יוזמות חופשיותסביבה וקהילהשיטוטים

ח"י באהבה: רשימת ההתרחשויות המלאה וקישור למפה

לילה לבן

אז יש לנו לוגו (תודה לאילנה) ויש היענות, וזה קורה עוד פחות משבועיים!
בגלל אופיו החתרני של האירוע, קטלוג מפונפן כנראה לא יהיה.
מי שמשתתף מוזמן להוסיף את עצמו בתגובות לפוסט הזה, כולל כתובת, טלפון, אתר, פייסבוק ומה מתוכנן לאותו לילה..

קדימה להשתולל!

אורי מוסנזון הכין מפה:

הצג את חי באהבה – לילה לבן בפרדס חנה כרכור במפה גדולה יותר

תגיות
הראה עוד

134 thoughts on “ח"י באהבה: רשימת ההתרחשויות המלאה וקישור למפה”

 1. מחר-חמישי מכירה לוהטת של
  So vintage
  בגדי וינטאג' הורסים במחירים חד פעמיים!!!
  החל מ17:00 ולתוך הלילה
  בנוסף מגוון דוכנים הפעלות והפתעות…
  …כניסה חינם
  מתחם 'שארוח' רח' הדקלים 124 פרדס חנה כרכור
  בואו יהיה שווה
  http://www.facebook.com/pages/So-vintage/118469774894389

  So vintage
  One of a kind unique vintage pieces, that we find and hand-picked one by one, just for you. בגדי וינטאג' שווים במיוחד

 2. הזכיין אכן שריין מקום לשילוט משותף של עסקים קטנטנים,
  הבעיה שנוצרה אז..היתה קצת ביצה ותרנגולת:
  העסקים שהתענינו לפרסם – לא ידעו מה יהיה המחיר שיוצע..ולכן לא התחייבו או הגיעו לפגישות..
  והזכיין לא קיבל מאיתנו את מספר העסקים שמעונינים ב'קבוצת רכישה' שכזו – אז הוא לא יכל לתת הצעת מחיר מסודרת…
  מאז ..
  ועד היום..
  עברו הרבה מיים…(וזיעה)
  והיום אכן הוא לא מעוניין להפגש מול קבוצה!

  עכשיו הבעיה היא של חברת קשת!
  אנחנו העסקים המקומיים ,אנחנו הלקוחות שלו,
  ואנחנו לא מעונינים.
  לא במחירים המופרכים שדובר עליהם

  יש לנו ראש יצירתי ומקורי
  נמצא את הדרך שלנו!

 3. רציתי לעדכן שביקשתי היום פגישה עם געש בנושא התאגדות העסקים המקומיים (והיזמויות שלה שרוצים לקדם) וזאת לאחר שאני ואבי שחם נפגשנו עם הגזבר והיועמ"ש של המועצה והגענו למבוי סתום בנוגע לדרישות הציבוריות שלנו.

  אני מקווה שהפעם הוא ייעתר לנו. אני יכול כבר לעדכן שכרגע מתרגשת ובאה חזית חדשה מכיוונם של האמנים, שמבקשים לפתוח את בתיהם בשבת ומאויימים על ידי המועצה בשליחת פקחים והגדלת ארנונה. נדמה לי שהחום עולה לכולם לראש.

 4. עוד נקודה, ישראל מהשלטים, הוא איש שההיכרות איתו היתה לי נעימה, מועילה והוא הרגיש איש הגון שעושה את מלאכתו נאמנה. וזו מלאכתו. לא הוא הכתובת לשינוי וגם לא קשת שלטים שזכתה במכרז. גם הם עסק שעושה את צעדיו כדי לגדול יותר ולהצליח. בהנחה שהמכרז היה חוקי, וסביר להניח שהוא היה כזה, פעילותנו צריכה להיות מול המועצה וביננו. וגם ביננו לבין עצמנו.

  הוזכרו םה שמות של עסקים שחתמו על השלטים, שיהיה לכם בברכה. וצריך לזכור שלחלק מהעסקים שלט הכוונה הוא ה כ ר ח י. אורח שמריך להגיע לאירוע (ולא בסאן סט), ויסתובב במבוכי איזור תעשייה, יגיע (אם יגיע) עצבני ומאוחר מדי, זה לא מה שאולם אירועים יכול להרשות לעצמו. זו רק דוגמא לכך שיש עסקים שכדי להמשיך במיידי, חייבים את השילוט כאן ועכשיו בכל דרך.

