאזן בין הצרכים המגוונים שלנו ופועל בחכמה ליצירת שפע של חברים, כסף, אפשרויות וכו'. במהלך הגל אנחנו לומדים כיצד לממש בהנאה את הרצונות שלנו ולחוות תחושת סיפוק מעצמנו ומהחיים. האדם גם מלמד אותנו על "אהבת האדם באשר הוא אדם".

במהלך הגל אנחנו לומדים להסתכל בגובה העיניים על כל מי שמקיף אותנו, מבלי לנסות לשנות את האחר ובלי הביקורת והשפיטה המאפיינים אותנו במצבים שפחות מוכרים לנו. לרוב אנחנו פועלים מתוך מנגנוני ההגנה שלנו ולא באמת פתוחים לסובבים ולמה שקיים במפגשים האנושיים השונים. בכולנו קיים ניצוץ אלוהי מעודן וקיים פוטנציאל להתרחבות וללמידה בכל אינטראקציה, אפילו אם נדמה לנו שהיא שטחית ביותר. קיימים אינסוף דרכים ללכת בהן ואתגר האדם מלמד לקבל בהבנה את המגוון האנושי, ליצור שיתופי פעולה פוריים ולזרום בעליזות ובאושר בדרכינו בחיים.

הלך שמים
ה- 6/5: טון 3 באנרגיה של הלך שמים: הפוקוס לפתרון אתגר האדם מתחיל עם הנחישות, האומץ והחמלה של הלך שמים. ביום של הזרימה האינטואיטיבית אנחנו מבינים שמותר לנו לעשות את מה שבא לנו ולהציב גבולות ברורים לכל ההסחות וההטרדות של הסובבים אותנו. כדי שנוכל לממש את עצמנו כבני אדם בכלל ובאופן אישי בפרט, הלך שמים מלמד כיצד לעמוד בנחישות על העקרונות שלנו ולהגביל את שאיבת האנרגיה מחיינו. הוא ממלא אותנו בעוצמה ובאסרטיביות באהבה שהכרחיים לשם תחושת המימוש שלנו. אנחנו לומדים שכדי שנוכל להיות שמחים בחלקנו עלינו קודם כל לשמור על האנרגיה שלנו, מבלי לאפשר לשום דבר להסיח את תשומת ליבנו מההווה. לעתים קרובות קורה שאנחנו מתישים את עצמנו בדינמיקות עם אנרגיות ששואבות אותנו, עד למצב שאין בנו את הכח לעשות את מה שאנחנו באמת רוצים. הגבולות הברורים שהלך שמים עוזר לנו לשים היום עוזרים ביצירת מרחב משל עצמנו שבו אנו לומדים וחוקרים, מתחברים לרצונות שלנו ונרגעים.

אנו מוזמנים לשבת היום בהיכל המקודש שיצרנו לעצמנו, להקיף את עצמנו בספרה עגולה של הלך שמים ולראות בבהירות מה היא הדרך המדויקת ביותר עבורנו עכשיו. הלך שמים מרחיב את נקודת המבט שלנו בנוגע להיבטים שונים ומגדיל את הערנות שלנו לפרטים ספציפיים במציאות חיינו. לאחר החקירה הפרטית שאנחנו עורכים במרחב האישי שלנו, הלך שמים מזמין אותנו לנוע בהחלטיות ועם לב מלא בחמלה אל עבר מימוש אלגנטי ומבריק של הרצונות שהגדרנו לעצמנו.

קוסם
ה- 7/5: טון 4 באנרגיית הקוסם:
הקוסם ביום הרביעי של הגל מרחיב את היכולת שלנו להכיל את אירועי המציאות ואת ההזדמנויות החדשות שמתחילות לצוץ בחיינו. אנחנו חיים בחברה מערבית שבה האגו השתלט על האני שלנו ולכן אנו כל הזמן נמצאים בתנודה אל עבר העולם, הנורמות והאנשים הסובבים. בפועל אנחנו אלה שמכירים הכי טוב את עצמנו ויודעים יותר טוב מכולם מה הכי נכון לנו בכל רגע.
הקוף המגנטי מזרים אלינו שפע של רעיונות ואפשרויות חדשות למימוש העצמי שלנו והקוסם היום מלמד שרק אנחנו יודעים מה מבין שפע האפשרויות מדויק לנו עכשיו. הזריעה המנטלית עם הקוסם מלמדת לשחרר את הצורך באישורים, בפידבקים או בכלל בתשומת לב מבחוץ ובמקומם להטעין את עצמנו מבפנים ולהקשיב לידיעה הפנימית שלנו. במקום לבזבז כמויות אדירות של אנרגיה על נסיון לעמוד בנורמות החברתיות, בקריטריונים החיצוניים ובכלל בדעות של האנשים הסובבים, הגיע הזמן להכיר במי שאנחנו וברצונות שלנו. כדי שנוכל לממש את היצירתיות שבנו, עלינו ללמוד לשחרר מצבים "קפואים" ואת הנטייה הבסיסית שלנו למחזר שוב ושוב את אותן הסיטואציות. עקב הרגלים מוכרים של שנים לרוב אנחנו חוזרים על אותם סוגי מפגשים, מטרות ובכלל על אורח החיים שלנו. כל שבוע דומה לשבוע שלאחריו וכל יום מזכיר את זה שלפניו. הקוסם העצמאי מרחיב היום את מבנה המוחות ואת הידע שלנו ומחבר אותנו לעוצמת היגואר הפועמת בליבנו. החיבור לעוצמה ממלא אותנו באומץ לפרוץ את שגרת חיינו הרגילה ולבטא בחכמה את הייחודיות שבנו.

