אינטרנטאמנות ועיצובאקולוגיהבעלי מקצועגם וגםיוזמות חופשיותסביבה וקהילה

מפגש לקראת הקמת האב בפרדס חנה

[גליה מוסנזון]

שלום לכולם,

מחאת האוהלים והמאהל בפרדס חנה הם הזדמנות לשינוי וגם להגשמת חלומות. אחד החלומות שלי, כעצמאית שעובדת בבית, הוא האב (hub) פרדס חנאי. מקום למפגש ועבודה לעצמאים, בעיקר לאלו שעובדים לבד בבית. מקום לפגישות, סיעור מוחות, הפרייה הדדית ולמידה.

האב תל אביב

לעבודתי, כל מה שאני צריכה זה מחשב, חיבור לאינטרנט וטלפון. לאחר שהתחלתי לעבוד בבית הרגשתי שחסרים לי מפגשים עם עוד אנשים, חסרה לי היציאה מהבית. פנטזתי על מקום אליו אוכל לבוא עם המחשב ולעבוד, לצידם של עצמאים, יזמים ובעלי עסקים אחרים.

חברה, שהגיעה במקרה לאתר של ההאב בתל אביב, סיפרה לי בהתרגשות שמצאה בדיוק את מה שאני מחפשת. אז תכננתי לנסוע ולעבוד שם, אבל זה לא מעשי לנסוע כל כך הרבה, ובכל מקרה הרצון הוא לעבוד כאן, בסביבה בה אני חיה. מאז, אני שומעת על רבים שרוצים האב בפרדס חנה, והנה עכשיו יש הזדמנות לשתף פעולה ולהגשים חלום.

ההאב הוא מקום אליו אפשר לבוא עם הלפטופ, המחברת או מה שלא יהיה, ולעבוד. במקום גם מתקיימים הרצאות ומפגשים ללימוד משותף. חלק מהפעילויות בתשלום, למימון הוצאות המקום. המקום גם משמש פלטפורמה להרבה יוזמות חדשות שנולדות באופן טבעי כאשר אנשים נפגשים ומקשקשים. אפשר לבוא ולעבוד במקום על בסיס שעות או על בסיס חודשי. מתאים כל כך לפרדס חנה, בה יש הרבה עצמאים, פרילנסרים, יזמים וחולמים.

אז ביום רביעי (24.8) בערב, בשעה 21:30, יתקיים במאהל מעגל בעניין האב לפרדס חנה. כולם מוזמנים.

לפרטים אפשר לפנות אלי – גליה – 050-8338699, ובמייל.

התמונה מכאן. תודה.

תגיות
הראה עוד

17 thoughts on “מפגש לקראת הקמת האב בפרדס חנה”

 1. פינגבאק: מקום בזמן
 2. אבל יש עניין שהרכבת הראשונה במוצ"ש יוצאת מפ"ח סביב 20:50 ומגיעה לתל אביב סביב 21:40. ככה שאפשר להגיע עם הרכבת רק לעצרת עצמה בכיכר המדינה (כשמסתיימת הצעידה שמתחילה בכיכר הבימה ב 20:30).
  אגב, אם העניין הוא שמירת השבת, אז יש גם אוטובוס של אגודת הסטודנטים ב 10 ש"ח להבנתי (הלוך חזור). גם האוטובוס הזה יוצא מפ"ח לעצרת בת"א רק אחרי צאת השבת. אפשר להרשם בטלפון 03-6093330 או במייל hadask@nuis.co.il

 3. אגב, ההסעות לתל אביב ביום הצעדה יעלו רק 35 ש"ח לאדם (עבור ההלוך וחזור גם יחד). ויהיו גם הסעות חינם על ידי תורמים.
  יוצאים מפרדס חנה סביב 19:00 וחוזרים מתל אביב לקראת חצות.
  כאמור, להזמנות ליצור קשר עם זוהר ממאהל פרדס חנה בטלפון 0545347191 או באמצעות הדואל tent.ph@gmail.com
  חשוב לציין שם ומספר טלפון!
  בואו בואו בואו

  1. זה בסדר סיוון, המחאה עוד לא נהייתה מותג 🙂
   ואני מצטטת מתוך המייל של אוהל המחאה בפרדס חנה:

   שבת 3/9
   אירוע השיא – הפגנת המיליון!

   החלה ההרשמה להסעות! מי שמעוניין להירשם מתבקש להקדים וליצור קשר, עם זוהר בטלפון 0545347191 או באמצעות הדואל tent.ph@gmail.com אנא ציינו שם ומספר טלפון. בשלב זה אנו גובים עבור ההסעות (הלוך וחזור) 50 ש"ח מכל אחד. בהתאם להיענות ולכמות הנרשמים, קרוב לוודאי שהמחיר יירד וההפרש יוחזר למשלמים.
   פרטים נוספים בהמשך.

   הרשמה לרשימת פעילים הארצית של המחאה בקישור הבא.

 4. האב תל אביב הוא באמת מקום ששווה למחזר. אני מלמדת שם וחברה בצוות, ובכל פעם נהנית לראות איך מרעיון כל כך פשוט נולדים כל הזמן עוד ועוד כיוונים יצירתיים.
  אחד מעניין במיוחד הוא הרעיון של "ממאהל למעגל – 1000 מעגלי שיח בתל אביב ובכל הארץ". תציצו באתר של האב תל אביב ותראו ..
  .

כתיבת תגובה

Close