סדנאות, קורסים, חוגים

יוגה בשיטת איינגאר בפרדס חנה כרכור

"תרגול סדיר של יוגה יסייע לך להתמודד עם סערות החיים באופן איתן ויציב" [ב.ק.ס איינגאר]

במשך השנים התפתחה היוגה לדרכים ושיטות שונות. שיטת איינגאר יוגה היא שיטה שפותחה על-ידי ב.ק.ס איינגאר, שכיום הוא בן 91 וממשיכה להתפתח במרכז האם בעיר פונה בהודו. ייחודה של השיטה נעוץ בדיוק של התנוחות (האסאנות) ובתשומת לב לפרטים הקטנים וזאת על-מנת להגיע לשלמות באסאנה, שמתוכה ניתן להגיע להתבוננות ושלווה פנימית, שיובילו לבריאות ולאיזון. שימת דגש מיוחדת למגבלות ספציפיות של התלמיד על-ידי עזרים (פרופס) שניתנים בשיעור לפי הצורך, מאפשרת לכל אחד ואחת, בכל גיל ובכל עת להשתתף בשיעורים. שיטה זו היא השיטה הפופלארית ביותר במערב וכיום ישנם מאות מרכזים ומתרגלים ברחבי העולם.

יוגה איינגאר עם הדסבמהלך 10 השנים האחרונות היוגה היא מרכז חיי, הוכשרתי והתפתחתי במרכז איינגאר ללימודי יוגה אצל מורתי נעה צוויג אני משתתפת בסדנאות באופן קבוע של מורים מהארץ ומחול ומבקרת במוסד האם בפונה שם מלמדים בנו פראשנט איינגאר ובתו גיטה איינגאר.
אני מאמינה שדרך היוגה מביאה לשקט ואיזון בחיי היום יום, מלמדת לסבלנות וסובלנות, להתפתחות וצמיחה אישית. והמפתח הוא: לתרגל לתרגל ולתרגל.

אתם מוזמנים.

הדס

השיעורים מועברים באזור על ידי הדס, מורה מוסמכת לשיטה, בימי שלישי בערב ושישי בבוקר בסטודיו "לב ירוק" בפרדס חנה. שיעורי יוגה לנשים מועברים בהיולי בקיבוץ שדות-ים. שיעור ניסיון ללא תשלום. פרטים נוספים בטל': 054-5373014 ובאימייל >>

הראה עוד

8 thoughts on “יוגה בשיטת איינגאר בפרדס חנה כרכור”

  1. פינגבאק: אינדקס יוגה

כתיבת תגובה

שווה לראות גם

Close
Close