נשר
ה- 8/5: טון 5 באנרגיית הנשר:
ביום שבו אנחנו מגבשים כח רצון חזק למגנט לעצמנו שפע בכל התחומים, הנשר מלמד שאנחנו אלה שבוחרים בכל רגע ורגע בחיינו. שום דבר לא משתלט עלינו מבחוץ ולא באמת קיים פער בין המציאות שלנו לבין איזה "רצוי" מופשט. אנחנו מבינים שהכל תלוי אך ורק בנו ובמחשבות שלנו ושבכל רגע קיימת בידינו הבחירה לעשות בדיוק את מה שטוב לנו. הנשר הקוואנטי דוחף אותנו היום להגביה מעוף למרומים, לראות מלמעלה את תמונת חיינו הרחבה ולהתמלא בתמונות של החזון הנרחב שלנו לגבי עצמנו בחיים. במעופו הנשר מלמד כיצד כל הפרטים השונים המרכיבים את היום יום שלנו משתלבים לכדי פאזל עצום ורב מימדי. הראייה הכוללת מכניסה פרופורציות והגיון בריא למוחנו ומקלה על ההתנהלות שלנו באפיזודות החלקיות השוטפות בחיי היום יום. ככל שאנחנו מקבלים פרספקטיבות הגיוניות על חיינו, משתחררת מאיתנו תחושת הקורבן והיא מתחלפת בתחושה של חופש.

אנחנו נמצאים בגל קוף שממגנט הברקות ומחשבות מהפכניות בנוגע לעצמנו ולחיים בכלל. כדי שאכן נוכל לממש את הרצונות החדשים שמתהווים בליבנו, הנשר ביום של הסנטר מאפשר להרחיק לכת במחשבותינו עם הרעיונות המתגבשים בנו. הגדלת זווית הראייה מאפשרת לשחרר את הספקות העצמיים ואת המחשבות המגבילות שחוזרות על עצמן שוב ושוב. כשאנחנו מרימים מעלה את נקודת המבט ומתבוננים דרך עיני הנשר החדות שלנו, אנרגיה אינסופית מוזרמת אלינו ואנו מסוגלים לרקוד ולשיר בשמחה את החלומות שלנו.

לוחם
ה- 9/5: טון 6, באנרגיה של לוחם: יום הזכרון:
האנרגיה של הלוחם דווקא ביום הזכרון מלמדת שבמידה ונפסיק את המלחמות הפנימיות שבתוכנו יפסקו גם המלחמות במציאותינו. הסיבה למאבקים בין בני אדם ובין עמים שלמים היא הרצון באנרגיה מהאחר. כשנגיע למצב שבו אנחנו מלאים באנרגיה מתוך עצמנו ולא זקוקים לאנרגיה מהאחר ומהעולם לא תהיה יותר סיבה למלחמות.

ביום השישי שבו אנחנו מתארגנים לקראת שיא הגל הלוחם החוקר, הנחוש והאינטליגנט שבנו מחזיר אותנו לעצמנו. ללוחם נטייה לשאול שאלות מרובות ולהטיל ספקות עד שהוא מגיע לאמת הפנימית הוודאית שלו. ביום של הזרימה עם הפלוס הוא מזמין אותנו לשאול את עצמנו: "מה נכון לי עכשיו בדרך שלי?", "מה היא האמת הפנימית שלי ללא קשר לנורמות של החברה שמקיפה אותי"?, "האם אני מגביל/ה בהחלטיות את מה שלא נכון עבורי"? ביום השישי של האיזון הלוחם האמיץ והסקרן ממשיך להבהיר לנו מה היא הדרך המדוייקת לממש את עצמנו עכשיו ועוזר לנו לנקות "לופים" מחשבתיים שמטרידים אותנו.

