בילוייםמוזיקה

רועי דהן בראגה

9/8 בראגה – רועי דהן "Some of this life"

רועי דהן

רועי דהן, מוזיקאי, יוצר, מנגן ושר באנגלית, מופיע בשלוש השנים האחרונות עם שירים שלוקחים את הקהל הנאמן שלו למחוזות אינסופיים במרחב ובזמן. שירים שהם מכאן – ולא מכאן. לשירים אין תעודת זהות מקומית או זרה. לעתים נדמה שהם מתכתבים עם סגנונות וזרמים במוזיקה המקומית והבינלאומית, אך בסופו של דבר הם דומים רק לעצמם, ולא לשום דבר אחר… השירים של דהן נוגעים בכל מי שמרשה לעצמו להתמסר ולעוף עם המוזיקה. רועי שחרר לפני כשנה את אלבום הבכורה עטור השבחים “Some of this life” מתוכו יצאו הסינגלים Falling like a stone ו- Does anyone know.

"ההשפעות המוזיקליות שנושבות מאלבום הבכורה, נשענות לאו דווקא על יוצרים מקומיים ומזכירות לי את לאונרד כהן, קאט סטיבנס ואפילו במידה מסוימת את ג'ון קייל…" (לאון פלדמן, NRG)

“…כנראה אלבום הפולק הטוב ביותר שיצא אצלנו.." (קליה מור, "העיר")

"…האלבום של רועי דהן הוא אחד הטובים שיצאו השנה אם לא הטוב שבהם…" (גל אוחובסקי, "טיים אאוט")

"יש לו מנעד סגנוני מעניין שנע בין גבע אלון לעמית ארז, (כנראה שככה זה כשאתה מעיד על עצמך שאתה מושפע מניק דרייק) ,והוא עובר מגיטרה לפסנתר בקלות מעוררת קנאה. הקול שלו עמוק, והוא נשמע לגמרי חו"ל…" (morningcandy.com)

"רועי דהן עושה דרך בטוחה בשבילים של פולק נעים. סינגר-סונגרייטר מוכשר. חף ממניירות. לא כאלו שלפעמים רואים אצל אמנים המנסים בכח להיות כמו ה"הם שם באמריקה" ולא כאלו של סטאר. הוא שר ללא כל זכר למבטא ישראלי, בקול נעים ומחוספס בדיוק במידה הנכונה. דהן עושה מוזיקה שאפשר לקחת לאוטו ופשוט להתחיל לנסוע בלי כתובת, או כזו שאפשר לשים במערכת, לשכב על הספה, לעצום עיניים ולהתחיל לצלול למחשבות. רק תבחרו." (עידו פילובסקי, musicspot.co.il)

www.roydahan.com

רועי דהן בהופעה – יום חמישי ה-9.8

ראגה פרדס חנה

פתיחת דלתות: 20:30
תחילת מופע: 21:30

כרטיס:50 ש"ח

15 הראשונים שיזמינו כרטיס, יקבלו במתנה את האלבום "Some of this life" –
להזמנה סמסו – רועי דהן + שמכם המלא ל- 052-2263882

ועוד בראגה החודש:
carllie & yosi : 11/8 -צ'רלי פיירבורן ויוסי שופן ~ Acoustic.Folk.Groove~
16.8: המופע המהותי-רונן הלוי. שירים בהשראת ימימה אביטל.
18.8: "על שפת הנצח" – כשמוסיקאי ומתמטיקאי נפגשים ברוח, עם אבישי חביב משה קליין.
לפרטים נוספים >

תגיות
הראה עוד

7 thoughts on “רועי דהן בראגה”

  1. טריפ בראגה! עוד מעט מתחילים! מופע סטנד אפ אחר – על אלוהים, דת, לגאליזציה, על כאן ועכשיו והמציאות… סטנד-אפ לא מתפשר על התבניות, התרבויות, האידיאלים והמוסכמות שעיצבו את חיינו, האם הכל מכוון מלמעלה? האם הכל תרמית אחת גדולה של רודפי בצע, כוח ושלטון? או טמטום הולך וגדל של אנושות שהפסיקה לשאול את השאלה "למה"?

כתיבת תגובה

Close