אוכלאינטרנטזוגיות ומשפחהמהעולםסביבה וקהילהסדנאות, קורסים, חוגים

גנגה – אוכל הודי שבא מהלב

גנגה

קייטרינג ואירועים | ארוחות שף | סדנאות בישול | דוכני אוכל וצ'אי | אוכל עד הבית

הסוד של המטבח ההודי הוא להכיר כל תבלין ותבלין, אבל להכיר באמת – איך הוא קלוי, טחון, מטוגן, מיובש וקצוץ. לא רק שההודים משתמשים במגוון עצום של תבלינים, הם גם יודעים להוציא הרבה יותר מכל אחד מהם – התיבול כאומנות.
גנגה הוא קייטרינג אישי לאוכל הודי שנולד מתוך אהבה וקשר רגשי- אינטימי להודו, טעמיה, צבעיה ותרבותה.

נועם קורן במטבח

נועם קורן, שף קונדיטור ('מוסקט', מלון 'מצפה הימים', מלון 'כנען ספא') חי בהודו שנים והיה שותף בהקמתה וניהולה של מסעדה גדולה ומצליחה בדרמקוט אשר בצפון הודו, אולי אפילו אכלתם בה באחד הסיבובים שלכם בתת היבשת. את רזי המטבח ההודי למד מהמקומיים, מהחיים בהודו ובעיקר מתוך אהבה גדולה להל ולקינמון, לעדשים וליוגורט, לקארי ולצ'אטני.

"גנגה" נולדה בחמימות של המטבח הביתי שלנו, בין תבשיל 'אלו גובי' לבין כמה גרגרים של אורז בסמטי וכמה מילים איתי, יעל, בת זוגתו, העוסקת בתחום השיווק. ישבנו על כוס של צ'אי, נועם נתן לי לטעום ואני כבר ראיתי את כל השאר. לאחרונה עברנו לאזור מהגליל העליון והתמקמנו במושב עמיקם. עכשיו גם אתם מוזמנים.

האוכל של גנגה הוא אוכל אותנטי וייחודי. הוא מפתיע כל פעם מחדש ועשיר במרקמים, בצבע ובטעם. אנחנו רוקחים בעצמנו את תערובות הקארי שלנו, דבר המאפשר לנו לשלוט במידת החריפות של האוכל מבלי להתפשר על הטעם ההודי הייחודי. המנות והתבשילים מבוססים על חומרים טבעיים ובריאים. זהו אוכל ממלא ומשביע והמנות כוללות כל מה שהגוף צריך ומעט מאוד ממה שהוא לא צריך. התפריט הוא בשרי או צמחוני ומותאם אישית לכל לקוח ולקוח לפי צרכיו ורצונותיו.

בין אם מתוך געגוע להודו או מתוך כמיהה לטעמים חדשים, בין אם לחגיגה גדולה או ארוחה פרטית קטנה, אנו מתגאים בקשת רחבה של אפשרויות מהמפואר ועד הלא מכופתר. השירות שלנו הוא בגובה העיניים ובאווירה חברית אך מקצועית. נשמח לבשל לכם, ולתת טעם ועניין מיוחדים לכל אירוע.

את האוכל של גנגה ניתן לקבל בשירות משלוח של אוכל עד הבית ובקרוב גם ב'אמיה' – מעדניה צמחונית בפרדס חנה.

לפרטים והזמנות: יעל 052-6590707 | www.ganga.co.il | info@ganga.co.il

תגיות
הראה עוד

8 thoughts on “גנגה – אוכל הודי שבא מהלב”

כתיבת תגובה

Close