דרך העין השלישית הפתוחה של לוחם האור שבנו אנחנו לומדים להתאזן, להרגע, להתחבר לידיעה הפנימית ואז ליישם בחכמה ובנחישות את האמת שלנו. לקראת שיא התהליך של גל הקוף הלוחם מחבר אותנו לרגישות התבונה שבנו ומכין קרקע פורייה ליישום הרעיונות והיצירתיות שלנו בחיי היום יום.

אדמה
ה- 10/5: טון 7, שיא הגל באנרגיה של אדמה: יום העצמאות:
העצמאות היא בעצם מלאות פנימית ללא תלות בדברים חיצוניים. בשיא גל הקוף האדמה מורידה אותנו לקרקע, מנערת את הספקות ואת חוסר המעש מחיינו ודוחפת אותנו לנוע, להתפתח ולפעול. הגיע הזמן לבטא את הכישורים והייחודיות שבנו בצורה של מעשים. במקום לשבת במשך שעות ולחשוב על הרעיונות המבריקים שלנו, זה הזמן לנקוט בפעולות ת'אכלס בשטח. אין צורך לשכנע את האחרים בצדקת דרכינו או לדבר יותר מדי. מעצם העשייה ההחלטית שלנו אל עבר הגשמת הרצונות שלנו, אנחנו כבר משפיעים על הסביבה ומהווים דוגמא לאחרים.

האדמה מסמלת את המוחות שלנו ובמחצית הגל היא מזרימה אלינו כמות אדירה של ידע גבוה. המידע המתחדש והמתקדם שאנו מקבלים ביום העצמאות מאפשר לנו לפעול לקידום הפרויקטים שלנו ומעבר לכך לעשות את שלנו בשינוי התדרים שמתרחש עכשיו בכדור הארץ בכלל ובישראל בפרט. לכל אחד יש את התפקיד הייחודי שלו במערך הכולל של הקוסמוס ובעזרת האדמה אנחנו לומדים לסלק את מחשבות החסר ואת ההרגלים שעוצרים את יכולת ההגשמה בחיינו.

כדי שנוכל לבטא בגל הקוף את היצירתיות הגאונית הטבועה בנו האדמה המהדהדת מכוונת אותנו להתבונן ב"צירופי המקרים" בחיינו ולראות כיצד הכל מתוזמן ושום דבר לא קורה במקרה. מקרה, בהיפוך אותיות- קרמה. כל אירוע בחיינו הוא מדויק ומוביל אותנו למקום הנכון עבורנו. ובהקבלה כל הסבל, המלחמות והכאב הובילו להקמת מדינה יהודית בישראל. בשיא הגל אנחנו לומדים לזהות את הסינכרונים האינסופיים שמתרחשים בכל רגע בחיים ולנתב אותם אל עבר המימוש העצמי שלנו.

מראה
ה- 11/5: טון 8 באנרגיה של מראה:
ביום השמיני של היושרה מגיעה המראה ומלמדת אותנו לרכז את האנרגיה שלנו בעצמנו ובכאן ועכשיו. ביום זה נתבונן במראות המקיפות אותנו ודרך השיקוף שנוצר נשאל את עצמנו: "אילו השתקפויות בחיי יוצרות ומהוות השראה מפרה עבורי?", "מה אני אוהב/ת במראות שמקיפות אותי וכיצד אני רואה את האיכות הללו בתוכי?, "מה קשה לי במראות מסוימות וכיצד אני חותכ/ת מחיי את הקשיים הללו?", "האם אני נהנ/ת וצומח/ת בחברתם של הסובבים אותי?", "האם אני פתוח/ה לאינסוף האפשרויות הקיימות בכל רגע נתון?" בגל שבו אנחנו לומדים לממש את עצמנו, המראה מלמדת שאנחנו יכולים לראות אך ורק את עצמנו. הסובבים אותנו ובינהם המשפחה הקרובה, החברים, העמיתים לעבודה וכן עוברי אורח הם שיקוף של השלב שבו אנחנו נמצאים כרגע בחיים. אנחנו אלה שיוצרים בכל פעם את המראות ודרכן אנו מתבוננים במקומות בתוכנו שבהם אנחנו חווים תחושות של אי מימוש.

