השימושון

הסדנא באסם של שיהר

'הסדנא' באסם – מרחב לסדנאות אומנות רוח וקהילה במתחם שיהר

בתור יצור יוצר סקרנותי ללמוד עצומה.
אני זוכרת את עצמי בתור ילדה בת שש, כה עסוקה בחוגים, שלא ממש הבנתי מתי יהיה לי זמן לפגוש את החברות.. למדתי צ'לו ותורת המוסיקה ותאוריית המוסיקה ופיסול וריקוד ומכל מה שבה ליד של ילדה סקרנית בצפון תל אביב..and I loved it
ועד היום עברתי בערך כל חוג אפשרי מהתחום האומנותי, יצירתי, קולי, דרך גופני , מבעד לאנרגטי, וכמובן החוגים של הלב: ההתפתחותיים והרוחניים .
אז החלטתי לעשות מעשה!

האסם שבמתחם שיהר נתן לי את ההשראה שאני יכולה לרכז כאן ממש, את כל הדברים המרתקים האלה שבא לי ללמוד. מרחב שבו אפשר להרחיב אופקים ..וגם לתת מענה לצורך האישי שלי, כאן בפריפריה, לקצת גירוים אינטלקטואלים.. ולמי זה לא חסר?

לדוגמא.. פגשתי את עופר כהנא בקפה קפה יושב מכונס בפינה מתענה/נהנה מעבודת הדוקטורט שלו מייד נשפכה התזה על השולחן.. וזיהיתי שיש צורך לשתף אחרים בעשייה שכזו. אז הנה בואו דוקטורנטים! והציגו לנו את הנושא, נשמח לליל סיעור מוחין שיטיב עם כולם.

הקורס הראשון שיפתח כאן הינו קליעת סלים עם אורית נבון מהר חלוץ. שישה מפגשים בימי שישי בבוקר פעם בשבועיים. אורית תנחה אותנו בקליעת הסינסנים בטכניקות שונות (קטלני, אפריקאי ..) בקבוצה של 8 אנשים. ההרשמה בעיצומה.. ואני כבר מתה להתחיל ללמוד..נא להזדרז!

עוד פנטזיה נעימה וקלה להגשמה : מעגל מלאכות : ערבי יום ראשון יוקדשו להתכנסות יצירתית סביב הקמין באסם: כל אחד/אחת יוכל לבוא לסרוג לרקום לחרוז ולקשקש.. (מי שבעניין נא לידע אותי).
בהמשך אני מקווה שיפתח קורס לציור קליגרפיה .. (פרומו: לילה… דמיינו חתיכות לבד על ריצפת האסם וניירות משי גדולים עם מכחולים ודיו ושאר חומרים אקסטטים כאלו.. )

לקראת האביב אני מקווה להביא למחוזותיינו קורס בורסה ומניות יצירתי.. שנוכל סוף סוף להבין על מה מדברים שם..ונוכל אולי להתחיל לממש ..משהוא ממה שקראנו
כמובן החלל לרשות הקהילה ..אז אם יש עוד רעיונות או הצעות אתם מוזמנים לממש…
זהו לבינתיים , אפשר להתעדכן דרך אתר הבית של שיהר.

ימים מבורכים לכם קהילתי החביבה

שירה

שירה טילס מרקוס טל' 04-6373611 נייד 052-3625116 | אתר הבית |
החנות ב etsy
אימייל >>

הראה עוד

9 thoughts on “הסדנא באסם של שיהר”

 1. שירוש אהובתי..
  אין עלייך אחותי, את "מוציאה לפועל" אמיתית ומספקת הרבה מאד השראה לכל מי שמסביבך..
  הייתם צריכים לראות איך היא פתחה מפעל חרוזים"פירסט קלאס" על החוף בסיני עם מאמות הבדואיות..
  כדאי לקפוץ לחנות לראות איזה עיצובים היא הביאה משם (אם נשאר משהו)
  בקיצור אלופית..

 2. את באת לי בזמן
  בדיוק דיברנו עם השכן על כך שבתכלס אין כאן לאנשים איפה להפגש (למעט בבתיהם ומה עם אלה שחדשים ועוד לא מכירים מספיק?ומה עם מפגשים חדשים?)
  שפעם היה שיקשוק והיו אירועים ועכשיו כמעט ולא.
  אנחנו באנו לפרדסחנה כי נדלקנו על המקום על האופי הקהילתי (היינו בשיקשוק פעמיים ובבי"ס הדמוקרטי שעה אחת והחלטנו לעבור לכאן..וגם היו לנו זוג חברים שגרו כאן)
  ואני בדיוק חושבת מה יכולה להיות יוזמה ל מפגשים קהילתיים ? אמרתי נדבר עם רונית הנמלה העמלה למען הקהילה,ובדיוק ישבתי לכתוב לה ,והנה את מפרסמת את האסם.
  סחתיין!!

כתיבת תגובה

Close