 5. הי לכולם, שוב תודה על הלילה השחור-לבן. לנו ולאורחינו היה נפלא גם אצלנו וגם בביקורם אצל אחרים.

  השלטים האלה מכוערים! שלטי הכוונה יכולים להיות ביוזמה של העסקים הקטנים מול המועצה כשלטים אחרים (מעץ למשל). בכלל חלק מהשלטים שאתם מדברים עליהם לא בהכרח שייכים למועצה המקומית. וזה לכאורה לא חוקי לדרוש עליהם את הכספים האלה. אני עדיין בבירורים. אעדכן בקרוב. אני עוד לא טוענת לאי חוקיות (שלא יבואו לי בבית' שילי). אני פשוט קוראת פה ניסיונות להתפשר על שלטים שבעיניי מכוערים ועל מדיניות לא נכונה (בעיניי כמובן), וזה עוד לא הזמן להתפשרות. זה כמו המאבק על חוף פלמחים, לא הלכו על מלון אחד במקום עשרה אלא על הצלה טוטאלית. ואנחנו יכולים בהחלט להתכוונן לשם כרגע. האינטרנט, הביחד, רשל ועוד עשו ונעשה. חם, חם ולח, אבל עוד נשימה ואם צריך אז עוד אחת ויאללה, להמשיך.

 6. איזה כיף עם כל מה שקורה פה…תודה רבה לכל המארגנים של הלילה הלבן היתה אוירה,תנועה והרבה תושבים שממש התרגשו מהיוזמה הברוכה הזאת!!!אם נהפוך את זה למשהו קבוע נשמח לעזור בהפקה…לגבי השילוט,גם אנחנו שמענו את המהר מהר לפני שיגמר… .

 7. הי רונית מה שאת מציעה זה למעשה מה שקורה כרגע ( אומנם לא במיל אישי אלא במרחב הציבורי הזה ובפייסבוק שכבר ראינו שכולם נמצאים בו) . הזמן מוגבל כי משהו צריך להרים את הכפפה לקבל החלטה. לא תמיד לחכות עוד מביא לתוצאות.

 8. בוקר טוב
  לכל מי שמעונין לדעת מה מתרחש בפועל לגבי סיפור השילוט
  מוזמן להתעדכן בדף הבית של ההתאגדות (לשם כך הוא הוקם)
  בוא נרכז את הפעילות במקום אחד ..זה מבלבל כשזה מפוזר..(סליחה רונית)

  דיברתי עם חברת הזכיינות
  ולהלן ההתפתחות
  http://www.acebook.com/#!/group.php?gid=127154717310494&v=wall&story_fbid=144776305548335&ref=notif&notif_t=feed_comment

  תשתו הרבה
  ויום נפלא

 9. טלי, קדימה! הרעיון בקבוצת רכישה זה שהמוכר עומד מול מישהו אחד. נגיד את לצורך העניין. את אוספת כסף מהחברים לקבוצה, קונה את השלט ומביאה לזכיין קובץ גראפי, שידפיס ויפרסם. אני לא רואה כאן בעיה חוקית, להפך!!! הזדמנות.
  הוא אומר שזה לא קיבוץ? גם את הקיבוצים הפריטו.

  רשימת העסקים הרלוונטיים לשלט הראשון מצומת כרכור:
  לבנדר, ללפיפוף, בית אלה, הסטודיו של מלכה, כל העסקים ממתחם המושב (שזה כולל את פראג, מיכה ושירה, אבי שחם, אננדה, ליסה, בנגורה, זהר ראובני, בייבי אושר)
  כולם חברים שלך בפייסבוק.
  10 דקות מייל סטנדרטי לכולם ויאללה.