כדי שנוכל לבטא את השראת הקוף המוזרמת אלינו לאורך הגל, המראה מראה לנו היום היכן אנחנו מבזבזים אנרגיה יצירתית על הסובבים ועל דברים חיצוניים ומאפשרת לשחרר מחיינו אובדן אנרגיה מהסוג הזה. המראה הגלקטית של היום מאפשרת לריכוז, למיקוד ולנוכחות בהווה מבלי להפנות את האנרגיה שלנו למחשבות עתידיות מיותרות ומבלי לבזבז אותה על מראות מרוקנות.

סערה
ה- 12/5: טון 9 באנרגיה של סערה:
ביום של "נפילת האסימון" חכמת הגל מלמדת שכדי להתחבר לשדה ההשראה האינסופי ולבטא את המקוריות שבנו, עלינו להגדיל את הביטחון בעצמנו ובכישורים שלנו. ביטחון עצמי וידיעה שאנחנו יכולים לסמוך על עצמנו ועל העולם הם הכרחיים בתנועה אל עבר ההגשמה העצמית שלנו. בדרך לשפע היצירתי עם האדם הסערה מלמדת שבמידה וניתן אמון מוחלט ביכולות שלנו ובכך שקיימת תוכנית רחבה ליקום, נוכל לקפוץ בביטחון למימי החיים הסוערים ולהגשים את עצמנו.

המימוש העצמי הוא פונקציה של אמונה בעצמנו ועל כן הסערה מזמינה אותנו להטעין את עצמנו היום באנרגיות של ריפוי ובחיוביות. היא עוזרת לנו לשים את הפוקוס על האיכויות שאנחנו אוהבים בעצמנו ובכך מגדילה את הביטחון העצמי שלנו. המימוש האישי והיכולת למשיכה של שפע קשורים בכמות המחשבות השליליות והחסימות הרגשיות שיש לנו. ככל שנרפא את עצמנו בכל הרמות- הפיזית, הרגשית והמחשבתית, נגדיל את העוצמה האישית ואת יכולת הביטוי שלנו. הסערה הסולארית מאפשרת לריפוי הכולל הזה ולכן מומלץ לנשום היום את סמל הסערה לכל התאים בגופינו ולהגיד את המשפט: "אני מרפא/ה את עצמי".

שמש
ה- 13/5: טון 10 באנרגיה של שמש:
ביום העשירי הקפיצה של הגל מתחילה להתגלם במציאות חיינו עם אנרגיית השמש. השמש מסמלת חום, נדיבות ופתיחות ומלמדת כיצד להיות נדיבים קודם כל כלפי עצמנו ואז גם כלפי העולם כולו. חמימות זו של השמש מתפשטת היום אל אזור הלב שלנו ומחדירה בנו מוטיבציה גבוהה לזרום בדרכינו בחיים ולהתגבר על כל מכשול שקיים בה. ביום של השלמת התהליך השמש מחברת אותנו לאלמנט האש שבתוכנו ובעזרת האש היצירתית הזאת אנחנו מפיקים את הפרטים הנדרשים לפתרון אתגר האדם. מהמקום האנרגטי המלא בחיים, באור, במידע ובחום השמש מאפשרת לנו לנוע ולממש את רעיונותינו היצירתיים.

ביום העשירי אנחנו מדייקים עוד יותר את תהליך הגל כולו ובעזרת האור שהשמש מפיחה בנו אנו מבהירים לעצמנו היבטים שעד לרגע זה חווינו תחושות של בלבול וערפול לגביהם. השמש הפלנטרית עוזרת לנו להבין את האספקטים השונים בחיינו עד למצב של תוכנית פעולה מגובשת שמניעה אותנו אל עבר השלבים הסופיים בתהליך המימוש האישי שלנו.

דרקון
ה- 14/5: טון 11 באנרגיה של דרקון: במידה והגענו ליום זה ואנחנו עדיין מרגישים תקועים, לא מוצלחים ונטולי השראה, הדרקון מלמדת שאנחנו מאד נוקשים וביקורתיים כלפי עצמנו. החסימה בביטוי היצירתי נובעת מהרעלה עצמית, מביקורת ומהרס. אנחנו לומדים שהכל תלוי אך ורק בנו ובזווית הראייה שלנו לגבי עצמנו ולגבי היקום. ככל שנלמד לראות את החיובי, נמגנט אלינו שפע רב של אפשרויות והגשמה. במידה ולא התחלנו למגנט לעצמנו שפע יצירתי במהלך גל הקוף, חכמת המאיה מלמדת שמדובר בחשיבה שלילית שלנו שלא מאפשרת לקבלת מתנות מהעולם ולפתיחת השערים.