 10. את התתגובה שלי כתבתי לפני שראיתי מה טלי כתבה והיא התייחסה לפינג פונג שרץ בין יעלה לברונית. מאחר ואני שומע כאן שני קולות מצידו של הזכיין, האחד בדברו עם שירה והשני בדברו עם טלי, אני מציע לאלו שמדברים איתו וסוגרים איתו דברים להבהיר לו שיחליט. או שהוא נפגש עם הקבוצה כקבוצה ושומע מה יש לה להגיד והם שומעים לו, או שהוא נפגש עם בודדים. לא בדיוק מסתדר לי הרצון לסגור שלטי הכוונה עם 8 עסקים וחוסר הרצון לקבוע אפילו מועדים למפגש קבוצתי.
  מעבר לזה מה שממש לא מסתדר לי בכלל במו"מ -זה אולטימטום. לא נראה לי שהזכיין נמצא בעמדת כח. נראה לי שהוא בלחץ.לא מתאים לו שישחרר השלט לשטחי פירסום.שמענו כבר את "המהר מהר לפני שייגמר".

 11. צר לי לצנן את ההתלהבות שלכן בנות (למרות שקצת צינה לא תזיק בימים אלו), אבל על פי מה שאני שומע משירה ("נציגת ההתאגדות לענייני הזכיין"), הרי שהנ"ל כלל לא מעוניין להפיגש עם ההתאגדות כקבוצה משום "שזה לא קיבוץ פה", והוא קורא את מה שאנחנו "אומרים באינטרנט" ויודע "מי עושה מהומות". לדידו רק פגישות עם יחידים. אז כל רעיונות הקופיירייטינג המבריקים והג'אגלינג יישארו להערכתי על הנייר ולא על הנייר של השלטים.

  ברונית, תצורכי לחכןות עם הלוקש. "אכן מראות קשים , רפי".

 12. חברים יקרים הרעיון של שילוט הכוונה משותף עלה מזמן. והזכיון פתוח לעניין ואף שמר מס שלטים בדרכים ראשיות לצורך הענין (אומנם לא חינם אבל בעלות סבירה) אלא שלא היו קונים… כרגע השלט הראשון מצומת כרכור יכול להיות שלט הכוון עבור 8 עסקים. או פרסום לעסק אחד. הוא התעייף מדיבורים ומעונין לסגור את השלט האטרקטיבי. לכן אני שריינתי את השלט. אם יהיו מעונינים רצינים (עד מחר בצהרים ) נעשה שלט הכוונה משותף אסטטי.אם לא ישוחרר שילוט ההכוונה לשטח פרסום.

 13. לכן חשבתי שזה יכול להיות פרויקט של ההתאגדות שהסטריפים ישדרו משהו אחר מהמפרסמים הגדולים …אפשר לחשוב באמת על הכותרת "מקומי כאן" או משהו כזה -שבפרסום כבר מעודד קניות אצל המקומיים ובחזותי כמובן משדר מסר והצעה יפה רונית ואת גאון בתנועה בלתי פוסקת – דימוי חזותי או משפט מחץ משולב והארטיקים שבנון ישלם

 14. יעלה, רעיון גאוני.
  פשוט תתאחדו ותעשו מהשלטים האלה את מה שהם היו אמורים להיות מלכתחילה: שלטי הכוונה. לדעתי אפשר 5 בשלט. ראיתי ששירה לוריא הציעה בניוזלטר האחרון שלה לעשות קבוצות רכישה לתחבושות ר"פ. רעיון גאוני. תעשו קבוצות רכישה גם על השלטים לפי המיקום הגיאוגרפי. הצעות הגשה:
  שיהר, אנטיתזה, ראגה, תיאטרון הידית והאוסף על אותו שלט.
  לליפוף, לבנדר, בית אלה והמספרה של ליסה על שלט נוסף.
  כל מתחם המושב על שלט משלו.
  בין הסטריפים אפשר שיופיעו משפטים שונים או דימויים ויזואליים.
  אפשר להחליט על קו ויזואלי אחיד – נגיד גובה הסטריפ או צורת החץ.

 15. ותכף יהיו גראפיטי של נ נח על כל השלטים…
  בכל מקרה יש לי הצעה לימי אוגוסט – שהזכיין ימזג את הלוחות ונוכל לעצור לרגע בתוך השלט שבין עסק לעסק.. ….

  תגיד איל… אם נגיד מקבלים את הדין – לרגע בשביל הבדיקה והדיון… אם איגוד העסקים מפיק את השלט כסטריפים של נגיד 5 עסקים לפי איזורים עם מפה קטנה בתוך ארון קרור אחד.. נראה לי שהוא מספיק גדול ואפשר לשים גם חבילת קרטיבים לאילו שאיבדו את הדרך..מה זה אומר?

כתיבת תגובה

שווה לראות גם

Close
Close