ביום השחרור של מה שעדיין מעכב את המימוש שלנו, האנרגיה הנשית של הדרקון מלמדת אותנו לקבל באהבה וברכות את עצמנו ואת חיינו. היא מכוונת אותנו לשחרור השפיטה והביקורת העצמיים שהם אלה שגורמים לכך שאנחנו לא מאושרים ממה שקיים בנו ובמציאות שלנו. כדי שנוכל ללכת בלב שקט בדרכינו, האל האם מבקשת שנזין את עצמנו, את הגוף שלנו, את המחשבות ואת הנפש. הדרקון מחברת אותנו למקור החיים האינסופי ומפרה אותנו בעוצמה ובקבלה. במקום הזה של קבלת עצמנו ושל חיינו ניתן לברוא ולייצר אינסוף של עולמות.

רוח
ה- 15/5: טון 12 באנרגיה של רוח:
הרוח הקריסטלית מסמלת את יונק הדבש וביום הפתרון מעידה על כך שלמדנו לזרום בססגוניות ממפגש אחד למשנהו תוך כדי ביטוי קולח ומעורר השראה של הרצונות שלנו. כתוצאה ממגנוט השעשוע והיצירתיות עם הקוף ותהליך החיבור לרצון הלב עם האדם, אנחנו זורמים היום בקלילות ובשמחה בחיינו. הרוח מסמלת את מערכת הנשימה. אתגר האדם ששאל "מה היא הדרך הנכונה ביותר עבורי עכשיו" הוביל למקום שעוצר, נושם ומתמלא באנרגיה ובמידע מדויק ואז יוצר במקוריות. בכל פעם שאנחנו שואפים את החמצן שבאוויר, אנו מקבלים מידע חדש מהחלל המקיף אותנו ועימו בהירות ותובנות בנוגע לדרכינו בחיים.

ביום הפתרון של הגל סוף סוף למדנו לנשום, מה שממגנט שפע של אפשרויות לחיינו. אנרגיית הרוח מסמלת את היאנג שבנו, את האיכויות הזכריות שפעילות כלפי חוץ ובפתרון מלמדת שזרימה בדרך שלנו דורשת אקטיביות, תנועה, נועם ויוזמה. בתהליך שעברנו בגל שחררנו עצב, נטל ומטען שחסמו את הביטוי היצירתי שלנו. רוח בפתרון מסמלת יכולת ביטוי בהירה, חדה וברורה באינטראקציות תקשורתיות שונות. הקוף של תחילת הגל שמיגנט רעיונות ודרכי ביטוי שונים הפך לרוח דינאמית, קלה, פעילה ובעלת יכולת לבטא באופן ישיר וברור את הרצונות שלה.

לילה
ה- 16/5: טון 13 באנרגיה של לילה:
הלילה שסוגר את התהליך שעברנו בגל הקוף מעיד על כברת הדרך הארוכה שעברנו במהלך שלוש עשרה הימים האחרונים. מקוף שמשך יצירתיות, שעשוע, קסם ויכולת ביטוי אל לילה שמחובר למעמקי הנפש ולאינטואיציה הקיימת בכל אחד ואחת מאיתנו. מאיחוד עם הרצון האמיתי שלנו עם האדם ועד ללילה קוסמי שמחובר ישירות לשדה הנפש ומאפשר ליישום יצירתי ומענג של רצון זה במציאות חיינו. הקודים של הגל הובילו לאט ובהדרגה למצב שבו הארנו חשכה פנימית ששיתקה אותנו עד היום ומנעה מאיתנו מלממש את עצמנו.

אנרגיית הלילה ביום של ההדהוד הקוסמי מלמדת על כך שהמאבק הפנימי שהתחולל בתוכנו בנוגע לדרך הנכונה לנו הסתיים ואנו מלאים בתקווה ובהתרגשות לקראת חיינו המחודשים. כשאנחנו מנטרלים את הספקות המנטליים של האדם ואת המועקות הרגשיות של הקוף, אנו מתחברים ישירות למידע אינסופי שמאפשר לזרימה אינטואיטיבית בחיינו. הביטוי העצמי ותחושת המימוש שהולכים וגדלים במהלך הגל מובילים לתחושה נינוחה ונעימה בתוך הגוף והמציאות שלנו. הלילה שמסמל "בית" מעיד על כך שבסוף הגל אנחנו מרגישים בבית במציאות הקוטבית האשלייתית שמקיפה אותנו ומצליחים לממש את החלומות והרעיונות המופלאים שלנו בדרכינו בחיים.

מאחלת לכולנו שנהנה מגל קוף
יצירתי, קליל, ומעורר השראה..

באהבה, טליה.

תגיות
הראה עוד

כתיבת תגובה

Close